Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android dual SIM szakmai mélyvíz
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"honnan vegyek telefont"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24) Upo


Upo
addikt

Lehet hogy hamis az ante dg150-je?
Előző hsz-ban linkelt oldalon ilyenek vannak:
"Titans DG150 adopt high-strength wear-resistant engineering plastic and soft rubber, drop shock wear-resistant high-quality performance"
Hát a soft rubber eléggé kopogós, nekem inkább műanyagnak tűnik, olyan hőre lágyuló fajta. Egyedül azusb port fedele gumi de az se túl lágy.

"In order to achieve water splash and dustproof performance, each of the sealing engagement through rigorous design."

Hát az összes tömítést lehet hogy szigorú ellenőrzések alá vetették de esetleg hasznos lett volna ha az ellenőrzés végén a telefonba is beszerelik őket. A hangerő gombok mellett be lehet látni, a hátlapnál még korábban néztem hogy a pereme nem szigetel de a külső éle utána gyanús lett, egy kicsit ferdül befelé, a csavarok elég jól be is húzták, de nem jött be, ott is ment be víz. A bekapcsoló gomb mellett a tetején van egy kemény műanyag fedél, fél mm-es hézaggal, az alatt egy luk befelé, mintha lenne valami rezisztív kijelzős testvére és ez a cerka helye. Tettem róla fel képeket a yandexes linken a többi mellé. Kiemeltem a dugókat a csavarok fölött, a két középső alatt garancia címkék vannak úgyhogy csak este tudom otthon szétkapni.

Kérjek rá refundot?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.