Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus geforce 4 440mx - se (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Daniel


Daniel
tag

Sziasztok! Vettem egy ASUS GeForce 4 440 MX-SE-t. Minden szupi, 64ddr ram, stb, nem egy annyira komoly kartya (V8170 Magic tipus). A CD-n amit mellekeltek hozza, talaltam egy olyan utilitit, amit ugy hivnak hogy: ASUS Smart Doctor2.

Na most terv szerint ez egy overclockollo progi, amiben olyan opcio is talalhato ami huti a kartya cpu-jat, meg nem engedi hogy tul forrosodjon. Na most ha ezeket az opciokat en bepipalom, akkor nem lehet egyaltalan allitani az ora Hz-et, hanem csak 200-on, marmint a legalacsonyabbon marad. amikor a progit felraktam, akkor 250-en allt. Na most a ket kerdesem lenne:
1. - Ha overclockollom, es isten mentsen de tulforrosodik es kar keletkezik a kartyaban, a garancia elni fog rajta? (persze a kartya allitast CSAK az o programukkal vegeznem).
2. - Ha letorlom ezt a programot, vissza fogja-e allitani a kartya orajat az EREDETI beallitasra, vagy nem?

Koszi szepen!

(#2) Club válasza Daniel (#1) üzenetére


Club
őstag

Valószínű hogy a kártya a program letörlése után gyári órajelre fog visszaállni.
Amikor tuningolod a kártyát, és esetlegesen a kártya elég, kársodik(teljesen mindegy hogy programmal, vagy akámivel tuningolod), úgy a garancia elveszik!

(#3) Mazka


Mazka
csendes tag

hello nekem egy asus gf 4 mx 440 van én nekem nem adtak hozá ilyen progit lecsréltem rajta az egyik paszivhütöt ami a nagyobikon volt egy kicsi ventilátort és igy a kártya 300/450 en megy semi gond nélkül de azt nem értem hogy nálad az a program amit adtak az nagyobb mhz en futatja a kártyát??

(#4) Daniel válasza Mazka (#3) üzenetére


Daniel
tag

Szia, nem a program amit hozzaadtak csak 303-ra huzza a 250-rol.

Nem hinnem hogy az ASUS azt akarna hogy elfustolodjon a kartya :)
De ha 300/450-en fut, akkor mar ''piszkit'' marmint rossz pixeleket ad be ha 3Ds alkalmazasokat futtatsz, vagy nem? (Mondvan hogy a memoria nehezebben birja)

(#5) Kirbly válasza Daniel (#4) üzenetére


Kirbly
aktív tag

arra lennek kivancsi, mennyivel tud tobbet egy ilyen ''buta'' kartya, mint az mx440, ha tuningolod? nekem gef2 mx400 volt es az szegeny semmivel se lett jobb ha tuningoltam :D. a mostani meg egy gef4 ti4200, na ezt mar lehet tuningolni :D

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#6) Mazka


Mazka
csendes tag

a Kf 4 mx 440 és a gf2 mx 400 nagyon nagy a különbség a növéremnek gf2 mx 400 a van és azt tényleg nem lehet tudningolni lgealábbis nekem nem jöt össze de a gf 4 mx 440 et lehet nekem legalábis és nekem nem piszkit de én nem futatok semien 3dmark ot mert szentem annak nincsen értelme én amit játszok vagy bármi más progit használok nincsen gond . de volt mellete régen egy 3800 Wat és venti a gépmellet akkor birta a 315 / 485 öt semi gond nélkül

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus geforce 4 440mx - se (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.