Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) 4Grider válasza #71835392 (#6448) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ott van a GRPS World is, ami 2.75 Ft körül van MB-onként.

(#6452) tsteve válasza g0dl (#6449) üzenetére


tsteve
senior tag

csomag esetén nem.. csak opciónál tehetné meg... feljelentettem őket tegnap már emiatt nmhh-nál

(#6453) St3ven válasza 4Grider (#6451) üzenetére


St3ven
addikt

Nem 74,8 Ft/MB?

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/kulfoldi-mobilnet/world-gprs-limit/hogyan-mukodik

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6454) bach66


bach66
tag

Most néztem rá a blue-s ASZF-re.
Ajánlom mindenkinek a honlapot - egyáltalán nem egyértelmű, hogy akkor mikortól is lép érvénybe az új ASZF.

Az oldalon az szerepel, hogy "A hatályba lépés ideje: 2017. június 1."

VISZONT ha rákattintok a "2017. június 1-től hatályba lépő ÁSZF"- linkre, akkor az az ASZF jelenik meg, amelyiknél:

"A hatálybalépés időpontja:
2017. JÚLIUS 1." - Ebben van szó a roaming-díjak eltörléséről.

De ennek nem JÚNIUS 15-től kellene életbe lépnie???
Van erről valakinek megbízható infója?

(Ez nekünk azért fontos, mert lányom (blue mobile-os) június végén megy iskolával Ausztriába.)

Üdv!

(#6455) 4Grider válasza St3ven (#6453) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ászf-ben nézd meg.

(#6456) St3ven válasza 4Grider (#6455) üzenetére


St3ven
addikt

Megnéztem, de a 2,75 Ft/MB az nem csak a többletdíj az alap netcsomag túlforgalmazása esetén?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6457) Ksix válasza bach66 (#6454) üzenetére


Ksix
tag

A honlapon van elírva a hatálybalépés, ott júliusnak kellene lennie. De ha megnézed a hatályos, június 1-én hatályba lépettet, akkor már abban sincs a hangszolgáltatásokra roaming díj, simán előrehozták a június 15. helyett.

(#6458) 4Grider válasza St3ven (#6456) üzenetére


4Grider
nagyúr

A blue world gprs limit díjazása forgalom alapú, ha ez a csomag aktív, akkor ezzel a 2,75 Ft-al forgalmazol egy MB adatot.

(#6459) St3ven válasza 4Grider (#6458) üzenetére


St3ven
addikt

OK, de akkor mi értelme az egynapos, háromnapos, egyhetes ajánlatoknak aranyáron?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6460) tsteve válasza St3ven (#6459) üzenetére


tsteve
senior tag

gondolom azok adnak egyéb kedvezményt is (talán hanghívásra roaming alatt, ha jól rémlik a Blue Ászf..)

(#6461) McLaca válasza St3ven (#6459) üzenetére


McLaca
őstag

Az EU rendelet szerint 30 nap/100 perc a méltányos felhasználás a hívásfogadás tekintetében (ÁSZF szerint), azaz itt van "értelme", mert ezek a Move UE csomagok napi 180 percig biztosítják a többletdíj-kedvezményt (persze eleve maximálva van a lehetséges percdíj és SMS díj roaming helyzetben), de amilyen drágák a csomagok, úgy erősen kétséges a létjogosultsága, kivéve, ha valaki szófosó. Az indított hívásoknál ilyen méltányossági korlátról nincs infó az ÁSZF-ben. Csak a legdrágább csomagnak van létjogosultsága, ha pont 1GB-ot netezel el 1 hét alatt és több mint 100 percnyi hívást fogadsz. Ha ennél kevesebb bármelyik, akkor teljesen értelmetlen, sőt, ráfizetésesek a csomagok.

Amit a telekom oldalán linkeltél, az meg valami őskövület lehet, mert látom, hogy 250MB-ra becsülik az 50€-s limitet, és az alapján 74,8 Ft-ra jön ki 1MB, de az több mint egy éve volt. Kb. egy éve 19Ft körül van (vagyis volt) 1MB.

Az ÁSZF egyértelműen idézi a rendeletet, ami szerint a roaming kedvezmény opciókra, bónuszokra, választható szolgáltatásokra nem vonatkozik, így a külön rendelt netcsomagokra sem. Mondjuk annyira ez nem gáz, mert pl. 540Ft-ért 200MB-ot lehet forgalmazni roaming helyzetben, és nem fogy az itthoni neted (külföldön pedig lehet, hogy jobban használod, mint itthon). Nekem ez konkrétan így jobban tetszik, mert abszolút felhasználás-arányos. Itthon gyakran vagyok wifi közelében, így sokszor elég 133, vagy 333MB (most is 100MB-ot sem használtam el, és 12-én fordul a 333Mb-os csomag), ha utazok, akkor viszont sokszor kell a mobilnet, simán odateszek 100-200MB-ot 4-5 nap alatt.
Lehetne ilyen MB díjas opció akár belföldön is azoknak, akik megállnak egy hónapban 400MB alatt.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6462) St3ven válasza McLaca (#6461) üzenetére


St3ven
addikt

Ja, hogy azok a csomagok nem csak netre vonatkoznak! :R

Ettől függetlenül, ha csak a bennefoglalt adatkeretet nézem, sokkal jobb a forgalmi díjas GPRS World. Akkor ez utóbbi megy egyéb (belföldi) netcsomag megléte nélkül is?

"Lehetne ilyen MB díjas opció akár belföldön is azoknak, akik megállnak egy hónapban 400MB alatt."

Nem teljesen az, de a Telekom Maraton csomagjai felfoghatók így.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6463) McLaca válasza St3ven (#6462) üzenetére


McLaca
őstag

Elvileg igen, bár eddig amikor külföldön jártam, mindig volt aktív netcsomagom itthonra is. De ha egyébként épp nincs itthoni neted, valamelyik "régi" mindig kijön akciósra 84Ft-ért.
Jogos, a Maraton tényleg ilyen. Most csak a 4GB/4000 Ft-os csomag jut eszembe, ahol 1Ft 1MB. Viszont a percdíjak kevésbé jók, de lehet online adategyeztetni. 2 számhordozás és egy márkaváltás után viszont már nehezemre esik megint piszkálni.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6464) #08205312 válasza McLaca (#6463) üzenetére


#08205312
törölt tag

"Viszont a percdíjak kevésbé jók.." ezt hogyan értetted? Jelenleg a legjobb percdíj a telekomnál van (9/19) ha a voip díjakat félre tesszük.

(#6465) #71835392 válasza 4Grider (#6458) üzenetére


#71835392
törölt tag

És akkor az még mindig nagyon drága ahhoz képest, mintha a netcsomagokat lehetne EU Roaming helyzetben használni. Főleg, hogy a másik kettő csont nélkül egedi ezt, csak a Telekom ilyen mocsok

(#6466) Petyás


Petyás
tag

Bő 34 perc alatt intéztem el az adategyeztetést szombaton este 8 után. :C

(#6467) walex


walex
csendes tag

Tényleg olyan nagy kérés lenne 2017-ben, hogy Blue Mobile esetén is legyen lehetőség online felületen adatot egyeztetni???

(#6468) g0dl


g0dl
addikt

Ti is technikai hibát kaptok, ha megpróbáltok bejelentkezni az online ügyfélszolgálatba?

(#6469) #08205312 válasza g0dl (#6468) üzenetére


#08205312
törölt tag

4-szer igen, 5. próbálkozásra beengedett.

(#6470) joelke HU válasza #08205312 (#6469) üzenetére


joelke HU
senior tag

Hát engem tizedszerre sem... 😕

Motorola G51

(#6471) milenda


milenda
tag

Egy fórumtársunk már felvetette a témát, de nem kapott érdemi választ, ezért én is megkérdezem. A június 1-jétől hatályos blue ászf szerint akár holnap (tehát június 15. előtt!) EU-ból 22 Ft-ért telefonálok haza és 2,75 Ft-ért kapok 1 MB-ot. Jól értem vagy elnézek valamit?

(#6472) Ksix válasza milenda (#6471) üzenetére


Ksix
tag

Szerintem jól, bár gyakorlati tapasztalatom még nincs. Meg nyilván a blue World GPRS Limit csomagot meg kell rendelni a 2,75-ös nethez.

(#6473) McLaca válasza #08205312 (#6464) üzenetére


McLaca
őstag

De csak a Most opcióval. Ami meg tart, ameddig tart.

kovlaj122: a másik kettő nem csak a "benne foglalt" netet engedi szintén? Tehát ami az előfizetési díjhoz kapcsolódóan jár? Mert azt a Telekom is. Ha a másik kettő a kártyásoknál opcióként vehető netet is engedi... akkor meg a Telekom szokás szerint Telekom, aki egy alternatív valóságban kezd létezni és lassan a Telekom lesz az új Telenor.

walex: ezt már én is boncolgattam. Gondolom, az indok az, hogy a Blue az diszkont márka, így annál nincs kedvük foglalkozni vele. Bár azt az aprócska tényt elfelejtették belekalkulálni, hogy mennyivel több erőforrást (és költséget) köt le, ha több tízezren az ÜFSZ-ot hívják emiatt...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6474) milenda válasza Ksix (#6472) üzenetére


milenda
tag

Köszönöm. Elég kaotikus a tájékoztatás. Nemrég még 17,7 Ft/MB volt (World GPRS alapon), ehhez képest túl nagy ugrás a 2,75 Ft, főleg hogy pont ugyanennyi a méltánytalan használat utáni felár is. A telekom honlapja 2,7 Ft/MB-ot ír, de pl. az EU-ból haza hívásindításra Domino Fix esetén már 68,1 Ft-ot, holott ez a csomag létezése óta 25+19 = 44 Ft (a blue-nál pedig 22+19 = 41). Hamarosan kipróbálom.

(#6475) tsteve


tsteve
senior tag

az biztos, hogy Telekomnál a blue és domino előfizetők mostohagyerekek lettek erősen...

példa :

számlás, 10 gigás Adat L dijcsomag - 100%-ig használható roamingra

5 gigás Domino Netplusz XXL dijcsomag (kb. hasonló áron mint a másik) - 0%-ig használható

mindkettő élő, létező díjcsomag, csak az egyik domino, míg a másik nem.... nagyon durva füveket szívnak mostanában a lakossági üzletág vezérei...

mindkét esetben megtehették volna hogy csak 2 gigát engednek a 7.7 eurós szabály alapján (ez korlátos csonagokra is alkalmazható ugyanis), de ehelyett inkább a fenti "megoldást" valasztották.... szánalmas

[ Szerkesztve ]

(#6476) tsteve válasza tsteve (#6475) üzenetére


tsteve
senior tag

jav: 4 giga az a 2 giga, de a lényeg nem változik ettől...túl korán van :)

(#6477) Tamy


Tamy
senior tag

Kb. egy hónapja kezdeményeztem a kötelező adategyeztetést egy riasztóban lévő sim kártyára. A Blue Mobile honlapján a GYIK alatt erre vonatkozólag nem egyértelmű a megfogalmazás, én úgy értelmeztem, hogy ilyen esetben másik számról is elvégezhető. Elvileg így is van, mert akkoriban még (sok-sok türelem árán) egy vezetékes számról eljutottam az ügyintézőhöz, aki meg is próbálta elvégezni a regisztrációt, de nem járt sikerrel. Így maradt az, amit el akartam kerülni, sim kártya ki, majd némi potya körök után sikerült találtam egy olyan régi telefonom, amiben működésre tudtam bírni (a saját készülékem ugyan független, de nem akartam kivenni a kártyát belőle). Újabb próbálkozás(ok) az adategyeztető vonalon, ezúttal elvileg sikerült, azt ígérték 1-2 hét és jön az sms, külön öröm, hogy itt már megadhattam a saját mobil számom is.

Eltelt kb. 1 hónap, sms sehol. Néztem a riasztó kártyáját is, sok mindent láttam már, nem lepett volna meg, ha oda küldik, de semmi. Gondoltam most már újra felhívom őket, rákérdezek mi van? Igen ám, csakhogy szigorítottak kicsit, most már csak úgy jutok el az ügyintézőhöz, ha beírom azt a kódot, amit sms-ben küldenek a problémás sim kártyára. Csakhogy ahhoz megint szét kellene szerelnem a riasztót.

Hívom a Telekom ügyfélszolgálatot a 1430-on, újabb fél óra süketelés, majd közli az ügyintéző, hogy hívjam a Blue Mobile-t a 30/440-8400 számon. Ok. Pillanatok alatt el is jutok az ügyintézőhöz, nincs süketelés, se várakozás, öröm boldogság...

Illetve mégsem: Közli, hogy ez nem is a Blue Mobile ügyfélszolgálata, a csaj tök bunkó, lekezelő, hívjam a 80-as számot. Mondom hiába hívom, a szám egy riasztóban van, nem szeretném ismét kivenni. Akkor várjak türelemmel, biztos ide fog érni az az sms. Megkérdezem, hogy mennyire normális/általános, hogy ennyi időbe telik? Válasz: akkor hívjam az adategyeztést a 80-as számon, és ott érdeklődjek. Innentől fogva már nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek.

Végül írtam egy emailt a Blue Mobile ügyfélszolgálatnak, azt válaszolták, hogy ha szóban sikeresnek mondták, akkor tekintsem annak, az sms majd jön valamikor, a megnövekedett forgalom miatt csúszik az sms is. Mást nagyon úgysem tudok tenni, aztán vagy megszűnik a szám, vagy nem, vele együtt a pénzem is vagy bukom, vagy nem. :W

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#6478) tsteve válasza Tamy (#6477) üzenetére


tsteve
senior tag

teljesen érthető a felhaborodásod.. egy ideje (ha nem vagy minimum magenta előfizető) a telekom rád sem tojik... sokan tapasztalják ezt egy jó ideje

(#6479) walex válasza McLaca (#6473) üzenetére


walex
csendes tag

Hihetetlen, hogy ezek a kretének nem képesek még mindig megoldani azt, hogy online is lehessen adatot egyeztetni. De ugyanez a helyzet a MOL Mobilenál is, ott is csak telefonon lehet.

Valahogy majd egyeztetem, de amint elfogy az egyenleg, elhordozom, az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#6480) devast válasza tsteve (#6478) üzenetére


devast
addikt

Én nemrég hordoztam át egyik családtagom számát. Erre küldtek egy olyan sim-et amivel nem lehet hívást indítani, viszont működik rajt a hívás fogadás meg a mobil internet. 2 hete küzdök velük és b*szik az összes telefonos ügyintéző rá nagy ívben. A csúcs az volt mikor konkrétan valamelyik azt javasolta menjek vissza a telekomhoz, nem vicc. Ha záros határidőn belül nem tudják megoldani a problémát, az összes számom elhordozom tőlük, ilyen nincs 2017-ben....

(#6481) Xray-1 válasza devast (#6480) üzenetére


Xray-1
tag

Nyomd fel őket NMHH-nál! Hivatalból lekérik az összes rögzitett hivást és úgy megfirkálják őket, hogy beszarnak. Ha szükséges bevonak más hatóságot is. Nekem igy lett 2 ügy az egyből: a hosszas várakozások miatt a fogyasztóvédelem büntette meg a szolgáltatómat, a többiért (szerződésszegés stb) az NMHH.
Másképp nem fog változni a hozzá állás. Lépni kell.

[ Szerkesztve ]

(#6482) McLaca válasza Xray-1 (#6481) üzenetére


McLaca
őstag

Csak az embernek már nincs hozzá idegzete... Nyugodtan és hatékonyan akarja az ügyeit intézni, nem agyhalott, dilettáns droidok közt lavírozva. Elhülyülőben van a társadalom és ez meglátszik az ilyesmi ügyfélszolgálatok színvonalán is. Vagy csak már kiégtek és frusztráltak a sok betelefonáló kreténtől, mert a színvonal azért ott is erősen esik. Nyilván vannak örömteli kivételek mindkét irányban, de sajnos nagyon nem ez az általános. Anno, amikor még volt hozzá kedvem, én is szétkötbéreztettem az akkori matávot, mert egy szerintük kijavított, szerintem nem kijavított hibával 45 napot pöcsöltünk. (A hiba "javítása" az volt, hogy valami érintkezőket megcsiszoltak, és közölték, hogy ha ismét serceg-sistereg a vonal - és emiatt dobálja a dial-up netet a modem - , akkor hívjam a központot és újra csiszolnak. Már az értesítő hívás alatt ugyanúgy szar volt és ezt ők is hallották - nyilván.) Akkoriban még volt kedvem ÁSZF-eket olvasgatni és felügyeleti szervekkel "fenyegetőzni". Ma már egyszerűen nem éri meg az időráfordítást, pedig tudom, hogy épp ezzel a passzivitással konzerválom a helyzetet. (Mellesleg én is ügyfélszolgálati területen dolgozom és bizony vannak munkatársaim, akikre nem vagyok büszke, mert alulról súrolják a Tamy topictárs által megtapasztalt szintet.)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6483) #71835392 válasza McLaca (#6473) üzenetére


#71835392
törölt tag

a másik kettő nem csak a "benne foglalt" netet engedi szintén?

Nem. Pl a Telenor Klikk 1GB (ami egy bármilyen kártyás csomaghoz rendelhető kiegészítő adatcsomag) csomagban foglalt keret 100%ban felhasználható EU roaming helyzetben, . Ez az ÁSZFben is szépen le van szabályozva, ahogy a többi ilyen csomagnál is.

[ Szerkesztve ]

(#6484) #24882432


#24882432
törölt tag

Üdv!

A mai nap vetttem egy blue mobile sim kártyát.
Nem töltöttem fel még 600ft lebeszélhető.
Az ügyfélszolgálat azt mondta,h ez a 600ft felhasználható mobilnetcsomagra is a 100megásat szerettem volna aktiválni,errefel valami blue Alap Net letta vége,22ft-ot leemelt az egyenlegből és 1 hónapig érvényes.
Most ha lemegy ez a hatalmas 15 mb akkor nem lassít hanem lekapcsolja a mobnetet?
Köszönöm a választ!

(#6485) St3ven válasza #24882432 (#6484) üzenetére


St3ven
addikt

Lekapcsolja. De a 22 Ft az más lesz, nem a net díja.

Ja, és ha jól tudom, ez a havi 15 mega 6 hónapon keresztül jár.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6486) #24882432 válasza St3ven (#6485) üzenetére


#24882432
törölt tag

Köszönöm!
Helyreállt.
2x kellett megrendelnem a blue netet.
Van ez így.

(#6487) bakbéka


bakbéka
tag

Tudtáttok,hogy a kijelölt postákon is lehet adategyeztetni?
360ft
Nekem megvolt az adategyeztetès de lehet hogy veszek egy Telenor my minute kártyát ès kèsz.
A kedvezõ percdìjèrt választottam a blue mobilt,de miòta megjelent a Telenor my minute dìjcsomag azòta godolkozom hogy veszek egy Telenor simet.
Èn csak hìvogatok nèha 20 perceket is beszèlek ez aTelenornál 19ft de nem is a 3ft külömbsègèrtváltanèk hanem a kirendeltsèg miatt.
Ez a Lidibe be elmagyaráznimit akarok meg a többi...

(#6488) tsteve válasza bakbéka (#6487) üzenetére


tsteve
senior tag

eddig csak telenor/telekom domino ment a kijelölt postákon... ha ténylegesen is egyeztettél blue kártyát is, az akkor új dolog... a posta honlapja is csak a 2 típust említi, a blue-t nem...

[ Szerkesztve ]

(#6489) DS39 válasza bakbéka (#6487) üzenetére


DS39
nagyúr

A Vodafone Tuti sokkal előbb volt.

(#6490) St3ven válasza bakbéka (#6487) üzenetére


St3ven
addikt

A Domino Most meg 9/19 Ft, ennél nem jobb a Telenor.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6491) jozsi968 válasza St3ven (#6490) üzenetére


jozsi968
tag

A Telenort én is többre tartom a Telekomnál. Szerintem a vezetékeshívó többet ér a domino most 9 Ft-os hálózaton belüli percdíjánál. My Menüből elérhető az 5 Ft-os hálózaton belüli és a 9 Ft-os percdíj minden hálózatba. /Tudom, egy idő után egyre nagyobb csomagokat kínálnak, de később ez visszaáll a "normálisra"./ S még sorolhatnám az előnyeit, attól függetlenül, hogy nem a Telenor az elsődleges kártyám. De ez itt a Blue mobil topic és ez itt OFF. :)

(#6492) bakbéka válasza tsteve (#6488) üzenetére


bakbéka
tag

Èn egyezztettema blue kártyámat,aztnem tudom,hogy a blue mobil adategyeztetès ott lehetsèges-e!
Csak emlìtettem a kijelõlt postákon is van adategyeztetès.

(#6493) tsteve válasza bakbéka (#6492) üzenetére


tsteve
senior tag

nem lehetséges hivatalosan... ki is van irva állítólag a postákon, hogy csak telekom domino és telenor..most kérdeztem erről egy ott dolgozó ismerőst

[ Szerkesztve ]

(#6494) bakbéka válasza tsteve (#6493) üzenetére


bakbéka
tag

Èrtelek,de nem montam hogy a bluesokra is igaz.
Csak annyit akartam megjegyezni,hogy már szinte mindent bevetnek a "nagyok"az adategyeztetès miatt mèg a blue mobilosoknak telefonon kereszül lehetsèges,dehátha idõvel kiforrja magát ès talán 1-2 èv mulva más lesz.

(#6495) tsteve válasza bakbéka (#6494) üzenetére


tsteve
senior tag

akinek nyári ingyen adatforgalom kell ami eu-ban is érvényes : 4 GB a vodafone-tol ingyen 30 napra.. sajna a telekom egy seggfej lett, blue és domino esetén is kb. 10 000 ft-ot kérne ugyanezért... elég egy vodafone prepaid kártya hozzá.. jun. 12-től használható eu-ban is

[ Szerkesztve ]

(#6496) Armahun


Armahun
addikt

Nálatok megy az online ügyfélszolgálat? Két napja technikai hibára hivatkozva nem enged belépni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6497) Doosa válasza tsteve (#6495) üzenetére


Doosa
aktív tag

Nagy köszi az infóért! :R

(#6498) Tamy válasza Armahun (#6496) üzenetére


Tamy
senior tag

Nálam se megy.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#6499) #71835392


#71835392
törölt tag

aztnem tudom,hogy a blue mobil adategyeztetès ott lehetsèges-e!

NEM lehetséges. Külön CRMben vannak a bluesok, amihez csak a telefonos ügyfélszolgálatnak van hozzáférése. A külön CRM miatt nem megy a Telekomos online adategyeztetés sem.

(#6500) Fecogame válasza Armahun (#6496) üzenetére


Fecogame
veterán

Ugyanez, nekem se megy.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.