Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) CptAdamica válasza IntelKiller7 (#18099) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem egyszerű, csak felmegyek és játszok 1 kört.

Megyen!

(#18102) IntelKiller7 válasza CptAdamica (#18101) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én meg annyira nem tudom mivel játszak mostanában, úgyhogy marad ez.
De most sikerült letenni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#18103) astrojoe12


astrojoe12
tag

Tökéletesen látni, hogy Itt a téli szünet és az ünnepek, megint tele van csalóval az összes pálya. Gondoltam megnézem hogy a gyanúm beigazolódik-e az elmúlt évekhez hasonlóan és igen. Jan 2-ig bárkinek 72 órán keresztül ingyenes az engine owning. Miért nincsenek ezek még börtönben? :(( :(( :((
A warzone is tele van velük, level 1 szintes looserek, leszednek tök messziről spannolni sincs ideje az embernek, egyből headshot, hogy dögölne meg az összes kis geciláda!

"az igazság még ennnél is nyomasztóbb. A világ vezetői nem elég okosak, hogy olyan gonoszak legyenek, ahogy azt hiszitek..."

(#18104) Lendova válasza Találtgyerek (#18100) üzenetére


Lendova
őstag

Van néhány preset, de nem konfigolható úgy, mint a Radeon overlay.
A basic még nem takar annyit, de a szükséges dolgok benne vannak.
[link]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18105) Találtgyerek válasza Lendova (#18104) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Megpróbálom ezt a basicet, az annyira nem vészes. Köszi!

06-3o/9759I39

(#18106) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én vettem egy 4ezer ft-os régi tabletet, van free progi másodlagos monitorként használatra android 4.4-től+Aida64,ahol ki van tolva a diagnosztika overlay a másodlagos monitorra;] Csak még tartó nincs a tab-nak.
Spacedesk a progi, ami bármilyen android, iphone-ból másodlagos kijelzőt csinál+Aida64, B megoldás az Remote System Monitor Androidra, ehhez nem kell az Aida64, de egész jól össze lehet dobni az adatokból egy lapnyit telón.

Mindkettő takarékos az adattal, wifin, közös routerrel belső hálón kapcsolódik+sok adat nézhető. És kb. bármilyen régi tab, telefon jó, a Spacedesk full free, a Remote desktop filléres, asszem ilyen 500ft donate. A telót nem terhelik, netet sem, a Spacedesk-nél bármilyen felbontás megadható, van virtuális billentyűzet+érintés átvitel, lehet akár pl. kontrollerrel is játszani telón nézve/filmezni, stb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18107) Lendova


Lendova
őstag

Amikor astrojoe12 jön a story-kal:
[#15540]
[#15547]
:))

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18108) CptAdamica válasza IntelKiller7 (#18102) üzenetére


CptAdamica
veterán

Most is felmentem 128-as CQ-ra és 5 perc múlva vissza dobott a főmenübe hiba nélkül, hát mondom ha nem, akkor nem! :D

Megyen!

(#18109) astrojoe12 válasza Lendova (#18107) üzenetére


astrojoe12
tag

És ezzel mi a baj? Miért kell relativizálni azt, hogy a csalók tönkre teszik mások játékát?

Legyen az a hülye, akit zavarnak a csalók? :F

Egyáltalán milyen ember az, aki mások régebbi hozzászólásait vissza keresi? Nekem soha eszembe se jutott ilyesmi. :(

"az igazság még ennnél is nyomasztóbb. A világ vezetői nem elég okosak, hogy olyan gonoszak legyenek, ahogy azt hiszitek..."

(#18110) Astroboy válasza CptAdamica (#18108) üzenetére


Astroboy
őstag

Kéreti magát mint a szűzleány, te meg ilyen hamar feladod? ;]
Amúgy nagyot néztem, hogy EA app-ban valami 80% kedvezmény van a játékra. :Y
Má' nem azé', de az V-nél is akkor sokasodtak meg a csaló férgek és a 200-as pinggel játszó kici occó pingpongok amikor leakciózták gombokra.
Lehet, sőt biztos, hogy megnöveli a játékosszámot, de sztem rossz előjel...

Szerk: Még nem vettem meg, inkább az új Cities Skylines 2-vel szemezek, az igaz drágább most a release után 1.5 hónappal, de abban legalább nincsenek csalók. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18111) Hedon


Hedon
tag

Szépen hangzik egy csalók nélküli, tiszta játék, amiben tényleg a csapatmunka, a pályaismeret, az egyéni ügyesség, stratégiai és taktikai gondolkodás viszi előre a meccseket, de azért megvan ennek szennyes valóságnak is a varázsa.
Olyasmi ez talán, mint az anarchikus törekvések a létező hierarchikus világban. A felháborodásig eljutunk, elítéljük a szabálytalan előnyszerzést (aimbot, neoliberális törvényhozás, wallhach, diktatúrák) de megbékélünk a szabályos, a rendszer részeként élő lehetőségekkel (spotolgatás, lobbitevékenység, makrózgatás, monopóliumok, audiokapcsolat a csapatokon belül), és elfogadjuk az egyéb körülményeket, amelyek befolyásolják a dolgokat (ping, esélyegyenlőtlenség, vasak közti különbség, a társadalmi mobilizáció hiánya), de a lényeg, hogy sem a játék eredeti céljáért, sem a saját életünk, a jövőnk irányításáért képtelenek vagyunk összefogni. (Bár egyszer megtörtént valamelyik BF meccsen, hogy a Team csetben tett javaslatomra nem születtünk újra, és tényleg, néhány kivétellel mindenki kivárta, hogy a cheater megunja a dolgot és lelépjen.)
Így főleg csak magányos punkok küzdenek a csalók és a burzsoá elit ellen saját maguk szórakoztatására. És ennek van egy kis hangulata. Én kifejezetten keresem a cheatereket és élvezem a kihívást, hogy megnehezítsem a dolgukat. :)

(#18112) Kaiku válasza Sz_Imre (#18051) üzenetére


Kaiku
senior tag

Szia.

Szerintem nálad lesz a hiba, mert nálam semmi ilyesmi nincs, kb naponta használom.
Nekem mondjuk Origin-os verzió van. Próbáld meg levenni a képfissítést is 60Hz-re és mindent low grafikára. Azt mondjuk észrevettem, hogy az elmúlt két évben mintha novekedett volna a játék gép igénye. Megjelenéskor még elment 5960X CPU-val majd 1,5 év kihagyás után most tavasszal meg már nem.
Milyen CPU-d és VGAd van?

(#18113) qukesz


qukesz
senior tag

Segítek. Adatlapján szerepel.

Fractal Design Arc Midi R2 Solid Side Panel, Asus TUF Gaming B550-Plus, AMD Ryzen 7 5800X, SilentiumPC Fortis 5, XFX Radeon SPEEDSTER QICK 319 RX 6700XT 12GB, Crucial Ballistix CL16 32Gb (2x16GB) 3600MHz DDR4, Samsung 870 EVO 250GB, Samsung 970 EVO Plus 1TB (M.2 NVMe), Crucial MX500 250GB SSD, Western Digital Caviar Blue 1TB, Seasonic FOCUS GX 850, Dell S2511HG, Philips DCB8000, Aiyima A05, Topping DX1 Dac, Ultrasone Pro 580i

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#18114) Kaiku válasza Astroboy (#18110) üzenetére


Kaiku
senior tag

Nyugodtan megveheted, lényeg ha PC-n játszod, akkor kapcsold ki a cross-playt és nem lesznek konzolosok aim assisttal.
Csalókat meg riportálni kell. Mivel van új CoD, ezért a legtöbb úgy is oda megy.
A config-ot pedig be kell állítani és levédeni, hogy a játék ne tudja átírni.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18115) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok!

Ma vásároltam meg a játékot. Már a telepítése se volt egyszerű, a Preparing állapotnál megakadt mindig. Egy régi játékot feltelepítettem a EA appból, utána sikerült letöltenie/ telepítenie.
A boldogság nem tartott sokáig, azóta órák hosszája próbálnám elindítani a játékot, de az elején a "Connecting to online service" résznél, mikor a képernyő közepén 4 kis kockával játszik, kifagy a kép, s pár másodperc után kidob hibaüzenettel az asztalra. Neten próbáltam utána járni, már majdcsak mindent kipróbáltam. (amíg ment az Afterburner, addig a logitech G13 kijelzőjén láttam, hogy a GPU kihasználtság felugrott 100%-ra mielőtt kifagyott)
Driver a legfrissebb, de azt is újra raktam, Biosban a RESIZE BAR nincs engedélyezve, XMP profil nem megy, levettem alapra..játék Repair is megtörtént..Próbáltam MSI Afterburnerben lentebb venni a GPU órajelet, vagy kilőni az MSI AB-t, de csak ugyanazt csinálja.. most ez a legutóbbi hibaüzenet, előtte valami más , de hasonló baja volt.

Mit javasoltok, mivel próbálkozzak még? Más játék megy szépen, ez meg leszivat!
:F :W

(#18116) Sz. Géza válasza Kaiku (#18114) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ha kikapcsolja a cross-playt, tele lesz a játéktér AI-jal.
Nagy élmény! ;)

(#18117) IntelKiller7 válasza Kaiku (#18114) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Erre az Aim assistra még mindig annyira fel vagytok húzva, mintha magától játszaná le a meccseket, elég lenne bekapcsolni csak a konzolt. :DDD

COD-ban ezerszer agresszívabb az Aim assist.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#18118) Sz_Imre válasza Kaiku (#18112) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Itt már leírtam, mi volt a probléma.
"Milyen CPU-d és VGAd van?" Amire válaszoltál, ott leírtam, hogy az adatlapomon megtalálható. (R7 5800X és RX 6700 XT AMD konfig)
Bár a game, még közel sem tökéletes, véleményem szerint.

(#18119) @rglaaf válasza IntelKiller7 (#18117) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jah mindig ezzel jönnek kb bf-be a legszarabb aimassist konzolon,de inkább lámák sírnak mert legyakják őket controllerrel :D
Én ki is kapcsoltam mert kb nem ér semmit mint a zoomsnap inkább bezavar

PSN:BiZzare_0 ️

(#18120) IntelKiller7 válasza @rglaaf (#18119) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Amúgy tényleg zavaró. Én is kikapcsoltam

Ez a megölt egy konzolos olyan mint anno BF3-ban az ACB-90. Ha azzal késeltek le, már ment a "Te prémiumos köcsög...." :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#18121) sixpak válasza @rglaaf (#18119) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, minden konzolos ezt mondja. :D
Amúgy az új CoD-ba bannolják a PC+controller usereket.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18122) surgyi válasza surgyi (#18115) üzenetére


surgyi
senior tag

Annyit már elértem,hogy elindul (az hozta a megoldást, hogy az Amd Adrenalinban erre a játékra az fps-t bekorlátoztam max 100-ra, így nem tudja 100%-ra felpörgetnia a VGA-t). De pár perc után kidob a játék így is. Javaslat valakinek,aki annak idején küszködött vele?? :((

(#18123) IntelKiller7 válasza sixpak (#18121) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Kajak? De miért? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#18124) sixpak válasza IntelKiller7 (#18123) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nézz pár yt videót, legal aimbot gyakorlatilag.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18125) Kaiku válasza Sz_Imre (#18118) üzenetére


Kaiku
senior tag

Te mekkora egy bunkó vagy! Akkor jó szenvedést a játékhoz. Én ma is tobb órát toltam gond nélkül. :P

(#18126) stoon válasza Találtgyerek (#18100) üzenetére


stoon
őstag

bocsi a gyenge képért..... de gondolom a zöld oldalt IS lehet állitani mit ,hány sorba , áttechetőség stb-t állítani.... nem feltétlen kell kitakarni mindent velük! :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#18127) Garsza válasza surgyi (#18122) üzenetére


Garsza
veterán

Próbáld meg a HAGS -ot kikapcsolni. Ha nem tudod mi az google segít.

(#18128) Sz_Imre válasza Kaiku (#18125) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Inkább figyelmetlenség részedről?!!? De komolyan wtf.. :U :P
Nyugi, csak részben szenvedek, azóta nálam is majdnem gond nélkül megy (néha kis mikro stuttering), én is nyomtam pár órát a haverokkal. (TDM, BT, CQ)

(#18129) Találtgyerek válasza stoon (#18126) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Köszönöm! Közben már megoldottam. Csak addig kellett, amíg a memória meg a cpu oc-t teszteltem a játékkal az alap tesztek után.

06-3o/9759I39

(#18130) surgyi válasza Garsza (#18127) üzenetére


surgyi
senior tag

Köszi a tippet! Sajnos nálam nincs ilyen menüpont a Rendszer/Beállítás/Grafikai beállítások alatt :F

(#18131) Garsza válasza surgyi (#18130) üzenetére


Garsza
veterán

Ha win11 -ed van akkor kell hogy legyen. Keressed. Ha gépelőtt leszek majd megnézem pontosan. De az már csak az ünnepek után lesz szerintem.

(#18132) surgyi válasza Garsza (#18131) üzenetére


surgyi
senior tag

Nem nem, sajna win10 -em van. Próbálkozom majd még más megoldást találni,de köszi szépen!
Kellemes ünnepeket kívánok! :)

(#18133) lanw


lanw
aktív tag

Sziasztok,

Tapasztal mostanában valaki apró akadozásokat játék közben? Mintha microstutter lenne kb.

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#18134) Hedon válasza lanw (#18133) üzenetére


Hedon
tag

Én igen, bár az én vasam öreg (7700K, 1080 8GB, 16GB Ram).

Van más nyűgöm is: Játék közben újabban 2mp-re elsötétül a kép néha. Folytatódik rendesen, de meccsenként előfordul egyszer-egyszer. (Mással nem játszottam mostanában.) Csak nekem van ez?

(#18135) lanw válasza Hedon (#18134) üzenetére


lanw
aktív tag

Nálam ilyen nincs,csak a beröccenések időnként,idegesítő..

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#18136) Hedon válasza lanw (#18135) üzenetére


Hedon
tag

Én csak pár hónapja kezdtem a 2042-t, de eleinte még nekem is simán futott, aztán egyszercsak elkezdett röcögni. Lehet, hogy köze van a legutolsó frissítéshez, de akkoriban a meccsek utáni black screen vonta el a figyelmem.

(#18137) Találtgyerek válasza lanw (#18133) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én most belőtte az új rendszert és vaj simán fut eddig.
7-8 órát játszottam és nincs egy pici akadás sem.

06-3o/9759I39

(#18138) Garsza válasza Találtgyerek (#18137) üzenetére


Garsza
veterán

Mi az új rendszer? És mire van belőve?

(#18139) Találtgyerek válasza Garsza (#18138) üzenetére


Találtgyerek
addikt

12900KS
P: 2 mag 55x a többi 52x.
E: 40x
Ring : 46x
Memória maradt 6200-on, mert a z690 Apex nem tud amúgy sem 6600-6800 felett. Viszont jó feszesen állítottam így a késleltetés egész jó lett.

06-3o/9759I39

(#18140) Garsza válasza Találtgyerek (#18139) üzenetére


Garsza
veterán

Mérhetnél Capfrem x vel nekem. Én nembírom feljebbtornászni a min 0.1% 60FPS -nél..

(#18141) Találtgyerek válasza Garsza (#18140) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szívesen megcsinálom. A napokban nagy mászkálásban vagyunk. Nem igen leszek gépnél. Két ünnep között megcsinálom.

06-3o/9759I39

(#18142) Termin8 válasza Garsza (#18140) üzenetére


Termin8
tag

Ott valami bios vagy Windows beállítás lehet a gond, vagy a DDR4 fogja vissza annyira a rendszert. Ez egy 4-5 hónapos benchmark 13700k-val, továbbá csak aktív játékmenet/spawnt követően lett elindítva az MSI Afterburner benchmark, semmi spawn képernyős üresjárat (szerintem amikor a spawn képernyő is szerepel a benchmarkban az nem valid... :U ).

(#18143) Garsza válasza Termin8 (#18142) üzenetére


Garsza
veterán

De az hozzátartozik hogy én kb. Max grafikai beállításokon játszom, 140FPS -re limitálva. Nem tudom ez befolyásol e valamit.
Milyen hardveren van ez.

[ Szerkesztve ]

(#18144) Termin8 válasza Garsza (#18143) üzenetére


Termin8
tag

A max grafikai beállítás mondjuk befolyásolhatja 1440p vagy 2160p-n, ott már maxon kezdhet elfogyni a 4080 ereje, illetve bizonyos fps limitáló megoldások is okozhatják akár. Elvileg a RivaTuner VAGY az Nvidia control paneles FPS limit nem okozhat gondot, csak hát a RivaTunert meg az MSI AB-t kinyírta az új "anti-cheat". :(((
A hardver amivel a benchmark ment: 13700k (stock) + RTX 4090 (stock) + 6400 MT/s CL32 (stock, csak XMP ON)

[ Szerkesztve ]

(#18145) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

3. heti rewards.

Illetve lépj be és a tiéd reward. (Ha nem adja meg, akkor storeban megtalálod)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#18146) Találtgyerek válasza Garsza (#18143) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ha 140 fps körül megy, akkor a 0.1% inkább a procira meg a memóriára vonatkozik, mint a GPU -ra.

06-3o/9759I39

(#18147) Garsza válasza Találtgyerek (#18146) üzenetére


Garsza
veterán

Lehet. Átlag is megvan 135 felett.

(#18148) Krisz1000


Krisz1000
tag

Sziasztok mindenkinek :) lsz ne szedjétek le a fejem a kicsit off kérdésért, szóval több év kihagyás után régi battlefieldesként (2, 2142) megvettem a napokban a bf3-at...
az egész játék úgy megy, h van ez az idegesítő EA App, ami azt hittem hogy csak a letöltésre való, az meghivja a chrome-ot, és onnan lehet szervert választani...
majd ezek után a játékban nem is tudok szervert váltani, hanem ki kell lépni a játékból és újra a chromeból betölteni.
hiába guglizok nem találok értelmes találatot hogy ez hogy lehet kikerülni.
mi ez az egész, és a többi új bf játéknál is így van, 2042nél?

tehát kvázi 2 erőforrásigényes programot kell elinditani, mire a játékhoz jutok, nekem ált sok ablak van nyitva a chromeban, aztán ha váltani akarok akkor újra.

vagy én csinálok vmit rosszul? köszönöm a tippeket előre is :)

(#18149) MarkusSchulz válasza Krisz1000 (#18148) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

2042-nél nincs így, ott a játekban van a szerver kereső.

BF3-nál ahogy leírtad úgy tudom ígyvan.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#18150) IntelKiller7 válasza Krisz1000 (#18148) üzenetére


IntelKiller7
veterán

BF3, BF4-ben a Battlelogon van a szerverkereso.
minden mas BF jateknal pedig jatekon belul.

egyebkent, ha csatlakozott a szerverre(elindul a jatek) bezarhatod a bongeszot.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.