Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Budapest Parádé (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Biaggio


Biaggio
őstag

Tűzijátékkal zárult az ötödik Budapest Parádé, a kamion-konvojt és a Felvonulási téren színpadokká vált járművek műsor-kavalkádját mintegy 600.000 látogató nézte végig. Az idei Parádé a műfaj nemzetközi képviselőinek figyelmét is felkeltette: a berlini Loveparade és a párizsi Techno Parade is indított kamiont a közel 50 felvonuló jármű között.


Szombaton a Budapest Parádé többszázezres tömegében a zenerajongó fiatalok között gyermeküket sétáltató családok, álmélkodó idősebbek is tarkították a közönséget. A Felvonulási téren, a helyére beállt rock kamion előtt egy őszes halántékú hatvanas férfi kempingszékből figyelte az eseményeket és kevésbé rosszallóan, mint inkább a zene ütemére rázta a fejét.

A Budapest Parádét egyre jelentősebb eseményként jegyzik a nemzetközi elektronikus zenei palettán is. A fellépők között több tucat világsztár is szerepelt Európa több országából és a tengerentúlról.
A világ egyik legnevesebb utcai karneválja, a berlini Loveparade saját kamionnal vett részt az eseményen. ''A Loveparade Berlin 2005 - Back to the Track'' elnevezésű járművön a német főváros képviseletében Dr. Motte, a Loveparade alapítója több német sztárt látott vendégül.
Ugyancsak saját kamionnal indult a Budapest Parádén a párizsi ''Technopol'' csapat, amely a francia fővárosban zajló, ugyancsak több százezres látogatottságú Techno Paradét jegyzi.

Az este 10-kor véget érő rendezvény után a partizó közönség a városszerte több helyen lévő afterpartykon pörögte át az éjszakát, köztük a legnagyobbon, a Bónusz Partyn 23.000 látogató bulizott hajnalig.

Ki hogy érezte magát?

Merre vannak fotók? :U :U :U

(#2) heihachi


heihachi
addikt

Budapest ''Szégyen'' Parádé

Immáron ötödik éve kerül megrendezésre, tehát lehet benne némi tapasztalata a szervezőknek. Minden évben kint voltam, elejétől a végéig, így van némi Nekem is.

Nem hiszem el, hogy 5 év alatt nem tanulták meg, hogy milyen távolságokat kell hagyni a kamionok között. Volt olyan, hogy szemben (vagyhát az oldalt van) álltunk a kamionnal, és a mögötte jövőt halottuk, aki éppencsak nem tolta le az útról az előtte lévőt, és mivel jóval hangosabban szólt, a másikból semmit nem lehetett hallani. Néhol meg 15 perces (szó szerint, nem túlzás) szünet volt a kamionok között, akkor meg népvándorlás indult, és kib@szott nagy tömeg lett az utolsó elhaladó kamionnál.

Nem hiszem el, hogy 5 év alatt nem tanulták meg, hogy a felvonulási téren milyen közöket hagyjanak a kamionok között, hogy elférjen a tömeg, és hogy ne legyen durva az áthallás. A VIVA kamionját leszólta a mellette álló kamion (talán HOME, de nem esküszöm meg rá) még akkor is, ha közvetlenül a hangfalakkal szemben álltam. A ROXY, Bomba, Dreher kamiont meg nagyon jó ötlet volt összezsúfolni egy helyre, ezek úgyis olyan kamionok, amire kevesen kíváncsiak...

Az egyetlen dícséretet a Fanta kamionjára tudom mondani. Jó helyen állt, egy kis utcával szemben, a kis utcában tökéletesen, jó minőségben lehetett hallani a zenét, nagyon hangos volt a kamion. Latinos zene, szaxofonnal alájátszottak, kongás volt, brazil táncosok, kapoeira bemutatók és nagyon csinos táncosok. Nálam Ők nyertek.


De mindez nem volt rossz, ha az afterpartyhoz hasonlítjuk. Az szégyen volt.
Elővételben megvett jegyet a helyszínen a kasszánál karszalagra váltják, a karszalaggal engednek be a főbejáratnál.

Namost a kassza előtt 200m-es sor áll. A végén ritkán állnak az emberek, de az elején mint a heringek. Előre nem halad semmit, mert mindenki befátlankodik az elejére. Hát mi is bepofátlankodtunk. A kasszához közeledve olyan volt a népsűrűség, hogy _két kézzel tiszta erőből_ toltam el magamtól az előttem állót, ha levegőt akartam venni. Ez nem vicc. Aki hozzájutott a jegyhez, az nem tudott vissza kimenni a tömegen át, és át kellett mászni a jegyeladó bódé tetején (!!!). Mindez 1,5 órán át tartott, addig küzdöttem kis túlzással az életemért, de levegőért mindenképp. Biztonsági ember a környéken nem volt. Vagyis volt egy gizda pöcs, aki azzal basztatott ott mindenkit, hogy ne másszanak fel a bódé tetejére. Innen üzenem neki, hogy bekaphatja.
Ezután sorbanállás ismét a karszalaggal a bejutásért. Ez gyorasabb volt szerencsére. Bejutottunk...
Odabent olyan kib@szott tömeg volt, hogy a VIVA csarnokba nem lehetett beférni, csak úgy, ha az ember kétkézzel lökdöste félre az embereket. Semmi szellőztetés nem volt, így olyan rohadt büdös és meleg volt, hogy kb 5 percig bírtuk.
A ROXY sátor (mert ők csak egy sátrat építettek) egy vicc volt. Be lehetett hallani a Bomba ''sátor'' zenéjét, és a Dreher kamion zenéjét. Ráadásul olyan kommersz diszkózenét nyomtak, amilyen csak a ROXY-ra jellemző. Mit is vártam tőlük... Ja, nagy felkonferálás: ''És most jön Pulsedriver...'', aztán két lemez után jött át is adta a terepet egy másik DJ-nek. Na jó, párszor még visszajött, de ez egy vicc... Vagy inkább átverés.
A DJuice és a Dreher kamion előtt összesen táncolt 50 ember. Ráadásul a DJuiceből semmit nem lehetett hallani, mert a közeli sátorból mindent elnyomott a zene. Ez volt a drum'n'bass sátor.

A RED csarnok ''igényes'' volt, nem volt tömegnyomor, csak annyi embert engedtek be, hogy ne legyen bent hering feeling. Csak ott meg igen fos zene ment.

Hogy hozzátartozik-e vagy sem egy ilyen rendezvényhez, azt nem tudom, az azonban biztos, hogy ennyi kib@szott drogos szemetet még életemben nem láttam. Ott sodorták gátlástalanul a tömeg közepén a füvescigit (és fújták a szembejövő pofájába a füstöt), vették be az Extasy (vagy hogy írják) tablettákat, stb... (persze lehetett aszpirin is, csak azt nem zacsiban tartja az ember...) Ez UNDORÍTÓ.

Jövőre veletek ugyanitt biztos nem...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3) MasOyama


MasOyama
őstag

Na én ennyire nem fejtem ki a véleményemet, de annyit mondhatok, hogy az eddigiek jobbak voltak, mint a mostani. Ami nem tetszett:
1. volt olyan kamion ami egy kicsit lemarat, és futni kellett, hogy tartsd a tempót vele. :(
2. TÚL SOK EMBER!!! Ennyi embert már nem bír ki az Andrásy út. a végéig el sem jutottam, 2től 8ig voltam kinnt, mert onnan visszafordúltam, mert az utolsó kamion után már nem lehetett előre haladni.
Ami tetszett:
11től 4ig after party E-klub elött. :) Nagyon jó zene ment, és a kamionon volt hely is nem volt nyomor. :)
Jövöre ne jöjjön senki, hogy kényelmesen elférjek. :) Vagy lehet, hogy egy kamionon leszek... még messze van... :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#4) I_Am válasza Biaggio (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Én csináltam 150 képet és 10 perc videot. Majd felteszem vhova, ha ráérek.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5) sai


sai
aktív tag

nekem tetszet.. és szerintem nem volt tömeg.. én legalábbis a Loveprade kamion elött simán elfértem.. söt volt amikor az elsö sorban nyomtam.. és egyébként + én a Deákról értem utól a kamionokat.. és simán tudtam elöre menni...
és tök sok haveral találkoztam!!! :) szóval mindenkit + találtam akit kerestem és valakit ugy hogy nem is sms-eztünk h hol van.. hanem + találtam :DD
after party-in nem voltam :( Morisonsba buliztam.. (nem tom h v ki ismeri e?! mind1 én nagyon jól éreztem magam!! :) jövöre ugyan ott!!! :DD

(#6) vicces


vicces
addikt

szerintem is rakás izé volt. mi olyan 5 körül értünk be. az andrássy végén kezdtük, majd haladtunk visszafele :))
elöször tök jol elvoltunk.
a legjobb az volt, amikor jött a most nem tudom milyen kamion, és maja gold nyúkált a bugyijába. azaz nem ez, hanem az amikor a mögöttem álló néni elkiáltotta magát, hogy ''ott van misel vájd'' :D
én közben lenyomtam egy sörit.
aztán elértük az utolsó kamiont. majd megindultunk visszafele. csak ekkor már mindenki jött. az andrássy végén annyira sokan voltunk, hogy nem lehetett megmozdulni.
nagy nehezen átvergődtünk a másik oldalra, és elindultunk a westend felé a kocsiért. aztán hazajöttünk activity-zni.:)


remélem az andrásit andrássynak kell irni ;]

:)

(#7) sai válasza vicces (#6) üzenetére


sai
aktív tag

bátyám aláirást is kapot Mishel vájd tól... :DD
mind1 akárki akármit mondhat nekem nagyon tetszet!!és az elözö 4is!! :) szerintem kell 1ilyen évente!!! :)

(#8) vtechun


vtechun
veterán

Én is voltam, nem volt olyan rossz. Idén harmadjára. Tényleg volt olyan kamion ami messze ill. túl közel volt a másikhoz. Ez engem is zavart. AfterParty-n soha sem voltam, de nem is vonz... Azt viszont örömmel konstatáltam, hogy egyre több monokinis csaj van a kamionokon:C Sőt már nem csak ott:) Az utolsó kamion (MNC) tényleg durva volt - nagyon sokan voltak...

(#9) sai válasza vtechun (#8) üzenetére


sai
aktív tag

jaja :DD tele volt jó nökkel minda a kamionokon mind a közönség között!!! :)

(#10) vicces válasza vtechun (#8) üzenetére


vicces
addikt

szerintem nem volt sok jó csaj. csak kicsik, még fejletlenek.
viszont az a néhány már kifejlett példány nagyon jó volt. :)

..
a tavalyi nekem nagyon bejött. de erről nem a parádé tehetett, hanem a kémia.
a haverok már akkor is csak a füvön ültek, és alig várták a végét..

az index-en ma olvastam 1 parádés cikket. az szerintem teljesen fedi a valóságot.

[Szerkesztve]

:)

(#11) engusz


engusz
veterán

Kint voltunk barátnőmmel és a barátainkkal, de nagyon hamar feladtuk a dolgot. Annyian voltak, mint az oroszok. De talán ez még nem is lett volna baj. Inkább az dühített, hogy bunkó volt mindegyik. Nem várom el, hogy kérjen bocsánatot mindegyik egy kis meglökésért, de azért figyelembe vehetnék azt, hogy nem csak ők közlekednek arra. Mindegyik nekünkjött, fellökött. Nem is értem, hogy néhány ember, hogy lehet ennyire figyelmetlen a másikkal szemben.

A zenék jók voltak, mint tavaly. Maradtunk volna, de a nagyobb tömegbe már nem volt kedvünk bemenni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) Integra válasza engusz (#11) üzenetére


Integra
titán

na ez volt amit az én haverjaim is egytől egyig megjegyeztek, hihetetlen sok bunkó volt kint...
kár érte:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) vtechun


vtechun
veterán

én azt szeretem a Parádékban, hogy nem bunkó senki sem...(velem nem) mindenki szeret mindenkit...béke van... sokan vagyunk és mégsem verünk szét semmir, nem úgy mint egy-egy futballmeccs utána tömeg, pedig itt is lehetne ész/név nélkül tombolni/vandálkodni, de ez nem az a stílus...

(#14) MasOyama válasza engusz (#11) üzenetére


MasOyama
őstag

Na igen, b.nővel gázos a helyzet... mert, hogy engem meglöknek kit érdekel, de ha őt, akkor már elborúl az agyam... :) De nekem most csak az iszonyatos tömeggel volt gondom... Pedig szeretem a tömeget... :) De ez itt már olyan sok volt, hogy se menni nem lehetett, se levegőt venni. Viszont sok érdekes arcot láttam, sok jó nőt, és még verekedő rendőröket is!!!! Az komoly volt. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#15) engusz válasza Integra (#12) üzenetére


engusz
veterán

Olyan fazonokkal is találkoztunk, hogy júúúj. Durvább volt, mint tavaly vagy tavaly előtt.

Csicseregték a madarak, hogy nem lesz következő. Ez igaz?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#16) MasOyama válasza vtechun (#13) üzenetére


MasOyama
őstag

Ha jól megfigyelitek bunkók csak az olyan kamion körül voltak, ahol a kamionon atom nők voltak. BOMBA megilyenek. A többi helyen szerintem nem volt gond. De ahol jó nők voltak mindenki megőrült, és lökdösött, hogy láthassa, fotózhassa... :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#17) engusz válasza MasOyama (#14) üzenetére


engusz
veterán

Jól látod a helyzetet. Szerencsére csak egy eset volt, ahol egy picit bepöccentem. Sétáltunk valamelyik kamion mellett és előtte táncolt egy (majdnem hulla) részeg fószer. Gyorsabban haladtunk, mint a kamion és elértünk a fószer mellé. Akkorát zakózott, hogy madjnem magával rántotta a barátnőmet. Aztán csak az a vadállat esett el. Ez volt a szerencséje.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#18) heihachi válasza vtechun (#13) üzenetére


heihachi
addikt

vertek meg rendőröket
volt tömegbunyó
volt vandálkodás

jó Neked, ha egyiket sem láttad

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19) Integra válasza engusz (#15) üzenetére


Integra
titán

nem tudom, én még nem hallottam ilyesmit.
ha nem lesz elég pénz rá meg szponzorok akkor simán lehet hogy nem lesz

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) vtechun


vtechun
veterán

messze a legtöbb kiéhezett hím a Luxvideós kamionnál volt ahol Monique mutogatta a csupasz altestét - asszem ő volt, ez volt az első ilyen.. jövőre már biztos több kamionon lesz ez is.. :)

(#21) engusz válasza Integra (#19) üzenetére


engusz
veterán

Kicsit értetlenül álltam a dologhoz, mivel most is kb. félmillió ember volt kíváncsi a rendezvényre. Remélem a következő jobb lesz! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#22) Integra válasza MasOyama (#16) üzenetére


Integra
titán

sajnos a kopaszokkal nem lehet mit csinálni....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) MasOyama válasza engusz (#15) üzenetére


MasOyama
őstag

Figyú 128 millió forintból csinálták, ebből a mentősők rendőrők, rendezők kaptak 59 millát, és a reklámokból simán visszajött a pénz. Miért ne érné meg? 128 milliót simán megér bármelyik multinak, itt meg nem egy volt.... :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#24) MasOyama válasza heihachi (#18) üzenetére


MasOyama
őstag

Láttam is pár ilyet. :) De ez szvsz elfogadható, 600 ezerből van 50-100 barom. Az nem egy rossz arány... :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#25) Integra válasza engusz (#21) üzenetére


Integra
titán

most beszéltem egy barátommal aki a mai napig benne van a bulikban és elég jól informált továbbra is (én abbahagytam), azt mondja hogy szerinte lesz következő évben is

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26) MasOyama válasza Integra (#22) üzenetére


MasOyama
őstag

Dehogynem. Van jó hajnővesztő szerem... :) Komolyan nem kell velük foglalkozni, a közelükbe sem megyek. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#27) vtechun válasza heihachi (#18) üzenetére


vtechun
veterán

nem ilyesmire figyeltem, csak este keveredtem a térre, addig az Andrássyn kisértem a kamionokat ill. mindegyiket megvártam és az utolsóval haladtam... Persze én alkoholfrei vagyok... tisztán látok mindent, pedig ütött már meg rendőr gumibottal - meccs után, pedig csak az utcán énekelgettünk, itt nem voltam ott a gázos helyzeteknél...

(#28) Integra válasza MasOyama (#26) üzenetére


Integra
titán

így van, én sem, ezért abba is hagytam a bulizást.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29) vtechun válasza MasOyama (#14) üzenetére


vtechun
veterán

persze engem is meg-meglökött a lüktető tömeg, és persze engem sem érdekel, de ha a barátnőm is velem lett volna a törékeny gazella testével akkor már én is ''vadabb'' lennék, persze akkor az is felidegesít ha valaki jobban megnézi...

(#30) MasOyama válasza vtechun (#29) üzenetére


MasOyama
őstag

''persze akkor az is felidegesít ha valaki jobban megnézi... '' - örülj neki, hisz akkor elismerik őt, és téged irigyelnek. Jobb, mintha a hátad mögött kiröhögnének, hogy milyen nővel vagy. :) (ne vedd személyeskedésnek) :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#31) vtechun válasza MasOyama (#30) üzenetére


vtechun
veterán

persze tudom, de hát én ilyen féltékeny típus vagyok - sajnos, pedig tényleg gyönyörű, Görög Zitához hasonlítanám, csak kisebb - nem vtlenül írtam, hogy törékeny :)

(#32) vtechun


vtechun
veterán

na de megyek is dolgozni 10 órát, aludtam ma du. egy keveset, ma 10-re értem haza pedig éjszaka nem is buliztunk sehol, Pesten éjszakáztunk padokon:) meg a plázson, de rájöttünk, hogy ott hideg van és elmentünk a nyugati közelébe :)

[Szerkesztve]

(#33) MasOyama válasza vtechun (#31) üzenetére


MasOyama
őstag

Akkor vigyázz rá, nehogy elcsábítsam! :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#34) ptiboy


ptiboy
senior tag

nekem nagyon tetszett!
de 2 éve sokkal jobb volt :P (ingyé fanta :D)

kamionok elhelyezése katasztrófa volt! mindenhol legalább 2-3-at lehetett egyszerre hallani. :(

valahogy évről évre gázosabb, mitől van ez? :F

:)

(#35) sai


sai
aktív tag

nem tom én 1 bunkoval sem taliztam.. söt idegen csávok nyomták nekem h kira vagyok.. lehet h a kék napszemcsi és a fehér pormaszk miat és a jó kis hajamért?! :DD de tök idegenekkel nyomtam.. + azt atetsztt h elkezdtem sipolni és többen beszáltak.. :) akiket nem is simertem és akkor többen nyomtuk.. közlelekdni simán tudtam táncolni is.. és én is csak azt vettem észre hogy PEACE volt mindehol!!! :) ugyhogy nekem nagyon bejött!! :) ja és nem vagyok 1kigyurt állat hogy mindenki elájon elölem.. és mégis simán közlekedtem és mondom még böven volt helyem arra is h kitomboljam magam!! :)

(#36) MasOyama válasza sai (#35) üzenetére


MasOyama
őstag

Na igen ez volt. De tudod, mindenhol van hibaszázalék. Te nem estél bele... :) 600 ezerből ha van 5 ezer bunkó akkor az nem sok, hisz az nincs meg 1% sem, de ha te csak 100 bunkó között táncolsz, akkor az a véleményed, hogy mindenki bunkó volt. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#37) ptiboy válasza sai (#35) üzenetére


ptiboy
senior tag

mázlid volt
majd jövőre ;]

:)

(#38) sai válasza MasOyama (#36) üzenetére


sai
aktív tag

ja + lehet!! :)
akkor én ilyen máker vagyok h nem taliztam 1el sem!!! :) mondjuk 1szer valami kosza repülö sörös doboz kezen talált.. annak a feladoját szivesen + kerestem volna. ;]

(#39) Biaggio válasza ptiboy (#34) üzenetére


Biaggio
őstag

Kamionok elhelyezése több helyen tényleg katasztrófa volt, mert nagyon közel voltak egymáshoz.
Bunkók mindenhol vannak, ahol tömegrendezvény van:( Ha meg valaki őrült módon lökdösődött, hát odébbtáncoltam:)
Dr. Motte nagyot zenélt és a Dreher kamion is nyerő zenét játszott. Jól beszóltak annak, aki neki állt bunyózni;]

(#40) ptiboy válasza Biaggio (#39) üzenetére


ptiboy
senior tag

HOME se volt semmi ;)

:)

(#41) Brae


Brae
őstag

Én már rühellem a Budapest parádét, az egész már nem a zenéről szól...:(

(#42) Peet válasza Brae (#41) üzenetére


Peet
senior tag

...hanem a sexről! :DDD

(#43) divot


divot
veterán

A legszebb az volt, amikor másnap reggel a Fővárosi Közterületfenntartó illetékese kijelentette, hogy az okádékot és az ürüléket nem takarítják el, az az ingatlantulajdonosok feladata.

Welcome the Hungary! :O

(#44) rog válasza divot (#43) üzenetére


rog
addikt

ennek ellenére azért bőszen takarítják azt is.

(#45) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

mi nagyon elvoltunk, de azok a kulturált emberek akik bevizeltek a kerítésen tőlünk 20cm-re... kicsit elkezdtem k@rv32134''+anyázni...:) kiderült hogy angolok, aztán angolul folytattuk a csevegést.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#46) ptiboy válasza aDM|RaL^ (#45) üzenetére


ptiboy
senior tag

:DDD

:)

(#47) TitiRii válasza sai (#7) üzenetére


TitiRii
senior tag

jaja
kaptam ám! :D
Meglepö hogy a tömegben volt, mindenemü smink és ruha nélköl, és egy italokat árusító standnál volt az operánál
Engusz barátnöje szurta ki nekem, és hosszas vita után mentem oda hozzá megkérdezni hogy ugyan ö e az,és kaptam tőle autogramot a kezemre:D
Sajnos a fotos haverunk mikor tünyön el a tömegbe ha nem most?:( igy fénykép nem készült
A lux videos kamcsi tényleg elég meredek volt, de volt egy másik ami üverelte, nem tudom mi volt a neve, teli volt félmesztelen táncoslányokkal akik feketében voltak,és hát höm, nem kicsit táncoltak erotikusan,egymással :D Egyik még csokot is dobot nekem :D
sztem jó volt, csak tömeg volt :)
és lehet nem volt idén ingyen fanta, volt helyete ingyen kola meg ásványviz, az operánál
ami tetcett hogy idén voltak ilyen álló standok is,mint a tv2 az opreánál, meg még pár kisebb nagyobb az andrásin,a libreszes ponznák is egész jo ötletek voltak, csak halkak :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#48) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

HeLLa!

En is ott voltam...a Dozsa es az Andrassy sarkan levo albimbol buliztuk vegig ismerosokkel! Az erkelyrol tuti volt...zenet lehetett hallani siman (meg a WC-rol is :DDD), de le a tomegbe valahogy nem vagytam! Ami nem tetszett hogy a Hyperspace kamion allt meg az erkelyem alatt...a Debut-Garden (James Holden) kamionnak jobban orultem volna :)

Az afterparty (Bonus) nekem nem jott be! Mar megbantam hogy nem a Citadellaba mentunk...

Udv Gadget.

(#49) Integra válasza g4dg3t (#48) üzenetére


Integra
titán

hát igen, james tesókát nagyon szeressük itt is:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) TitiRii válasza sai (#7) üzenetére


TitiRii
senior tag

szerk
nem tom mi van a netemmel atom lassu,.. sory valahogy 2* sikerült elküldenie

[Szerkesztve]

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Budapest Parádé (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.