Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 11:41:21

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) koxx válasza Kalandor (#19498) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:R

G^zC^mp€r: sajna nem, gifből nem méretezek át mert rossz lesz a minősége. Átméretezni amúgy fél perces meló.

[ Szerkesztve ]

(#19502) RockHaRD válasza koxx (#19501) üzenetére


RockHaRD
addikt

tudnál csinálni a te WarMachine verziódhoz egy kis képet? :B

Ndruu nagyon elfoglalt, nem szeretném tovább zargatni a képpel, és nem hiszem, h sokkal többet ki lehetne hozni ebből.

:R

(#19503) qltsar


qltsar
addikt

Sziasztok!

Szeretném lecserélni az arcképemet, az engedélyt már megkaptam: [link]

Az elképzelésem pedig ez lenne, remélem megfelelőnek vélitek :)

Köszönettel,
qltsar

(#19504) koxx válasza qltsar (#19503) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem felel meg. Kis méretű, már most alig vehető ki az arca.

(#19505) qltsar válasza koxx (#19504) üzenetére


qltsar
addikt

A képen lévő tartalommal, a kép méretével, vagy esetleg a felesleges részekkel van a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#19506) echterion válasza echterion (#19364) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, lehet, irreálisak az elvárásaim, de azért 8 nap alatt egy választ legalább kaphattam volna. Mindenféle fényképekkel ment itt a kínlódás, én csak pár grafikus képet raktam be, de még annyi se lett rá mondva, hogy kis türelmet, vagy hogy bocsi, de vagy az, amit csináltunk, vagy semmi. :U

**********

(#19507) Wyll válasza qltsar (#19505) üzenetére


Wyll
őstag

Az én véleményem az, hogy remélem megvan nagyobban is, mert amúgy közel tökéletes forráskép, gyakorlatilag már most PH!-s stílusú (egyszerű vonalakkal operáló rajzos stílus, kevés árnyalat, kevés árnyék). Minimális munkával teljesen jóvá alakítható.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#19508) qltsar válasza Wyll (#19507) üzenetére


qltsar
addikt

Kicsit átalakítottam, de nem értem, hogy a méretével mi a gond, elolvastam a tutorialokat, hogy mi az elvárás, itt az ajánlott méret = 40x50px, az enyém 50x50-es, tehát nem igazán értem, hogy miért is kicsi így :F

(#19509) Wyll válasza qltsar (#19508) üzenetére


Wyll
őstag

Az előző nekem kicsinek tűnt (a szürke hátteret persze nem is említve), most ez meg egy pöppet nagynak és rózsaszínnek tűnik.
De az általad linkelt írásban is benne van, hogy ide ti légyszi ne szerkesszetek képet. Azért mondtam, hogy remélem megvan nagyban is, mert ha átküldöd vhogy, akkor megcsinálom neked tuti jóra.
Amúgy tényleg nem rossz. Megnézném, mi volt az eredeti forrás, mert ha neadjisten a saját fényképed, akkor maxi respect.
Szal akkor várnék valamiféle forrásfájlt. :R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#19510) Wyll válasza qltsar (#19508) üzenetére


Wyll
őstag

köszönöm a PSD-t, itt a végeredmény:

Amúgy szerintem az egyik legjobban sikerült fénykép-konvertáció, olyan szempontból, hogy mennyire közelíti meg az eredeti ph-s stílust (kevés árnyalat, kevés vonal). És ebben a forrásfénykép is sokat számított, nameg a rajzosító is ügyes volt :K

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#19511) Wyll válasza Wyll (#19510) üzenetére


Wyll
őstag

Lett közben egy "a borostának tűnő önárnyékot" kiküszöbölő verzió, ez szerintem kicsit 3D-s, az eredeti PH-s stílushoz az előbbi közelebb van, de qltsar ezt kéri, ha a többieknek sincs ellenére:

(a kicsi maradhat sztem ugyanaz)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#19512) koxx válasza Wyll (#19511) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jó lett mindkettő.

echterion: ha vki ráér akkor megcsinálja, ráadásul az 1. és a 3. sztem erősen felejtős

[ Szerkesztve ]

(#19513) Tamoo válasza tDr1v3r (#19499) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

--

:F

echterion: Szerintem nincs okod türelmetlenkedésre. Már kettő is készült Neked fölöslegesen. De ettől függetlenül ami késik nem múlik.

[ Szerkesztve ]

(#19514) Tamoo válasza echterion (#19506) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

--

Megpróbáltam... nem két percig tartott megrajzolni az egészet. Hát nem az igazi... nagyban pedig tűrhetően nézett ki, de túl kicsi az arc.

[ Szerkesztve ]

(#19516) koxx


koxx
MODERÁTOR

gtamate2: ebben a topikban csak Arcképgyárosok/Moderátorok szerkeszthetnek avatart, mindenki másnak a fáradt gőzös képszerkesztő topikban kell próbálkoznia. A kép egyébként ebben a formában nem felel meg.

Tamoo: nem lenne rossz, tudom, hogy elvesznek a részletek, de ez így nekem nagyon nagynak tűnik

[ Szerkesztve ]

(#19517) gtamate2 válasza koxx (#19516) üzenetére


gtamate2
veterán

Rendben, akkor elnézést kérek, azt hittem hogy előrébb hozhatom úgy az ügyemet, akkor ebben az esetben azt szeretném kérni hogy segítsen valaki ebből a képből az alsó középsőből egy avatart szerkeszteni, mokesz és horzsolások nélkül gondoltam az egészet. Remélem ez már megfelelő alapanyag. Köszönöm előre is :R (az engedélyt pedig már régóta megkaptam csak azóta többször átgondoltam hogy mi legyen, de ez lesz a nyerő akkor :) )

*Sn0w

(#19518) qltsar


qltsar
addikt

Akkor a végső jelöltek tehát:

Hálás köszönet Wyllkollégának a segítségéért!

Remélem így már megfelel a kritériumoknak :)!

(#19519) koxx válasza qltsar (#19518) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jó lesz, de én még egy kicsit lehet nagyobb.

(#19520) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Kedves modik és képszerkesztők!
Ebből a képből lehet esetleg arcképet berhelni? KATT
Talán hálásabb téma, mint C. Bale...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19521) Tamoo válasza koxx (#19516) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

gallért is átszabtam

[ Szerkesztve ]

(#19522) liksoft válasza Agyzuzo (#19520) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ez nem Pitt? Mintha ő már lenne. Nem tudom, belenéztem a listába, és hátast dobtam, annyi van. Gyors számítás szerint ~950 már. Tudom, sok kép észrevehetetlen benne, és így újat kitalálni sem egyszerű. Nem tudom, ha van, akkor kié lehet.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19523) Agyzuzo válasza liksoft (#19522) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Fuh, hát én most viszonylag alaposan átnéztem, de azon kívül hogy kifolyt a szemem, ehhez hasonlót nem láttam. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19524) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

a két kép közül lehet vmelyikkel vmit kezdeni? 1 , 2

[ Szerkesztve ]

(#19525) koxx válasza Tamoo (#19521) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Aha ez lesz a jó. Ha az igénylőnek is megfelel akkor menjen.

Agyzuzo: Bredpitty nekem rémlik, de lehet, hogy csak szerkesztve volt és nem kérték be

[ Szerkesztve ]

(#19527) Agyzuzo válasza koxx (#19525) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Levi kérte, de ő végül pókember lett. :)
katt

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19529) gtamate2 válasza gtamate2 (#19517) üzenetére


gtamate2
veterán

Vagy nem lehetne kezdeni sem vele semmit?

*Sn0w

(#19530) BioNiCMaN válasza koxx (#19519) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Mondjuk ez nem a Wyll által készített eredeti verzió, hanem egy szimplán átméretezett kép, ami látszik sajnos a minőségén is.

->

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#19531) 7600 GS


7600 GS
addikt

Üdv!

Ebből lehetne arckép?

(#19533) Tamoo válasza artiny (#19532) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem úgy rémlik mindkettő foglalt.

(#19524) Giinos: Ezek se jobbak mint a fényképek... sőt!

(#19517) gtamate2: Szintén. Ehhez is nagyon kellene unatkoznom.

(#19531) 7600 GS: Test nem fér bele. Tükrözi is kell, ez nem kizáró ok ugye? :DDD De ha a végén azt mondod nem hasonlít Raulra....!!!! ;]

(#19520) Agyzuzo: Nem rossz alap, majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#19534) Ndruu válasza artiny (#19532) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem, és jelenleg nem is vagy jogosult arcképre. Hamarosan töröljük a hozzászólásodat a topikból.

Harrrr!!!!

(#19535) gtamate2 válasza Tamoo (#19533) üzenetére


gtamate2
veterán

Én megvárom hogy nagyon unatkozz ha ez kell csak hozzá ;] Ellis-t szeretném a Left 4 dead 2-ből, de ez volt a legnormálisabb feje ahogy elnéztem.

*Sn0w

(#19536) koxx válasza Agyzuzo (#19520) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy gyöszös próbálkozás tőlem :)

-

[ Szerkesztve ]

(#19537) 7600 GS válasza Tamoo (#19533) üzenetére


7600 GS
addikt

Meglátjuk főnök hogy mit hozol ki belőle. :DDD

(#19538) echterion válasza Tamoo (#19521) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszönöm, ez remek lett, ezt kérem beállítani. :C :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#19539) Tamoo válasza echterion (#19538) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#19540) DeFranco válasza Tamoo (#19539) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért látszik, mekkora a különbség, ha nem fotó az alapanyag... top10-es avatar :K

Elnézést az offért, de nem bírtam ki, hogy ne dícsérjem meg :)

[ Szerkesztve ]

(#19541) Jim-Y válasza DeFranco (#19540) üzenetére


Jim-Y
veterán

nálam is egy off, nekem is nagyon tetszik, szép munka tamoo :K

(#19542) Tamoo válasza DeFranco (#19540) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem kell túlozni, de azért köszi! :DDD

Nagyobban azért valamivel jobban nézett volna ki. Azt hittem ez még ilyen éppen elmegy kategória. Egyébként a forrásképpel nem kínlódtam a "sok sárga" miatt, úgyhogy inkább firkáltam egy hasonlót.
[link] --> [link]

[ Szerkesztve ]

(#19543) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Én is tettem egy próbát. Igaz, hogy a feje kicsit balra fordul, de szerintem tükrözve hülyén néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#19544) Agyzuzo válasza Tamoo (#19543) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Koxx-é marha jól néz ki (főleg baloldali), viszont ennek jobbak a színei. :DDD

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19545) Tamoo válasza Tamoo (#19543) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

<-->

(#19546) koxx válasza Agyzuzo (#19544) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kicsit alakítottam rajta

[ Szerkesztve ]

(#19547) echterion válasza Tamoo (#19539) üzenetére


echterion
nagyúr

Nagyon baba lett, pont egy ilyet képzeltem el magamnak. Szerintem az egyik legjobb lett itt a fórumban, tényleg gratula hozzá :C

[ Szerkesztve ]

**********

(#19548) Agyzuzo válasza koxx (#19546) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Így most kevésbé karakteres, szerintem a szája mellett a két "gödröcskét" ne mosd ennyire el, meg ha jól látom a haján is mostál kicsit, szerintem az lehet "tüskésebb".
ezt kéne valahogy Tamoo változatának bőrszínével variálni, mert ez szerintem marha jó, csak a színei furcsák, ill. a haja lehetne árnyalattal világosabb.

De jó lesz ez, má látom. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19549) koxx válasza Agyzuzo (#19548) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hajának a kontúrjába nem nyúltam bele. Az arcáról valóban kiszedtem kicsit a gödröket. A színekkel variáltam kicsit, de nem tudom olyanra mint Tamoo-é.

->

(#19550) Agyzuzo válasza koxx (#19549) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Részemről a jobboldali bejövős. :R

Egyéni arcképe cserélve lett.

[ Módosította: koxx ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.