Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Athlon xp 2400+ lesz ennél olcsóbb? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) petakpa1


petakpa1
őstag

Hi
Véleményeket kérnék, hogy a címben nevezett procinak, hogyan fog alakulni a bolti ára az elkövetkező fél-egy évben?

Most legolcsóbban egy picivel br. 17e alatt tudnám megvenni egy helyen, de 17-18e között számtalan helyen kínálják.

A kérdés csapjak le rá most, vagy érdemes várni akár még jövő jan-febr környékéig is?

Attól tartok, hogy a Sempronok kiszorítják, amik ugyan olcsóbbak, de 333-as fsb-vel mennek, nekem viszont K7S5A -ba kéne...

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#2) Majstor válasza petakpa1 (#1) üzenetére


Majstor
senior tag

Nem tudom...
De én is gondolkozom hogy bekéne szereznem 1-et.
A mostani AMD ThunderBird-om a Muter gépébe megy majd...de csak akkor ha veszek magamnak egy ''új'' procit...
:)
Hol találtál 17E-ért?

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3) zsoltee10 válasza petakpa1 (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

ne nagyon halogasd a vásárlást, mert a procit kivonják a forgalomból, és a jelenlegi Sempronok lesznek az olcsó kategória képviselői. A Sempronok viszont lassabbak, alacsonyabb órajelen futnak, mint az azonos számozású XP-k.

egyébként inkább itt a hw piacon keresnék procit, jóval 17e alatt találhatsz.



ez a kérdés viszont igazán elfért volna az ''Azonnali kérdések órája'' c. topicban. :((

(#4) tjhooker464


tjhooker464
őstag

2500+ barton 19750 huf jo tuningpotenciával 512 L2 kesh jó kis vétel és el fog tünni

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#5) petakpa1 válasza tjhooker464 (#4) üzenetére


petakpa1
őstag

Igen csak 333 az fsb, és a K7S5A-be menne.

Szóval magán a procin, vagy a lábakon kéne a szorzót megemelni, és ez ugye bár nem bizots, hogy sikerül, illetve egyelőre nem láttam olyan biztos megoldást, ami alapján bele mernék vágni...

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#6) tjhooker464 válasza petakpa1 (#5) üzenetére


tjhooker464
őstag

Ohh bocs. Akkor mindenképp csapj le egy 2400+ osra mert nem lesz. Vagy ruházz be lapra is+ barton:))

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#7) Amigo78 válasza petakpa1 (#1) üzenetére


Amigo78
senior tag

sehogy...nem lehet majd kapni mivel már nem gyártják az ára már stagnálni fog

(#8) Amigo78 válasza zsoltee10 (#3) üzenetére


Amigo78
senior tag

már ugy 1 jo 3 honapja nem gyártják már csak a raktárakat üritik már csak semptron lesz 1 ideig aztán már az se

(#9) Despy válasza petakpa1 (#1) üzenetére


Despy
tag

Tuti nem (esetleg majd használtan vehetsz olcsóbban). gondolom azzal tisztában vagy hogy a k7s5a bár nagyon király alaplapnak tartom, merthogy iszonyú stabil, de nem egy tuningbarát szerkezet....
(egyébként vegyél szerintem is. MOST! )

''a fémet nem fogja érdekelni, hogy kohómérnök vagyok-e stb...'' by RGB

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Athlon xp 2400+ lesz ennél olcsóbb? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.