Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati radeon 9200 vs nvidia geforce fx 5200 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zsoltii


zsoltii
csendes tag

most akarok monitor vezérlőt venni,melyiket válasszam. Mit javasoltok, melyik mien tulajdonságokkal rendekkezik.(gyorsaság, utasítás készlet)

Egy kicsit amatör vagyok

(#2) Skica válasza zsoltii (#1) üzenetére


Skica
őstag

Eggyiket se.Inkább GF4 Ti vagy ATI 9600-ast.

.: No Comment Grp:.

(#3) #57764352


#57764352
törölt tag

Nekem 9200-am van, meg vagyok vele elégedve...
De ha játszani akarsz, akkor télleg ATI RADEON 9600!!

(#4) igi


igi
aktív tag

Nem értem ezt a ''játszani akarsz'' dolgot (nem támadás :))

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#5) igi


igi
aktív tag

Persze egy használt 21-22 eFt-os Gef4Ti4200-on, vagy 15-20 eFt-os Radeon8500-on is érdemes elgondolkodni...

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#6) footy válasza igi (#4) üzenetére


footy
addikt

Abban igazad van,hogy lehet LOW beállításokkal is játszani,de akkor az új játékoknak nincs értelme.Most itt arra gondolok,hogy ha a Q3-at 640x480-ban nyomod nem sokban tér el a Q1-től.(Jó ez most 1 sarkított példa.)

(#7) igi válasza footy (#6) üzenetére


igi
aktív tag

Lehet, de az olyan hozzászólásokból, hogy ''ha játszani akarsz akkor vegyél...'' az tűnhet ki a tapasztalatlan felhasználóknak, hogy a játékok a gyengébb kártyákon el sem indulnak.

Aki olcsó kártyát vesz, valószínűleg tisztában van azzal, hogy nem lehetnek extra igényei, de azért arról ne akarjuk már meggyőzni, hogy használhatatlan vacakot vesz... (Annó én egy 16 MB-os TNT2-vel végignyomtam a Wolfensteint, és a Warcraft III-at is, és mindkét játékkal nagyon jót szórakoztam...)

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#8) Szeke válasza igi (#7) üzenetére


Szeke
senior tag

Az original TNT2 az jó kis kártya is, Gef2MX szintet is hozza :) De tényleg, öcsém gépe is egy gef2ti+duron1000 és simán megy neki a mohaa, s egyéb fincsi bár kétségtelenül nem a legujabb game...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati radeon 9200 vs nvidia geforce fx 5200 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.