Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na kinek hogy jön be a játék?
Végre nekem is volt alkalmam kipróbálni PC-n és amennyire rá voltam pörögve annyira csalódás lett :(
Utoljára AC3, BF, FreedomCry, Liberationt, Rogue vittem (Unity egyelőre kimaradt) és most egyszerűen hiányérzetem van.

Zene annyira monoton hogy már idegesít, borzasztó idegesítő az irányítás egyszerűen nem tudom megszokni, teljesen irreális ahogy hősünk szinte ugrál felfelé 2méter/sec-el egy függőleges objektumon, de sosem arra megy amerre szeretném, nem beszélve a harcról ami annyira könnyű és olyan sokáig tart kiütni egy ellenfelet, hogy nincs is kedvem hozzá, sokkal faszább volt az előbbi részekben, továbbá túl modern már ez az egész, nagyon várom hogy visszatérjünk egy butább korba. A jelen meg hát no comment..
Az a hihetetlen szabadságérzet hiányzik ami az előbb felsorolt részekben: város, határvidék, tanya, évszakok, hajózás, búvárkodás, vadászás, halászás, vadállatok etc.. (nem konkrétan ezek csak a sokoldalúság miatt soroltam, ami itt egyáltalán nincs csak böszme nagy épületeket amiken már unom áthámozni magamat főleg szar irányíthatósággal), semmi betekintésünk nincs a főhősök életébe sem csak úgy van és játsszál vele.

Mondom ezt három szekvencia után.. 2 gb vram-al meg kb élvezhetetlen, hiába van félszáz fps-em ha a vram betelik és elkezd szaggatni néhány pillanatig, oké ez már az én "hibám", vehetnék jobb kártyát is.
De megvan a sok "monoton AC" fanyalgó akarata, ez meglehetősen eltér az eddigiektől, ennél még az ac1-et is jobban élveztem második végigjátszáskor, mintha nem is ac-t játszanék :F Túlságosan kiforrta magát mostanra, hiba volt így fosni a részeket minden évben. Áhh...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.