Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS WL-500G Premium

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Jimcat válasza Intruder2k5 (#12200) üzenetére


Jimcat
csendes tag

ps parancsra nem láttom hogy hogy futna viszont ha elinditom
/opt/etc/init.d/S80lighttpd start
starting web server:lighttpd
semmi hibaüzenet de nem látom futni
idáig a te leirásod alapján jutottam és asus ebond is segített

[ Szerkesztve ]

(#12202) Intruder2k5 válasza Jimcat (#12201) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

1. Nézd meg, hogy esetleg ír-e valamit az error.log file-ba...

2. Most tettem csak hozzá a leíráshoz kb. 15 perce az rc.unslung file létrehozását.. Lehet az hiányzik nálad is, és ezért nem indul automatikusan.

(#12203) Jimcat


Jimcat
csendes tag

az error.log file ban ilyen van

2010-01-21 11:26:50: (log.c.166) server started
2010-01-21 11:26:50: (server.c.1105) fdevent_init failed
és minden inditási probálkozásomnál ezt csinálja

(#12204) Intruder2k5 válasza Jimcat (#12203) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor neked ez kell most.

(#12205) Jimcat válasza Intruder2k5 (#12204) üzenetére


Jimcat
csendes tag

Köszi

(#12206) mcfly13


mcfly13
tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki,hogy milyen beállításokat kell használni Digis netnél?
Amúgy tomato van fent.Elöre is köszi!

(#12207) kopi75


kopi75
csendes tag

Sziasztok!

ASUS WL500Gp V2-es routerem van, eloszor az ebond-os ghost image-ekkel probalkoztam, de mivel a post-boot nem indult el es nem talaltam ra megoldast nekialltam kezzel wengi guide-ja alapjan felhuzni a rendszert, ami sikerult is:

- alap hdd konfig
- secure cert alapu ssh
- pre es post script-ek
- lighttpd + ssl + php
- rtorrent (jelenleg nem megy az alabbi okok miatt)

minden mukodni latszik, amde az iptables-sel gondjaim vannak, mert segmentation fault-ot kapok meg a -L opciora is, enelkul pedig eleg nehez lenne erdemben hasznalni a router-t.

Ahogy utanaolvastam, valoszinuleg meg van serulve a fajl, de mivel nem kulon csomagkent telepul igy nem tudom hogy lehetne lecserelni...

Van esetleg valakinek valami tippje? Most majd csinalok egy save settings, stb es ujraflash-elem, hatha akkor tortenik valami...

Koszi elore is,
Attila

(#12208) Kovi71TM


Kovi71TM
tag

Valaki legyen szíves segíteni?

Most cseréltek modemet (UPC) és nem emlékszem a mac cím klónozásra,ráadásul a routert sem érem el.

(#12209) kopi75 válasza kopi75 (#12207) üzenetére


kopi75
csendes tag

Jatszadoztam a dolgokkal, szokasos probalgatasok (reflash, factory settings, load settings, load flashfs) es arra jutottam, hogy ha a winyot radugom es ugy boot-ol be a rendszer, akkor fail-el el az IPTABLES -L. Ha nincs HDD a router-en, akkor semmi baja!

Kutfobol ami eszembejutott az az, hogy valami indulo cuccossal konfliktol, ezert chmod -x-eltem az osszes daemon-t, de nem hozott eredmenyt.

Leven nem linux-os, egyenlore otlet nelkul vagyok :-(

Remelem valakinek van valami tippje :-)

(#12210) Intruder2k5 válasza Kovi71TM (#12208) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha nem éred el a routert, akkor hogyan akarsz MAC Address-t klónozni?

(#12211) vargalex válasza Kovi71TM (#12208) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Már nincs szükség az UPC-nél sem MAC klónozásra. Csak a modemet regisztráják. Ha ezt megtették, akkor nincs más dolgod, mennie kell.

Alex

(#12212) vargalex válasza kopi75 (#12209) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Nem lehet, hogy van egy másik iptables példány is a /opt-on, és onnan futtatná (előrébb van a path-ba)? Mit ad vissza a

type iptables

[ Szerkesztve ]

Alex

(#12213) ecaddict válasza kopi75 (#12207) üzenetére


ecaddict
senior tag

Nem tudom milyen firmware-ed van, a post-boot-ból gondolom Oleg.
Ez a sérült fájl kicsit erős...
Ted fel innen a routered típusának megfelelőt
Nekem az r1000-es fut immáron több mint 32 napja (32 nap uptime, köszönjük ELMÜ/Oleg team :R )

A beállításaid egyébként a system setup-ban tudod elmenteni.
Itt van a Factory Default, lehet ezt is meg kellene nézni.

Ezzel a parancsal tudod megnézni honnan fut az iptables:
type iptables
iptables is /usr/sbin/iptables

Kovi71TM
Be kell regisztrálnod a másik mac címet.

Szerk: vargalex megelőzött a type-al, de én is arra gondoltam, hogy valami az opt-ból fut (esetleg valami könyvtár a echo $PATH is kellene).

[ Szerkesztve ]

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#12214) Intruder2k5 válasza vargalex (#12101) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Azt mondod, hogy az rtorrent nem tud UDP-n forgalmazni?
Akkor ez vajon mi? A 6880, egyértelműen az rtorrent-em portja...

Nem vitázni akarok, én elhiszem amit mondasz, csak most nézegettem a csatlakozásokat, és eszembe jutott ez a hsz.-ed.

(#12215) mgrincs válasza kopi75 (#12209) üzenetére


mgrincs
tag

Én megnézném, hogy nincs-e véletlenül egy LD_LIBRARY_PATH nevű környezeti változód beállítva(env parancs). Ha van, akkor azt kell kilőni, valószínűleg a /opt/etc/profile-ból. Ezt a Tomato automatikusan betölti.

http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

(#12216) ecaddict válasza kopi75 (#12209) üzenetére


ecaddict
senior tag

Egyébként ha tudsz angolul esetleg próbáld meg ezt az "image fájt"/tutoriált.
Ez tényleg profi. Mondjuk az rtorrent nincs benne, de azt külön is fel lehet tenni.

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#12217) vargalex válasza Intruder2k5 (#12214) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Mondjuk nekem az adott port csak tcp protokollra van nyitva. Most kinyitom udp-n is, aztán majd megnézem.
A netstat -a neked mit mond? Figyel is a 6880 udp porton?
Illetve mi van az rtorrent.conf-odban? DHT engedélyezve van? (Nálam nincs.)

Alex

(#12218) kopi75 válasza mgrincs (#12215) üzenetére


kopi75
csendes tag

Akkor sorban:

- "termeszetesen" a WL500gpv2-1.9.2.7-d-r1000.trx van fent a megfelelo helyrol, szerencsere nem ma kezdtem :-) csak ezt a router-es tortenetet

- [root@router root]$ type iptables
iptables is /usr/sbin/iptables

- [root@router /]$ echo $PATH
/opt/sbin:/opt/bin:/sbin:/bin:/usr/sbin:/usr/bin

- LD_LIBRARY_PATH=/opt/lib:

mgrincs tanacsara kivettem a profile-bol es megy :-))

Koszi mindenkinek hogy meglett a megoldas! (most majd jol utananezek hogy ez miert is felel :-))

Most mar csak WebUI-okat meg hasonlokat kell feltenni es "kesz" :-)

(#12219) ambipur


ambipur
tag

Halihóóó emberek!

Ritkítottam egy kicsit a feltelepített csomagjaim közül. Remove-oztam néhány olyat, ami nem tűnt értelmesnek, és a csomagkezelő is engedte a műveletet, mondván, hogy nem függ semmi a szóbanforgó csomagtól. Most a Midnight Commander a folyamatos vonalak helyett szaggatott vonalakból rajzolja meg magát, illetve nem működik a cgi (pl. ipkg web frontend), ezt a hibaüzenetet adja: 500 - Internal Server Error. Lehet ezeken segíteni?

(#12220) sekli válasza ecaddict (#12216) üzenetére


sekli
addikt

ez tényleg jó, régen én is ezzel kezdtem, azóta már egy csomó dolog tönkrement belőle, de egy pár dologgal ki is egészítettem...

(#12221) Intruder2k5 válasza vargalex (#12217) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez kezd egyre érdekesebb lenni... :-)
A netstat -a szerint nem fülel (LISTEN) az rtorrent UDP-n, és nincs is ilyenem beállítva az rtorrent.conf-ba. A hasznos tartalma ennyi, a többi csak komment:

min_peers = 5
max_peers = 50
max_uploads = 5
download_rate = 0
upload_rate = 0
directory = /mmc/rtorrent/work/
session = /mmc/rtorrent/session
port_range = 6880-6880
check_hash = no
encryption = allow_incoming,enable_retry,prefer_plaintext
scgi_port = 127.0.0.1:5000

De akkor tényleg mi ez? Mert azok pedig peer-kapcsolatok voltak, és nem trackerrel kommunikálás, vagy ilyesmi. Lehetséges, hogy UDP-n bejövő kérések, amire aztán nincs válasz? Akkor csak ez lehet, hogy próbálkoznak a kliensek UDP-n is, de persze hiába.

(#12222) ambipur válasza ambipur (#12219) üzenetére


ambipur
tag

Halihóóó emberek!

A lényeg, hogy a php-fcgi meg a perl csomagokat kellett visszatelepíteni. ps-el megnézve viszont 5-6 darap php-fcgi is fut. Mi lehet az oka? A Midnight Commander szaggatott vonalaira nem sikerült rájönni. Ti mire tippeltek?

(#12223) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok, elérhető a routerünkre a legújabb transmission az 1.80.
Nemrég találtam hozzá egy nagyon jó kis guit. Próbáljátok ki.
Transmission Remote GUI is feature rich cross platform front-end to remotely control Transmission daemon via its RPC protocol. It is faster and has more functionality than build-in Transmission web interface.

Szerintem nagyon pofás és alapból tudja a geoip-t és flageket.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#12224) Kelvin válasza Kelvin (#12223) üzenetére


Kelvin
őstag

gabor@pc:~> /home/gabor/Letöltés/transgui-1.3.2-i386-linux/transgui
[WARNING] Out of OEM specific VK codes, changing to unassigned
[WARNING] Out of unassigned VK codes, assigning $FF

(transgui:14884): Gtk-CRITICAL **: gtk_tree_view_column_set_fixed_width: assertion `GTK_IS_TREE_VIEW_COLUMN (tree_column)' failed
TApplication.HandleException Invalid floating point operation
Stack trace:
$B679AC14
$B67AE41F
$B67B975F
$B737C8A1
$B74071C2
$B7408E41
$B72FE944

(transgui:14884): Gtk-CRITICAL **: gtk_style_detach: assertion `style->attach_count > 0' failed
TApplication.HandleException: there was another exception during showing the first exception
Stack trace:
$B72F0039
$B72F07A4
$B72FBAAF
[FORMS.PP] ExceptionOccurred
töréspont
gabor@pc:~>

Sajnos mikor hozzá akarok adni egy torrentet kidob. Terminálból futtatva ezt a hibaüzenetet kapom.
KDE-t használok de gtk2 fent van. Valaki tudja mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#12225) Intruder2k5 válasza ambipur (#12222) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A lighttpd.conf idevágó részét cseréld le erre:

#### fastcgi module
## read fastcgi.txt for more info
fastcgi.server = ( ".php" =>
( "localhost" =>
(
"socket" => "/tmp/php-fastcgi.socket",
"bin-path" => "/opt/bin/php-fcgi",
"min-procs" => 1,
"max-procs" => 1,
"max-load-per-proc" => 4,
"bin-environment" =>
( "PHP_FCGI_CHILDREN" => "1",
"PHP_FCGI_MAX_REQUESTS" => "1000" )
)
)
)

Így csak 2 darab fog futni, és az is bőven elég... :-)
MC nekem is csíkos, és emlékezetem szerint mindig ilyen is volt.

[ Szerkesztve ]

(#12226) Intruder2k5 válasza Kelvin (#12223) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nemrégiben linkelte valaki ezt is. Mondjuk nem Linux-ra van, viszont működik. :-)

[ Szerkesztve ]

(#12227) FixY67 válasza Intruder2k5 (#12225) üzenetére


FixY67
senior tag

mc - ha nem akarod, hogy "csíkos" legyen, akkor így indítsd:

LANG=C mc

Legalábbis normál linuxokon ez működik.

[ Szerkesztve ]

...

(#12228) vargalex válasza Intruder2k5 (#12221) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Valószínűleg tényleg az van, hogy próbálkoznak. Nálam ugye azért nem, mert nincs is nyitva UDP-n az adott port. :-)

Alex

(#12229) Intruder2k5 válasza FixY67 (#12227) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát, itt sajnos nem :-)

(#12230) Intruder2k5 válasza vargalex (#12228) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Most, hogy így megbeszéltük ezt, majd én is jól bezárom... :-)

(#12231) ecaddict válasza FixY67 (#12227) üzenetére


ecaddict
senior tag

Nekem csak egy gondom van a router mc-jével. Mivel nem tudja az UTF-8-at a két byte-on kódolt karaketerek olvashatattlanok, sőt széttördeli az oszlopokat.
NFS-share-en keresztül minden OK.

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#12232) FixY67 válasza ecaddict (#12231) üzenetére


FixY67
senior tag

Az mc nem tudja vagy a terminálemulátor, amit használsz?
Mondjuk, ha PuTTy-t használsz, akkor nem árt az ő beállításait is megnézni, mert lehet, hogy az segít... (routeren sohasem használtam ilyesmit, én tartom magam - amennyire tudom -ahhoz az elvhez, hogy biztonsági berendezésekre csak a legszükségesebb szemeteket pakolom)

...

(#12233) Ba.G


Ba.G
aktív tag

Sziasztok!

Asszem elfelejtettem a router jelszavát. Próbálkozzak még, vagy ezen csak a soros kábel segít...?

EIK!

(#12234) ambipur válasza FixY67 (#12227) üzenetére


ambipur
tag

Szia!

Lefuttattam és sajnos nem működik. Pedig tegnapig frankón folyamatos vonalakat láttam. Mindenesetre köszi, hogy próbáltál segíteni.

(#12235) Intruder2k5 válasza Ba.G (#12233) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nem, ezen a Hard Reset is segít... Üzem közben lenyomni a RESTORE gombot, és tartani 10 mp.-ig. Aztán pedig firmware-től függően admin / admin vagy root / admin párosokkal lehet próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#12236) ambipur válasza Intruder2k5 (#12225) üzenetére


ambipur
tag

Szia!

A lighttpd-t atkonfiguráltam és segített! A mc most csíkos, de tegnapig nem ilyen volt. Na mindegy, üsse kavics.

Viszont lenne egy kérdésem: a torrentkliensem (transmission) az 51413-as portot használja. Kell-e valamit csinálni a tűzfallal. hogy a torrent aktív legyen? Hogy lehet megnézni, hogy aktív-e, és miért fontos ez, ha letölteni, és seed-elni is tudok?

Illetve még egy kérdés: a QoS-nél, a Classification-nél lehet-e pl. port alapján (?) valami kategóriát csinálni kimondottan a torrentforgalomra?

(#12237) FixY67 válasza ambipur (#12236) üzenetére


FixY67
senior tag

Mi van a TERM változóban? (echo $TERM)

...

(#12238) Intruder2k5 válasza ambipur (#12236) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, kell... Meg kell nyitni az említett portot. Ehhez tedd hozzá ezt a sort a tűzfal scripthez.

iptables -I INPUT -p tcp --dport 51413 -j ACCEPT

Megnézni pl. a trackeren a peerlistában tudod, ott többnyire kiírják a neved mellett, hogy aktív, vagy passzív vagy. Hogy miért fontos? Mert a passzív kliensek csak az aktívakhoz tudnak kapcsolódni, az aktívak viszont mind az aktívakhoz, mind a passzívakhoz. Ha egy torrentnél van 200 seed-er, akkor semmi jelentősége, viszont ha egy olyat szeretnél leszedni, ahol 2 seed-er van, és mindannyian passzívak vagytok, akkor bizony nem fog menni. Tehát mindenkinek az a jó, ha minél többen aktív módban vannak.

QoS:

[ Szerkesztve ]

(#12239) ambipur válasza FixY67 (#12237) üzenetére


ambipur
tag

Szia!

A parancsra kapott válasz: xterm.

(#12240) Vizsgyi


Vizsgyi
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a múltkori linket a resetről köszönöm, most volt időm és kipróbáltam, és a routerem életre kelt! :)
Köszi mégegyszer!

A patak ereje legyen veled! ;)

(#12241) ecaddict válasza FixY67 (#12232) üzenetére


ecaddict
senior tag

Az mc nem tudja. Linux-ot használok, nincs szükségem Putty-ra.
SSH:

NFS-en keresztül:

A routert nem igazán biztonsági berendezésnek használom. Olyan mindenes Linux gép.

### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

(#12242) sekli


sekli
addikt

sziasztok!

Teljesen nem értem már, hogy mi történik! Megint nem érem el távolról a routert. Web megy a 80-as porton, és az FTP is megy, viszont semmi más. Router webes felületét sem érem el a portján, és az SSH-t sem. Az asus-on mindegyik ugyan úgy van megnyitva, plussz a megfelelő helyen is mindent a legjobb tudsom szerint állítottam be (ssh-t is és az admin-t is engedélyeztem kifelé a megfelelő porton) Az asus elé kötött PPirelli T-home-os átok szintén be van állítva a "virtual servers"-ben is, meg a "special applications"-ben is forwardolásra mind a négy említett porton, de ezekből csak kettő van ténylegesen nyitva a port checker szerint. Az a kettő szolgáltatás megy is.

Mi lehet a baja? Komolyan megőrülök, hogy amikor kéne, mindig elromlik valami...

(#12243) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Találtam itthon egy pendrive-ot, és arra gondoltam, miért ne csinálhatnék belőle egy megosztást a neten/helyi hálón.
Ezt a műveletet egy Asus wl500GP tomato 1.27-es frimware-ű routerrel vinném végbe, de az ftp-nem megy. Pontosabban helyi hálón megy de WAN-ról vagyis kívülről nem tudom elérni, mindig időtúllépés.
Gondolom valami tűzfal beállítás lehet a ludas, pedig azt hittem ha a webes felületen engedélyezem az ftp-t wan-ról akkor már jó is lesz.

Configom:

Már a Sambát és az Asus témát is sikerült beállítani, csak ez van hátra. Please help me. :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#12244) Intruder2k5 válasza Honkydoo (#12243) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Gyanítom, hogy Te próbálgatod elérni LAN oldalról, de külső IP, vagy DynDNS cím alapján... Vagy megkértél valakit, hogy próbálja elérni? Ha az első a helyes tipp, akkor még ezt állítsd be, és menni fog:

Advanced -> Firewall -> NAT Loopback -> All

Tűzfal scripthez nem kell nyúlni, azt "intézi" a firmware...

[ Szerkesztve ]

(#12245) Honkydoo válasza Intruder2k5 (#12244) üzenetére


Honkydoo
őstag

óó erre nem is gondoltam hogy ilyen is van, köszönöm a help-et! :R Így már megy.
Én próbáltam elérni lan-ról külső ip-vel, ahogy írtad. Akkor valószínűleg működni fog munkahelyről is.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#12246) Intruder2k5 válasza Honkydoo (#12245) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ténylegesen WAN oldalról próbálva eddig is működött volna... Csak LAN-ról WAN címmel nem.

[ Szerkesztve ]

(#12247) Honkydoo válasza Intruder2k5 (#12246) üzenetére


Honkydoo
őstag

Jaja értem én, köszi.

Akkor ezek szerint ha itthonról próbáltam volna elérni a külső címet, az nem működött volna, hiába szórakoztam volna a tűzfallal. :D
Még jó hogy először itt kérdeztem.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#12248) mgrincs


mgrincs
tag

Mint már említettem, olyan nincs, hogy nincs. Akkor pedig van.
Egy kevés hozzáértéssel, és némi szerencsével sikerült NFS támogatást kicsalogatni a Tomato-ból! :K
Tehát egyáltalán nem lehetetlen. Ha valaki ki akarja próbálni, hamarosan összerakom egy pakkba.
Kétféleképpen is sikerült.
Az első próbálkozásom az optware-es nfs-server volt. Ugye, nem is tudjuk, de van ilyen.
Csak senki nem fordította még le.(Vagy csak Én nem találtam) Szóval lefordítottam én.
Hát nem nyűgözött le. Linux-al kommunikálva sem volt gyorsabb 3MB/s-nél.
Úgy döntöttem a kerneles NFS szerver-t egyszerűen átemelem az Oleg-ből, (Oleget kellett flasheljek!!) Egy-két apróbb módosítás(binárisok szerkesztgetése), és már megy is.
Na ez már gyorsabb, Win felé, ahogy Ecaddict topiktárs írta, ~3,6MB/s. Linux felé 4-4,5MB/s között mozog. Na ez sem egy sebességbajnok, azonban!
Míg vsftpd/samba leöli a router prociját, NFS teljes sebesség mellett is max 45%-ot evett.
Egyszóval akinek ez számít, hamarosan jönnek a "csomagok".
Addig maradnak a képek. :D

http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

(#12249) kopi75


kopi75
csendes tag

Sziasztok!

Minden megy, amit akartam viszont sebességproblémáim vannak.

Holnap jön a pontrol-pontra történő troubleshooting, hogy hol mi veszik el, de lehet, hogy szimplán "ennyit tud" lenne a válasz :-)

A tények:
- 25/5-os kábelnetem van.

Jelenség a következ
1. notebook routerbe dugva:
- www.speedtest.net ki is hozza
- www.pingtest.net grade a-t ad

2. gep wireless-en keresztül:
- www.speedtest-net 15-18mbit-et mér csak, de ez még nem is lenne gond.
- torrent letöltés bemaxol 1.3MB/sec-nél
- ftp letöltés bemaxol 1.0-1.5MB/sec-nél
- ha jön a torrent 1.3-mal, akkor az ftp az 30-40kb/sec-re esik!!!

Szummázva: a 25mbit-nek a közelébe nem ér a dolog.

1. mi fogyhat el, ha ez az oka?
2. hogy tudom nézni mi fogy el?
3. milyen megoldás létezik? (másik firmware és akkor nem lesz USB HDD support, másik firmware és marad a HDD) ?

Köszi előre is!

(#12250) Intruder2k5 válasza kopi75 (#12249) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A WiFi sebessége teljesen normális, már amennyiben "g" szabványról beszélünk... Ha a routeren futó torrentre gondoltál, akkor a proci fogy el... Nekem ugyan kisebb netem van, de pl. vargalex mérése szerint ~1200 kbyte/sec körül van a torrent sebességének maximuma. Feltételezem, hogy a vsftpd is a procit eszi meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.