Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#1541) m.jeno válasza róbert gida (#1540) üzenetére


m.jeno
senior tag

ez maradhat a sys.txt-ben, csak a beállított port-ot és a baud-ot kell törölni.

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1542) róbert gida válasza m.jeno (#1541) üzenetére


róbert gida
tag

Ebben a sys txt-ben mást nem találtam .Baud és port beállítási adatokat honnan töröljek ??Sajnos a térképlicence dolog sem jött össze :O bemásoltam az új program licenceit a régibe majd ismét a térkép és ismét csak domborzat M.O-ról (csak ezt akartam cserélni ).Azért küzdök :((( hátha összejön.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#1543) m.jeno válasza róbert gida (#1542) üzenetére


m.jeno
senior tag

sehonnan ha nincs.
úgy csereberélni dolgokat, ahogy csinálod nem lehet, vagy cserélsz mindent újra vagy nem, de össze-vissza semmi értelme, de ezt látod is.
A régebbi verziók 8,0-8,3.as térképeket használtak, használnak még ma is, az újabb progik a 8.3-8.4-es térképeket hasznákják.

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1544) Lalolib


Lalolib
csendes tag

Nekem egy D-Link Wireless 150 DIR-600 Routerem van. A router jól működik, de a PDA nem látja. A környék összes fogható vezeték nélküli ketyeréjét felismeri, de ami itt van néhány méterre tőle, azt nem.

Valamit biztos nem jól állítottam be jól. Valami ötlet?

(#1545) leyo76 válasza Lalolib (#1544) üzenetére


leyo76
senior tag

54mbps alá kell vinned a router sebességét, akkor talán összejön...

(#1546) leyo76


leyo76
senior tag

ha valakit esetleg érdekel a rom flashing - itt megtekinthető

(#1547) jocek13


jocek13
tag

SOOOOOSSSSS telepitgetem szépen sorban az alap progikat egyszer csak lefagyott oszt kész soft reset semmi hr semmi asus kék képernyő oszt beáll mint a cövek sos mit csi náljak :Y :R :W :F

(#1548) leyo76 válasza jocek13 (#1547) üzenetére


leyo76
senior tag

Hát szerintem hard reset oszt kész, meg nézd meg hogy az oldalán lévő zárat nem kapcsoltad e be (egy csuszka)

(#1549) jocek13 válasza leyo76 (#1548) üzenetére


jocek13
tag

sajnos ez nem segit mint irtam semmi sem történik sem soft sem hard reset nél sem csak a kék asus felirat jelenik meg és vége a dalnak semmilyen gombra nem reagál se kikapcsolni semmit nem lehet a wm be sem töltődik most akkor kuka????? :W :W :W

(#1550) leyo76 válasza jocek13 (#1549) üzenetére


leyo76
senior tag

Hát a kuka az még korai lenne, keress fel egy szakit, akár itt a hardverapróban, vannak akik ilyeneket javítanak. Amúgy ha nem reagál semmire sem akkor feltételezem hogy a rom dőlt össze, az meg éppenséggel javítható...

(#1551) jocek13 válasza leyo76 (#1550) üzenetére


jocek13
tag

ok ez jó volna de van ötlet hogy kit hol????

(#1552) leyo76 válasza jocek13 (#1551) üzenetére


leyo76
senior tag

(#1553) jocek13 válasza leyo76 (#1552) üzenetére


jocek13
tag

ok megnézem köszi

(#1554) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Külső bluetoothos GPS-t használva manuálisan tudok csak csatlakozni hozzá, s egy idő után eldobja a kapcsolatot.
Erre megoldás a registrybe való egy, vagy két sor átírása, ami nálam sajnos egy HR után eltünt :(((

Ismeri valaki a megoldást?

(#1555) Jabby válasza Jabby (#1554) üzenetére


Jabby
őstag

Közben meg lett a megoldás, közzé teszem talán más is tudja majd használni:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Widcomm\BtConfig\Applications\0001]

"ComPortNumber"=dword:00000006 (ezt a számot kell átírni egy olyan portszámra ami nincs használatban (pl. 8-ra ))

(#1556) thomasso28


thomasso28
csendes tag

ÜDV !

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy hogyan tudok asus a696-ra frissebb nav n go-t telepíteni , mert ami most van az 8.0-ás (2008-as), és abba nem tudok befrissíteni mapokat.
Letöltöttem egy 8.3-ast és azt , hogy a rákba tudom frissíteni, egyátalán müxik rajta ?

Előre is köszi !

(#1557) frankie79 válasza thomasso28 (#1556) üzenetére


frankie79
csendes tag

Úgy sejtem, hogy itt a fórum szabályzat miatt nem fogsz egyértelmű választ kapni...
A lényeg, hogy volt egy verziófrissítése itt 8.3 táján, amitől újabb 8.3-as progik több féle térkép formátumot támogatnak, aminek hátulütője az, hogy a régiek nem mennek az legujabb verzióval.
Annyit tehetsz szerintem, hogy keresel új programot új szoftverrel, vagy keresel olyan térképet, ami megy a régebbi programhoz.
Ha tévedtem valamiben, gondolom a többiek kijavítanak, de remélem segítettem azzal, hogy kb tudod mit kell keressél.

(#1558) jocek13


jocek13
tag

SEGITSÉG!!! van valakinek megpukkanz 696-osa? az enyém alaplaphibás lett igy ha valakinek valami más hibával elszált a gépe akkor bótolhaznánk kettőből egyet előre is köszi minden segitséget :R :R :R :W

(#1559) lalikapitány válasza jocek13 (#1558) üzenetére


lalikapitány
csendes tag

Nem lehet, hogy csak egyszerűen a felül lévő "Hold" kapcsoló van véletlenül bekapcsolva. Nekem ez volt, és alaplapot cseréltek benne feleslegesen az okosok, és figyelmesek.. :))

[ Szerkesztve ]

(#1560) jocek13 válasza lalikapitány (#1559) üzenetére


jocek13
tag

nem hiszem sajnos több oldalról is megnézték és nem fut végig a boot nem megy a masina neked hol cseréltek alaplapot és mibe fájt????? :F

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.