Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#22351) üzenetére


- = Zk = -
félisten

makrózható, értjük ám ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22402) Gyula84


Gyula84
veterán

nem ide :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22403) LLD válasza XZoli (#22400) üzenetére


LLD
aktív tag

Ment! 10.6% acc most komolyan tiszta idióták!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#22404) isizakhi03


isizakhi03
tag

Véégre megvan, mennyit szenvedtem vele :)

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#22405) Gyula84 válasza isizakhi03 (#22404) üzenetére


Gyula84
veterán

és a rambo os ? :D az nehezebb szvsz

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22406) Bjørgersson válasza isizakhi03 (#22404) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig az AS-VAL a könnyebbik része szerintem. :)

Az a magyarítás. Főleg, hogy még így is maradt angol szöveg.. :O

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22407) isizakhi03 válasza Bjørgersson (#22406) üzenetére


isizakhi03
tag

Ne kezd könyörgöm!!! :W :W

G4ula84: Rajta vagyok mester :D
Most menjek ejtőernyős c4-ezni? :D Jön vki?

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#22408) Gyula84 válasza isizakhi03 (#22407) üzenetére


Gyula84
veterán

én is úgy csináltam meg jó móka, ha nincs tiltva akkor had essen :D Most voltam aimosba akadtam és meguntam :D

magyarítás: csak véleményt írt pl. nekem se tetszik egyszerűen katasztrófa, de ha neked tetszik akkor használd :R

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22409) isizakhi03 válasza Gyula84 (#22408) üzenetére


isizakhi03
tag

ez az 1.03-as verziójában már-már alig van angol szöveg. jó ez így magyarul!
Battlescars dogtag következik :D

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#22410) isizakhi03


isizakhi03
tag

Ilyen nincs. De mégis. Ugye ott tartottunk, hogy felmegyek megszerezni a rambo dogtagot, meg a másikat, és erre két hackerrel is találkoztam. Az egyik neve HAI,de mikor megölt más lett a neve a killcamben. Van videó is ! Épp most töltöm ! Hogy van ez?

itt a srác battlelogja ez a HAI gyerek. húzott szemű /=()+!katt

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#22411) gali777 válasza isizakhi03 (#22410) üzenetére


gali777
őstag

Nem más valaki vitte be az utolsó találatot?

(#22412) isizakhi03 válasza gali777 (#22411) üzenetére


isizakhi03
tag

már nem enged szerkeszteni sajna. Nem biztos hogy nem. Most nézem. olvass vissza be is linkeltem a bl a kis macskajancsinak ! játékban HAI volt a neve, de mikor megölt LOVETP ! Hogy van ez? Töltöm épp fel a videót

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#22413) devilinsid3 válasza isizakhi03 (#22412) üzenetére


devilinsid3
addikt

klan tag volt?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#22414) Gyula84 válasza isizakhi03 (#22412) üzenetére


Gyula84
veterán

6% os accuracy meg 1700as skill :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22415) isizakhi03 válasza Gyula84 (#22414) üzenetére


isizakhi03
tag

Itt a videó, sajnos nem a legjobb minőség, de látható, amit látni kell !

Katt ide ni

látjátok a kis kínai veréb nevét? elsőnek HAI utána LOVETP ! Ez miez?

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#22416) devilinsid3 válasza isizakhi03 (#22415) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem volt semmi váltás, gondolom lovetp néven volt Originen, de még a játék nem frissítette le ezért halnak írta ki, de felül már az újat mutatta
nem hiszem, hogy ez a legnagyobb probléma, hogy milyen névvel csaltak :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#22417) westcoastog


westcoastog
veterán

Komolyan, mi a szar ez, egyik nap tök jól nyomom, élvezem, másik nap meg csak olyan szerverre tévedek fel ahol elsöprő erejű az ellenfél, és tankkal kilőnek 3 lövésből megállás nélkül.. :W :DDD

(#22418) Gyula84 válasza isizakhi03 (#22415) üzenetére


Gyula84
veterán

Rohadjon el az ilyen azért jelentettem nem tudom ér e valamit :((

(#22417) westcoastog
Amikor rosszul megy akkor a balance rossz csapatba dobott :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22419) westcoastog válasza Gyula84 (#22418) üzenetére


westcoastog
veterán

De egész nap? :DDD

(#22420) KAMELOT válasza westcoastog (#22417) üzenetére


KAMELOT
titán

Azok ott már profik. :) Próbálj játszani mindig ugyan azon a szerón. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22421) westcoastog válasza KAMELOT (#22420) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem mondom, tegnap én is nyomtam btr-el meg tankkal úgy hogy szépen kiszedegettem elég jó számmal az ellen járműveit, ma meg nyikkanni sem tudok. :D
Igen valami olyasmi kéne, állandó szeró, állandó nehézséggel.
Érdemes még megvennem a premium service-t? Január elején tudnám max megvenni, bf4 még drága, meg nem is tudom akarom e, ezzel sincs hűde sok időm játszani.

(#22422) regener válasza westcoastog (#22421) üzenetére


regener
veterán

A tartalmak miatt igen, nagyobb lesz a választék a kevesebb idődre is :K
Aprón már elég olcsón belehet szerezni.

(#22423) westcoastog válasza regener (#22422) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor mikor megveszem a vga-t akkor beújítok egy premiumot is. :D
Áh de jó lesz 1680 mediumon tolni, a 800x600low-tól kifolyik a szemem, de legalább van fps. :D

(#22424) KAMELOT válasza westcoastog (#22421) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem premium van. De van ott is history tehát milyen szerón játszottál. Én mindig ugyan azokon játszok.
Vannak NOOB szerverek, de vannak HC szerverek. Ott még lőni sincs esély. :)
Azért a gépedbe kéne már egy rendes VGA. Én nyáron direkt a BF3 végett vettem a kártyát. Minden maxra tolva 60FPS stabilan.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22425) fletoka válasza devilinsid3 (#22416) üzenetére


fletoka
tag

Gratulálok a kisnyominak hogy szakadjon le a mája.:DKülönben nametag hacket használt ami a játék alatt megváltoztatja a nevét.De a battlereportban már a rendes neve szerepel.Múltkor én is találkoztam ilyennel fel is tette a videót ide Regener azt utána meg engemet macroztak le:D:D:DMent a report neki.

(#22426) gali777 válasza fletoka (#22425) üzenetére


gali777
őstag

BF3-ban nincs ilyen nametag hack. Az originen keresztüli névváltoztatás miatt, meg annak bugos működése miatt nem hiszem, hogy megoldható lenne, hogy ő változtassa a nevét így kör közben.

Most rákerestem, olyan nametag hack van, hogy kiírja a játékosok nevét. Szóval van, csak nem ebben a formában :D

(#22427) regener válasza gali777 (#22426) üzenetére


regener
veterán

Nemis kell ahoz megváltoztatnia a nevét hogy nametag hackje legyen, az egy dolog hogy csak az Originben írható át elvileg, mert a szerver és a kliens közötti kapcsolatra a PB vigyáz amiről köztudott hogy kijátszható. Így a kliens nem az Originből lekért nevet küldi a szervernek amin épp van a forma hanem amit a hack elküld (memóriában írja át), ezért vannak az egyhites hackek és a többi is.

Egyhites hacknél a szervernek küldött fegyverdamage X értékét módosítja a hack ezért lehet akármilyen fegyóval eljátszani.

Csak a kedves DICE (+EA) nem gondolt arra hogy milenne ha a szerver ellenőrizné az adott fegyver max sebzését az eltalált testrész szorzójával. Pl ha van egy M16 ami 30-at vagy mennyit sebez akkor ne lehessen vele sima testre (1x-es szorzó) 50-et vagy többet lőni. Csak ezt a műveletet fegyónként, testrészenként és különböző távolságokról is kéne ellenőrizni. (Habár ez erőforrás igényes lenne, de legalább ezeket kiszűrné.)

[ Szerkesztve ]

(#22428) KAMELOT válasza regener (#22427) üzenetére


KAMELOT
titán

Hát ez nem lenne rossz cucc. Játszottam már olyan szerón ahol tele volt ilyen majom csíterrel.
De játszottam már olyanon is ahol ellenőrizték. kb. 3 embert ki is dobtak :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22429) fletoka válasza gali777 (#22426) üzenetére


fletoka
tag

Pedig van nametag hack.Egy havi fizumat teszem rá.

(#22430) Gyula84 válasza fletoka (#22429) üzenetére


Gyula84
veterán

kerestem de nem találtam nehéz dolguk lehet a hackereknek :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22431) fletoka válasza Gyula84 (#22430) üzenetére


fletoka
tag

Hidd el pedog létezik és egyre többen használják.Keress rá googleba hogy battlefield szégyenei.Ott a videóban a srác elmond mindent.Ismerem a tagot játszottam ellene mikor realitys volt.

(#22432) F_Zolee válasza fletoka (#22431) üzenetére


F_Zolee
veterán

Inkább ne keressen senki semmit. Addig jó amíg nem tudja az ember. Tudatlanság boldogít. ;] Én szimplán játszani megyek fel és ha most minden csaláson végig kell rágódnia az embernek, hogy miért ölhették meg úgy ahogy már rég nem az élvezetről szólna az egész.
Mellesleg az ilyen csalókat a monitorjukkal kellene agyonverni, gép kábeleivel lekötözni és focizni egyet a gépház tartalmával ;] .

(#22433) regener válasza F_Zolee (#22432) üzenetére


regener
veterán

Ne a gépet bántsd az ember hibája miatt ;]

[ Szerkesztve ]

(#22434) KAMELOT válasza F_Zolee (#22432) üzenetére


KAMELOT
titán

Itt nem az ember a hibás. A gamet kéne úgy megcsinálni, hogy ne lehessen csalni.
AMúgy meg nemértem mi abban a pláne, hogy csalnak játékban. Mert ha pénzt kapnának érte megérteném. De így semmi értelme. Ez csak egy szórakozás. Olcsóbb és nem károsít mint pl. drog, cigi, pia

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22435) F_Zolee válasza regener (#22433) üzenetére


F_Zolee
veterán

És szerinted az nem visszatartó erő ha nincs min csalnia? :) Az ilyen fel se fogná ha csak leüvöltenéd a haját így aztán kell valami figyelemfelkeltés. ;]

[ Szerkesztve ]

(#22436) isizakhi03 válasza F_Zolee (#22432) üzenetére


isizakhi03
tag

hát igen. de az sem állapot hogy ennyien csalnak. fel megy az ember játszani egy jót, de úgy is akad egy-két érdekes figura. az meg rá tesz egy lapáttal, hogy hibás a bf3-is. múltkor mondta ts-en egy admin, hogy kockáztatni kell a játékosok kirúgását illetően. vagy csal, vagy nem. van olyan, mikor is tényleg egy tisztességes játékost rúg ki az ember, mert adja neki éppen vagy csak szerencséje van, vagy egy csalót. sosem tudod. sok a gyanús játékos, én meg azt mondom, akárki akármit mond. nem mindenki csak felmegy, és ezerrel nyomatja az aimbotot, hanem bizony vannak óvatosak is. rossz k/d esetén ki meri rámondani, hogy hacker?

Pedig vannak olyanok is. és mikor írod neki, ő van felháborodva, miért mered ezt állítani. jah persze. m5k-val folyamatos fejes, egy hites killek.

a másik gond itt a játékosok többsége. arra nem képes, hogy csapatban játszanak.. többször látom, hogy a sok orvos, nem képes felhúzni a mellette haldokló társakat.. pedig nem is egy ember megy orvossal...
ugyanez a szitu a támogatókkal. könyörögni kell nekik ammoért. és persze akkor sem ad.. persze tisztelet a kivételnek, mert van. de nagyon ritkán találkozok olyanokkal, akik írás/kérés nélkül dobják, amit kell.

volt olyan, hogy beírtam a chatbe, hogy kellene csapatmunka urak, és volt olyan, akik beírta, hogy minek az?

a legnagyobb gond szerintem az, hogy annyira nincs összetartás a játékban, ha van pl: tegnap ugye két hacker volt a szerveren ugyanabban a csapatban, és volt votekick a szerveren még sem szavaztak igennel.. senki! pedig direkt beírtam azt is mit kell beírni, de semmi-nevetséges ! ennyire jó csalók ellen játszani? ez a mai bf társadalom isten mentsen..

sry a hosszúért.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#22437) F_Zolee válasza isizakhi03 (#22436) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én a múlt héten linkeltem be egy valszeg magyar srácot akinek 13% körüli aránya volt és mégis toronymagasan vezetett, ja és olyanokat kaptam. Ha játszik az admin akkor ő is simán le tudja szűrni ki csal ki nem... Csak ahhoz tényleg értenie is kellene a játékhoz nem csak a pénz befizetéshez amit a szerver igényel.

[ Szerkesztve ]

(#22438) regener válasza KAMELOT (#22434) üzenetére


regener
veterán

De igen, mert nem kötelező a csalás, nem a játékhoz adták hanem szerezte valahonnan, magyarán az ő döntésük hogy "most csalni fogunk".
A hitreget a 4-ben átvitték a szerver oldalra a kliensből, de az lett az eredménye hogy az egész kakaó (ó nélkül) lett.

Ontopic:

HC Metro Conquestet szereti valaki?
Utolsó 4 játékomban ilyenen voltam és mind a 4 nyerés lett :D ( 1 2 3 4 )

(#22435) F_Zolee
Arra utaltam hogy elég elkobozni tőle és pénzzé tenni / használni, nem kell szétverni :D xD

(#22439) KAMELOT
Majd úgycsinálok mintha hagynám magam :D xD ;]

[ Szerkesztve ]

(#22439) KAMELOT válasza regener (#22438) üzenetére


KAMELOT
titán

Persze...szítlőlek! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22440) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Egy kérdésem lenne: mindig szívok a defibrillátorral, mire a sötétben megtalálom a gombját, élesztek, vissza a fegyóra, na ennyi idő alatt nem egyszer lelőnek:

A kérdés: az csalás ha beállítom a 4. egérgombomra hogy egy kattintással váltson defibrillátorra, élesszen egyet, és váltson vissza fegyóra? :F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22441) isizakhi03 válasza LLKobe (#22440) üzenetére


isizakhi03
tag

miért lenne? egyáltalán nem az, viszont a makró az már az !

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#22442) stickermajom válasza isizakhi03 (#22441) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem ő pont makrót akar beállítani arra az egy egérgombra. :)

(#22443) LLKobe válasza isizakhi03 (#22441) üzenetére


LLKobe
veterán

Én a kikapcsolódás és a társaság miatt játszom. Őszintén szólva fogalmam sincs mi az a makró (gondolom egérre programozható mozdulatsor vagy ilyesmi) de tudtommal ilyet nem tud az egerem, és nem is tudom ezt mire használják.

(#22442) stickermajom: a mouse button control progiban akarom baállítani hogy egy gombnyomásra élesszen és váltson vissza fegyóra, nem tudom ez csalásnak/makrózásnak számít-e.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#22444) @rglaaf válasza LLKobe (#22440) üzenetére


@rglaaf
veterán

még nem tetted meg? ;] a multkor is kérdeztem itt hogy ki az a mazohista aki alap kiosztással tolja és nincs polip keze :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#22445) regener válasza LLKobe (#22440) üzenetére


regener
veterán

Szerintem ezt meg sem kell kérdezni, hiszen csak magadnak könnyíted meg az élesztés-visszaváltás dolgot.

[ Módosította: #40993792 ]

(#22446) warmonger441 válasza LLKobe (#22443) üzenetére


warmonger441
aktív tag

macro: autamatizált tevékenység (programozott billentyűlenyomások és/vagy egér mozdulatok) amik ismétlődhetnek

csak egy lépés választ el téged a norecoil macrótól ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#22447) devilinsid3 válasza warmonger441 (#22446) üzenetére


devilinsid3
addikt

írsz neki egyet? :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#22448) westcoastog válasza KAMELOT (#22424) üzenetére


westcoastog
veterán

7770-em volt ezelőtt, csak eladtam mert telefont vettem inkább. :DDD
Most hogy kíméljem a fizetésem ugyan ilyet fogok venni mint volt, igaz gépet sem ártana újítani (fx6100 új alaplap) de inkább jogsira gyűjtök, bár ezt még megálmodom a következő fizuig. :D
De 1680 medium/high vegyes beállítások mellett elég jól fut 7770-el, ez a kis proci is eléggé jól viszi.
Majd keresek noob szervereket, csak az a baj, kereséskor is annyira pangás van a szerverlistában, mindenhol 0 játékos, így arra megyek fel amin éppen vannak.

(#22449) warmonger441 válasza devilinsid3 (#22447) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Nem tudok :( Küld el neki a tiéd ;]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#22450) devilinsid3 válasza warmonger441 (#22449) üzenetére


devilinsid3
addikt

az meg titkos :(

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.