Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Babakocsi

Hozzászólások

(#1) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok,

Előbb-utóbb mindannyiunk életében eljön az a pillanat, amikor a cím szerinti termék keresésébe kell, hogy kezdjen, mert rövidesen érkezik a kis csemete :D

A kérdésem az lenne a már ''gyakorló'' ''babakocsisokhoz'', hogy írják meg, hogy amit vettek, azzal elégedettek-e (ha igen, akkor miért?) vagy elégedetlenek(ha így van, akkor miért?)

Ahogy nézzük, a babakocsik most felszereltségtől függően átlag 30-100eFt körül vannak. (biztos van ennél olcsóbb és drágább is, mi is láttunk már egy 160eFt-ost, de az szerintem nem a közepesen keresők zsebéhez lett kitalálva..)

Tudnátok valamilyet ajánlani, vagy ''megmenteni'' tőle ? :)

Írjatok :)

Mr.CsiT

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#2) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Valaki :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3) (Bundás) válasza MrCsiT (#2) üzenetére


(Bundás)
addikt

1, gratulálok
2, amíg nem ír senki: [link] [link] :)

(#4) victoireB válasza (Bundás) (#3) üzenetére


victoireB
csendes tag

Nekünk Peg Perego-nk van, amit használtan vettünk (4 éve 20E-ért), de nem bántuk meg. Jelenleg a második (jobban mondva nekünk 2., egyébként negyedik) gyerek nyúzza, igaz, kicsit viharvert már, de ha lesz 3. gyerek, akkor is ezt fogjuk használni. Kényelmes, nagy, jó a rugózása. Ez olyan, aminek 2 felső része van, az egyiket újszülöttkortól 3-6 hónapos korig lehet használni, mózeskosárként is jó. A másik felső része egész sokáig (2-3 éves korig) használható, dönthető háttámlával, vízszintesig emelhető lábtartóval. Mindkét felső részt lehet forgatni, úgy hogy a baba feléd vagy kifelé nézzen. Mai napság nem nagyon divat ez a fajta babakocsi, de mi nagyon elégedettek vagyunk vele.
Amire érdemes figyelni: a rugózás, mert van olyan amelyiknek nincs ''lengéscsillapítója'', és szegény gyermek csak pattog a babakocsiban a rossz utakon. Személy szerint nem javaslom a Pierre Cardint, mert elég kicsi (rövid és keskeny is), a gyerek elég hamar kinövi. És nem vennék ún. négyfunkciós babakocsit, ez az, aminek a levehető teteje autóba szerelhető biztonsági gyerekülésként/bébihordozóként funkcionál. A hordozót megveszi külön az ember, és sokkal olcsóbban jön ki konszolidáltabb babakocsi + hordozó, mint egy ilyen négyfunkciós csuda, ami egy kisebbfajta vagyon.

Az a baj, hogy a gyártók fantasztikusan kihasználják, hogy a leendő szülő mindent megtesz/megvesz a gyerekének, és tök felesleges dolgokat is rád sóznak. Pedig! Az első gyerek születésekor mi alig költöttünk, nem voltam hajlandó semmi olyat megvenni, amiről úgy gondoltam, hogy nem muszáj (pl. mellszívó, cumisüveg, agyonreklámozott fürdetők/testápolók stb.) Sajnos a határ mindenhol a csillagos ég, és egyáltalán nem a legdrágább a legjobb. Főleg babakocsivásárlásnál érdemes jól körülnézni, még a használtpiacon is, mielőtt döntene az ember. Sok sikert a vásárláshoz!

(#5) ladybug válasza MrCsiT (#1) üzenetére


ladybug
őstag

Babakocsi. Nagyon fontos, hogy milyet veszel, hiszen elég sokáig kell, hogy használd.
Nekünk az első gyerekről maradt a másodikra a Graco Mirage babakocsink [link]. Most már vannak ennél jóval modernebbek, de 5 évvel ezelőtt még jó kis kocsi volt. A babahordozóval össszekombinálható. A támlája 3 állásba állítható. Van hozzá lábtartó zsák is.

A másik kocsinkat most vettük a kisebbik lánykánknak. Szintén Graco, de ez Mosaic [link]. Ez inkább sportbabakocsi.

Mindkét babakocsi elég kicsire összecsukható, tehát szállítani is könnyű, illetve ha babával utazik az anyuka, akkor praktikus.

A kerekeik bolygósíthatók, ami az esetek többségében nagyon jól jön. De fixálni is lehet őket. Kipróbáltam egyszer egy babakocsit, aminek mind a 4 kereke bolygosított volt. Na, az egy rémálom.

A mi kerekeink műanyagok. Nekem nem volt bajom velük, de a felfújható kerekűek kicsit jobbak.

Aztán a másik a forgatható tolókar. Ez is jó, ha lehet váltani. Amikor kicsi a baba, hasznos, ha feléd néz, de ha már 1 éves elmúlt, jobb, ha előrefelé néz.

A Gracoval teljesen meg vagyok elégedve. Jó kis márka, és nem drágák a kocsijaik. Az anyaguk is bírja a strapát. Arra azért figyeljetek, hogy ne túl sötét vagy világos színt válaszattok. A sötét gyorsan fakul, a világos pedig gyorsan piszkolódik.

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#6) tbs válasza MrCsiT (#1) üzenetére


tbs
addikt

Hmmm... Mi Bp. járdákra választottunk egy PegPerego Pramette-et, mert abban fektetett állapotban a toló személy felé néz a kölyök. Mi annyit trükköztünk vele, hogy egy 2cm-es hungarocellből gyártottunk egy merevítőt az aljába fektetett módhoz. (Szeptember végi a manó, így pont télen pont jól jött.)

Aztán mi sokat hurcibáltuk (hurcoljuk még mindig, 2.5évesen) kendőben. Így a kocsi csak porosodik. :B

Kendőben iszonyú jó cipelni a kismanót: fektetett pózokban anatómiai a tartása, ülő módon pedig a kengurukkal ellentétben, végig támasztja a gerincét. És a legnagyobb só: mivel ''kommunikációs'' magasságban van, nem beszélnek a feje fölött. Óhatatlanul része a másokkal való interakcióknak, az elején non-verbálisan, oszt később verbálisan is. ;) Amíg nagyon picur, tök jól lehet benne szoptatni is, akár menet közben is. Mi 7hónaposan vittük az első 2hetes gyalogtúránkra, persze könnyített verzió volt mindenkinek. És apa is hurcolhatja könnyen így. Télen a kabát alatt. Tömegközlekedni parádés. Csak jó tapasztalataink vannak a kendővel.

Azt kell mondjam, hogy a kendő sokkal jobban megérte, mint bármelyik másik vásárolt babacuccunk. :DDD

(#7) MrCsiT válasza (Bundás) (#3) üzenetére


MrCsiT
addikt

:R Köszönöm a tippeket :R

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#8) lajafix válasza MrCsiT (#1) üzenetére


lajafix
addikt

Szvsz:
- nagy kerekű legyen. A budapesti járdákhoz ez alapkövetelmény.
- ne legyen nehéz.
- hogy hány funkciós kell, azt neked kell eldöntened

ja és az ingyenes jótanács :)) : az expressz.hu -n hirdetgetnek baromi olcsón új babakocsikat. Persze számlát, gart ne kérj, én az egyik rokonomnak vettem 3hónapja 38e-ért egy annyire komplexet(mindenfelé hajtogatható, rengeteg bélés, kivehető hordozó, fene tudja mi), hogy elfoglalta a fél autót. (kombi mondeo, szóval nem kispolák felét vitte)

Rock'n Roll

(#9) MrCsiT


MrCsiT
addikt

No, közben nézegettünk a feleségemmel babakocsikat, de fura, hogy mostanában csak olyanokat láttunk a megnézett 2-3 nagykerben, amelyiknek a karja nem fordítható át, így nem tudod szemből nézni a kicsit.. ..remélem, ez így érthető.. és most persze ez szempont lett, szóval ilyen átfordítható karost keresünk, amit újszülött kortól lehet használni.

Picit más: egy eladó azt mondta, - mint gyakorló családapa - hogy olyan nincs (mint ahogy mi azt itthon kitaláltuk), hogy 1 kocsival ''elintézni'' a dolgot, mert ha már nagyobb lesz a gyerek, úgyi kell majd mégegy kocsi (..de Nekik - mint mondta - 3 kocsijuk lett..)

Szerintetek :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#10) tbs válasza MrCsiT (#9) üzenetére


tbs
addikt

PegPérego Pramette sem átfordítható, fektetett pozícióban mégis jó irányú a babatekintet. (Tolóka felé.) ;) Szóval ez NEM feltétlenül jó szűrőparaméter... Meg kell nézni.

Ez a ''több kocsi'' némely családnál igaz lehet, láttam ilyet közeli ismerősnél, bár csak 2 kocsival. (Egy fekvős klasszikus, és egy üldögélős tilitoli.) A mi 2.5 éves manónk ~10km-t használta a kocsiját. A többi kendő, nyak, lábacskák. :B

Kendőn nem gondolkodtatok? Nagyon bensőséges hangulatú úgy cígölni egy picimanót. 1 hetesen már bőven jó: értékelni fogja a kölyök, hogy nem az eget, plafont, arcvillanásokat, babakocsioldalt, stb. fogja látni egész nap. ;) (Nnna, többet nem kendőzök, csak ha kérdés van.)

TBS, hordozókendő-gyártó, Sanoma :DDD

(#11) degu


degu
senior tag

Milyet...milyet...
ABS-est,es lehetoleg tarcsafekest...sport-kipuffogval! :DDD
/Nekem egyszer megszokott a CBA elol! Szerencsere a gyerek nem volt benne! :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#12) MrsCsiT válasza tbs (#10) üzenetére


MrsCsiT
újonc

Sziasztok!

Kendő kérdés: lehet, hogy nem rossz megoldás, de mi sajna főként a csodálatos BKV-val tudunk utazni. Kérdésem: Nem túl fárasztó így vinni mondjuk fél napon át a Picurt? És persze vhova tenni kellene a hozzátartoz cuccokat is:D...

PegPérego Parmette őszintén szólva nézegettem, de az ára vmi brutális:((...
Mi a véleményetek a használt járművekről, természetesen, kizárólag a babakocsi típusokra gondolok:DD

Várjuk továbbra is a válaszokat, észrevételeket, ötleteket...szóval ÍRJATOK!! Please!!

Üdv.
MrsCsiT

Írj a babakocsidról tapasztalatot ide : http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=492061

(#13) tbs válasza MrsCsiT (#12) üzenetére


tbs
addikt

Mi is budapesti gyalogkakukkok vagyunk/voltunk, azaz BKV is megvolt kendő + picibabával... Sokkal jobb, mint kocsival... Uticsomag: kendő + hátizsák + baba + mama/apa/mamaapa. :D

Kocsival is próbáltuk: szívás... ;)

PegPéregók használtan is jók szoktak lenni. Masszív cuccok. Néztünk mi is használtat, oszt úgy alakult, hogy új lehetett belőle. Ja, ne az aktuális divatéves darabokat nézd, hanem a tavalyi/tavalyelőtti bentragadtakat. Berendonban vettem, utolsó ''tavalyiévest'', 30eFt-al olcsóbban, mint az aktuálist...

(#14) MrCsiT válasza tbs (#13) üzenetére


MrCsiT
addikt

...egy kis szerencsét tudnál küldeni pl. priviben?! :DDD (..mert akkor mi is találnánk 30-al olcsóbban :DD )

[Szerkesztve]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#15) nyávogi válasza MrsCsiT (#12) üzenetére


nyávogi
tag

A kendő, egészen remek megoldás, a baba születésétől fogva! A rugalmas kendő, még jobb is kicsit, mint a normál (kényelmesebb) Én Bp.-n alig használtam/használok babakocsit.
Mivel a kendőt rengeteg módon meg lehet kötni, (elöl, oldalt, háton, mind ezt több módon is :) ), nem kényelmetlen és boldogan alszik is benne a Ded. Amikor a Kölkem elérte a 8. kilóját és nézgelődni is szeretett, onnantól oldalthordóban hurcibáltam magammal. Elfér a hátizsák is, bőven. Csak ajánlani tudom.
Van persze babakocsi is, de nekem nagyon kényelmetlen volt mindig is közlekedni vele, bkv-val.

Ha még is szeretnétek babakocsit beszerezni, itt érdemes körbenézni: [link] csomó mndent vettünk itt, babakocsit is, nagyon korrektek és jók a termékeik. Élőben is megnézhető/megvehető!
Sok szerencsét! :)


üdv

nyávogi

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#16) tbs válasza MrCsiT (#14) üzenetére


tbs
addikt

MrsCsit privijét néztétek már..? (Semmi komoly, sajnálom... :( )

Nyávogi, #15: csak egyetérteni tudok..! :D

[Szerkesztve]

(#17) MrCsiT


MrCsiT
addikt

..másvalakinek esetleg van ''tuti-tippje'' ?? :D

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18) MrCsiT


MrCsiT
addikt

fel :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#19) MrCsiT


MrCsiT
addikt

fel.. még nem adtuk :) ..bár már vannak ötleteink (pl. Bergon babakocsik) de még mindig várunk ötleteket, tapasztalatokat :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#20) Pacák


Pacák
senior tag

Először is mik az igényeitek? Ehhez kell választani a babakocsit.

Nekünk nincs autónk, nem hátrány, ha a BKV -ra, távolsági buszra és vonatra könnyen felcipelhető és el is fér az üléssorok között. Viszont a nagyszülőknél van autó, mikor meglátogatjuk őket, akkor kell egy autósülés is.

Ezért az első babakocsink egy Nania volt. Tulajdonképpen egy babahordozó, amihez van egy nyitható kocsiláb. Imádtuk. Csak nehéz volt beszerezni. Akkoriban csak használtan kaptunk egyet. A törökbálinti Cor@ban láttunk a rakodók vagy a vásárlók által leharcolt példányt, de a használt darab jobb állapotban volt. (Idén persze láttam egyet kirakva a budaörsi Madarasteszkóban, ami akkor még egyben volt...) :DDD

Máté elmúlt másfél éves, kb. fél éve lett véve egy összecsukható babakocsi, amivel utazunk, mert kinőtte a Naniát. A nagyszülők meg vettek egy autósülést a kocsijukba.

Most a leendő kistesóra vár a Nania összecsukva a kisszobában.

Nuclear launch detected

(#21) csibor válasza MrCsiT (#19) üzenetére


csibor
őstag

Nem lesz az egy picit hatalmas?

(#22) helkis


helkis
addikt

sziasztok, kicsit felhozom a topicot! ;)
nekünk ikreink lesznek, egy fiú, egy lány a leosztás.. :vállonveregetemmagamatsmile:
szóval, ami babakocsi téren tetszene: minnél több ideig kitartson 0-x-éves korig/kg-ig bolygósított kerekek a jobb kormányozhatóságért, egymás mellett legyenek a kicsik, lehessen 180fokban dönteni az üléselket, ill később ''sportá'' alakítani, augusztus végén-szeptember elején várjuk őket ezért jó lenne, ha téliesíthető lenne, ill a szélessége a 75cm-t ne haladja meg.. ilyent nem találtunk eddig sehol.. :( persze vannak elég jók 1babás megoldások, de ugye ez nem jöhet szóba..
ami eddig a legjobban lefedi a kívánságainkat az ez a modell: [link]
de itt mikor megláttam az árát, ill hogy a mózeskosár darabja 26k. :Y kicsit elbizonytalanottam... külföldön sem olcsóbbak, vagy csak pont annyira, hogy az utiköltség elvinné a nyereséget..
aki tud esetleg valami hasonlót olcsóbban, esetleg használt jó állapotút, szóljon, írjon, hívjon, segítségeteket előere is köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#23) MrCsiT válasza csibor (#21) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nos, az igaz, hogy a Bergon-ok nem kicsik. Az is igaz, hogy kb. 11-13kg. Villamoshoz egyáltalán nem ideális. Viszont sétához a környéken igen - ..és szerencsére, ahol lakunk, ott gyalog elérhető elég sok minden : bolt, posta, stb.. - és az is szempont, hogy télen is lehessen használni (mivel júl végére várjuk a picit), és a téliesíthetősége az eladók bemutatói szerint nagyon jó.
Nálunk közben annyi változás van, hogy mostmár van autónk, így ahová már messzebbre kell(ene) menni, azt is meg tudjuk majd (remélem) oldani.

Ezeknek közepes méretű kereke van, és ahogy néztük, elég jól össze is vannak rakva, és újszülött kortól használhatóak több éves korig. (sportkocsivá alakítható).

Lehet, hogy van jobb alternatíva, de szerinted akkor mi az :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#24) MrCsiT válasza helkis (#22) üzenetére


MrCsiT
addikt

:) Nem egyszerű feladatod van :)

Szerintem érdemes lehet a Bergon-nál, illetve a Kenguru Gold-ban (pl. Dunakeszi Auchan-nál van egy) körülnézni, hátha találsz valamit. Illetve, van még egy bolt - Babadiszkont - a Lehel térnél, ahol sokféle babakocsi van, lehet, hogy egy próbát megér..

üdv:

Mr.CsiT

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#25) helkis válasza MrCsiT (#24) üzenetére


helkis
addikt

köszi a hsz-t, pestre csak a legvégső esetben akarok felmenni, de ha elkerülhetetlen akkor megejtjük a túrát, jelenleg Győrben élünk, nemsokára elköltözünk Veszprémbe. az ottani viszonyokhoz kell majd alkalmazkodni. első emeleten fogunk lakni, magasföldszint van.
egy kicsit más kérdés de mivel hasonló a témakör bedobom:
nejem egyedül lesz otthon a kicsikkel, amig én melózom, talán első pár hétben/hónapban rá lehet venni a családot hogy segítsenek, de utána hogy lehetne a legegyszerübben megoldani egy boltbajárást, sétáltatást, orvoshoz menést, tehát arra várnánk a megoldásokat, hogy egy lift nélküli társasházban (4 emeletes) hogy lehet 2 gyereket levinni a fentebb említett programok bármelyikére, úgy hogy ne szakadjon meg a párom, ill ne kelljen senkire se szorulnia segítség terén.. ti hogy oldottátok meg/fogjátok megoldani? előre is köszi! :R
időközben találtunk egy ilyet élőben és nem is rossz, igaz máshol drágább: [link]
ez lenne kipótólva 2 mózeskosárral.. persze még át kell rágni a témakört! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26) ladybug válasza helkis (#25) üzenetére


ladybug
őstag

El kell keserítselek. Ha a kedves feleséged nem polip, márpedig szerintem nem az, különben megemlítetted volna, akkor két kéz kevés ahhoz, hogy egy ikerpárt és hozzá minden tartozékot lecipeljen a földszintre segítség nélkül. Ez egyszerűen lehetetlen. Majd kb 1,5 évesen már ok, de addig muszáj lesz segítséget kérni a szomszédoktól a le- és felpakoláshoz.

Egyébként gratula a leendő kicsikhez. Tényleg nem semmi lehet egy ikerpárt világra hozni, és nevelni. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#27) csibor válasza MrCsiT (#23) üzenetére


csibor
őstag

Everflo[link]

(#28) helkis válasza ladybug (#26) üzenetére


helkis
addikt

köszönöm a gratulációt, a többi viszont nem jó hír, mivel most fogunk költözni, nem fogunk ismerni senkit sem a házban.. :(
nekem eddig 1 megoldás született meg a fejemben, de ez is elég nyűgös vagyis elméletleg működne, de gyakorlatban már nem tudom, kb így nézni ki egy sétáltatás:
-párom felkapja a babakocsit összecsukva az emeleten és leviszi a lépcsőházba, ahonnan már ki tudja majd gurítani, itt szétnyitja, és odaláncojla valamihez.. :D
aztán felmegy a gyerekekhez, őket is elkészíti az útra, felöltöztetés, ill mózeskosárba rakás után velük is lemegy a babakocsihoz, ott belerakja őket, és már mehet is a parkba...
ez így működhetne szerinted? vagy csak én vagyok túl idealista? ;) ill meddig lehet a mózeskosarat használni (kor/kg)?
persze itt is van egy elvarratlan szál, méghozzá az, hogy addig mi van a gyerekekkel, amig leviszi a babakocsit? :F

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29) spirit007 válasza helkis (#28) üzenetére


spirit007
senior tag

Egy darabig fog működni , míg egy rosszarcú el nem lopja/kárt tesz benne ...

Nekünk egy 13éves Yomax babakocsi van ( :) ) ami kb 5Kg és összecsukva még a Punto-ba is simán elfér . A 4.emeletről kell le/fel cipelni gyerekkel együtt (lift nincs) .
Mivel én úgy dolgozom , hogy vannak hétköznap is pihenő napok , ezért nálunk kizárólag én cipekedek . :DDD

[kép]

(#30) ladybug válasza helkis (#28) üzenetére


ladybug
őstag

A mózeskosarat addig tudjátok használni, míg a baba nem ül. Ez kb fél éves kort jelent. De ha nagyon nyugisak, akkor talán 8-9 hónapos korukig is kihúzzák a mózeskosárral.

Társas házban fogtok lakni, ugye? A lépcsőházat elvileg mindehol be kell zárni mostanság. Tehát a legjobb lenne, ha a babakocsit lent lehetne tárolni. Vagy vmi tárolóban. Igaz, mi családi házban lakunk, de sok ismerősöm él panellakásban. A babakocsikat pedig lent hagyják a lépcső alatt. Egyik sem panaszkodott arra,hogy megrongálták vagy ellopták volna. Tapasztaljátok ki milyen a környék, aztán remélhetőleg nem kell a babakocsit fel-le cipelni. Így csak a gyerekek maradnak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#31) tbs válasza helkis (#25) üzenetére


tbs
addikt

Grat! Jó projekt ikrekkel babakocsizni. :)

Félmegoldás cipekedéshez: kendő. Így csak 1 pockot kell kézzel támogatni.

Mózeskosárral lépcsőzni kissebb horror. Első nap után adtuk vissza, pedig igen professzionálisan nézett ki, és csak 1 manó volt rá... ;)

Apropó: Veszprém ''kicsit'' szűkebb járdákkal van megáldva, mint Győr.

(#32) 4d


4d
aktív tag

Nagyon komoly ez a topik. Először azt hittem h unatkozó apukák high end babakocsi tuningról fognak eszmét cserélni. Vagy mondjuk minőségi babakocsi házilag.. :DDD :))

(#33) helkis


helkis
addikt

Szombaton megszülettek az ikreink: Vanda és Donát, mindegyikőjük 2500g és 49cm! :R
[link]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#34) tbs válasza helkis (#33) üzenetére


tbs
addikt

:C Süssed el a szülős topikban is..! :C

Nagy GRATULA..! Sok türelmet és nyugis éjszakákat kívánok mindenkinek..! :DDD

(#35) 4d válasza helkis (#33) üzenetére


4d
aktív tag

Gratulálok! :)

(#36) MrCsiT


MrCsiT
addikt

..bár mostanában nem néztem ezt a topicot, ehhez :C GRATULÁLUNK :)) :C

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#37) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Erre nagy a csend mostanában! :U

Én nemrég cseréltem vissza Picolo
babakocsinkat egy Neonato Piuma-ra. Hát mondhatom ég és föld a különbség a kettő között! Igaz a színe még mindig kicsit furcsa :B Ez már a negyedik babakocsink, de amíg használni kell még, addig tuti , hogy ez marad. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#38) helkis válasza helkis (#33) üzenetére


helkis
addikt

dejó, pont egy éve írtam ide, elég hamar elment.. ;] : 1 évesek lettünk! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#39) Timocicu válasza helkis (#38) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Vandának és Donátnak Nagyon Boldog ELSŐ Szülcsinapot! :C
Tündériek! Nagyon izgi volt a tortázás? Van élmény gondolom! Mesélj! :))

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#40) _stick_


_stick_
őstag

Erről esetleg van valakinek tapasztalat? Multifunkciós lévén viszonylag jó az ára, de a márkát nem ismerem.

(#41) Retekegér válasza _stick_ (#40) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Állítólag nyagyon jó márka a Titi, mi is nemrég vettünk, lehet ugyanilyet, csak zöld színben (akciósan 49,9 k volt). Ha hazaérek megnézem, még nem raktam össze, lévén hogy csak hónap vége felé jön a babó :)

<< Heimdal >>

(#42) Retekegér válasza Retekegér (#41) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Megnéztem, ilyen van nekünk is, csak 2in1.
Lehet hozzá nagyobb gumikerekeket választani, szerintem érdemes...

<< Heimdal >>

(#43) _stick_ válasza Retekegér (#41) üzenetére


_stick_
őstag

Mi is hónap végére várjuk, de a doki szerint már a jövő héten kikukkant. :)
Van egy Pierre Cardin hasonló árban szintén 3in1, viszont nem olvastam róla jókat, ugyanis az a Pierre Cardin belépő kategóriája (3in1) és nem nagyon bír ki egy gyereknél többet a szerkezet...
Asszem maradunk a Titinél.

(#44) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Mi egy ilyen mellett döntöttünk. Fekete alapon - fehér virágos, szerintem a virág mintától még uniszex.
Természetesen a hozzá való babahordozóval.

Nagyon szeretjük.

Kis hibája, hogy balra húz. De ezért az árért, szerintem teljesen fullos.

Nyárra még napernyő is beszerezhető hozzá. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45) brendoncsopi válasza Timocicu (#44) üzenetére


brendoncsopi
tag

Szia,látom most újabban pörög a topic :-) Nem rossz a babaverda. Gyermekülést vettetek már autóba?

(#46) Timocicu válasza brendoncsopi (#45) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Még nem, egyelőre még a hordozót használjuk,de már nem sokáig lesz jó. :(

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#47) ramrit válasza Timocicu (#46) üzenetére


ramrit
tag

Szia. Ha jó árban és minőségben biztonsági autósűlést akartok,akkor tudom ajánlani a Condor márkát. Több színben létezik, 9-36 kg, egyéb részletek az oldalukon: www.condor.hu Debrecenben személyesen is megvehető.

Maximálisan elégedettek vagyunk vele.
Egyéb kérdésedre privátban is szivesen válaszolok,esetleg további kedvezményt is kaphattok,ha érdekel.
szia

felecsd'el

(#48) MrCsiT válasza ramrit (#47) üzenetére


MrCsiT
addikt

Köszi a tippet.

Mi, - miután a BeSafe gyerekülést kinőtte a már 4 éves , de 100+ cm -es gyermek , kb. tavaly nyáron - először vettünk egy nem- isofix -es ülést (nem gagyit, Recaro -t), ám az első próba -kanyarban - amit direkt erősebbre vettem - a gyerek és az ülés is együtt nekiállt eldőlni.
Ekkor hirtelen (új (használt) autónk volt épp ) rájöttünk, hogy van Isofix a kocsiban, és kis szerencsével még a boltba visszamenve (kenguru gold utód bolt a Dunakeszi Auchan melletti Buyway soron) cseréltük egy Isofix-esre. Ez már rendesen a helyén marad, és a gyermek is szereti.

(ha láttam volna akkor a tippedet, azt is megnéztük volna :) )

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#49) athomi


athomi
veterán

Babakocsiba valaki tapasztalt itt a fórumon? :D

(#50) mirci18


mirci18
addikt

Nyomok egy hozzászólást hátha végre ír valaki.
Mivel babakocsi vásárlás előtt állok jól jönne a segítség.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Babakocsi
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.