Hirdetés

2024. július 8., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46721) fero02


fero02
veterán

Akkor próbáljuk újra :D

(#46722) doberman válasza fero02 (#46721) üzenetére


doberman
senior tag

..érdekes erre a wva.. számra a whirpool esküszik, hogy az övé... schematic vagy viring az nincs, de hibakódot kellene csipognia amit a márkaszervíznek tudnia kellene.
lehet tényleg az egyszerűbb megoldás egy ups lenne... azért elég lenne először egy "mezeit" kipróbálni..
(lehet elég lenne "csak" az elektronikát ups-ezni a motor maradjon hálózaton..)

8lnu

(#46723) fero02 válasza doberman (#46722) üzenetére


fero02
veterán

A panel az ajtó mögött van a legtetejében, egy a szigetelésben (gyakorlatilag a burkolatban) kialakított kis hangyafasznyi helyen van bepattintva. A vezetékek pedig hátulról a Pur szigetelésből jönnek. Oda újat behúzni nem lehet, csak fúrással, faragással... Azt pedig szeretném elkerülni.

(#46724) Antimatrix


Antimatrix
tag

Sziasztok!

tudtok mobiltelfonos - tokos boltot ajánlani a városban vagy annak 25km környékén...

Honor 200 lite - kellene női szeszélynek - tok

Köszi

Anti

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#46725) grafnet válasza Antimatrix (#46724) üzenetére


grafnet
veterán

Centerben és környékén nézz szét, ott van 10-15 bolt.

Elég friss darab, nem hiszem, hogy lesz raktáron. Rendelni a Centerbeliek biztosan tudnak.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#46726) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Urak, Einhell cuccokat lehet kapni Magyarorszagon?
Draga/olcso?
Milyen cuccok azok, azonkivul, hogy Nemet gyartmany?

Lenne egy par cucc ami kellene es csak Einhell markaban talaltam ertles aron Angliaban.
Viszont hosszutavu tervek kozott szerepel a hazakoltozes (2 max 3 even belul) es jo lenne ha olyan cuccokat vinnek haza amihez kesobb alkatresz/akkukat is lehet venni.

...

(#46727) Morris válasza Devid_81 (#46726) üzenetére


Morris
veterán

Én másban gondolkodnék. Mondjuk Makita-ban.

[ Szerkesztve ]

(#46728) Devid_81 válasza Morris (#46727) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Makita biztos jobb, vagyis dragabb ha masnem :DDD

...

(#46729) Morris válasza Devid_81 (#46728) üzenetére


Morris
veterán

Ha már hosszú távra tervezel.... :U

(#46730) TaaT válasza Devid_81 (#46726) üzenetére


TaaT
veterán

Én most vettem egy ilyen Bosch behajtót használtan, kicsi pénzért. [link]
Egyáltalán nem vagyok elájulva tőle, parkside-hoz képest nagyon nem éri meg a 3x árat újonnan.

A munkahelyen a melósok ilyet kaptak [link] hát ezért sem biztos adnék egy parkside-ot.

Otthoni hobbi felhasználásra a lidis cuccok kb értelmetlenné teszik a nagy neves gyártók ilyen termékeit.

Bár ez csak saját vélemény.

Give them hell Ukraine!

(#46731) Morris válasza TaaT (#46730) üzenetére


Morris
veterán

Ez a behajtó legallja kategória.
Ne is várj tőle sokat. Ráadásul indokolatlanul drága.

(#46732) doberman válasza Devid_81 (#46726) üzenetére


doberman
senior tag

Meglátásom szerint ez a mai einhell nem ugyanaz minőségben mint kb 20 éve volt..
kb ha most veszel einhell-t és használod is, akkor tuti, hogy 2-3 év múlva nem hozod haza..

8lnu

(#46733) Dani_kp válasza Devid_81 (#46726) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nah, most veszett el amit 10 perce pötyögtem...holnapra újra megírom.
A lényeg, hogy Einhell elég változó minőségben van, én nem vagyok 100%-ban elégedett vele.

https://ingatlan.com/33821564

(#46734) Devid_81 válasza Dani_kp (#46733) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Koszi mindenkinek a valaszt, akkor nem veszek belole semmit sem.
DeWaltokkal szemezek meg, az nagyjabol mindenhol elerheto (talan) es ertelmes arban van, itt Angilalaban legalabbis nagyjabol okes aron vannak.
Makita sokkal dragabb mint a DeWalt, passz, hogy miert.

...

(#46735) Dani_kp válasza Devid_81 (#46734) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nagyjából én is körbejártam ezt a témát. De ha Magyarországra tervezel, akkor inkább makita, a régebbi 18v-os lxt széria. Az xgt-re már hallottam panaszt nem egyet.
Ugyan nem elromlós fajták ezek az ipari gépek, de itt hungarisztában ha mégis javíttatni kell, akkor a dewalt és milwaukee-hoz csak usa-ból van alkatrész, ott 1 hónap mire ideér. Ellenben a makita-t 1-2 héten belül kézhez kapod megjavítva.
Nekem még nem kellett ilyennel foglalkozni, (csak most egy Einhell horonyvágóval ;] ) de beszéltem ez ügyben szervízzel vásárlás előtt. Ezért lett nekem is lxt-s makita.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#46736) Digger


Digger
senior tag

Én Einhell fűnyírót vettem. Nem rossz, a motorja Kínai, de én nem az az ember vagyok aki köhögő rohamot kap, ha meghallja, hogy Kínai! A kici kínai ha üzletel legyárt neked bármit, bármilyen áron. Ha olcsó kell van, de azért olcsó, mert spórolnak az anyagon, a munkaerőn és a minőségellenőrzésen is. De ha minőséget akarsz akkor virítsál némi méretre vágott, portréval díszített papírt. Le tudnak gyártani tetszőleges minőségben bármit. Neves cégek is gyártatnak ott sokmindent, hogy aztán a saját márkanév alatt forgalmazzák.
Nekem csak az a bajom vele (a fűnyíróval), hogy nem kapok hozzá 53 centis mulcsozó pengét! :F

(#46737) lemmy71 válasza Digger (#46736) üzenetére


lemmy71
őstag

Nem rosszak az Einhell cuccok, nekem is van jó néhány gépem tőlük, igaz mind madzagos :DDD
Tavaly ezeket vettem, a fúró nem egy világbajnok de néhány falfúrásra festék és glett keverésére bőven megfelel.

Szerintem felejtsd el a mulcsoló pengét. Amúgy biztosan találnál rávalót, az alko sokban megegyezik vele. Végül is nem csoda mert az alko is Einhell tulajdona, úgy mint a parkside, bár a három közül ez a leggagyibb :D
Visszatérve a mulcsoló késhez, egy jó mulcsoló gépnek a kaszli kialakítása is más, mint egy hagyományos fűnyíró gép.

(#46738) Digger válasza lemmy71 (#46737) üzenetére


Digger
senior tag

Miért is felejtsem el a mulcsozó kést? Az Einhellhez is van gyárilag ilyen tartozék, csak nálunk a forgalmazó nem veszi a fáradtságot, hogy azt is behozza a géppel együtt! Valószínüleg nem is tudja, mire való.
A mulcsozó kés egészen apróra aprítja a levágott füvet és gazt és így mint zöld trágya, helyben hasznosulhat. Nem kell a levágott füvet összegyűjteni, elszállítani, ez is egy előny. Az én gépemhez van egy méretes terelőlemez, amit akkor célszerű behelyezni, ha nem akarom a fűgyűjtőt használni, de ha akarom, akkor a mulcsozott (ledarált) füvet is be tudja gyűjteni. Sokkal több fér a puttonyba, de van olyan is, hogy komposztálóba megy a fű és akkor nagyon hasznos, ha már eleve apróra van darálva.

Persze nem lehet mindenütt és mindenkor mulcsozó kést használni, de tény, hogy egy nagyon hasznos tartozék.

(#46739) lemmy71 válasza Digger (#46738) üzenetére


lemmy71
őstag

Nekem egy John Deere gépem van, a fűnyírók Rolls-Royce ja :DDD
Van hozzá komoly gyûjtőm és gyári rendrakó adapterem is (nem ilyen oldalkidobós kacat, amiket itthon is árulnak). Lényeges lényeg hogy rendeltem hozzá egy gyári mulcsoló pengét. Lehet vele dolgozni de messze nem ugyanazt produkálja, mint egy gyári mulcsoló kaszlis gép. A KITE -nél megnéztem egy gyári mulcsoló gépet és teljesen más volt a ház kialakítása. Ezért írtam amit írtam ;)

(#46740) bul07


bul07
nagyúr

Sarkad tevés zöldséges jelentés
159Ft/kg a dinnye

Még paradicsomot vettem az 399Ft/kg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.