Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37101) doberman válasza tááo (#37100) üzenetére


doberman
senior tag

a két 'jófiú" még szép, hogy nincs rajta - bevetés közben ... :))
viszont láthatsz egy an26-os-t aki a "rosszfiú-t" játszotta viszonylag alacsony magasságon...

8lnu

(#37102) doberman válasza tááo (#37100) üzenetére


doberman
senior tag

8lnu

(#37104) tááo válasza doberman (#37102) üzenetére


tááo
csendes tag

Hát nem pontosan értem. Felszállt Kecskeméten - gondolom engedéllyel - már épp elhagyta volna a magyar légteret mikor visszafordították Kecskemétre. Ezt már sosem fogjuk megtudni. Hacsak nem Ő volt az. Mondjuk a fílm végén meghal. :F

Más: Volt tegnap a DIGI kaptunk egy ZTE ZXHN F668 tip. routert. A net hasít a letöltés megy, viszont az utorrent rinyál (sárga háromszög a jobb alsó sarokban) hogy portot kell nyitnom kifele. Régóta használom az utorrentet, meg különféle routereket de ilyen gondom még nem volt. A tűzfalon a kliens engedélyezve. Lehet bekell mennem a router menüjébe és ott kell variálnom a portok között? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#37105) doberman válasza tááo (#37104) üzenetére


doberman
senior tag

jól sejted. lépj be a router menüjébe. felhasználói név: user, jelszó: digi.
(annyiban más a digi router beállítása, hogy ha figyelmesen megnézed, 2 féle hálókártyát definiáltak rajta. az egyik egy belső, a másik a digi internet. és persze alapesetben a belső hálózatot hozza, a lenyíló menüben válaszd a másik kártyát.)

elfogás gyakorlat volt.

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#37106) mezis válasza tááo (#37104) üzenetére


mezis
nagyúr

Lehetett ez egy gyakorlat is.

moha bácsi: Tényleg ráférne egy kis boldogság. Elég morcos. Az óra állítás lenne az oka ? :U :D

[ Szerkesztve ]

mezis

(#37107) SipiBcs válasza moha bácsi (#37103) üzenetére


SipiBcs
őstag

Köszi szépen

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#37109) doberman válasza moha bácsi (#37108) üzenetére


doberman
senior tag

:C

találtál vásárfiát??

8lnu

(#37111) doberman válasza moha bácsi (#37110) üzenetére


doberman
senior tag

hát igen... az olcsó-jó csöveket vadászni kell, itt a közelben legközelebb Bcsabán május utolsó vasárnapján -gyereknapon lesz utána majd csak a szarvasi augusztusban...
(eljön az idő, hogy elfogynak a csövek, át kell térni a tranzisztoros analóg erősítők építésére... az is kurrens lesz előbb utóbb ha minőségibb alkatrészekből készül...)

8lnu

(#37112) tááo válasza doberman (#37105) üzenetére


tááo
csendes tag

Sajnos nem vagyok beljebb. Engem látnak de feltölteni nem tudok. Sok mindent kipróbáltam körülnéztem topikokban másoknak is hasonló hibjuk van.DIGI nem segít mintha nem is volna probléma. :F

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#37113) doberman válasza tááo (#37112) üzenetére


doberman
senior tag

vagy... NAT-olt alhálózatra raktak. van publikus ip-címed?

8lnu

(#37114) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Lehet votma 8x, de meg mindig jo :DDD

...

(#37115) Digger válasza moha bácsi (#37110) üzenetére


Digger
senior tag

Én is voltam a börzén.
Pár RF csatit, egy PMR sávra készült triple leg antennát vettem.

(#37116) Morris


Morris
veterán

Hol lehet kapni Csabán 4 eres árnyékolt 0.22-es kábelt?

(#37117) fero02 válasza Morris (#37116) üzenetére


fero02
veterán

Riasztónak? Mennyi kell?

(#37118) Morris válasza fero02 (#37117) üzenetére


Morris
veterán

7 méter kellene.
Kapunyitó automatikának.

(#37119) fero02 válasza Morris (#37118) üzenetére


fero02
veterán

:D Azt hittem több kellene. Na mindegy is. Ha jársz Szarvas felé, akkor szólj és adok. Ha nem, akkor én első körben a Telemax-nál néznék szét, de ez annyira nem speciális kábel, így jó eséllyel kaphatsz villamossági boltban is.

(#37120) Morris válasza fero02 (#37119) üzenetére


Morris
veterán

Megnézzük, köszi.

(#37121) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Most találtam :DDD : kép

Most komolyan, létezik ilyen a valóságban? :W ;] :DDD

https://ingatlan.com/33821564

(#37122) vidékiürge


vidékiürge
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valakinek van e felesleges 2db kerékcsavarja Punto II-höz. Itt vagyok Bcsabán, kereket cseréltünk, és kiderült, hogy 2db menete elnyalódott, így nem indulnék vissza pestre :/ Köszi!

vidékiürge

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#37123) LógaGéza válasza Dani_kp (#37121) üzenetére


LógaGéza
addikt

Van egy csoport Facebookon, BontóTroll néven, az hasonlókkal van tele, csak épp autós témában.
Igen, léteznek. :DD

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#37127) mezis válasza moha bácsi (#37126) üzenetére


mezis
nagyúr

Lejtős terep és elszabadult a kicsikével a bevásárló kocsi ? (Aki aztán közben felcseperedett ?) :U

[ Szerkesztve ]

mezis

(#37129) Tybee21 válasza moha bácsi (#37126) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Hát, ezt nehéz is olvasni... :)

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#37130) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Egy ismerős szeretne audió anyagot feltenni youtube-ra, de oda csak videót lehet, szüksége lenne a hölgynek egy olyan videóvágóra, amivel egy alap videó vagy akár kép alá tudna hanganyagot tenni. Tudnátok ingyeneset ajánlani ilyenből. Ha csak kevésbé ingyenes van az is jó lehet csak egyszerű legyen.

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#37132) mezis válasza moha bácsi (#37131) üzenetére


mezis
nagyúr

Ilyen időben Neked is csak a pijálás jut az eszedbe ? :U :D

[ Szerkesztve ]

mezis

(#37133) SipiBcs válasza mezis (#37132) üzenetére


SipiBcs
őstag

Kellett 10mp... :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#37135) Tybee21 válasza mezis (#37132) üzenetére


Tybee21
aktív tag

???

Biztos fáradt vagyok, de én ezt nem... :F

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#37136) LógaGéza válasza Tybee21 (#37130) üzenetére


LógaGéza
addikt

Erre bőven elég a Windows Movie Maker is. Esetleg valami online szolgáltatást használsz erre, pl: [link]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#37137) doberman


doberman
senior tag

Digger mester!
a táskaproject-ed hogy áll?

8lnu

(#37138) Tybee21 válasza LógaGéza (#37136) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Elég lenne a movie maker, de az újabb rendszereken már nincs...
Köszi a választ az online viszont elég ígéretesnek tűnik! :)

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#37139) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sok boldog szavazast mindenkinek :K

...

(#37142) TeeBee73 válasza moha bácsi (#37141) üzenetére


TeeBee73
addikt

Olló nincs? :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#37143) Devid_81 válasza TeeBee73 (#37142) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezt akartam en is kerdezni :D

...

(#37145) Devid_81


Devid_81
nagyúr

:D

...

(#37147) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nem szeretnek politizalni, mert abbol baj lesz, mar nekem volt is abbol is :))
De valami igen furcsan zajlott nalatok, szinte hihetetlen inkabb, es most mar egyre tobb helyen latom is, hogy volt egy "csipetnyi" varazspor elhintve... :U
Mindenesetre szoritok nektek, magamnak is, hogy feny deruljon az igazsagra :K

Szerk: addig is kaptok valami uj zenet, napokban talaltam ra, valamikor gyerekkorombol meg remlett :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#37148) doberman válasza Devid_81 (#37147) üzenetére


doberman
senior tag

hát komám, ezt dobta gép nekünk a következő időszakra... :(((

8lnu

(#37150) SipiBcs válasza moha bácsi (#37149) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ezt nem hallottam még tőle 😂😀😀

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.