Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Zamma #23431 üzenetére

    ADR :R MPT-nek nem akartam ma neki állni erősen fáradt vagyok csak akartam ma értelmezni az arányokat és kb mi merre, hétvégén ránézek majd. (Most volt project release és a csapat erősen ki van lúgozva plusz ~4 nap alatt ~1 napot szakdogáztam effektíve tényleg 24 órát úgy, hogy mellette ment a meló is! Inkább nem mertem még a BIOS lementéssel kísérletezni... majd rendes alvás után.:D )

    VRAM 2150-en van az Adrenaline nem engedi feljebb itt stabil 2148 és 2150 közt mozog.
    Most megálltam Min 2590 és Max 2700-on így olyan ~ 2603 és 2597 közt ingadozik overlayen is követve. (+15% és 1035 mV mellett. A hőfokok zseniálisak a hotspot megáll 80 alatt a hőfok meg ~60-on.)

    Kéne még emelni a TDP-n majd MPT-vel gondolom (na de mennyit?) és merre kéne mozdulni a fesszel? Órajel mennyit oszcillálhat ez a ~5-6 Hz a hibahatáron van?

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés