Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) bbchris


bbchris
senior tag

Igen a híradóból látva írtam ezt . De volt a pl a Fadd Domboriban is . Az is brutál volt . Szóval megvetendőek a kínzások , kérdem én mit tud egy szerencsétlen állat csinálni ? Semmit csak tűrni . Na nekem az tette be a kaput , nem elég hogy vonszolták szegényt de még ki is kötötték a vasúti táblához . De az is eléggé feldühített amikor egy német juhászt felkötöttek a fára , ez kb 3-4 hónapja volt . Én nekem akkor is rossz amikor egy disznót ölnek , nem is vagyok ott mert marhára utálom ezt . Amikor már feldolgozzák akkor már nem zavar de amikor visít haláltusában azt nem bírom . Nekünk is van egy Cocker Spáni kutya de hát az majdhogynem megszólal ,meg egy hegyi pásztor németjuhász keverék dehogy tudnám őket bántani . Néha persze elnáspángolom mert állandóan rohangásznak amikor állok be az udvarba kocsival és kimennek az utcára a közlekedő autók közé és nem szeretném hogy elüssék őket . Ilyenkor persze rájuk pirítok meg néha segbe billentem őket de sosem okoznák neki kínzásos fájdalmat .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.