Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Nyusz. Az A52S-t megkímélhetnék.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) Lami66


Lami66
őstag

Ne ai-t hozzon az a nyúl, hanem csinálja meg a kamera banán hibáját, csinálja meg a nem működő pixeltologatást a status bar-on, és tüntesse el a fényképek agyonszaturálását. Elég frusztráló, hogy az agyonajnározott Samsung cég S23 modellje kamerában képtelen megugrani azt a szintet amit a Huawei P30 5 évvel ezelőtt tudott.

(#3) EngineerBoy válasza Lami66 (#2) üzenetére


EngineerBoy
kezdő

Teljes mértékben egyetértek veled, en már odáig jutottam hogy eladom az s23-at ha nem kezdenek valamit a kamerával

(#4) Levente07 válasza EngineerBoy (#3) üzenetére


Levente07
tag

Szia,

nem értem ha nem vagy elégedett akkor miért nem adod el és veszel olyat ami megfelel az igényeidnek.

Lami66
Jelenleg is van huawei aminek jó a kamerája, miért nem azt használsz?

Attól függetlenül hogy mi a véleményem a Samsungról, soha nem fogom megérteni, hogy akinek problémái vannak miért nem oldja meg? Ha 23-as telefonjaitok vannak akkor gondolom egy ideje már használjátok őket. Ha nem olyan mint szeretnétek, csere... és rögtön megoldódott. Ez csak egy észrevétel.

(#5) Predatorr válasza Levente07 (#4) üzenetére


Predatorr
őstag

1: Lehet ám, hogy a potenciális vevők is ismerik a készülékek hibáit.
2: Mire cserélnék le? Én sem tudom az A52S-t, pedig ez is bugzik itt-ott az eleje óta.
Jobb híján azzal él az ember, amit bebukott, tudva, hogy úgyis bebukja a következőt is. Nem kell azt elsietni. :D

Lami66: Az új tesztek szerint az S24 kamerája is elég szépen lebőgött.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) Graphics válasza Predatorr (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Másik topicban meg a frissítéseket hiányolod az A55-tel nem, meg hogy nem fejlődött semmit, stbstb. :D

Akkor úgy igazságos, hogy az A52s is kapjon meg minden földi-pokoli jó dolgokat.

( úgy érzem még sokáig kapja majd a topic az A52s-féle nekrológot)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Predatorr válasza Graphics (#6) üzenetére


Predatorr
őstag

Hát, mert nincs gyakorlatban érzékelhető fejlődés, ott is leírtam.
Ja, kapjon, hátha valamelyik működik. Nagyon idegesítő a bt eszközök eldobálása Android 14 frissítés óta, pedig azóta már 2 update-et is kapott. Bár lehet, hogy ezt már a MI csinálja. :U
Hát jó lenne látni egy olyan telefont, amely érzékelhető előrelépés lenne A52S-ről, de semmi, csak felső kategória, de még középben sincs már SD és jack támogatás.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#8) EngineerBoy válasza Levente07 (#4) üzenetére


EngineerBoy
kezdő

Megvárom a 6.1-et ha utána sem tetszik akkor váltok.

(#9) Lami66 válasza Levente07 (#4) üzenetére


Lami66
őstag

Ha nem olyan mint szeretnénk, csere? Aztán mire? Másik problémahalmazra? Vagy közben valaki kiadta a tökéletes telefont?
Ha nem kaszálják el a Huaweit, most is az lenne. Tudom a Samsung hibáit, épp azért sorolom és S23 tulajként teljesen jogosan teszem ezt.

(#10) ggbuffon1897 válasza Lami66 (#9) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Minek vettel egyaltalan s23at? Droid fronton azert van még dögivel telefon.

(#11) Lami66 válasza ggbuffon1897 (#10) üzenetére


Lami66
őstag

Miért? Ha nem veszem meg akkor az említett hibák nem léteznek? Egyébként a mérhetetlen választékról annyit, hogy 150 mm alatt nincsen dögivel telefon. Van kb 2 típus. Zenfone 10 és S23. De ha kitolom 155 mm-re a határt akkor is max 5 féle van. Visszakérdezek: a dögivel választékban melyik a hibátlan?

(#12) ggbuffon1897 válasza Lami66 (#11) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Ja h te hibatlan telefont keresel. Hat ugy tenyleg nehez lesz valasztani.

Egyebkent az elso ket kerdesedre a valasz: leteznek, de h ha egy nekem fontos resze (pl foto) nem felel meg az en igenyeimnek, nem azt veszem meg, es nem elverek ra egy rahedli penzt utana meg amiatt verem az asztalt h miert nem csinaltak meg tökéletesre. Főleg h kismillio tesztet végig lehet olvasni nezni vásárlás előtt.

Egyebkent en is a meret miatt valasztottam s23at es nekem nincs bajom vele. Mondjuk amire nekem kell arra boven jo mar tobb mint 1 eve.

(#13) Lami66 válasza ggbuffon1897 (#12) üzenetére


Lami66
őstag

Nahát! A világ vezető mobilgyártójának egy prémium kategóriás termékétől el merem várni, hogy legalább az 5 évvel ezelőtti szintet ugorja meg kamerában. Tudom hogy én vagyok a hibás. Mit akarok én egy 400 ezres telefontól ? Éles képet? Hát, most így jobban belegondolva tényleg túlzó elvárás ez.... még 200 ezerért is. (egyébként középkategoriás áron vettem)
A kiválasztási prio sorrend ez volt: max 150 mm. legalább 7 óra sot, jó kamera (+ Samsung esetében Snapdragon proci)

[ Szerkesztve ]

(#14) ggbuffon1897 válasza Lami66 (#13) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Ne vedd meg. Ilyen marha egyszeru. Miert nem vettel iphonet.

(#15) janeszgol válasza ggbuffon1897 (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Rosszul érvelsz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) belashx válasza Lami66 (#2) üzenetére


belashx
senior tag

Kicsit segíthetsz rajta, ha az alábbi beállításon használod. Nem nyúl bele annyira a processzálásba.

[kép]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#17) FireFox1996 válasza Lami66 (#2) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Asszony most cserélte le a Huawei P30 Pro-t az S24-re, és máris visszasírja a P30 Pro-t a kamerák miatt :Y

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#18) ambination


ambination
tag

Esetleg a Tab S8 Ultra is kap belőle?

(#19) janeszgol válasza FireFox1996 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

De ennyire jó volt a P30P? Nekem is van, de ilyen jó? Mindenki azt ajnározza. Valahogy nekem nem az a hűha kategória.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) doooo válasza FireFox1996 (#17) üzenetére


doooo
veterán

Pedig nincs oka sírni. Mondjuk egy Ultra jobban dukálna, ha fontosak a kamerák, de a többi is így is bőven megüti a P30 mércéjét (és simán át is lépi azt).

(#21) RyanGiggs válasza Lami66 (#2) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Rosszabb a kamerája mint az s21-nek? :F

(#22) Lami66 válasza RyanGiggs (#21) üzenetére


Lami66
őstag

Erre nem tudok válaszolni, mert S21 nem volt a családban. S21 Fe van a feleségemnek.

(#23) User64476


User64476
őstag

Dexet hozzon inkább, abból is a kábelest ne a semmire se jó wifist.

(#24) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Aktív, tölthető S23 Ultrán.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#25) FireFox1996 válasza alkatraz3000 (#24) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Több, mint 3GB, ez igen nagy csomag, elég hosszú is az all changes listája :K

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.