Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killbull

    aktív tag

    válasz Martin97 #3288 üzenetére

    "Ahogyan előttem írják egy normál tuning során a hardver nem fog károsodni (legalábbis olyan mértékben biztosan nem, hogy az indokolja a tuning mellőzését. Ha meg mégis baja lenne a cuccnak, akkor megy vissza garanciába. A tuningot nehéz bizonyítani.)."

    Ennyi! Ezt valaki vagy érti vagy nem.

    Erről írtam előző HSZ ekben.

    Nekem ez elég, 7 éves kártyát küldtem nyugdíjba. Mellesleg WOT 102 fps minden maxon. CS t meg még nem próbáltam de sztem alap hogy 700 fps felett, már lassul a modell annyi fps t küld a szerverre xDDDDD

    Szóval ez az amiről te is írsz, ezzel öregíted vagy idő előtt nyugdíjazod a kártyát vagy hibára kényszeríted. Én tuning ellenes vagyok és ez védjegy, 7 éve vettem utoljára gépet és 7 év alatt max vinyó csere és semmi baja nem volt semminek. Ehhez az E8400 hoz teljesen korrekt gépállatot vettem :D Majd mikor jön DCS WORLD re a directx 11 még beígérték hogy kevesebb dolga lesz a procinak mert a videokártya veszi át a munkát némileg szóval eléggé zsíros kenyér lett :D

    Na de végszó, én ha ettől többet akartam volna akkor veszek egy 270X et 4 GB al vagy 265 öt (bár 265 ről meg kiderítettem GCN 1.0 260X meg GCN 1.1). Haver ezt erőltette, de akkor meg a proci lett volna még tuningal is kevés. ENNYI ez a rendszer ennyit tud és nekem megfelel.

    Csumidázok mindenkit! :D

    Köszi a sok tanácsot meg segítséget! :R ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés