Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) BandiHUN válasza BalaNce87 (#650) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...én ha jól olvasom,ez már a második JAVITÁS volt konzolon a bétán....vagyis már tolják egy ideje.nem tudom,mit packáznak,infó semmi,és mindjárt itt a rendes megjelenés is,szűk 3 hét múlva,most akkor mi a fene a baj???a konzol meg persze hogy előnyben van,amikor mostmár bagóért lehet venni 360-at,vagyis sokkal kevesebbért,mint egy ugyanolyan minőséget felmutatni képes pc-t össze lehet rakni.ráadásul most szépen mennek felfelé a hardverárak majdhogynem naponta,bezzeg azt nem láttam,hogy a 360 ára felfelé menne.Billy bácsi NEM AKAR pc-s konkurenciát.akkor sem,hogyha pc-n is van sok becsületes ember,aki megveszi a gémeket.vegyé' 360-at,fizesd a Live-t,vegyé' duplaáron játékot,legyél ellenőrizhető,követhető(Live),ne lehessen semmilyen más cégnek beszállnia a netes játékba,ne legyenek házi szerverek,mint pc-n,ne legyenek free modok,ingyen pályák,mint pc-n,viritsd szépen a lét...ennyi.pc-n nem sikerült megvetnie a lábát a Live-nek,nem lett fizetős az msn,mint ahogy tervezték(szerencsére),nem vállalta be a cégek nagy része,hogy az MS fizetős rendszerén keresztül játszhassanak csak a játékaikkal a neten.Én pl.meg akartam venni a Gears of war-t is pc-re,de ahogy megláttam,hogy Live kell hozzá,már ment is vissza a polcra.pedig 360-on szerettem...igy ingyen sem kellene,pedig már nem drága.és sokan vagyunk igy ezzel sztem.az ms meg látva a helyzetet,szépen elsorvasztja a pc-gémelést,ott,ahol,amilyen cégeknél bele tud nyúlni.márpedig egyre több cég lesz meggyőzve,hogy a konzol a jövő...ráadásul nemcsak szoftver fronton,hanem pl.a videokari gyártók pénzeit is segit áttolni az ms-hez,hisz aki eddig vidkarit vett drágán a gépébe,360-at vesz helyette

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.