Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aquark


aquark
tag
LOGOUT blog

Vettem 1 ilyen alaplapot, de sehol sem találok róla infót, gondoltam itt összegyüjthetnénk a tapasztalatokat. Főleg a tunning érdekel, de még nem próbáltam, mert egyenlőre az intel GMA 3100-as müködik benne, addig meg minek tunningolni?

(#2) aquark válasza aquark (#1) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

[link]

Íme a deszka Asusos forumának linkje, aki tud ékes ánglusnyeeven az lefordíthatná ide a lényeget!

(#3) Lucif-R válasza aquark (#2) üzenetére


Lucif-R
senior tag

[link] - P5K-s lapok topickja sztem dobd be oda a kérdésed, és amellett abban a topicban használd a keresőt és fogsz kapni némi infót szvsz.

Fórumot elolvastam ( azt a 20postot ami ott van max ) és semmi különös vagy ilyesmi nincs ott... egyik a sleepmode-ban villógó ledet akarta kikapcsolni ( nem lehet ) a másik nem tudta letölteni a BIOS-t ( akkor még nem volt eltölthető most már igen ) valaki egy kis tunning után érdeklődött ( ha benézel te is látod hogy milyen FSB-ket használtak ) és végül volt egy topic a PCI-os problémára amiben annyi válasz volt hogy a PnP-t inverzálja ( ha off akkor on-ra, ha on akkor meg off-ra )

Szvsz zárható a topic. Ha kérdés van még akkor a fent említett topicot tessék meglátogatni.

(#4) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt zárom, a linkelt topikban kérdezz

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.