Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  AdluAn károsultjai

Hozzászólások

(#3) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

sziasztok

(ide is bemásolom amit korábban már megosztottam a hardverapro károsultak topikban.Illetve majd írok hogy hol tart az ügy.)

2021.Nov.23-án utaltam 185.000ft-ot. AdluAn felhasználónak.Egy xbox series x konzolt hírdetett.Én naívan azthittem ennyi értékeléssel az ember bárkiben megbízhat.Hát nem így lett...
23.-án még megígérte hogy feladja az xbox-ot.Ez nem történt meg.Aznap még nyugtáztam hogy rendben majd holnap,illetve ő is ezt mondta.
Következő napon 24.-én reggel lépett be utoljára 7:04 perckor.Hogy a még meglévő hírdetéseit eltűntesse.Majd azóta el van tűnve az én ,illetve többek pénzével.Jelenlegi tudomásom szerint 4.-ünk pénzével tűnt el.Cirka másfél millió forintot húzott be rajtunk egy hét alatt.Többen is mondták hogy nekik is eltűnt az üzletelés során illetve,hazudozott.
Itt kérnék meg mindenkit aki olvassa hogy SENKI ismétlem senki ne próbáljon meg vele üzletelni a jövőben ha fontos neki a saját pénze illetve ideje,és nem szereti az orosz rulettet. Meg fogjuk tenni a feljelentést vele szemben üzletszerűen elkövetett csalás vádjával.Ha bárkinek bármi tapasztalata van/volt az illetővel kapcsolatban kérem vegye fel velem a kapcsolatot.Köszönöm.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  AdluAn károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.