Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 11:41:21

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) Tamoo válasza giigz (#18950) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Többség dönt. ;]

Hát ha az elsőt nem fogadják el, hiába tetszik jobban... Vagy rábólintasz a másodikra, vagy kérsz másik rajzot. :U (de nagyobb öltönyöd akkor sem lesz)

(#18952) koxx: Válla a válltömés miatt ilyen, csak nem akartam szélesebbre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18952) koxx válasza Tamoo (#18951) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A 2. képen sokkal jobbak az arányok. Az 1.-nek nem jó így a válla, az arca kevésbé hangsúlyos. Csak azt nem értem, ha az első ok akkor a 2. miért nem? :) ami jobb

giigz: ha a vállai javítva lesznek akkor felőlem mehet az 1. is, de így ebben a formában sajnos nem jó

[ Szerkesztve ]

(#18953) giigz válasza koxx (#18952) üzenetére


giigz
veterán

Megláttam az elsőt, és egészen jónak tűnt, elnyerte a tetszésem. :K A második azért nem tetszik, mert nem látszik annyira a nyakkendő, meg öltöny. Ha az elsőt elfogadják, akkor mehet, ha nem, akkor másik képet nézek, hátha azt meglehet úgy csinálni, hogy az arányokkal együtt is beleférjen az ing.

(#18954) Barthezz2 válasza Telomanikus (#18947) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Alakilag ez nem rossz, csak túl élesek a kontrasztok, túlzottan elkülönülnek a színek, és arcvonalak. Ha lágyabb, kissé átmenetesebb lenne, szerintem jó is lehet akár :)

Everybody lies.

(#18955) Tamoo válasza koxx (#18952) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

<--> -->

Lekerekíteni nem fogom a vállát (szélesebbre vettem). Jó nagy lett, de nem hat annak.... Szerintem simán vállalható.

[ Szerkesztve ]

(#18956) giigz válasza Tamoo (#18955) üzenetére


giigz
veterán

Szerintem is, az utolsó kép mehet felőlem. :K

(#18957) Tamoo válasza Tamoo (#18955) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#18958) odrif válasza koxx (#18948) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hát ez jó :C

20 éve a Prohardveren

(#18959) Geryson


Geryson
addikt

Szép estét Mesteremberek!

ITT a link, hogy megkaptam a zengedélyt a hivatalban.

Peter Griffin lenne a választottam, de bevallom őszintén, hogy nem vagyok egy grafikai zseni (értem ez alatt a méretet, formátumot). Azt sem tudom, hogy mennyi Peter kószál itt a PH-n.

Akkor első kérdésem, hogy lehet-e Peter, második, hogy feltöltök egy képet és elmondjátok, hogy mit szúrtam el. :)

Köszönöm előre is!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18960) fattyu


fattyu
veterán

Jóestét kívánnék.

Van nekem egy rezgőléces engedélyem ( ezúton is köszönöm a bizalmat ).

Elnézést kérek de tökéletesen PS fogyatékos vagyok, és nagyon hálás lennék egy Arcképgyárosnak ha segítene rajtam.

Richardot szeretnék. :D
Ami kicsit kifejtősebben ezek közül lenne valami. Tudom marhára nem elég nagyok a képek de sajna képregényből vannak kikockázva :S Az én preferenciám az elsőlenne ha megoldható. Nyilván csak Richard kell rá :)

Illetve ez jöhet még szóba és ez talán könnyebben dolgozható alap, de ezen a bőrét eléggé a képregénnyel szinkronba kéne dolgozni.

Köszönöm előre.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#18961) koxx válasza Geryson (#18959) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Peter már foglalt.

(#18962) Geryson válasza koxx (#18961) üzenetére


Geryson
addikt

Ez azt jelenti ilyenkor, hogy semmilyen képen sem lehet Peter-em? Merthogy pont a másik topickban írták egy figurára, hogy kettő van belőle, így a harmadik nem engedélyezett (ha jól értettem).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18963) koxx válasza Geryson (#18962) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha ettől jelentősen eltér , bár kétlem, hogy találsz ilyet. Nagyon kivételes esetben engedjük, hogy 2-3 egyforma karakter legyen. Lásd legutóbb a Taz.

[ Szerkesztve ]

(#18964) szabod válasza koxx (#18963) üzenetére


szabod
senior tag

(#18965) stranger28 válasza koxx (#18963) üzenetére


stranger28
addikt

Lesz valami Zordonnal? :D

(#18966) Geryson válasza koxx (#18963) üzenetére


Geryson
addikt

Köszönöm, utánanézek. Hogy áll amúgy a Griffin család? Brian a kutya, Chris, Lois (bár ez utóbbi lehet furcsa lenne fószer létemre).

Sőt, megnéznéd szabod által belinkelt harmadik képet? Amikor bajszot növesztett.

szabod: köszi a tippeket! :)

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18967) Tamoo válasza fattyu (#18960) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Első kép nem az igazi, másodikból meg lehet csinálni viszont vágás után hülyén nézne ki, harmadik meg totál felejtős, abból nem lesz arckép.

Szóval jobb lenne ha leírnád ki/mi ez a figura, hogy rákereshessek, hátha találunk olyat ami neked is tetszik és lehet is belőle dolgozni...

(#18968) fattyu válasza Tamoo (#18967) üzenetére


fattyu
veterán

:S Fájlalom.

Ő Richard egy webcomic főszereplője.

www.lfgcomic.com on tudsz esetleg... köszönöm előre.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#18969) Tamoo válasza fattyu (#18968) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

<-->

[ Szerkesztve ]

(#18970) koxx válasza Tamoo (#18969) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez elég necc, egy nagy fekete maszk meg 2 sárga szem...

(#18971) Tamoo válasza koxx (#18970) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nálam nem sok fekete van benne. :U Szerintem annyira nem gáz.

Egy Szkófild próbálkozás....

[ Szerkesztve ]

(#18972) fattyu válasza Tamoo (#18969) üzenetére


fattyu
veterán

Ó igen :D Első teccik. Esetleg a szeme feletti zöld hegeket egy picit ki lehet emelni? vagy egy pixel szélességeben ennyi?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#18973) Tamoo válasza fattyu (#18972) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

<-->

(#18974) fattyu válasza Tamoo (#18973) üzenetére


fattyu
veterán

Részemről hála köszönet. Elsőt kérném szépen ha approve érkezik rá.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#18975) Barthezz2 válasza Tamoo (#18957) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Még mindig egy kissé fura, keskenynek ható a válla, de tőlem mehet, ha az igénylőnek megfelel, és valaki még rábólint.

(#18971) Tamoo:
Telomanikus képére azt mondtam, hogy túl élesek az átmenetek, és túl kontrasztos, ez meg úgy valahogy a ló túloldala. Elmosódott, olajfestményszerűnek hat szvsz. De alakul :)

(#18973) Tamoo:
Ezzel szerintem nincs gond. Az eredeti figura sem jobb, viszont erről is kivehető, hogy az ami. Részemről mehet.

Everybody lies.

(#18976) koxx válasza Barthezz2 (#18975) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Na jó, menjen a keskeny vállú muki.

#18973: Ebből a maszkosból viszont a 2.-at mondanám, valahogy kontrasztosabb, nem olyan egyszínű.

#18971: a bal válla nagyon lecsapott, nem szerencsés, az arca elmosódott nem az igazi sajna

[ Szerkesztve ]

(#18977) fattyu válasza koxx (#18976) üzenetére


fattyu
veterán

Közben gondolkodtam azon, hogy ez erősen monitorfüggő és nálam is a sötétebben már kicsit necces. Részemről jó a második is. Az megjelenítőfüggetlenül láthatóbb.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#18978) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Én is a második Ricsárdra szavazok.

Tudtam, hogy Scofield nem lesz jó, csak nem volt már kedvem tovább kínlódni vele. :DDD

(#18979) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!

Itt a jóváhagyás. :)

Kerestem, kutattam, a nevemhez leginkább fűrész képe illene, vagy achmed, de ők sajnos foglaltak. :(

Ötleteket tudnátok adni? :) Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#18980) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

(#18981) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

-->

(#18982) koxx válasza Tamoo (#18981) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A 2. rendben van, talán egy kicsit vastag a kontúr az arcán abból visszavennék kicsit, de minden más ok.

ps: nem kancsal? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18983) Tamoo válasza koxx (#18982) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Pedig ugyanolyan vastag körben a kontúr a fejen. Jobboldalon visszavettem belőle. Van egy kis "árnyalás" mellette, azért tűnik vastagnak. :(((

-->

ps:

[ Szerkesztve ]

(#18984) Oczu


Oczu
senior tag

Na meguntam ezt a zöldséget.

Valami ilyet szeretnék. elvileg még nem használják:

vagy

vagy

kentaur :

vagy

Mi a vélemény?

(#18985) stranger28 válasza stranger28 (#18906) üzenetére


stranger28
addikt

Erre valami? :U

(#18986) Tamoo válasza Killing (#18979) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

[link] [link]

(#18984) Oczu: Egészalakos képek nem nagyon játszanak, mert kivehetően látszódni kell az arcnak. :( 50x45px-en ezek esélytelenek.

[ Szerkesztve ]

(#18987) Killing válasza Tamoo (#18986) üzenetére


Killing
addikt

Köszönöm szépen! :)

Ebből összelehet hozni valamit? :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#18988) Tamoo válasza Killing (#18987) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kaszát befelé fordítottam, hogy ne legyen túl széles... Nem tudom így tetszik-e.

(#18989) fattyu válasza koxx (#18976) üzenetére


fattyu
veterán

Elvileg akkor megvolt a két approve ugye?

***

Igen

[ Módosította: koxx ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#18990) koxx válasza Tamoo (#18988) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az arc jobb felére kéne egy kis fényerő, amúgy zsír lett. Talán még azt a 2 piros csíkot kicsit jobban kiemelném.

Oczu: sajna tényleg nem jók ezek a képek, egészalakosban kivehetetlen lesz, talán firekeepernek van vmi hasonló madara.

[ Szerkesztve ]

(#18991) Killing válasza Tamoo (#18988) üzenetére


Killing
addikt

Így nem az igazi, találtam még egy képet, hátha ez lesz az: [link] :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#18992) Tamoo válasza koxx (#18990) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

-->

(#18993) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok! Hol tudok utánanézni, hogy milyen arcképek vannak már? Tegnap kérdeztem egy bajszos Peter Griffin-t, de nem kaptam választ. Ezek szerint akkor az nem menne?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18994) koxx válasza Geryson (#18993) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Javaslom az első hozzászólás alapos tanulmányozását.
Peter Griffin bajusszal sem jó, mert attól még majdnem ugyanúgy néz ki. Ennél azért nagyobb differencia kell. Nézd meg pl a House karaktereket vagy Tazt.

(#18995) Geryson válasza koxx (#18994) üzenetére


Geryson
addikt

Oksa, sajnálom. Nem voltam benne biztos, hogy az elsőben az összes avatar benne van-e, de akkor nekifekszem! :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18996) Geryson


Geryson
addikt

Hát igen, szépen ki vannak lőve kedven animációs figuráim, de akkor Cleveland Brown jr. lenne a választottam esetlegesen. Várom a véleményeket ill., hogy mit módosítsak:

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18997) Oczu


Oczu
senior tag

ezek már jók lehetnek?

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18998) Morris


Morris
veterán

Üdvözlöm az Urakat!

Megkaptam én is a zöld utat az egyéni arcképhez és ehhez kérném egy hozzáértő segítségét. Megpróbálkoztam a szerkesztéssel, de a PH! és saját érdekemben is inkább nem eröltetném. :)
Nos, erről a képről lenne szó ( a fejrészről): link
Ha jól láttam akkor ilyen még nincs. Ebből szeretnék valami használhatót, ha megoldható!

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#18999) Tamoo válasza Killing (#18991) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azért nem tetszik mert befelé forgattam a kaszát? Kb. még így is csoda, hogy rajta van és ki is néz valahogy. :F

Amit linkeltél nem jobb. Bár lehet te más arányokat látsz. Javaslom mindenki rajzoljon filctollal a monitorára egy 50x45-öt "egységnyi" téglalapot és próbáljon beletalálni a kiválasztott képpel, utána pedig mérlegelje mekkora az arc rész és a többi! :DDD

(#18996) Geryson: húú, ekkora kancsófej nem tudom hogy mutatna... (vagyis tudom, de nem írom le). Mintha egészben bekapott volna egy pizzát ami éppen a torkában akadt meg. Általában szerencsésebb ha fej magasabb mint amilyen széles, de felőlem egy próbaképet linkelhetek majd, hogy eldöntsétek...

(#18997) Oczu: Nem könnyíted meg a dolgunkat. Abból a miniatűr képből majd lehet megpróbálom ha lesz időm.

[ Szerkesztve ]

(#19000) Tamoo válasza Morris (#18998) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A kép jó, predátor viszont már van. Ha a moderátor hölgy/urak azt mondják eléggé különbözik, akkor meg lehet próbálni. Addig viszont nem kezdek hozzá fölöslegesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.