Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  AZONA CS9950P4A ATX ház (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) bLaCkDoGoNe válasza szentesb (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

legyszi ird/irjatok le, hogy mit kell kapnom a hazhoz (csavarok, szerelesi utmutato, matrica :), sipolo kulcstarto :)... 10 eve ugyanazt az at hazat hasznaltam eddig, amit anno nem en vettem, szoval nemtom hogy megy ez :)

koszi!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#52) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

pleez help! (lasd elozo hozzaszolas!)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#53) Den válasza Den (#6) üzenetére


Den
veterán

Adnak egy rakás csavart, távtartókat, egy lemezt amivel a vinyót lehet 5,25-ös helyre szerelni ha akarod, adnak műanyag kábelkötegelőt, öntapadó tappancsokkal, tápkábelt, egy hevenyészett, egy lapos leírást, 4 műanyag korong lábnak, ilyesmi...

www.simson4t.hu

(#54) bLaCkDoGoNe válasza karib (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Dalai Láma, Den koszi szepen a segitsegeteket + az infokat! Matol en is (remelem boldog) tulajdonosa vagyok egy ilyen haznak, es minden igaz volt, amit irtatok rola... Nagyon nagy, tagas (foleg egy AT haz utan :D ), tele van jopofa megoldasokkal (vincsik rogzitese, alaplap rogzitese, stb.), szep meg minden. Nektek is volt benne hatul hazventi? Mintha ezt senki sem emlitette volna, de az enyemben hatul a hatlapi panelek folott ott figyel. Asus A7V333 lap siman belement, ugyan mukodes kozben meg nem probaltam, mert a procim meg nem jott meg.

Koszi meg1x mindent.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#55) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy all
azona mint tápegység (400w)
menyire jo? (megbizhatoság) a ventija nem érdekel hogy hangos avagy sem ha hangos ugyis cserélem
jelenleg ien azona-mercury-acopr tápegységre van keretem csak de 400w kell
föleg az azona tetcene csak nem tudom menyire megbizhato
van már valakinek tapasztalata rola?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#56) Superman


Superman
nagyúr

Én nemrég szereltem be egy ilyen Azona tápot. Nem hangos, 400 Wattos és ez a lényeg, mert sokmindent kell meghajtania a házban. Nem tudja valaki, hogy az Azona milyen gyártmány? Mert a tápomra az van írva, hogy ''Made in China''.:))))

(#57) bLaCkDoGoNe válasza TitiRii (#55) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

ha csak az azona/acorp/mercury kozul akarsz avalasztani, akkor egyertelmu, hogy azona. nekem is nemregota van csak ilyen cuccom, de nagyon jonak tunik :)

nekem a doboz oldalara, amiben a hazat vettem a kovetkezok vannak irva

AZONA
ROTTERDAM

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#58) bLaCkDoGoNe válasza TitiRii (#55) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

ha csak az azona/acorp/mercury kozul akarsz avalasztani, akkor egyertelmu, hogy azona. nekem is nemregota van csak ilyen cuccom, de nagyon jonak tunik :)

nekem a doboz oldalara, amiben a hazat vettem a kovetkezok vannak irva

AZONA
ROTTERDAM

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#59) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#58) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

afrancba, elkuldtem felig keszen, bocsi

szoval

AZONA
ROTTERDAM
p/o no. 22020
c/no. 25
made in china

talan valami hollandus dolog lehet akkor, maximum :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#60) bigboss


bigboss
csendes tag

Uff!

Gyerekek, ebbe a puccos házba belemegy a standard mobilrack?

Uff.

Vagy úgy mint a sör: Asztalon, hidegen, felbontva!...

(#61) bLaCkDoGoNe válasza bigboss (#60) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

bele. siman.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#62) Dalai Láma válasza bigboss (#60) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Miért is ne menne bele???

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#63) motor válasza Dalai Láma (#30) üzenetére


motor
tag

klántag vagy?
ON

Hejhóóó!

(#64) Den


Den
veterán

El kell döntenünk egy fontos kérdést. A szemem rossz, a monitorom totál szar, vagy csak az összes helyen ahol a fent említett házzal foglalkoznak a neten, elfelejtették megemlíteni, hogy ennek a háznak több színváltozata létezik?

Most jött meg ugyanis egy desktop változata ennek a háznak, amit leendő settop boxom lakhelyének szánok, és többekközt azért esett őrá a választásom, mert az összes képen sötét, feketés színü doboz van, ami jól illene a videó, műholdvevő... hasonló színéhez.

Ez viszont ezüst szürke!!! igaz annak egy sötétebb verziója, de semmiképp nem olyan feketés mint a képeken.

Mondjuk vissza nem küldöm, mert szerencsére a tv hasonló színű, csak nem értem a dolgot.

www.simson4t.hu

(#65) Loha válasza szentesb (#1) üzenetére


Loha
veterán

Sajna nekem nem ilyen nagy lapom van de ugyan ilyen házam:)Szerintem még éppen el fog férni benne minden. És nagyon jó, merev ház elég jó táppal. Én még a tápventibe bekötöttem egy 30Ohm-os ellenállást, és így is alig melegszik, és fél év elteltével is még jó :)

(#66) Den válasza Den (#64) üzenetére


Den
veterán

Na, senki? Legalább kárörvendjen valaki ;]

www.simson4t.hu

(#67) bLaCkDoGoNe válasza Den (#66) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

nekem is másabb a színe, mint a képeken volt. ilyen sötétebb szürke színű (valószínüleg olyan mint a Tiéd), a takarólemezek is ezüstösek, de sötétebbek mint a képen. a kép ugye majdnem fekete ház majdnem csontszínű takarólemezekkel, a valóságban ez sötétszürke, ezüstös takarólemezekkel. szerintem a fénykép nemjó, mert én másmilyen színüt még nem láttam, csak olyat mint ami nekem is van.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#68) Den válasza bLaCkDoGoNe (#67) üzenetére


Den
veterán

Igen az enyém is olyan amit leírtál. Akkor ez van, nem baj mondjuk mert megy a tévéhez :).

www.simson4t.hu

(#69) bLaCkDoGoNe válasza Den (#68) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

akkor gond egy szál se' :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#70) Den válasza bLaCkDoGoNe (#69) üzenetére


Den
veterán

É is elégedett vagyok vele, bár egy ''picit'' nagyobb mint amire számítottam, viccesen fog benne mutatni a 17x17-es via-eden :)

www.simson4t.hu

(#71) LaBamba


LaBamba
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Én tegnap vettem egy ilyen házat :DDD
Előre is kösz!

(#72) J.J. András válasza LaBamba (#71) üzenetére


J.J. András
őstag

FÉM-PARASZT:a felül befűrészelt álló paraszt sakkfigurára hasonlító fém bigyók azok az alaplaprögzítő ''csavarok'', amiket az alaplap beszerelése előtt az alaplapba bele kell pattintani........igazából nem pattintani kell, hanem oldal irányba többször megdöntetve finoman bele lehet nyomni az alaplapon kialakított lyukakba, és ugyanígy kell kivenni is a befűrészelt gömbfejnek köszönhetően !!!
mielőtt összerakod,próbálkozz vele, gyakorolj, és meglátod milyen könnyű a ki-,és betétele.......(eddig a szintig eljutsz, jó már:egyik kezedben az alaplap, másikkal meg ''kidöntögeted'' a fent leírt módszerrel a ''fém-parasztokat'' )

MŰANYAG TALP: ez meg egyszerűen arra jó, hogy vagy elhagytad, vagy az alaplapi tálcán véletlenül nincs annyi lyuk, ahova a fémparasztokat be tudod dugni.....akkor jönnek ezek a műanyag talpas pöckök, amik a sima alaplapi tálcalemezre fekszenek fel, és biztosítják a megfelelő alátámasztást a fémparasztokhoz hasonlóan......DE! míg ezek a műanyag talpak csak távtartó és alátámasztó szerept töltenek be, addig a fém-parasztok az alaplapi tálcán kiképzett lyukakba illeszteve fixen tartják az adott helyen az alaplapodat!

PCIos KÁRTYA-RÖGZÍTŐ : igen, jól írtad le ''Mire jók a zöld, állítható, a hosszanti merevítőbe illeszthető cuccok '' -ezek merevítő bordára húzható és elsősorban a nagyobb VGAk kitámasztására szolgáló kütyük....(nálam nagyon jól belefogják a VGAt)

ÖNTAPADÓS TAPPANCS: bár nekem ilyen nincs, de az a leírás szerint arra szolgál, hogy a tápkábeleket és egyéb ilyen lógó kábeleket összefogasd, és ház belső oldalára valahova félreragasztva megszűntesd a kábel-dzsungelt.....

-ennyi jutott most eszembe kapásból, csőváz

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#73) LaBamba válasza J.J. András (#72) üzenetére


LaBamba
csendes tag

A fém-paraszt az tiszta, köszi. Én egy olyan hasáb alakú fémbigyulára gondoltam, amit korábban Dalai Láma is említ, és amit a ház alján, az alaplaptartó lemeznél található hasonló formájú lyukba lehet betuszkolni. Ő így fogalmazta meg a problémát: ''Van az alaplapi tálca alatt egy kis fém izé, amibe egy másik fém izét lehet dugni. Ez mire jó? ''
A régebbi rögzítéseknél az alaplapot rögzítő csavart alátéttel kellet behajtani. A csomagban ilyet nem leletem, felesleges lenne?
Egyébként köszönöm a választ.

(#74) J.J. András válasza LaBamba (#73) üzenetére


J.J. András
őstag

ne haraudj, de sajna erre nem tudok válaszolni(át se látom igazából, mire akarsz kérdezni).......mert nekem ehhez csont hasonló, csak kisebb momentumokban eltérő DTK házam van.....

MEG SZERETNÉM KÉRDEZNI tőled: van előlapi USB + HANG KIMENET ?
a te ALAPLAPI TÁLCÁD KIVEHETŐ ?
a TÁPODON (400 W ?) VAN KAPCSOLÓ (ki-be)?


köszi, csőváz

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#75) Loha


Loha
veterán

Azt hiszem nekem ilyen házam van, nekem zöld műanyag reteszekkel lehet rögzíteni a meghajtókat. Ha csendes ház kell akkor tökéletes, mert nagyon merev (nem zörög), és nincsenek szellőzőnyilások a ház oldallapján, meg a tápja is viszonylag halk, főleg miután kivágtam az eredeti lemez védőrácsot, és kicseréltem krómra. Nem tudom mekkora az alaplapod, de nekem egy 5.25''-hely sem lóg az alaplap fölé, még a mobilrack sem...

(#76) Viktor77 válasza Loha (#75) üzenetére


Viktor77
titán

A kivágás sokat számít? Mert nekem is ilyen tápom van, mint amit ezzel a házzal adnak, és filózok hogy én is kivágom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77) Dalai Láma válasza motor (#63) üzenetére


Dalai Láma
őstag

off: Nem tudok róla. Miért?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#78) J.J. András válasza Dalai Láma (#77) üzenetére


J.J. András
őstag

a Te alaplapi tálcád kivehető ???

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#79) LaBamba válasza J.J. András (#74) üzenetére


LaBamba
csendes tag

Helló!
Bocs, hogy egy kicsit megcsúsztam a válasszal.
Szóval igen, van előlapi usb-m és hangkimentetem.
Az alaplapi táltáról nem tudok nyilatkozni.
A tápon ami, igen 400 W-os van kapcsoló.
Egyébként egy csomó dologra rájöttem közben, köszi.
A rack-et a biztonság kedvéért megerősítettem egy csavarral.
Növelhető a hátsó venti teljesítménye, ha rakok közé és a ház közé egy távtartót? Mert így egy csomó levegő visszaáramlik.

(#80) DaSilva válasza Loha (#75) üzenetére


DaSilva
senior tag

Nekem nf7-s lap van benne, és a legalsó 5,25-ös helyen a rack már nem fér bele rendesen, mert eléri az ide-csatit. Pedig csak egyventis.

huss, fohászom száll feléd

(#81) bLaCkDoGoNe válasza LaBamba (#73) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az a fémbigyula nem a háznyitást jelző nemtommihez kell?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  AZONA CS9950P4A ATX ház (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.