Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bzoley válasza Detonator (#150) üzenetére


bzoley
veterán

Ha talál olyat, amelyik nem sz*rja le magasról.
A legtöbb csak a tv-ben és adománylapokon védi az állatokat.
''Ezer'' ligát, meg hasonló csoportosulást kerestünk már meg, de a szomszéd továbbra is lelő minden macskát, ha meglátja. Még a rendőrök sem foglalkoznak vele, hogy az egyik kertből a másikba lövöldözik(nem légpuskával). Ennyit az állatvédőkről!

(#152) Detonator válasza bzoley (#151) üzenetére


Detonator
aktív tag

Én már jókat is hallottam róluk! Talán a neten lehet találni olyat, aki tisztességes! :F
Az a baj, hogy nem bűntetik elég szigorúan az állatkinzást!!! :((

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#153) LeC válasza Detonator (#152) üzenetére


LeC
addikt

iwiw-en kaptam egy mailt amiben ez a Moderálva - Loretto volt.

Tényleg csak erős idegzetűeknek ajánlom...mert...hát majd meglátja aki megnézi.
Szörnyű hogy mit csinálnak a szerencsétlenekkel.

[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#154) -Mike- válasza LeC (#153) üzenetére


-Mike-
addikt

Azt a mocskos ***************** :Y :Y :(((
Nem néztem végig, itt az elején már a fehér kutyánál abbahagytam, de eltudom képzelni.. :(( :(

[Szerkesztve]

(#155) LeC válasza -Mike- (#154) üzenetére


LeC
addikt

hát igen én is a fehér kiskutyust sajnáltam a legjobban...egyszerűen nem tudom elhinni hogy vannak ilyen emberek akik hidegvérrel lemészárolják a szerencsétlen kisállatokat...

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#156) Loretto válasza LeC (#155) üzenetére


Loretto
veterán

Az ilyenek betegek :(((

Soirée...

(#157) Fooler89


Fooler89
őstag

Ezt a címet át kérne írni mert még azt gondolják hogy az állatkínzás elkövetési modjáról van szó!
ugy mint én!
#153 én kérek elnézést! ez durva!

[Szerkesztve]

(#158) Vukocska válasza LeC (#155) üzenetére


Vukocska
tag

egyszerűen nem tudom elhinni hogy vannak ilyen emberek

Ezeket nem nevezném embernek

(#159) Loretto


Loretto
veterán

A linket kiszedtem, nyugalom megzavarására igencsak alkalmas, jobbnak láttam ha nem marad.

Soirée...

(#160) LeC válasza Loretto (#159) üzenetére


LeC
addikt

megértem, tényleg elég szörnyű, jobb ha többen nem is nézik meg.

[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#161) Kidus


Kidus
őstag

Sajnos en meg lattam.
Egesz nap ezen jart az agyam.... allatok kozt ugye mi mason jart volna.
Az ilyen embereket ( serules nelkul ) megismertetnem ezzel a foku fajdalommal es kinnal.
Ugy kb. tobb napig....
Aztan bezarnam, hogy egy akkora ketrecben eljen, amekkoraban az altala kinzott allatok.
Kapna vizet, meg valami kenyeret.
Ahh, nem is idegelem magam tovabb.... megyek macskat furdetni. Jo moka lesz.

Assuming Control

(#162) tildy válasza Kidus (#161) üzenetére


tildy
nagyúr

Na milyen ''őurasága'' ?:D Reméelm jól bírja majd a fürcsit:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#164) Kidus válasza Kalandor (#163) üzenetére


Kidus
őstag

Cica most ugrik a vizbe mindjart, egyelore alszik, en meg keszitem a vizecst :)
Koszi hogy ilyen hamar oda tudtatok adni a hordokat, miutan betettuk, egesz nyugodtan elvolt hazaig :)
Ha tudtok neki valakit, keressetek. Vagy ha esetleg ugy alakul, hogy be tudjatok vallalni.
Valoszinuleg hetekig nalam lesz meg, nem konnyu egy cicanak gazdit talalni.

Amugy ez a furdetes tema ide illik, szegenynek tenyleg kinzas lesz. De legalabb hamar megvagyunk vele, es friss illatos pihepuha lesz :)

Assuming Control

(#165) AMD Power


AMD Power
titán

Az összes olyan embert, aki ilyet csinál, küldjétek szépen el hozzám, és én adok nekik egy beutalót ide hozzánk, az Óbudai temetőbe! :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#166) GeorgeBerger válasza Kidus (#161) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Fellógatni fejjel lefelé az ürgét egy fára, a lábait terpeszben kikötözni az ágakhoz, és a fentről lefelé elkezdeni szétfűrészelni..
Mivel a vér a fejébe megy, ezért még él, amikor a fűrész a mellkasát szaggatja.

(#167) LeC válasza GeorgeBerger (#166) üzenetére


LeC
addikt

na igen vmi hasonlót érdemelnének ezek az állatmészárosok...

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#168) AMD Power válasza GeorgeBerger (#166) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is lenne egy pár ilyen hasonló öteletem! :B

Akik ilyeneket csinálnak , azok nem normálisak és le kéne lőni őket a francba! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#169) LeC válasza AMD Power (#168) üzenetére


LeC
addikt

az túl könnyű halál lenne nekik...

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#170) GeorgeBerger válasza LeC (#169) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Satuba rakni a fejét?
Először a fogakat nyomja be az állkapocsba, aztán a szemek ugranak ki, majd az agy fröccsen szanaszét.

(#171) AMD Power válasza LeC (#169) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben látod igazad, van! Ilyenkor vennék elő valami jó kis SS kínzó kézi könyvet! :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#172) LeC válasza AMD Power (#171) üzenetére


LeC
addikt

na látod! a satus, láncfúrészes módszer sztem semmi se lenne, ahhoz képest, amit abban találnál.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#173) GeorgeBerger válasza AMD Power (#171) üzenetére


GeorgeBerger
tag

van nekem egy könyvem, Kínzások és kivégzések története a címe.
idézzek belőle?

(#174) GeorgeBerger válasza LeC (#172) üzenetére


GeorgeBerger
tag

nem láncfűrészes módszer.

rendes kézifűrészes..

(#175) AMD Power válasza GeorgeBerger (#173) üzenetére


AMD Power
titán

Inkább ne! Maradjunk inkább a témánál. Így is nagyon elrugaszkodtunk! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#176) LeC válasza GeorgeBerger (#174) üzenetére


LeC
addikt

ja igen, nem mindegy ám :DDD

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#177) shteer


shteer
titán

sajnos ezellen mi egyszerű emberek tehetetlenek vagyunk... akik bundát vesznek, azokat meg nem érdekli, és sajna nem is fogja soha

[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

(#178) Palkó


Palkó
tag


Vallás topik 1267-es hsz.

Többet nem mondok.....nézzétek meg.

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#179) gd5424


gd5424
tag

Ezt láttátok már?(bocs nem olvastam végig a topicot)[link]
Botrányos,az ilyen emberekkel ugyan ezt csinálnám,már ha megtalálnám őket.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#180) nRu3 válasza gd5424 (#179) üzenetére


nRu3
addikt

8.percnél kiís kapcsoltam töbhöz nem volt gyomrom, na ezért gyülölöm a kinaiak többségét.
De egyébként magyarországrol egy ideig a kinaiak sok állatot vittek ki(kutya -macska) mivel reptéren dolgoztam látam milyen állapotu állatok voltak azok (csak bizom benne hogy azok nem igy végezték)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#181) gd5424 válasza nRu3 (#180) üzenetére


gd5424
tag

És ezek a mocskos kínaiak,megeszik őket.
Pedig pontosan tudják hogy mit esznek,és hogy azt hogyan készítik el.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#182) nRu3 válasza gd5424 (#181) üzenetére


nRu3
addikt

Énkább nem irok semmit, de ezek a kinaik már többet ártanak a földön , mint valami sáskák elszaporodtak és felzabának mindent. :(((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#183) ovw válasza gd5424 (#179) üzenetére


ovw
tag

Nekem nem játsza le a böngésző, de lehet inkább szerencsém van... :(

''Jog és fegyver az állam tartópillérei'' - Justinianus

(#184) gd5424 válasza ovw (#183) üzenetére


gd5424
tag

Ha nem windows-t használsz,(linux,bsd,stb..)akkor nem játsza le.
Nekem is az ilyen filmek miatt(és a dc miatt)kell windows-t használnom. :(((
Minden másra gentoo-t szoktam használni.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#185) gd5424 válasza nRu3 (#182) üzenetére


gd5424
tag

És nem lehet mit kezdeni velük!
Az egyik legjobban fejlődő gazdaság.Szerintem még 10-20 év és kína lessz
a világhatalom.(vagy elöbb)
De ha állatkínzásról van szó,akkor mi magyarok is büszkék lehetünk.
Gondolok ezalatt az élve nyúzott macskák-,kutyák-,nyulak-ra,és a kocsi után
kötött kutyákra,stb.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#186) nRu3 válasza ovw (#183) üzenetére


nRu3
addikt

Inkább örülj neki hogy nem látadd, elég hogy csak tudsz rola és sejted mien kegyetlenkedés van.

de sajnos ez a kegyetlenkedés a világon mindenhol előfordul, Valahol nercbundára végeznek ki állatokat, a nagymacskákat a szörükért vagy mint trofeá, vagy csak dics.több ázsiai országban több állatot csak azért irtanak ki hogy potencia szert kapjanak belölük stb, igy sajnos ez világ probléma, több ember is tehet rola és tehetne hogy ne legyen igény erre.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#187) Dtomi válasza gd5424 (#185) üzenetére


Dtomi
őstag

Jó ez 1-1 kipattant dolodg amit a sajtó felfújt de ez a videó ez nem 1 eset b+ uh azért ehhez a Magyarokat nem kéne hasonlítani!

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#188) VladimirR válasza gd5424 (#185) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Gondolok ezalatt az élve nyúzott macskák-,kutyák-,nyulak-ra''.....

ezt a baromsagot meg honnan szedted? nyuztal mar valaha is allatot? akkor sem olyan egyszeru, ha mar doglott es nem mozog, de megneznem, hogy ki hogy nyuz meg egy kapallozo kutyat (vagy akar csak egy macskat)

peldaul igy sem lehet macskat nyuzni => Bovebben: [link]

(#189) brownus válasza gd5424 (#181) üzenetére


brownus
veterán

mocskos kínaiak, szaporodnak mint a sáskák, felzabálnak mindent, de szépen beszéltek annak az országnak a népéről ami több ezer éve fenn áll és már most nagyhatalom..... (volt is)
nekik mások a szokásaik...

meg ha ennyire sajnáljátok az állatokat ne egyetek húst! menjetek át vegába és akkor lehet hőbörögni... lol. de a tyúkleves, meg a steak az fincsi mi?? beszarás...


(#190) Eagl3 válasza VladimirR (#188) üzenetére


Eagl3
veterán

'' Apúúú vegyél nekem egy kiscicát '' ;]

(#191) nRu3 válasza brownus (#189) üzenetére


nRu3
addikt

Azt a csirkét, malacot, nem több tucatjával egy zsákba raknak és élve forro vizbe dobnak, igaz hogy azokat az állatokat is legyirkolják amiket megeszünk csak talán nem ilyen brutálisan mint eben a videoban volt.

Lehet hogy nagy hatalom, de mostanában csak többet árt mindenkinek több értelemben.
Ki írt több állatfajt, az üzemanyag árak nekik köszönhetöen emelkedik, az olcso munka erőjével több országban munkanélküliséget okoz(föleg hogy gagyit is gyártanak olcsoért)a madár influenza regisztrálva nem tölük indult el de nagy esély hogy tölük származik, az utobbi években pedig igen kemény természetszenyezést okoz és még sorolhatnám.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#192) piqla


piqla
őstag

[link]

Nem az erdekel, hogy kinek a kutyaja volt, hanem hogy mit tettek vele. Legszivesebben kivegeznem az ilyen mocskos, geci, alantas, magat embernek nevezo valamit. Vagy ugyanazt csinalnam vele is.

Szereted az állatokat?

(#193) Avalon válasza piqla (#192) üzenetére


Avalon
tag

Egyetértek, én is simán bevezetném újra a fogat fogat, szemet szemért elvet. El sem merem képzelni, hogy mi van egy ilyen ember lelkében. :( :O

Ps.: A fogat fogat, szemet szemért elvet persze csak bizonyos esetekben. mint például itt.

[Szerkesztve]

(#194) lorcsi


lorcsi
veterán

Ez már színte ebbe a kategóriába tartozik :([link]
a fejlődő embert érdeme.. :( :(

(#195) hiúz


hiúz
csendes tag

Ez iszonyatos. :( [link]
Én nem tudom megérteni az ilyen embereket.
Neki se legyen jobb sorsa. :((
Ez a 188-as hsz-nek is szól.Sajnos igenis lehet.

[Szerkesztve]

(#196) degu válasza Avalon (#193) üzenetére


degu
senior tag

A valasz egyszeru! Ezek a tetuk egyszeruen targykent kezelik az allatokat,meg az allatok vedekezni sem tudnak,meg sivarak,es alacsony az IQ-juk! Es sajnos van nem keves olyan ember?akinek a szenvedes okozasa lelki kejt,elegtetelt szerez.Ezek-ha tehetik,es nem tartanak a megtorlastol,a masik emberrel is megteszik/tennek ezeket a dolgokat. :(
De egyetertek az elottem szoloval,es en is ugyanazt tennem ezekkel,mint amit ok tesznek az allatokkal!Az allatok nem a mi szorakozasunkra vannak,hanem tarsaink a Foldon,es mint az evolucio csucsan allo leny...felelosseggel is tartozunk ertuk!/Ha mar ugy kib@szunk veluk,hogy elvesszuk toluk a Foldet! :R /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#197) Sensei


Sensei
tag

Látta valaki a TV2-n tegnap a Naplót?

Toepler Zoltán rendező és színész Álszent című filmjéről volt benne szó, melyben egy átlátszó falú kádban vízbefojt egy kiscicát - aki Toepler úr szerint már amúgy is beteg volt, tehát ő csak jót tett ezzel, hogy egy percen keresztül hagyta küzdeni a szerencsétlent az életéért - , a filmet pedig díjazták a filmszemlén és fél millió forinttal jutalmazták!!!



Felháborító!

Itt látható a videó, amin toepler zoltán megfojtja a kismacskát: [link] (Csak erős idegzetűeknek!)

Egyéb cikkek:
[link]
[link]
[link]

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#198) kovy79 válasza Sensei (#197) üzenetére


kovy79
őstag

Alapjában véve erős idegzetű vagyok, de ez a videó és a film hihetetlen.
Felfogta egyáltalán valaki, hogy víbe fojtanak egy állatot???
Én a film készítőjével bármikor végeznék, bármilyen módszerrel és hihetetlenül élvezném, de egy fél kilós, magatehetetlen kismacskával?????
Ez a történet már megérdemel egy személyes megkeresést.....

Mod: az sem érdemli meg az életet, aki díjazta a filmet. Ugyanolyan féreg, mint a filmes!

[Szerkesztve]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#199) lesaux válasza Sensei (#197) üzenetére


lesaux
veterán

Nem vagyok különösen nagy állatbarát, sőt egyáltalán nem, még azzal se értek egyet, hogy állatot tartsunk a lakásban, de azért a bejátszást megnézve kinyílik a napalm a zsebemben. Az is furcsa, hogy sem az operatőr, sem akik a világításért, hangtechnikáért felelnek (meg akik még jelen vannak a forgatáson), szóval senki nem szólt, hogy te Zoli, bazmeg, ezt talán nem kéne.
Mindegy, most már van egy jó kis törvényünk az állatkínzásról, csak alkalmazni kéne.

(#200) Rive


Rive
veterán

Gerincpróba. Vagy kap a csóka meg a stáb szumma 10 évet alsó hangon a film totális bukása mellé, vagy felköpni és aláállni.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.