Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CRTs


CRTs
aktív tag

Nem tudom mi lett volna ha 3-5 évet késett volna az ASML-es EJÚVÉ
Ja de, semmi xD
de azért
megkő védeni az óriási nanométeres eredményt szankcijóval xD

sikerült a kool-aid politikai terméket nyakra főre megadózisban elfogyasztani a prohardveren, lol.

[ Szerkesztve ]

(#2) Joci10 válasza CRTs (#1) üzenetére


Joci10
őstag

Nem tudom, mit szívsz, de lehet, le kellene állni vele. Hidd el, nem tesz jót neked! :D

(#3) CRTs válasza Joci10 (#2) üzenetére


CRTs
aktív tag

Gratulálok ezen érdemi témábavágó hozzászóláshoz, biztos van olyan dimenzió amiben a tied az :D .

(#4) zoltanz


zoltanz
nagyúr

OÉn kiterjeszteném a kérdést egy másik faktorra a Ai fejlesztéshez szükséges szofveres humán szürkeállományra Amiben az nVidia, Microsoft a progresszivítás képviselő, valamint az Apple aki most ugyan lemaradt, de a meccs még nincs lefutva az biztos.
Ebben viszont a Huawei le van maradva, érthető okokbó cenzúrázott weboldalakból nehéz betanítani egy modellt.

[ Szerkesztve ]

(#5) Joci10 válasza CRTs (#3) üzenetére


Joci10
őstag

Értelmetlenségre, hülyeségre értelmetlen és hülye válasz. Mindenki, amit megérdemel. Neked ez járt. :D
Ja, és természetesen, Te kezdted... :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) CRTs válasza Joci10 (#5) üzenetére


CRTs
aktív tag

ismétcsak gratulálok és kiemelném hogy ekkora sandaságot csak prohardveren láttam hogy vki annyira beképzelt legyen hogy szerinte az hogy beleköt másokba az mentesíti az alól hogy érdemben kellene megnyilvánulni. Nyomassad még IRL is a sandaságodat majd kiderül hogy kinek mi jár. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Joci10 válasza CRTs (#6) üzenetére


Joci10
őstag

Szóval az, hogy te belekötsz valakibe/valamibe (ráadásul értelmetlenül is írsz), az rendben van. Ha ezért megmutatja valaki, hogy mennyire 'sanda' vagy, akkor ő a hibás. Tipikus. :D

(#8) CRTs


CRTs
aktív tag

Én azt max a végén megemlítettem következtetésképp ráadásul nem vonatkozott direktben senkire. Tied meg direktben "ad hominem", hoppá.

Enyém meg akinek nem inge kategória (akinek meg igen az remélem tanul belôle).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.