Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare II (2022) topikban! Kérünk, olvasd el a téma összefoglalót első hozzászólásod megírása előtt, illetve mielőtt kérdést tennél fel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Szellem. válasza kiezTe90 (#6000) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem csak ez a gond, hanem, hogy irreàlisan gyorsan lőnek szèt sniper fegyverrel. A leglightosabb smg-t megszegyenitően gyorsan lőnek le vele. Nonszensz.

(#6002) Wans válasza Kobe (#5999) üzenetére


Wans
aktív tag

Én is kb. hasonlót írtam a jó múltkor. A fegyvereknek a szórása teljesen kiszámíthatatlan néha. Egyszer megy balra, utána máskor meg srégen jobbra fölfele... Nagy ritkán van szerencsém, hogy pont arra mozdul, amerre az enemy is, de az esetek többségében nem.

Amikor a félautomata shotikat húztam nálam olyan bug jött elő rendszeresen, hogy 1 egérgomb nyomásra 2 villámgyors lövést adott le. Azt hittem, hogy az egérrel van a gond, le is ellenőriztem, de nem. Olyan gyorsan meg nem tudok lőni, mint amikor bugosan magától lő ki hirtelen 2-t.

Továbbá ugyanez van nálam is. 1v1 párharcoknál rendszeresen az én lövésem talál először (a killcam alapján is) és mégis végül én halok meg, mert amikor talál a lövésem az ellenfélnek csak piros lesz a képernyője, de a fegyvere nem rándul sehova. Valószínűleg valami olyan kiegészítőt használ, amivel ezt (flinch resistance-t) a 0-ra tudja redukálni? :F

Amit még észrevettem. Az lmg-ket maxolom és most tartok a raal mg nevezetű borzalomnál. Lenyomom a tűzgombot és a fegyver csak valami fél másodperces delay-el adja le az első lövést. Összehasnlítva az x13-al, amit használok, biztosan lassabban. Codban ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna eddig. Röhej. :N

Ettől függetlenül az sbmm-el is vannak bajok erősen szerintem.

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6003) Kobe válasza Wans (#6002) üzenetére


Kobe
veterán

Nalam olyan is akadt, hogy a killcamben az ellennek semmit nem adott be, oldalba kaptam shotibal, killcamben kepernyoje se nem piros, fegyvere pedig meg sem mozdul

(#6004) Casanova* válasza Kobe (#6003) üzenetére


Casanova*
veterán

[link] erről beszélsz. lagcompod van,mint nekem is gyakran. :(((
ez saját videó.bo3 óta van ez nekem. nekünk magyaroknak lagcompunk van, szar helyen vagyunk....

[link] ez is durva lagcomp mw2-ben.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6005) Golyo69 válasza Szellem. (#6001) üzenetére


Golyo69
senior tag

És a kés? Kb hozzám sem ér és még halok... De a fejébe lövök 2-3 golyót és megy tovább :) az is nonszensz :W

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#6006) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] hihetetlen,hogy ilyen ,,noob,, lobby is letezik. Itt siman ossze lehetne loni nukleart. :DD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6007) Acheron válasza Kobe (#5999) üzenetére


Acheron
őstag

Amiket írsz, az szerintem mind az SBMM ismérve. Ezek mindegyike jelen volt már az MW2019 AI -ében is is. Machine Learning alapú szutyok, sok mindent nem lehet vele kezdeni menet közben.
Érzésre az kifejezetten erősödött az idei kiadásban, hogy ugyanaz a fegyver másképp sebez különböző meccsekben. Tegnapelőtt a Lachmann 762 -vel szenvedtem, 4 - 5 lövés kellett az ellenfélbe, tegnap kb 10 meccsen keresztül beérte kettővel testre (előző nap még fejbe kellett mimimum kettő) full ugyanazokkal a beállításokkal. Utána megint visszaállt gyengített üzemmódra. Lehet csak placebo, de gyanúsan sok az ilyen eset.
Ez a húzom a ravaszt - nem sül el a fegyver nagy kedvenc, ritka, de roppant idegesítő "feature" (bár már ez is volt a 2019 -ben is)

(#6008) petymeg válasza Golyo69 (#6005) üzenetére


petymeg
addikt

Legidegesítőbbek a hátukon pajzzsal késsel rohangáló őrültek. Mondjuk 3-ból 2x kinyírom őket. 556-ból kell beléjük 10, de ha neked hajítja a kést, instant death. Ez aztán a balance. :C

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6009) nutella1 válasza Acheron (#6007) üzenetére


nutella1
őstag

Ezt a Lachmann-os story-t alátámasztom, de biztos ugyanez megy mindegyik fegyvernél.

https://erdélyízei.com

(#6010) Golyo69 válasza petymeg (#6008) üzenetére


Golyo69
senior tag

Hát ez az :D vicc

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#6011) oriic válasza Golyo69 (#6005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Instant halált akarsz? Miért nem Tier1-et játszol?

Live-Die-Respawn

(#6012) soo277 válasza oriic (#6011) üzenetére


soo277
őstag

Ott a . :D

BT: wersoo#21211

(#6013) Kobe válasza Casanova* (#6004) üzenetére


Kobe
veterán

Nem pont. Itt shoothouse-on allt a csoka a palank elotti asztalon es sniperrel lott at kozepen a palya masik vegere a masik spawnpointra
En oldalrol jottem neki, eszre sem vett es kb 1 meterrol oldalrol telibe kaptam shotgunnal. Nekem be is jelezte a talalatjelzot, csak nem murdelt meg.
Eszre sem vette a lovest, hanem a lepteimet hallotta meg utana, leugrott az asztalrol, eszrevett, atvaltott kispisztolyra es leszedett vele.
Killcamben nala latszott, hogy a nekem bejelzett talalatot nemhogy kesessel, hanem egyaltalan nem adta be. Epp zoomolt a sniperrel de meg sem mozdult a scopeja sem.
Es utana volt ideje kenyelmesbe leugrani, korbenezni merre vagyok, fegyvert valtani es leszedni. Mikozben nekem ennyi ido alatt a shotgunt sem sikerult ujra elsutni egy klyan ellenfelnel aki eszre sem vett az elejen…..

(#6014) Wans válasza Casanova* (#6006) üzenetére


Wans
aktív tag

Létezik. Előtte 100 meccsen keresztül csak rohangálsz a pályán, mint pók a falon és csak lelöveted magad. Utána lehet villogni a neten a "nagy nehezen" összeszedett nuke-al. :N

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6015) Golyo69 válasza oriic (#6011) üzenetére


Golyo69
senior tag

Játszom azzal is.

De azért legyen már különbség, akkor kesbol se egy szúrás legyen instant halál normál módban sem.

Főleg amikor bele lövök 3-4-et és nem hal meg. Nincs egyensúlyban a 2.

Szeretem a játékot, játszom vele de azért van sok furcsaság :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#6016) Wans válasza Golyo69 (#6015) üzenetére


Wans
aktív tag

Codban a késelés mindig is instant halál volt és a leküzdésük is kb. azonos volt. Addig jó, amíg nem raknak be olyan perket, amivel 2-3 méterről le tud késelni. Volt már példa rá. :U

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6017) nutella1 válasza Wans (#6016) üzenetére


nutella1
őstag

Úgy még hitelesebb lenne. :)

#6018: Ha már gáz, legyen teljesen az. Mi értelme a félig kész munkának? :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#6018) Wans válasza nutella1 (#6017) üzenetére


Wans
aktív tag

Hitelesebb? (A 3 méterről való késelgetés? ;] )

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6019) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Napi challenge-et próbált vki csinálni? Nem számolja nálam a rendszer a longshotokat, sem a semtex killeket :F

(#6020) rolio1 válasza rezy89 (#6019) üzenetére


rolio1
tag

Én minden nap meg szoktam csinálni, nem volt még gondom vele.
:((Az ilyen hibákat mi okozhatja, steam vagy battlenet különbözik?

(#6021) rezy89 válasza rolio1 (#6020) üzenetére


rezy89
tag

Eddig nekem sem volt gond vele, de most nem műkszik a számláló, hiába indítottam újra. Ps-en tolom, steamhez meg ezekhez nem értek...

(#6022) Wans válasza rezy89 (#6021) üzenetére


Wans
aktív tag

Ugyanúgy xar minden platformon. Én steamen nyomom pc-n. Nekem tegnap a fordítottja volt. Lmg-vel kellett 20 mounted kill. Meccs kezdése előtt volt 4. Meccs végére meglett a maradék 16. Hogy hogyan sikerült annyit összeszedni egy meccs alatt az rejtély. Igaz shoothouse-on nyomtam, de ennyit nem öltem letámasztva. Legalább egy gonddal kevesebb lett. ;]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6023) Vikus


Vikus
tag

Sziasztok!

Tolja valaki PS5-ön úgy, hogy más platformokkal játszik party-ba? Csak mert kéne valami épkézláb beállítás, mert joy-ról egy jack-es fülessel tolom, viszont csak én visszhangzok az egész party-ba.. de elvileg brutál mód. :/ hiába állítgatok már mindent, most határeset, de nem túl jó hosszú távon.. PS4 Pro-n nem volt gond, ott is hasonlóan ment a dolog.
(vagy a fülessel lehet gebasz?)
Egyébként van egy rakat finishing move, ami szinte mind lock-olva. Azokat fel lehet valahogy oldani? Vagy van rá valami mission mód? Ugyanez lenne a kérdés a "loading screen"-el is. Mondjuk azt se tudom az mire való.. de azért ott van abból is egy csomó.

[ Szerkesztve ]

(#6024) dunc válasza Vikus (#6023) üzenetére


dunc
nagyúr

A hang beállításnál játékon belül nagyon jól be lehet lőni, van egy csúszak ami a határt szabja meg, hogy mi alatt ne is szólaljon meg.

(#6025) omfgk válasza omfgk (#4409) üzenetére


omfgk
addikt

Ha valaki esetleg elmélkedett azon ,hogy a reportok hatására van-e automatikus shadowban...
Hát van. :U
Pont ilyen üzenet jött tegnap este ismét (eredeti hsz-ben).
Account name warning (továbbra sem offensive a név) és chat warning. Nem foglalkoztam vele mert már 6-7 alkalommal jött. Csak legelőször csodálkoztam rá.
Ma megnyitottam a játékot és ismét account name warning (és megint pls rename...) és most már chat ban.

Úgy tűnik ,hogy amikor ezt a listát végigkattintják az ellenfelek akik valahogy nem tudják lelkileg feldolgozni ,hogy lelőtték őket

akkor erről a kettőről küld csak ki értesítést az érintettnek. Többiről még egyszer sem jött.

Invasion-t és SnD-t nyomtam az elmúlt 2 hétben.
Mindegy,, ez sem érdekelt, volt már ilyen, miután megnéztem a warning-okat, start és nem talál szervert. Szép lassan elpörög a számláló 180-200ms-ig és bevág a shadowban lobbyba.
Nagyot néztem...

Na mindegy.
Kis utánajárás és elvileg ilyenkor arra kell várni ,hogy egy tényleges hús vér ember megnézze az account-ot ,hogy tényleg csalt-e az illető vagy sem. Ami állítólag 1 hét kb.
Mondjuk azt nem gondoltam volna ,hogy velem is megeshet.

Van olyan akinek a videóit megnézem mert jó SnD taktikákat lehet eltanulni
például
https://www.youtube.com/watch?v=08MODHg6sXY&t=1s
na ő oké ,hogy kap shadowban-t.
De a cipőfűzőjét se tudnám bekötni 6v6-ban. Ezért is nézek ilyen taktikusabb videókat.
Az övét pár nap után feloldották.

Valószínűleg az Invasion tette be a kaput. Ott ha jó körön van az ember akkor egy chopper Gunner + Gunship kombóval, a spawn miatt beszoríthatja az ember egymaga a teljes másik oldalt a kezdőjükre. Na ilyenkor akár 20 ember is reportolgathat...

Megvárom az 1 hetet, aztán ha tovább húznák akkor OTP chargeback lesz a vége és bekaphatja a sok snowflake (meg az activision ,hogy ilyen elmebajt csinál ,hogy konkrétan a picsogó játékosok reportjai alapján jöhet shadowban).

ui : Nem azért tettem be ,hogy valaki elhiszi-e ,hogy megérdemelt-e a shadowban vagy sem, csak azért ,hogy tudjuk, van automatikus x db report utáni ban.
Most az elmúlt 1 órában elég sokat keresgéltem.

MW2019 van még a battlenet acc-on.
Azon nem volt ilyen. Pedig ott jobb voltam és összejött 3 vagy 4 nuke azért. Itt még nem voltam a közelében sem. Szóval hegesztettek a rendszeren (nem jó irányban).

[ Szerkesztve ]

(#6026) KaitouP válasza Acheron (#6007) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Egész egyszerűen nem lehet placebo, ha ennyien tapasztaljuk. Pont ezen lamentáltam tegnap játék közben. Az ellenfél csapatban egy player Kastov-74u-val, és én is. Nálam kimaxolt damage range mellé a lehető leggyorsabb ADS speeddel, de nincs gond a recoillal sem, mondjuk nem a 40 méteres távokat lövöm, hanem szűk helyeken darálok - apropó, Shoot House only van nálam, amióta bent van a map. Erőm teljében vagyok, kipihenve, még durrantottam is estére egy finom Hellt, szóval minden adott ahhoz, hogy jó legyek. És itt jön a csavar: úgy szenvedtem, ahogy még kezdőként se anno, amikor először beléptem a Call of Duty világába a második résszel, az AlienS Clan szerverén (voltak ott nagyágyúk).

A játékos aki ugyan azt a fegyvert használta, amelyiket én, alig lépett ki bármelyik sarok vagy akadály mögül, már feküdtem. Egyszer-kétszer még elment a dolog, gondoltam lassú voltam. Aztán amikor állandóan kaptam tőle az ívet, néztem a killcamet, és arra leszek figyelmes, hogy 2-3 golyó, és már halok is - nem csak headshottól. Ennek ellenére nekem a 8-9.-ik golyóm, ha ölt felsőtesten, pedig máskor pont azt tapasztalom én is, hogy 2-3 golyó és a killcounter nem győz számolni.

Szóval ez biztos nem véletlen. És igazán elmehetnének melegebb éghajlatra, hogy így kell játszani.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6027) ricogsm válasza Casanova* (#6004) üzenetére


ricogsm
őstag

[link] ez is durva lagcomp mw2-ben.

És gyorsan be is lett küldve ,hogy csíter! :D :D

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6028) ricogsm válasza Casanova* (#6006) üzenetére


ricogsm
őstag

Ez mi nem értem ! Ott áll mellette belecsipked enemy észre se veszi ??
Utána lelövi persze.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6029) malystryx válasza omfgk (#6025) üzenetére


malystryx
senior tag

Meg szabad kérdezni mit takar az OTP chargeback? Visszaigényelnéd a játék árát? Én ha meg tudnám tenni, abban a pillanatban megtenném, nem bánnám hogy elveszne minden, de gondolom erre nincs sok esély.. :( Köszi előre is.

Amúgy Uraim, a múltkorihoz nem akartam még több anomáliát írni, lassan egy A4-es lapot teleírok velük. A shotgun nekem mindig laggos, az is jó hogy csinálj battle rifle-el 5 fejlövést napiban, kiválasztva a fegyót, megvolt az első meccsen 3, semmit sem számolt be. :DDD Volt olyan meccs, hogy az ellenfelek között volt 2 pisztollyal rohangáló John Wick, 2 lövés elég volt belém, de visszafelé a vector nem volt hatásos. Tengernyi hiba és műszaki probléma van. Kár hogy sokan megelégednek azzal ahogy most a játék áll, egy olyan tömeges refund kellene mint anno volt a CP2077-nél. :K

[ Szerkesztve ]

(#6030) omfgk válasza malystryx (#6029) üzenetére


omfgk
addikt

Internetes vásárlás esetén egy utolsó védelem a banknál.
Szerintem mindegyik banknál van valami hasonló, OTP-nél biztosan. Még az internetes vásárlások igazi berobbanásokar kellett használnom egyszer évekkel ezelőtt.

De persze ezt külön kell igényelni, bekérik az adatokat (azt nem lesz nehéz mert az Activision csak gép válaszokat tud adni, emberhez lehetetlen eljutni) meg én elküldök mindent.

Most 1 hetet adok nekik, de ezek után túl sok kedvem nem lenne játszani... Figyelni arra ,hogy az érzékenyebb lelkűeket nem öljem killstreakekkel.

[ Szerkesztve ]

(#6031) rolio1 válasza omfgk (#6030) üzenetére


rolio1
tag

Azt lehet tudni, mi a nicked, mi az ami ennyire nem pc?

(#6032) omfgk válasza rolio1 (#6031) üzenetére


omfgk
addikt

praeceps

Ilyen account name warning-ot elég sokan kapnak/kaptak. Rengeteget találtam reddit-en. És egy idő után már a rename-re is felszólít a rendszer...

Olyat is találtam akit átnevezett automatikusan az Activision valamilyen alap felhasználónév(végén számok)-ra. Ez is teljesen automatán. Elég report és puff neki.
A chat ban ugyanez. De ez már egy hónapja is így volt, nem foglalkoztam vele.

Mindegy, nem akartam itt offolni, csak jó ha erről tud mindenki. Hogy ez az automata része a dolognak nagyon szarul működik... Nem kicsit lehet vele visszaélni.

[ Szerkesztve ]

(#6033) Wans válasza ricogsm (#6028) üzenetére


Wans
aktív tag

Ez is az sbmm. Gyereket bedobta egy olyan lobbyba, ahol teljesen amatőrök játszanak. Ahhoz, hogy egy ilyenbe bedobja valószínűleg, mondok egy számot 100 meccsen keresztül nem lőtt sem, csak lelövette magát. Ilyenkor a rendszer úgy érzékeli, hogy gyenge vagy ezért egy idő után bedob a legalacsonyabb teljesítménnyel rendelkezőek közé. Vannak páran, akik ezt csinálják, utána ledarálnak mindenkit, nuke-ot ledobja és mehet föl youtube-ra, hogy faxa gyerek volt. :N

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6034) ricogsm válasza Wans (#6033) üzenetére


ricogsm
őstag

Oppsz köszi tippet! csak vicceltem :D Nem kell eljátszanom :D tényleg gyenge vagyok.
Köszi ,hogy elmondtad!

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6035) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

oké hogy néha megyek pár jó kört de ezt azért túlzásnak érzem

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#6036) Land


Land
veterán

Ma este megint egy játszhatatlan, élvezhetetlen hulladék a játék. Kb 30x kellett kilépnem, mert csak erős játékosokat adott. Hihetetlen, hogy nem képes beadni a játék egy közepesen erős lobbyt. És persze ilyenkor van egy fos smg-vel az ölj 3-at halál nélkül challange...
Annyi ezresem lenne amennyni 2 ölést megcsináltam ilyen küldetésnél és jött egy paprikajancsi... Már összejött volna egy Ferrarira :(

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6037) ricogsm


ricogsm
őstag

Srácok!

Van egy küldetés a DMZ-n amit nem értek.
Mit kell csinálni a térképen? Nyomogattam a pinget de semmi.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6038) KaitouP válasza ricogsm (#6037) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Lehet hasznosabb segítséget tudnánk nyújtani, ha elmondanád, hogy mi a küldetés. :)

Szerk.: Közben beraktad a képet is.

Zoombolj bele a térképbe játék közben, és pingelj meg egy contract phone-t. (Telefon ikon, célkereszttel a közepén.) Vizuális segítség, ha így sem érthető: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6039) ricogsm válasza KaitouP (#6038) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszönöm :)
Megcsinálom.
Igen a kép a telefonon volt megírtam a szöveget PC-n és utána feltöltöttem gyorsan :D

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6040) Wans


Wans
aktív tag

Valaki olvasgatta még rajtam kívül a hivatalos CoD facebook oldalon a postok alatti commenteket? Most megnéztem párat. A több száz (vagy inkább ezer) comment közül kettő olyat találtam összesen, amelyik az sbmm-re panaszkodik. (A többi az javarészt ganecrash-ekre vonatkozott.) Ott legnagyobb részt, akik kommentelgettek, mind hamburgerzabáló amerikaik voltak 1-2 mexikóival elvétve, de európait egyet sem láttam. Az egyik, aki az sbmm-re panaszkodott annak a saját elmondása szerint 1,5 k/d aránya van, feltételezem 6v6 multiban és arra panaszkodott, hogy sűrűn dobálja be "e sport wannabe"-khez. A neki válaszolt kommentek (nem csak 1-2), mind lehurrogták, hogy akkor talán jobban kellene játszanod, egy hulladék vagy... stb. Na mind1, nem is ez a lényeg, hanem a következtetésem az, hogy a legtöbb embernek ez az sbmm igenis tetszik. És ezzel a fejlesztők is tisztában vannak. Nyilván mindenki le tudja vonni a következtetést, de azért csak megfogalmazom költői kérdésként: Akkor a játék nem csak, hogy jobbakat dobál ellenfélnek, de gyakran szándékosan hátráltatja is néha azt, aki jobban játszik? Nem szeretem összeesküvés elméleteket, de ebben az esetben a többi fórumozó és a saját tapasztalataim alapján is kezdem elhinni, hogy a játék match közben elég gyakran tényleg szándékosan hátráltat (gyengébb sebzés, a recoil sűrűn "véletlenül" a másik irányba indul el, mint az enemy,) nagy ritkán meg segít (amikor 3-4 körön keresztül egy f*stalicska vagyok, akkor van, hogy, az az érzésem, mintha az egérrel nekem is egyfajta aim assitom lenne, mert a "visszarúgás" az enemyre rátapadva követi le...). Ha ez tényleg így van nem kell meglepődni. Akik casaul játékosok azok valószínűleg jóval nagyobb számban vannak, mint akik tényleg rá vannak erre pörögve. A számokat tekintetve nem csodálkoznék, ha a fejlesztők inkabb az előbb említett csoportnak szeretné azt az érzetet nyújtani, hogy tényleg jól játszanak és ezzel így ezt a játékosbázist megtartani. Persze az is lehet, hogy már én képzelem be magamnak ezeket. ;]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6041) Casanova* válasza Wans (#6040) üzenetére


Casanova*
veterán

a játékosok/SBMM szintje (ügyességi alapú meccskeresés = azonos szintű emberek elleni játék. igazából nem is az sbmm-el van a gond. hanem azzal,hogy néha olyan lobbyba dob be,hogy szinte alig halnak. hiába lövök előbb, én halok meg. :DDD
mivel ezek a szerverek messze vannak a számítógéptől, az adatoknak nagyobb távolságokat kell megtenniük, ami lelassítja a kapcsolatot és növeli a késleltetést. és ráadásul fos a magyar szolgáltató,így gyakran lagcomp van,ami a legdühítőbb.

[nolagvpn] holnap ezt a cuccot megveszem. igazából ez nem is vpn. a NoLagVPN ötlete az, hogy a kapcsolatnak csak a töredékét irányítsa át. ez biztosítja a vpn előnyeit, vagyis szimulálja, hogy egy másik helyen tartózkodik, miközben ultragyors kapcsolatot tart fenn.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6042) ricogsm


ricogsm
őstag

Emlékeztek mikor sírtam , hogy mennyire nem megy nekem ?
most alig volt kedvem játszani. Fos Vaznekkel hoztam szépen.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6043) ricogsm


ricogsm
őstag

SBMM ?
Sose voltam meg 3.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6044) ricogsm válasza Casanova* (#6041) üzenetére


ricogsm
őstag

Erre a nolagvpnre kiváncsi vagyok.
Digin is menne?

majd írj mit tapasztaltál.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6045) malystryx válasza omfgk (#6030) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm szépen a választ, és ezt egyébként a banknál kell külön igényelni? Én Revo-val fizettem ki, már nézegetem az opciókat, de ilyesmit egyelőre nem találok.

(#6046) nutella1 válasza ricogsm (#6042) üzenetére


nutella1
őstag

Khm.. "Magic Pants"? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

#6048: nagyon jót nevettem, mint egy kekke film címe.. :)

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#6047) Casanova* válasza ricogsm (#6044) üzenetére


Casanova*
veterán

Mindegy milyen neted van. Ok, majd irok

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6048) ricogsm válasza nutella1 (#6046) üzenetére


ricogsm
őstag

Ezt dobta a battlenet meg anno. :DDD

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#6049) Szellem. válasza KaitouP (#6026) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tudod, ilyenkor nálam felmerül a csalás gyanúja, vagy az SBMM szivatása. Mind a kettő megálhatja a helyét sajnos. A killcam dönti el. De ahogy Te is tapasztalod, undorító, hogy az SBMM szándékosan szól bele a játékmenetébe az embernek. És ebben a COD részben az eddig legdurvább módon. Konkrétan belépek a játékba, hogy kikapcsolódjak és pár meccs után idegállapotban vagyok. Ez így sem nem fair, sem nem korrekt. És figyeld meg, ez már nem a gyengébb játékosokról szól.

(#6050) ricogsm válasza Casanova* (#6047) üzenetére


ricogsm
őstag

Nem parasztvakítás?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.