Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) west válasza feka007 (#350) üzenetére


west
őstag

nem eleg? :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#352) Napster01


Napster01
tag

Most olvastam, hogy 12k.-ért fogják osztogatni nálunk, ez azért elég jó ár a cod4-hez képest, mondjuk akkor biztos olcsóbb lesz az is... mint ahogy a cod2 olcsóbb lett a cod4 megjelenésével, igaz volt köztük 5 év :DDD

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#353) fpeter07 válasza feka007 (#350) üzenetére


fpeter07
veterán

engem nem nagyon a single izgat, mondjuk singlében mindent fullra rakok, oszt 20 fps viszem mint minden cod-nál :D lehet ezért nem tudtam highon (szerk: vagy is hard-on :DDD ) végigvinni az 1 shot 1 kill küldit? :D

[ Szerkesztve ]

(#354) west válasza fpeter07 (#353) üzenetére


west
őstag

20fps???ahhh :Y
en celozni sem tok ugy...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#355) athomi válasza Napster01 (#352) üzenetére


athomi
veterán

Cod4 sem volt drágább. Sztem te konzolos árakat nézegettél, az szokott 16k lenni.

[ Szerkesztve ]

(#356) Napster01 válasza athomi (#355) üzenetére


Napster01
tag

12k.-t írtam, és pc ár, tényleg nem drágább a 4-nél és ez jó, találtam 1 listát a fegyverekről és a perkekről, lehet fáramászni, amit kidöntenek alólad, vagy felégetnek :DDD úszhatsz vízben, vagy eljátszhatod, hogy halott vagy, ami elég jó, ha mondjuk az ellenfél spawnján vagy, szóval lehet lövöldözni a halottakat, mert nem biztos h kilehelték a lelküket....

egyébként bemásolom ide a fegyverlistát, amcsiknak 2x annyi van mint a németeknek... de tetszik a lista, tele rifle-el.

Új perkek
# Monkey - fáramászás
# Frogman - gyorsabb úszás
# Play Dead - tetszhalott
# Crouch Sprinter - guggolva futás
# Banzai - közelharcban nagyobb sértés puskatussal

American guns and explosives
M1A1 Thompson
M1A1 Carbine
M1 Garand
Trench Shotgun
Browning Automatic Rifle (BAR)
M1903 Springfield
M1903 Springfield Scoped
M2 Flamethrower
M1911 (also known as Colt 45)
Bayonet
M9 Bazooka
Browning M1919A6
M2 Machine Gun
MK2 Frag Grenade
Smoke Grenade
Satchel Charges
Mines


Russian guns and explosives
TT-33
Mosin Nagant
Mosin Nagant Scoped
PPSH (71 round Drum Magazine)
PPSH (31 round Banana Magazine)
Bayonet
RGD-33


German guns and explosives
P08 Luger
Kar98
Kar98 scoped
MP44
MP40
MG42
MG34
Knife
Stielhand grenade


Japanese guns and explosives
Nambu 14
Arisaka Type 99
Type 100 Submachine gun
Bayonet
Katana
Kiska Grenade

British guns and explosives
Sten

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#357) athomi válasza Napster01 (#356) üzenetére


athomi
veterán

Azt hittem ebben már lesz AutoAim perk is. :DDD
Egyébként a játék egyre inkább megy el a fun, szórakoztató játékok irányába és a komoly játék már csak másodlagos, mellyel már csak a perk nélküli waron találkozhatunk. Nyilván így többen veszik a játékot, mert nagyobb játékosréteget céloznak meg, a készítőknek a profit az érdeke.

[ Szerkesztve ]

(#358) fpeter07 válasza athomi (#357) üzenetére


fpeter07
veterán

sztem jok a perkek...

(#359) feka007 válasza Napster01 (#356) üzenetére


feka007
nagyúr

Fakidőlés, tetszhalottság? Jó lesz ez.

(#360) Napster01 válasza athomi (#357) üzenetére


Napster01
tag

A készítőknek valóban a profit a lényege, cod4 motorból átvett bevált újításokat belerakják a játékba, felújítják, hogy nagyobb játékélmény legyen és számolják a zsetont, de hát miért csinálják, ha nem ezért, egyébként sztem elképesztő játékélménye lesz ezeknek a perkeknek köszönhetően, remélem nem lesz shipment méretű pálya, mivel annak aztán semmi értelme nem lenne, kisebb szigetek összekötő hidakkal, vagy csak csónakok, én erre gondolnék elsősorban, 1-2 kemper megbújna a pálmafák levelei közt, kilátók, bunkerek, nagyon durva lesz/lenne egy ilyen környezet, arról nem is beszélve, hogy ezeket a fegyvereket élvezet lesz használni + a rombolás élménye, mikor döntögetek ki sorban a fákat, és csupaszítod az épületeket, én már nagyon várom, de még messze van, 3 hónap :DDD
a komolyabb része meg tényleg csak warokon lesz, összedobnak 1 pam modot, kivesznek pár perket, azért remélem nem túlozzák el, mint a cod4-ben, és ezt is összedobják egyenlő esélyekkel és hihetetlen élménnyel...

_.(-.-)._

(#361) athomi válasza Napster01 (#360) üzenetére


athomi
veterán

Kétségtelen, hogy a publik rendkívül szórakoztató lehet majd ezekkel a perkekkel. Mindenkinek más képességei lesznek, és annak megfelelően alakítja ki játékstílusát.
A tetszhalottságot szerintem az UT3-ból lopták, persze nem baj, ezt jól tették.
Én csupán jobban szeretem mikor egyenlő feltételek vannak és a skill, gondolkodás, megérzés, stb. dönt. :B

Rendes PAM-ban a Cod4 után nem bízok. Ott is félbehagyták, mikor már csak egy-két dolgon kellett volna csiszolni, illetve egy-két bug-ot kellett volna eltüntetni. A Promod meg rosszabb lett, mint a PAM.

[ Szerkesztve ]

(#362) ent válasza athomi (#361) üzenetére


ent
őstag

Mindenesetre a környezet hatása (dzsungel) a cod4 archade leromolása. Visszatérés a rendes cod élményhez, remélhetőleg.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#363) Prof01


Prof01
veterán

hm.. kiváncsi vagyok lesz-e olyan jó, mint a Infinity-s részek. :U A Cod3 ritka szar lett... :(
Videók alapján ez tetszik. Rendszerkövetelménye is elég jó, bár mostmár nekem tökmind1, mert x360on fogom tolni. :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#364) west válasza Prof01 (#363) üzenetére


west
őstag

fpst joyon?
tetudod...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#365) feka007 válasza Prof01 (#363) üzenetére


feka007
nagyúr

Én a CoD4-et elég hamar eluntam multiban, nem rossz, de jobban hasonlít egy airsoft fightra a 20*20-as mapekkel, mint egy háborúra...
Azt mondták, ebben lesznek járművek végre, úgyhogy már eleve nagyobb mapeket kell csinálniuk, meg a dzsungeles mapekenek is nagy feelingjük lesz. :C

(#366) fpeter07 válasza feka007 (#365) üzenetére


fpeter07
veterán

nem minden mapon lesznek járművek

(#367) feka007 válasza fpeter07 (#366) üzenetére


feka007
nagyúr

Azt gondoltam... De legalább mégse paintball lesz, hanem rendes háború.

(#368) west válasza feka007 (#367) üzenetére


west
őstag

jah csunya is lenne :D

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#369) CséZé válasza athomi (#346) üzenetére


CséZé
őstag

állítólag lesz multi demo is

(#370) fpeter07 válasza CséZé (#369) üzenetére


fpeter07
veterán

az fincsi lenne :R

(#371) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Üdv!..
Tényleg kifogja használni az dX10-et??..
Mert ugye a 4 nem teszi, ez pedig tudtommal az ő motorján alapul.. :U

(#372) CséZé válasza dzsóbácsi (#371) üzenetére


CséZé
őstag

megválaszoltad a kérdésedet :K

(#373) fpeter07 válasza dzsóbácsi (#371) üzenetére


fpeter07
veterán

max beállításokat csak vistán lehet felpakolni
szerk: vagyis nemmondtam semmit :D

[ Szerkesztve ]

(#374) dzsóbácsi válasza CséZé (#372) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

És esetleg nincs valami linketek erről a motorról?...Hogy mit is tud?? :U

(#375) CséZé válasza dzsóbácsi (#374) üzenetére


CséZé
őstag

annyi elég h a quake3 motorja (volt)? :)

egyébként:

Call of Duty 4: Modern Warfare runs on a proprietary engine and with features that include true world-dynamic lighting, HDR lighting effects, dynamic shadows, and depth of field.[8] "Bullet Penetration" is calculated by the engine, taking into account factors such as surface type and entity thickness. Certain objects, such as cars and some buildings, are destructible. This makes distinguishing cover from concealment important, as the protection provided by objects such as wooden fences and thin walls do not completely protect players from harm. Bullet speed and stopping power are decreased after penetrating an object, and the decrease is dependent on the thickness and surface type of the object. The game makes use of a dynamic physics engine, not implemented in previous Call of Duty titles. Death animations are a combination of pre-set animations and ragdoll physics. Console versions of Call of Duty 4: Modern Warfare run at a consistent 60 frames per second.[8] Code was included to determine spawning points based on the nearby weapons, and enemy positions and line of sight. The various criteria are meant to minimize players dying immediately after rejoining a match.

The game engine is also being used for two upcoming Activision games. An enhanced version of the original engine is being used for the next game in the series Call of Duty: World at War whilst a slightly altered version will be used for the new James Bond game Quantum of Solace.

[ Szerkesztve ]

(#376) dzsóbácsi válasza CséZé (#375) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Köszi :)
És ezekből mihez kell majd a Ciszta??.. :U

(#377) CséZé válasza dzsóbácsi (#376) üzenetére


CséZé
őstag

fogalmam sincs :D csak a wikipedia-ról másoltam...

(#378) west válasza CséZé (#377) üzenetére


west
őstag

jo lenne magyarul,a felet meg sem ertem...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#379) CséZé válasza west (#378) üzenetére


CséZé
őstag

(#380) <NewL>


<NewL>
addikt

Minimum gépigény
Processzor: AMD 64 3200+ / Intel Pentium 4 3,0 GHz
Memória: 512 MB / Vista esetén 1 GB
Videókártya: 256MB-os Nvidia 6600GT / ATI Radeon 1600XT
Merevlemez: 6 GB szabad hely

Csak nem láttam meg nemtudtam,beraktam:)

There's an app for that

(#381) west válasza CséZé (#379) üzenetére


west
őstag

Ez az oldal nagyon durva.kar hogy csak 512karaktert fordit egyszerre.
nah ezt megjegyeztem
_ :R
THX

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#382) Bencus88 válasza west (#381) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kár, hogy full hibásan fordít ;]

(#383) west válasza Bencus88 (#382) üzenetére


west
őstag

:O
1mondatot meg jol fordit...
sajna a nyelvtudasom keves ezert nem tom ellenorizni hogy milyen tobb mondatban.
de a lenyeget igy is megertettem. ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#384) Bencus88 válasza west (#383) üzenetére


Bencus88
nagyúr

persze arra tök jó ;)

(#385) fpeter07 válasza Bencus88 (#384) üzenetére


fpeter07
veterán

én majd talán jövőre fogok angolt tanulni, meg a lényeget meg lehet érteni

[ Szerkesztve ]

(#386) Bencus88 válasza fpeter07 (#385) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én már elég rég óta tanulom jelenleg szakmai angolt tanulok.De már nem ártana egy nyelvvizsga csak sokat felejtettem:)

(#387) <NewL> válasza fpeter07 (#385) üzenetére


<NewL>
addikt

Én sokáig tanultam,de a 3 éve egy szót sem olvastam ,néztem,forditottam angolul,szóval az a szöveg nekem teljesen idegennyelven van iródva :DDD

There's an app for that

(#388) feka007 válasza <NewL> (#387) üzenetére


feka007
nagyúr

Én júniusba középfokúztam le belőle, szóval eléggé jól tudom az angolt.
Most kezdtem a németet, elég nehéznek tűnik. :F

(#389) <NewL> válasza feka007 (#388) üzenetére


<NewL>
addikt

Németet is tanultam 4 évig,abból még köszönni se tudok már:)

There's an app for that

(#390) Bencus88 válasza <NewL> (#389) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A németek buták csak a helot értik:) én németet 9 év majd rátértam angolra, de egyik se megy olyan tyűha:D na és mivel már én is leírtam az életrajzom lezárhatjuk az offolást :P

(#391) fpeter07 válasza <NewL> (#389) üzenetére


fpeter07
veterán

Nem angolul lennének a játékot egy szót se értenék :)
ennyi off elég volt szal auf wiedersehn :D

[ Szerkesztve ]

(#392) ent


ent
őstag

PhsyX et remélem szeresse majd. Lököm GTS mellé egy GT-t. Kicsit óckodva várom egyébként a gémet, az a bajom, hogy nagyon MOHPA dzsungeles fílinges. Azt meg annyira rüheltem, nem láttam a levelek között embereket, mész előre és csak lövöldözöl össze vissza azt valszeg eltalálsz egy ellent. Mondjuk ott az lehetett a gáz, hogy hosszú és keskeny mapok voltak inkább. Itt is demoból ez jön le ezért félek! MP meg állat lesz ha felmászhatok fára :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#393) CséZé válasza ent (#392) üzenetére


CséZé
őstag

cfg powa... :D

(#394) feka007 válasza ent (#392) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD4-be még mindig ótvar volt a fizika, szerintem ebbe se lesz túl jó, szval szerintem PhsyX-nek nem sok értelme lenne itt. Egy Crysisban jönne kurva jól, csakhát ugye mindig ott nincs vmi, ahol kéne...

(#395) fpeter07 válasza feka007 (#394) üzenetére


fpeter07
veterán

kinek kell fizika :)

Multiba remélem megmaradnak a nagy cod2-es pályák (pl toujane, carentan)

(#396) feka007


feka007
nagyúr

(#397) fpeter07 válasza feka007 (#396) üzenetére


fpeter07
veterán

ezzel se fogok játszani mert eccerűen nemtok regisztrálni 2. lépésnél nem enged tovább :W

(#398) CséZé válasza fpeter07 (#397) üzenetére


CséZé
őstag

elő kell rendelni a játékot h tesztelő lehess

(#399) fpeter07 válasza CséZé (#398) üzenetére


fpeter07
veterán

multiplayer demo is lesz nem? :F

(#400) CséZé válasza fpeter07 (#399) üzenetére


CséZé
őstag

igen, elvileg lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.