Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LOADING


LOADING
csendes tag

1. Olyan gyors-e mint amit irnak róla 512kb/s
2. melyik szolgáltatónál éri meg
3. mi a gond vele?

(#2) Cathfaern válasza LOADING (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem axelero-nál van. Tapasztalataim jók, több teszttel is megnézve általában az 512/128-as értékek fölött szoktam kapni (feltöltésem sokszor eléri a 20kB/s-et is). És érezhetően gyorsabb 386-osnál.

(#3) Orc válasza LOADING (#1) üzenetére


Orc
senior tag

Nekem axelero 512/128-as adsl-em van(Dialcom modem). A letöltés 63,63.5k szokott lenni, de ez függ a modemtől és attol, hogy hol lax.Pl a bátyámnak ugyanez a net van, de neki siemens modeme van, ezért ő akár 68k-val is tud letölteni.Gond nincs vele, a ping 16-30 között.Nincs szakadozás.
Én a helyedben még kivárnék egy picit. hátha lép valamelyik szolgáltató és márciustól megfizethető áron adja a 768-as adsl-t.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#4) LOADING válasza Cathfaern (#2) üzenetére


LOADING
csendes tag

Mennyi volt a legyorsabb letöltési értéked?

(#5) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Nekem is 512/128-as van axeleronál, meg vagyok vele elégedve. Letöltések átlagosan 60-63 körül mennek:)

Kicsit OFF
Lamer vagyok, és elfelejtettem a jelszavamat... Nem tudja valaki, hogy milyen jelszót adnak meg, amikor bekötik?? Csak abból gondolom, hogy valami ''egységes'' lehet, mert valami 1234567 vagy ilyesmi rémlik... De lehet, hogy hülye vagyok:B
ON

hey-ho-let's-go

(#6) LOADING válasza Orc (#3) üzenetére


LOADING
csendes tag

akkor nem 512 kb/s al tölt?

(#7) Cathfaern válasza LOADING (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Passz. emlékeim körül olyan 70 körül, de a 65 az általános. Csúcsértékként volt már 1x 80 is.

(#8) anulu


anulu
félisten

Nekem is Axelero 512/128, Siemens modemmel, Árpádföldön. 68-70KBps le, 20KBps fel. 2 év alatt kb 20 percig nem volt összesen netem, ami szvsz jó :)) Maximálisan elégedett vagyok, szerintem hűségnyilatkozat-hosszabbítás lesz ebből :)

ps.:768/128-nak baromira tudnék örülni :P

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Cathfaern válasza LOADING (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

512 kilobit/sec = 64 kilobájt/sec

(#10) Orc válasza -=V3rthil=- (#5) üzenetére


Orc
senior tag

Amikor bekötik, akkor kapsz egy lapot, amin van a felhasználónév és az ideiglenes jelszavad. Ha nem vátoztattad meg a jelszavadat, akkor ottvan az egyik papíron.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#11) Sunzi válasza LOADING (#6) üzenetére


Sunzi
aktív tag

De, 512-vel, csak nem kilobyte, hanem kilobit :) Oszdd el 8-al :)

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#12) -=V3rthil=- válasza Orc (#10) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Thnx, megpróbálom megkeresni, de sajna nem én tettem el, és nem tudom, hogy hol lehet...:(

hey-ho-let's-go

(#13) Dirtyz válasza -=V3rthil=- (#12) üzenetére


Dirtyz
őstag

Ha telefonon felhívod őket adnak egy újat, de nem lesz egyszerű kihúzni belőlük.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#14) CDColt válasza LOADING (#1) üzenetére


CDColt
tag

1. Igen
2. Olvass utánba a neten (www.axelero.hu, www.datanet.hu, stb)
3. Semmi

Computers are like air conditioners... can't get job done if windows are open...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.