Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) BandiHUN válasza BalaNce87 (#650) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...én ha jól olvasom,ez már a második JAVITÁS volt konzolon a bétán....vagyis már tolják egy ideje.nem tudom,mit packáznak,infó semmi,és mindjárt itt a rendes megjelenés is,szűk 3 hét múlva,most akkor mi a fene a baj???a konzol meg persze hogy előnyben van,amikor mostmár bagóért lehet venni 360-at,vagyis sokkal kevesebbért,mint egy ugyanolyan minőséget felmutatni képes pc-t össze lehet rakni.ráadásul most szépen mennek felfelé a hardverárak majdhogynem naponta,bezzeg azt nem láttam,hogy a 360 ára felfelé menne.Billy bácsi NEM AKAR pc-s konkurenciát.akkor sem,hogyha pc-n is van sok becsületes ember,aki megveszi a gémeket.vegyé' 360-at,fizesd a Live-t,vegyé' duplaáron játékot,legyél ellenőrizhető,követhető(Live),ne lehessen semmilyen más cégnek beszállnia a netes játékba,ne legyenek házi szerverek,mint pc-n,ne legyenek free modok,ingyen pályák,mint pc-n,viritsd szépen a lét...ennyi.pc-n nem sikerült megvetnie a lábát a Live-nek,nem lett fizetős az msn,mint ahogy tervezték(szerencsére),nem vállalta be a cégek nagy része,hogy az MS fizetős rendszerén keresztül játszhassanak csak a játékaikkal a neten.Én pl.meg akartam venni a Gears of war-t is pc-re,de ahogy megláttam,hogy Live kell hozzá,már ment is vissza a polcra.pedig 360-on szerettem...igy ingyen sem kellene,pedig már nem drága.és sokan vagyunk igy ezzel sztem.az ms meg látva a helyzetet,szépen elsorvasztja a pc-gémelést,ott,ahol,amilyen cégeknél bele tud nyúlni.márpedig egyre több cég lesz meggyőzve,hogy a konzol a jövő...ráadásul nemcsak szoftver fronton,hanem pl.a videokari gyártók pénzeit is segit áttolni az ms-hez,hisz aki eddig vidkarit vett drágán a gépébe,360-at vesz helyette

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#652) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egyébként lehet kezdődik valami,nekem most pl.be sem jön a callofduty.com oldal...a treyarch honlap meg csak google cache-ból ment,onnan a fórumig jutottam csak,a world at war szekció nem ment...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#653) feka007 válasza BandiHUN (#652) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem történt semmi, csak az oldal szarakodott, béta sehol... :U

(#654) Neil Watts válasza feka007 (#653) üzenetére


Neil Watts
veterán

Jó megsz*p*ttak minket... :(((

(#655) feka007 válasza Neil Watts (#654) üzenetére


feka007
nagyúr

Csak a hype keltés megy... De lehet hogy azért nem adják ki pc-re, hogy ne mondják vissza az előrendelők, ha szar lett... :U

(#656) fpeter07 válasza feka007 (#655) üzenetére


fpeter07
veterán

nem lesz szar :P
totalcod.hu: ß 18:30-21:30 között
Szerk: vagyis nembiztos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#657) BandiHUN


BandiHUN
veterán

azé' ez nem semmi...kaptam kódot! x360-ra.... :W hogy ezt honnan a rákból gondolták ki...vagy benéztem valamit,és nincs még valami belőve az accban?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#658) BalaNce87 válasza fpeter07 (#656) üzenetére


BalaNce87
addikt

Egyébként az hogy lesz majd ha kijön a beta, mert gondolom torrent oldalakra nem fog egyből felkerülni, le lehet majd szedni a hivatalos honlapról?
Ha esetleg ma kjön ami szerintem kizárt, akkor kéne tolni közösen egyet nem?:D persze ha lesz 2 szervernél több :)

Lorenzo: Hát én szerintem eddig aki kapott azt tuti xboxosat kapott, max kapunk vmikor még1et bár ezt nemtudom elképzelni, lehet kiküldtek egyet azt örülj neki. :(

[ Szerkesztve ]

(#659) CséZé válasza BandiHUN (#657) üzenetére


CséZé
őstag

mindenki azt kapott :DD

(#660) BandiHUN


BandiHUN
veterán

most egy más dolog is felmerült...ahogy nézelődtem,SEMMI utalást nem találtam arra,hogy beállithatnám,én pc-s vagyok,nincs szinte semmi a pc-s demóról vagy úgy általában a pc-s játékról semmi az oldalon.most akkor hogy is van ez? :W valaki átnézhetné,aki beszél jól angolt... :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#661) BalaNce87 válasza BandiHUN (#660) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én azt olvastam oldalon, hogy mindenki fog kapni kulcsot aki regisztrált az oldalon, beleértve azokat is, akik a beta kiadása után regeltek.

(#662) BandiHUN válasza BalaNce87 (#658) üzenetére


BandiHUN
veterán

de most akkor hogy is van ez?a sok százezer x360-as manus meg majd kap pc-s kódot? :C mert most tulképp semmi nem külömböztetheti meg az usereket,max ha van gamertaged,akkor azt kiirathatod a fórumban...de az meg vagy sz*t se ér,vagy csak én nem találom a pc-s szekciót?az oké,hogy a 360-asok tobzódnak az ötletekben meg a panaszokban,nekik van mit tolni...de hol a mérges/kiváncsi/mittudomén miért ott unatkozó pc-s brigád?lenni kéne 100topicnak ami a codokról szól pc-s fronton,a betás topiknak meg már igy szombat este táján(amikor már nagyon valószinű,hogy beszoptuk,mert ha felkerülne most,akkor se jönne le,max holnapra,vagy ki tudja mikorra...(főleg hogy a kód a letöltéshez kell??mi a f...ért?hadd terjedjen,ha kijön valahára :W )),termelnie kellene min 10hsz-t/perc,erre semmi aktivitás,semmi hirek,SEMMI.pc-s fronton KUSS van.MIÉÉÉÉÉÉRT?valaki magyarázza már el...csak itt a ph-n hányan várjuk,mennyit irunk ide... :Y

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#663) CséZé válasza BandiHUN (#660) üzenetére


CséZé
őstag

ez áll a levél alján:
* The PC Beta is coming up next! Stay close to CallofDuty.com and check your email for details soon to come!

(#664) BandiHUN válasza BalaNce87 (#661) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez ok,kábé ennyit én is értek.de mostmár kérdésessé teszem a dátumot,hogy tulképp hol,hogyan is van leirva,hogy most jönnie kell(ett volna már)a betának?mármint leszámitva a gamestar vagy milyen oldal cikkjét...
CséZé: tehát tulajdonképp 13-adikán is kiadhatják...nem?nincs dátum...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#665) CséZé válasza BandiHUN (#664) üzenetére


CséZé
őstag

Fogalmam sincs mit jelent számukra a hamarosan szó. Sztem a mai nap folyamán tölthető lesz...

(#666) BandiHUN válasza CséZé (#665) üzenetére


BandiHUN
veterán

de ott még csak 13óra van...pedig ma toltam volna már szivesen.holnapután meg meló,koránkelés....francért cseszik el a hosszú hétvégét :( ráadásul nem lehet előrendelni a gyűjtői változatot még mindig itthon!esetleg aki lát valahol,szóljon már... :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#667) CséZé válasza BandiHUN (#666) üzenetére


CséZé
őstag

We our proud to announce Call of Duty: World at War PC Beta will be released @ 12:30 am pst. Please visit www.callofduty.com for details.

@totalcod.hu

(#668) BandiHUN válasza CséZé (#667) üzenetére


BandiHUN
veterán

ott most 10:14 van,a postokat nézve....vagyis még kábé 2 óra... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#669) feka007 válasza BandiHUN (#662) üzenetére


feka007
nagyúr

Nincs ott olyan kuss, megy már az anyázás ezerrel a topikokban, azt mondják már két hete ez van kint, hogy upcoming... :U

(#670) BandiHUN válasza feka007 (#669) üzenetére


BandiHUN
veterán

linkeld már ide,hogy melyik topik PLS :R de gondolom ha anyáznak,akkor le sem bagózzák őket,nemigen van fejlesztői,stb.válasz...egyébként én már 1 hónapja is hallottam 24-edikéről,de nem néztem cod honlapokat,email sem jött,pedig vagyok tag sok helyen,charlieoscardelta,stb,nem gondoltam volna,hogy ilyen mizéria lesz,hanem csak simán megjelenik pl.az xfire-ben a demó... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#671) fpeter07 válasza BandiHUN (#657) üzenetére


fpeter07
veterán

Én is kaptam anno, ha nincs boxod add oda vkinek

(#672) fpeter07 válasza feka007 (#669) üzenetére


fpeter07
veterán

anyázzanak, nem hogy örülnének hogy mi is kapunk..

(#673) Dashes válasza CséZé (#667) üzenetére


Dashes
őstag

A hivatalos oldalon semmi ilyet nem találtam.
"JD2020(gametrailersre másolta az általad bemásolt szöveget) is fake. he is just trying to confuse ppl. he already got banned from this site i think."
12:30 am PST az nálunk reggel fél10.., de majd kiderül.

(#674) BandiHUN válasza Dashes (#673) üzenetére


BandiHUN
veterán

nemnem annyi... GMT-7,vagyis a mi időnk -9 óra. itt számolhatjuk a másodperceket :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#675) BalaNce87 válasza BandiHUN (#674) üzenetére


BalaNce87
addikt

Tehát akkor most ez azt jelenti hogy "elviekben" másfél óra múlva kapunk egy mailt a kulccsal és tölthetjük le?

(#676) Dashes válasza BandiHUN (#674) üzenetére


Dashes
őstag

Olvasnivaló , most 12:30 PM lesz nem AM..
A "hír" tegnapi, tehát ma reggel jött volna ki.

[ Szerkesztve ]

(#677) BandiHUN válasza Dashes (#676) üzenetére


BandiHUN
veterán

ok,ebben is van valami :DDD pedig most voltam Barbadoson,megnézhettem volna az órámon....ez most akkor semmi jót nem jelent,mert akkor mivel letelt az idő,mostmár nincs is mire számolni a másodperceket :(( jobbhiján marad a mailvárás.reménykedem azért a holnapban még,ha reggel már meglenne,akkor jó eséllyel estig le is lehetne szedni,és mehetnénk nyomulni :D ha jól láttam,elvileg 3 map lesz,videón nem néztek ki rossznak,meg talán max level 44,ami NEM vihető át a későbbi gémbe,játékmód tán lesz minden megszokott.remélem lesz sok szerver ;] nekem a bérelt szerómra már beigérték,hogy hogyha lehet hasonlóan üzemeltetni szerót,mint az eddigi cod-okhoz,akkor amint lesz szerveroldali,azt is kiválaszthatom(cod all szeróm van bérelve,jelenleg cod1-4),vagyis ahogy kijön a full,külön várakozásteljes napok :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#678) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Akkor ebből jövő hétvége lesz vagy utána vagy utána és még sorolhatnám november 11.-ig :D

(#679) CséZé válasza BalaNce87 (#678) üzenetére


CséZé
őstag

14-ig

(#680) feka007 válasza CséZé (#679) üzenetére


feka007
nagyúr

USA 11-e. :K

(#681) BandiHUN válasza CséZé (#679) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem is az a gond,hogy nem jön,hanem hogy fel lettek csigázva az emberek,nomeg a 360-asok meg bezzeg tolják ezerrel,külön bosszant,hogy kaptam 360-as kódot,gép meg nuku.mégegy pofon,hurrá szegény pc-seknek.nem gond,úgyis előrendelem,csak találjak gyűjtőit előrendelhetőben,sima van már sok helyen.a 3-at nagyon jól megcsinálta a Treyarch véleményem szerint,nekem nagyon bejött annó még 360-on,és ugyanazt a hangulatot,stb.látom viszont,megspékelve a cod4 ujitásaival,amikkel átlagban azért szintén elégedett vagyok.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#682) athomi válasza BandiHUN (#681) üzenetére


athomi
veterán

Ha látnál egy konzolos és egy PC-s eladási statisztikát a játékokról, akkor nem csodálkoznál, hogy a PC-t csak másodlagosnak veszik.

(#683) BandiHUN válasza athomi (#682) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ez is igaz.de erről a kiadók tehetnek.lentebb irtunk pár példát,amit kénytelenek megvenni az emberek a multi miatt,amig ez nem változik számottevően,addig úgyis warezolnak azok is,akik amúgy komolyan veszik a játékot.látod én pl.nem is simát veszek a cod5-ből,hanem gyűjtőit.évi 1-2 játékot sztem mindenki meg tud venni,max eladja,csereberélgeti,mint a 360-asok,ps3-asok.én is használtan vettem az enemy territory:quake wars-t is.jameg persze mennyit is költ egy gamer a gépére csak évente?és igyis feleárú egy pc-s gém a konzoloshoz képest...szerintem a warez miatti bőség zavara miatt veszik el a játékok becsülete,hány meg hány játékot tölt le egy koca user,csak mert megteheti,de éppen ezért cimenként kevés/SEMENNYI időt nem fordit rá,nem élvezi igazán a játékot,nem lát kihivást benne,nem vágyik jobban belemészni,mert ott van a polcon 10 másik a stilusban :W ...ha meg bejönne az online profil rendszer,nem lenne ennyi gond a csalókkal sem,mert akkor mindenki a nem kevés pénzt kockáztatná,amit az eredetiért kiadott...most max a cheat árát bukja,mert eleve generált keyyel csal.nomeg az optimalizáció is sokat segitene a pc-seken,hogy ne kelljen komoly gép csak azért,mert egy játék új,de nem tud semmi lényegeset felmutatni.szerencsére a cod-sorozat elég gépbarát,ráadásul úgyis butit majd mindenki a több fps,a jobb láthatóság miatt...bár ez utúbbit én azért jobban korlátoznám,pl.nem hagynám legálisnak képi effektek kikapcsolását,pl.napfény,hanem csak a leegyszerűsitését max.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#684) Zin


Zin
senior tag

kaptam egy ien mailt!
Tárgy: Attention CallOfDuty.com Member! ?? ez micsoda?

Please enter the Xbox 360 redemption code you received in your email below to receive your Beta token.

* Please login before redeeming your code??

miez?XD

[ Szerkesztve ]

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#685) illusiON válasza Zin (#684) üzenetére


illusiON
őstag

bakker én még nem kaptam most semmit :F
az van benne, hogy lépj be a callofduty.com oldalon aztán ird be az x360as aktiválo keyt, és utána megkapod gondolom a PCs beta keyt :F
fpeter: nem most kéne kiküldeniük? jó hogy ennyire vártam rá ... :P

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#686) fpeter07


fpeter07
veterán

Amugy sztem holnap 12:30-kor jön :)

(#687) Zin válasza illusiON (#685) üzenetére


Zin
senior tag

az kizárt dolog me nemtudom... :(((

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#688) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ez az,hogy nincs különválasztva,ki pc-s és ki nem,és ha jól láttam,a tegnapi frissités után újra kódot kell irni 360-on azoknak is,akiknek volt korábbi.de nem találtam semmiféle opciót géptipus választásra...szerintem pc-s kódot is kap mindenki.lehet nem is lesz egyedi,de majd kiderül.elég lenne pedig a kód a feltelepitéshez,mint minden gémben szokott,és már lehetne eszedni akárhonnan a bétát,úgysem működne,amig nincs mivel beüzemelni.igy meg majd egy helyre szakad rá a világ...látom már a lelki szemeim előtt a 20perces refreshelgetést,hogy beengedjen,meg a 20k-val elinduló mondjuk másfél gigás letöltést...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#689) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ja,megtalálták már a magyarok a honlapon a megfelelő topicot...persze éljen a magyar kultúra... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#690) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nekem az volt az oltás hogy amikor kaptam xbox kódot, és írta hogy aktiváljam, beléptem a linkre amit ehhez a mailhez linkelt, és alapból bevolt már írva a keyem amit kaptam, már csak annyi lett volna a dolgom hogy klikkeljek egyet és aktiváljam.... hát kurva lazán írta, hogy nem jó a key XD.

[ Szerkesztve ]

(#691) BandiHUN válasza BalaNce87 (#690) üzenetére


BandiHUN
veterán

nyilàn a szokásos dolog:lejàrt a kód 19.-én...legalábbis ilyeneket irtak...szvsz beleestél abba,hogy az elözö bétàhoz kaptad a kódot...béna ....ek.bàr én direkt nem is néztem meg,nehogy aztàn ne kapjak pc-s kódot :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#692) BalaNce87 válasza BandiHUN (#691) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát jó de kb két napja regeltem és másnap meg jött a key tehát minek küldenek ha már kisetem a 19.-iből?

(#693) BandiHUN válasza BalaNce87 (#692) üzenetére


BandiHUN
veterán

mert farkak... :W gondolj bele,mit cumizik,akinek 360-a van,és itt az új beta,most nem tud játszani,mégha előtte tudott is...bár végülis annyira nem tudom sajnálni őket,látva hogy minket hogy szopatnak... :((

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#694) feka007


feka007
nagyúr

Ha már ennyit szerencsétlenkednek (vagy csak szívatnak, f*sz tudja...), akkor remélem legalább jó a game, mert ha az is ilyen, mint a béta szervezésük, akkor a pusztulat vigye el őket... :D

(#695) CséZé


CséZé
őstag

bétát akarok...MOST!
:DDD

(#696) kiss(b)


kiss(b)
tag

xbox360 vadiúj állapotban lévő, beta kulcsomat pc-se cserélném NOWWWWWWWW...
:D

A kacsahápogás nem visszhangzik - senki sem tudja miért.

(#697) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát ebből nekem úgy tűnik hogy nem nagyon lesz beta, most már ki se adják komolyan, mert akkor még a végén a teljes is csúszni fog :U

(#698) BandiHUN


BandiHUN
veterán

némi friss infómorzsa(nem arról,mi a f..ért nincs béta)most már tényleg nagyon nem tudom,mi lehet amúgy.most néztem a gametrackert,eltűnt az egyszem szerver is,ami eddig volt.nem lesz itt semmiféle béta...most legalábbis.nem hinném,hogy hétközben kiadnák csak úgy,majd szépen ráfogják valamire.nomeg igaz az is,amit ott is irnak,hogy egyszerűen már nem lesz idő megcsinálni a beta által feltárt hibákat,gondoljunk bele:360-on ez már a 3.beta...a pc-s meg még el sem kezdődött,nem méghogy hozzáigazitsák...nem hinném,hogy a játékegyensúlynak jót tenne,ha a konzolt vennék alapul,az lenne,mint a cod2-ben:géppityuval majd kell vagy 6 golyó,a pukkanósakkal meg a nem fejes is halálos,merthogy konzolon úgyis odaránt az automata az irányitás csökevényei miatt.mondjuk ezt alá is támasztja a 360-as cod3 is,amiben ha az ember tud gyorsban lőni a kar98-al duplákat,tuti nem éli túl senki...no de majd látjuk.szerintem vagy tolnak rajta,vagy majd hamar lesz 1.1 patch :D pc-n úgyis mindig kell a patchelés más bugok miatt is már az elején ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#699) BandiHUN


BandiHUN
veterán

viszont tetszik a gyárilag berakott zombi mod,mégha gyökér is lenne alapból,mennyivel könnyebb lesz a modgyártók dolga,mert gondolom lesznek extra hangulati elemek,a karaktermodellek eleve megvannak,és piszok jól hangzik az elbarikádozás,ami szerint végre interaktiv lesz a környezet is valamennyire.mondjuk nem hinném,hogy lesznek mondjuk betörhető ajtók a sima multiban,bár hátha,jót tenne a taktikázásnak,ha pl.lehetne jó kis kemphelyet csinálni is,nem csak a gyárilag betett jó belátóhelyek lennének,hanem pl.kiüt az ember egy alapból zárt ablaktáblát,stb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#700) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ahogyan már írtam tuti nem lesz béta, mert azzal már a teljest is csúsztatniuk kéne kb mire hajlandóak kiadni/elkészíteni :D, csak nem értem minek mondják hogy lesz, amikor eszük ágába sincs a pc betaval foglalkozniuk, ami kiderült a lorenzo által küldött linkből.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.