Hirdetés

Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz - = Zk = - #27519 üzenetére

    Simán, nővérem is úgy ment ki tengerjáró hajóra, hogy nem volt angol nyelvvizsgája, most meg már folyékonyan beszél angolul. :K Magyar konyha külföldre? Bomba ötlet, nővérem nagyon akaratos típus, szeret szervezni, bulikat, rendezvényeket a hajókon, nemegyszer volt olyan ötlete, aminek még a kapitány is nagyon örült. Pl apáca show a vendégeknek, amíg több napon át a tengeren hajóztak. Aztán magyaros napok, magyar konyha a vendégeknek. Megdumálta a cheffel, hoteligazgatóval, hogy legyen ilyen is. Szilveszteri bulik, karácsonyi buli, sőt, régen, még középsulis korában is szeretett már bulikat szervezni a művházban, környékről odajártak a fiatalok bulizni. :K Elég gyakran összejön az, hogy a személyzet nagyrésze magyar. Pedig amerikai, német hajókról van szó, szóval dolgos nép a magyar, míg itthon kiszúrják a szemét az alacsony fizukkal, odakint szép summa szerezhető, pláne, hogy a vendégek még a takarítóknak is jattolnak.

    WesTM: Nekem is fogyóban van a hely. :DDD ASOT sok helyet kér, plusz a gamek, egy-két install cucc. Érettségi, nekem sem lett valami fényes, nyelvvizsgát letudtam akkor, persze mindenki hülyének nézett, hogy minek? Hülye vagy, hogy ennyit tanulsz? Stb... Nekem legalább voltak / vannak terveim.

Aktív témák

Hirdetés