Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-19 20:55:37

LOGOUT.hu

A topicba kizárólag az aktuális naptári évben, vagy az előtte lévő évben megjelent albumokat ajánljuk egymásnak. Ezzel elkerüljük azt, hogy 10-20 éves kiadványokról legyen szó, amik ugyan lehetnek kedvencek, de azt szeretném ha itt kifejezetten az aktuális dolgokról esne szó. Remélhetőleg pár év alatt elég tekintélyes mennyiségű ajánlás érkezik majd amiből lehet szemezgetni, és örülnék neki, hogy ha jól olvasható maradna a topic, ezért legyen itt egy kis útmutatás:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54) cszn válasza AMDFan (#53) üzenetére


cszn
őstag

A Kirlian Selections-t én is ismerem. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy elveszik a lényeg benne; egy jó 20-25 perccel lehetne rövidebb, mert sok a töltelék. Tipikus nem volt mellette producer eset. Pedig jó kis muzsikák vannak rajta, ígéretes. Lehet, hogy érdemes lenne mást is meghallgatni tőle. :)
Egyébként szerintem egy albumnak nem igazán lenne szabad 50 percnél hosszabbnak lennie, csak nagyon indokolt esetben. Akkor legyen inkább két lemezes, két különálló koncepcióval, mert sokkal jobban működik. Jó példa erre Joanna Newsom tavalyi lemeze: 124 perc, 3 lemezen, mindegyik remekül működik külön-külön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.