Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) Plezs21 válasza nagybá (#17550) üzenetére


Plezs21
tag

Szintén :D Bár TS-em nincs. :D Úgy értem van mikim a füleshez :D

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17552) BlessedElroy válasza nagybá (#17550) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

És mit játszol?
Sztem nem is vagy a "barátom" :O

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#17553) scope2007


scope2007
addikt

én megyek TDMre :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17554) zzola válasza scope2007 (#17553) üzenetére


zzola
félisten

Kár volt beszállnom melléd! Kocsog csalók voltak az ellenben... :W

(#17555) zzola válasza zzola (#17554) üzenetére


zzola
félisten

Az ilyen p@tkányokat kellene kiírtani ebből a játékból! 8.1-es a K/D-je.... :W , 58 óra alatt lvl29

(#17556) scope2007 válasza zzola (#17555) üzenetére


scope2007
addikt

tegnap már linkeltem ide :D

de a másik gyerek se volt kutya.. AliXGam3r

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17557) devilinsid3


devilinsid3
addikt

érdekesen tolja az a gyerek nálatok Winnie [link]

TV-zni nem tud, de main gunnal simán kiszed bárhonnan.. akkor ez sem aimozik..

hátulról kilőtt a little birdből pl. 100méteről :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17558) csibe1 válasza devilinsid3 (#17557) üzenetére


csibe1
addikt

Ejnye, akkor biztos vacakolt a cuccos.Minimum a pálya túlfeléről illett volna leszednie. ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#17559) devilinsid3 válasza csibe1 (#17558) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát én nem tudom mi van azzal a gyerekkel, de kurva érdekes.. main gunnal simán kiszed meg lesebez bárhonnan messziről is, de a tv-t nem tudja kezelni.. ilyen skillről sem nagyon hallottam még :U :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17560) Plezs21 válasza devilinsid3 (#17559) üzenetére


Plezs21
tag

Azt amúgy sem vágom, hogy a rákba köll kezelni.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17561) devilinsid3 válasza Plezs21 (#17560) üzenetére


devilinsid3
addikt

húzod az egeret és arra megy amerre nézel :D nem valami bonyolult :U

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17562) Plezs21 válasza devilinsid3 (#17561) üzenetére


Plezs21
tag

Wááááááááááááááááááóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#17563) csibe1 válasza devilinsid3 (#17559) üzenetére


csibe1
addikt

Ez ilyen random skill lehet; hasonló a szelektív süketséghez. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#17564) nagybá válasza BlessedElroy (#17552) üzenetére


nagybá
senior tag

Már fel is veszlek, azóta toltam két kört ati-val, és tartottam egy kis szünetet, de szerintem újra felnézek, ha van vki TS-en

(#17565) nagybá válasza Plezs21 (#17551) üzenetére


nagybá
senior tag

Komm! :D

(#17566) nagybá


nagybá
senior tag

Hát persze h senki sincs...

(#17567) Mappa


Mappa
addikt

Erre az A-91 rákaptam. Bejön, még ACOG-al is használható pedig semmilyen fegyverre nem használtam eddig mert zavaró volt.

nem kötelező megadni

(#17568) Laraxior válasza Mappa (#17567) üzenetére


Laraxior
titán

800-as firerate-el elég jó kis fegyver :K :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17569) ScomComputer válasza devilinsid3 (#17557) üzenetére


ScomComputer
veterán

Oh ezzel már én is összefutottam,egy wallhackes buzi csaló!
A Seine-n a haver az ő csapatában volt mi dumáltunk ts-n ő követte a csákót,elrejtőztem de mindig megtalált,persze a havernak mondtam hol lapulok....
:O

(#17570) zzola


zzola
félisten

Nem igaz, hogy a PB nem szűri ki az ilyen csalókat...185/6 a K/D-je a tagnak... :W

[ Szerkesztve ]

(#17571) Laraxior


Laraxior
titán

Muszáj állandóan a csalókat ide beírni? Rohadtul nem érdekel. Csaló oké, lelépsz és keresel másik szervert. Vagy nincsen akkora agykapacitás, hogy ilyen esetben távozni kell a szerverről? Komolyan mondom sírtok, mint aki most játszik először a játékkal. Mindegyik multiban van csaló. Ha nem tetszik játsszatok single-t.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17572) zzola válasza Laraxior (#17571) üzenetére


zzola
félisten

Fordítva is igaz, haver. Ha nem érdekel, távozz a fórumról és nézz át egy másikra...
Muszáj ezt állandóan beírni?

(#17573) KYZRR válasza zzola (#17572) üzenetére


KYZRR
őstag

Ez egy BF 3 topik, ami nem arrol szol, hogy ki hogy csal, hanem magarol a jatekrol, vagy a jatekkel kapcsolatos tapasztalatokrol van szo.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#17574) zzola válasza KYZRR (#17573) üzenetére


zzola
félisten

Köszi. Majd én eldöntöm, mit írok be és mit nem...nem kell itt osztani azt észt, van itt okostojásból bőven...

[ Szerkesztve ]

(#17575) csibe1 válasza zzola (#17570) üzenetére


csibe1
addikt

A PB-től ne várj túl sok mindent.
Amíg ezt az "anticheat" szoftvert használják, addig tele lesz csalókkal a BF és a többi játék is.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#17576) emiki6 válasza Laraxior (#17571) üzenetére


emiki6
veterán

+1

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#17577) bozont válasza zzola (#17574) üzenetére


bozont
veterán

Akkor vagy tegyétek offba, vagy nyissatok egy külön BF3 csalók topicot, mert engem sem érdekel igazán, hogy most ki hogy csal és ezzel van tele a topic, pedig nem erről kellene szólnia.

(#17578) devilinsid3


devilinsid3
addikt

ezer bocsánat, hogy esetleg a csalókat azért linkeljük ide, hogy minél több report menjen rá és talán a későbbiekben ne fussunk bele?
vagy esetleg ha később felmész játszani 2 kört, mert olyan sok kedved nincs, de azért egy kicsit mégis van, de egyből belefutsz a cheaterbe és nem az lesz az első dolgod, hogy kilépsz jelented és keresel másik szervert, hanem az, hogy alt+f4 és hagyod a gecibe a játékot..
miért lenne baj az, hogy ha ide beírjuk a csalókat és az, hogy jelentsétek?
mi olyan téma van 2 év után amit érdemes lenne itt felvetni egy bf3 topikba ami csak és kizárólag szorosan illik a témához?
alap dolgokat? nem tudsz rájönni magadtól azokra akkor irány a single! ..
egy csaló jelentése aki a bf3ban csal szerintem kurvára nem off topik, off topik ott kezdődik, hogy minden héten szó van arról, hogy kinek milyen gépe van és milyet akar venni, engem meg az nem érdekel kurvára sem és még sem írom be a fórumra, hogy most már takrodjon át a videókártya meg proci meg a nem tudom milyen más topikba.. :U

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17579) RD4N33 válasza devilinsid3 (#17578) üzenetére


RD4N33
tag

Ezzel egyet kell értenem! :K

(#17580) Laraxior válasza devilinsid3 (#17578) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolod, hogy bárki is jelentgeti itt ha belinkeltek valakit? :DDD Ne viccelj már.
De ha jelenti is, oké, megnéznek pár battlereportot, és látják, hogy nem is játszottak sosem együtt, akkor minek a report? :U Elkönyvelik annak, hogy random jelentettél valakit, ergo nem ér semmit.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17581) devilinsid3 válasza Laraxior (#17580) üzenetére


devilinsid3
addikt

én szoktam jelenteni aki igen érdekes (rászánom azt az 1 max 2 percet, hogy megnézzem a statját akinek pl. első ránézésre nem mondható, hogy biztos csal pl. a hs % stb.)
az EA-nek pl. kötelessége minden jelentést kivizsgálni, ők szerintem nem azt nézik, hogy ki jelenti, hanem, hogy KIT jelentenek, őt vizsgálják, hogy milyen a PB kép vagy mit tudom én mi alapján, de nem azt nézik, hogy te játszottál-e vele vagy sem..
az ergo semmit nem ér már megfogott jó pár játékost, igaz valószínűleg többet nem, de ez szerintem 2 dolog miatt van akiket nem fogtak meg:
vagy csak figyelmen kívül hagyja néha az EA ezeket és leszarja..
vagy pedig okosabban csal az illető és nem úgy, hogy 76000 score/min only hs, hanem csak néha bekapcsolja máskor meg direkt szarul játszik, hogy ne legyen feltűnő..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17582) Beretvás


Beretvás
veterán

ezek az origin pontok mi a jó fülemre használhatóak?

(#17583) devilinsid3 válasza Beretvás (#17582) üzenetére


devilinsid3
addikt

talán valamit lehet belőlük vásárolni?!

vagy csak olyan, mint az achievement pl. akinek több van, annak nagyobb egy kicsit a pöcse :)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17584) @rglaaf


@rglaaf
veterán

valaki szedett már le mortar-al helit vagy jetet? amott ugy is épp ez megy vagy valami luck videó van ilyen killekről? :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#17585) devilinsid3 válasza @rglaaf (#17584) üzenetére


devilinsid3
addikt

van biztos, gunshipnél sok videó van róla, hogy telibe lövik elég messziről pl.
nekem 1x kiporzott a mortar a helin (vagy lehet, hogy a tank lőtte meg és az porzott rajta, de arra felé néztem és lőttem, majd keletkezett egy porfelhő körülötte) :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#17586) Laraxior válasza @rglaaf (#17584) üzenetére


Laraxior
titán

Disabled....de meghalnak :D

Itt meg elsőre, de nem random

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17587) @rglaaf válasza Laraxior (#17586) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az igen :C

PSN:BiZzare_0 ️

(#17588) Laraxior


Laraxior
titán

Black Ops 2 Free Weekend van amúgy... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17589) Bjørgersson válasza Laraxior (#17588) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Annyit is ér. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17590) Laraxior válasza Bjørgersson (#17589) üzenetére


Laraxior
titán

Miért? A Black Ops free weekend után átbattyogtam az 576ba és meg is vettem a játékot, játszottam vele ~200 órát. Asszem az MW2-t is így vettem meg, azzal meg 800+-t játszottam. Teljesen jó megoldásnak tartom, hogy vásárlás előtt kipróbálhassam mit veszek.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17591) dejaris válasza Laraxior (#17588) üzenetére


dejaris
addikt

Mar toltom is lefele. Ha nem szolsz, eszre sem vettem volna :(((

(#17592) Laraxior válasza dejaris (#17591) üzenetére


Laraxior
titán

és 3 napos volt...már csak egy nap maradt :( De kipróbálni az is elég.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17593) dejaris válasza Laraxior (#17592) üzenetére


dejaris
addikt

Mindig ez van. Nem tudom, hogy hogy gondoljak, hogy minden nap atnezem a jatekaimat, hogy mi valtozott? Miert nem tud lenni ra egy szolid kis figyelmeztetes? :W

(#17594) BandiHUN válasza Laraxior (#17592) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is próbálom...a BF-el kivárom a betát mindenképp,de lehet a megjelenést is,azok után,ami most megy a BF3-ban...
Most ez a kis humblibundlis ökörség nagyon átlendített a Ghosts felé...valamit nézni kéne.De ha lesz 0day makró és cheat a BF4-hez,elveszik,ami miatt az ember azt választotta a CoD-ok helyett...ott mégiscsak bannoló,stb,pörög...a sok makróshoz sem hasonlítható pl.a G18 Akimbósok és túberek sem,pedig azt hittem,annál rosszabb nincs,DE van...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17595) scope2007 válasza devilinsid3 (#17581) üzenetére


scope2007
addikt

+1
jól beszélsz

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17596) KYZRR válasza Laraxior (#17590) üzenetére


KYZRR
őstag

A BO:2-rol kb ennyi a velemenyem. :P

You can only die once, make sure it is worth it...

(#17597) dejaris


dejaris
addikt

Na en egesz eddig azt hittem, hogy csak vicceltek azzal, hogy nincs recoil a codban. Inkabb maradok a warfihternel ebben a stilusban.

(#17598) @rglaaf válasza BandiHUN (#17594) üzenetére


@rglaaf
veterán

én már cod-ba biztos nem megyek vissza az mw2- mw3 alatt annyira kiégtem, az a 2000 óra amit belenyomtam elég is volt és nem hinném hogy a ghost hozna annyi újat hogy megérné ujra megvenni, bf3-ba majd 1000 óra után még mindig van mit tanulni, tank-al alig mentem még helibe még elég kezdőnek számítok és akkor még ott van többi jármü, szóval van ott még tartalom amit ki lehet élvezi majd a 4-ben, Csalók miatt meg nem fogok idekeskedni, mert mindenhol lesznek

PSN:BiZzare_0 ️

(#17599) sixpak válasza dejaris (#17597) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is kipróbáltam....ez a grafika.... :( :F
Mintha visszarepültünk volna 10 évet az időben.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#17600) @rglaaf válasza sixpak (#17599) üzenetére


@rglaaf
veterán

pedig tavalyi játék ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.