Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26854) seederking


seederking
őstag

Üdv mindenkinek.Kellene egy pár hozzáértő gondolat hozzáértőktől;)Minap játék közben (NFS.HP) arra lettem figyelmes,hogy a "pályaválasztó térképen" (sem a menüben,sem a játék közben) szines kicsi kockák villogtak a képernyőn néha meg meg állt 2-3mp re a játék és a monitort mint ha ki be kapcsoltam volna elsötétült majd visszajött DVI felirattal (azt használok) és kis idő után megint előjöttek a szines pontok.De játék közben nem,csak ha megcsináltam egy pályát és visszarakott a "térkép menübe".

Viszont tegnap csinált egy olyat amitől megijedtem.Ugyan ez a szines kocka feeling de egyszercsak gép restart fizikai memory számlálás amit megcsinált hiba nélkül és megállt a bizonyos kék képernyőnél;(
Játékból kilépéskor pedig az asztal is szines kockaáradatban pompázott.Nem az egész képernyő csak pl 1-1 területen.

XFX HD5870-ről van szó 11.c driverrel.Azóta raktam föl 12-s drivert az NFS-t nem inditottam el de pl Rage-t igen és hiba nélkül megy a vas.De kicsit félek a hiba miatt főleg,hogy kb 2hónapja vettem a karit(nem boltban) Garira van lehetőség de körülményesen külföldi bolton keresztül PH-s kolléga által de még azt sem tudom azzal van e baj ha van egyáltalán.Van e valami progi vagy mód,hogy a kártyát ilyen szempontból terheljem vagy teszteljem?Segitségeteket tanácsotokat előre is KÖSZÖNÖM.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.