Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Az Art kínai ára is brutálisan magas.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Az első P szériás Huawei, ami nem tetszik…
Tulajdonképpen akkor nem a Pro, hanem az Art a csúcs, a jobb ultraszéles kamera és a next-gen akku miatt. :))

(#3) LeMarci válasza GalaxyS9 (#2) üzenetére


LeMarci
tag

Ez már a p40nél is így volt, nem a pro, hanem a pro+ volt a csúcs(3,5x és 10x zoom, kerámia hátlap, gyorsabb töltés) bár ott minimális a névkülönbség

(#4) mjani1172


mjani1172
addikt

Nem igazán szokott érdekelni sem a telefon külseje,sem színe.
De azt meg kell hagyni, ez az art most nekem nem tetszik.

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem szép, de legalább ronda.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) MikeWazowski válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor már inkább nem szép, de legalább drága.
Mint az eredeti... kicsi, de legalább vékony ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) Aryon87


Aryon87
félisten

Kíváncsian várom a tesztet a telóktól, bár Mate50Pro után sok újat nem fognak mutatni számomra. A változtatható apertura nagyon jó, legfőképp éjszaka mutatja meg magát az f1.4 legyen az automata vagy Pro mód. Ismerve a Huawei-t, ezen is tunningoltak.
A kék színű Art nagyon tetszik, vajon olyasmi a hátlapja, mint anno a Honor 8 és 9 modelleknek volt? A kamerasziget érdekes, de legalább nem egytucat..
Kár a sima és Pro 13mpx felbontású széleslátójáért, de ez a szupermakró képesség miatt kellett, gondolom az Art viszont nem képes a szupermakróra, ha a P40Pro és P50Pro/Mate50Pro esetéből indulok ki (mert míg előbbi nem képes rá, utóbbi 2 igen).

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) Donki Hóte válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ízlésekről teljesen felesleges vitatkozni, de szerintem kifejezetten szép telefonok :R

Nem vagyok Huawei rajongó, 1000 %, hogy nem lesz ilyen telefonom, de tetszik :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#9) Plazmacucci válasza Donki Hóte (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az Artra gondolok. A többi a szögletes kameraszigettel nem vészes.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) jeni


jeni
félisten

Kínában is drága.

(#11) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ki ad ennyi pénzt egy 4G telóért, még ha a többi dolog benne rendben is van. Csak a huawei fanatikusok szerintem. Én még csak el sem gondolkodnék, h megvegyem. Lehet majd a 6G korszakban is 4G-s huaweiek fognak nyomulni? Ne már. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) Aryon87 válasza pusszycat (#11) üzenetére


Aryon87
félisten

5G még kakukk, annak még kell 2-3 év mire rendesen kiépül, ha ki fog, mert még a 4G se teljes sok helyen.. 6G LOL, hol van az még..
Az 5G csak egy jó marketingalap hogy jobban merevedjen...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13) pusszycat válasza Aryon87 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Itt sincs 5G még a környéken se. Betett neki a covid. Legalább is azzal magyarázzák a töketlenkedésüket. De mintha Kína jobban állna föleg a nagyvárosokban. Ez a telefon olyan mint egy impotens férfi, megnősülhet ugyan de minek.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Luck Dragon válasza pusszycat (#13) üzenetére

Ne aggodalmaskodj , inkább vedd meg nekem a Realme-t amit ígértél. :P ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) pusszycat válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha átutalod az árát, én képes leszek megrendelni. Macska szavamat adom. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) Aryon87 válasza pusszycat (#13) üzenetére


Aryon87
félisten

Na látod. Felesleges izgulni az 5G miatt. 4G még sokáig jó lesz, addig a Huawei is kitalál valamit. Ha addig nem fogy el az ereje... Tartok tőle hogy Mate60Pro vagy P70Pro már nem lesz, hála beszariUSÁnak

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) Alaaf Pi válasza Aryon87 (#16) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Ha a saját licenszei alapján tud gyártani komplett 5G rendszert, akkor azzal ki tudja kerülni a szankciókat.

(#18) jeni válasza Alaaf Pi (#17) üzenetére


jeni
félisten

Adótorony nélkül?
Nincs engedélye,hogy más 5G tornyokra rákapcsolódjon.
Ha meg fejleszt, a sajátját nem engedik más más országokban felépíteni,üzembe helyezni.

(#19) Alaaf Pi válasza jeni (#18) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Hálózati szabványai is vannak. Fél Németország Huawei rendszeren lóg 5G-ben. Ha a kommunikáció szabványos, elég nehéz letiltani, plusz jelenleg nem a csatlakozásról van letiltva, hanem a vásárlástól. Kínán belül a külföldi szankciók ezen túl pláne nem tudnának uhatással lenni.

(#20) hdavid1


hdavid1
csendes tag

Nem szimpatikus ez a ~3x optikai zoom + quad-bayer szenzor irány, amerre megy most sok gyártó.
A legtöbb telefon csak nappali fotóknál használja a binnelés nélküli nagyobb felbontást zoomoláskor, éjszaka már csak a binnelt felbontást nagyítja fel digitálisan. Sőt, videózáskor is ugyanez a helyzet még nappal is, így ott sem kapunk 3,5-nél nagyobb nagyítást, hiába sokmegapixeles a szenzor. :(

Így nekem szimpatikusabb a Galaxy S23 Ultra megoldása.

[ Szerkesztve ]

(#21) kzcs


kzcs
tag

...A hátlap alatt a Huawei P60-ban a Snapdragon 8 Gen 1 lapka dolgozik 4G-re korlátozva, a P60 Pro és a P60 Art már a Snapdragon 8+ Gen 1-et használják, de ezeknél is megvan a 4G-s hálózati korlát...

Akkor szoftveres a tiltás vagy nincs benne a chipben?

(#22) Norb0


Norb0
tag

Hát, úgy látszik marad a P10 :))

[ Szerkesztve ]

(#23) jeni válasza kzcs (#21) üzenetére


jeni
félisten

nincs benne a chip-ben elvileg az 5G
ha benne lenne az ügyesek feltehetőleg már feltörték volna és 5G-re átmódosítottak volna azóta.

(#24) icp1970


icp1970
senior tag

Nekem sem jön be.

(#25) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Az Art tetszik a legjobban.. :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.