Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) The DJ válasza Csapi007 (#350) üzenetére


The DJ
addikt

Spoiler:


A vérkeringést helyreállították, csak az idegek működését nem, ezért nem érzi és nem tudja mozgatni.
Meg lehetett látni, hogy kapdossa be a lopott gyógyszereket, de szerintem akkor is kicsit irreális, hogy ennyi ideig semmi elfertőződés, semmi kukacok :DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#352) bobace válasza The DJ (#351) üzenetére


bobace
őstag

Spoiler




Amely gyógyszerek valószínűleg állatoknak készültek... El van az már fertőződve. Ráadásul ha nem is volt Lincoln erős kezének nem tud ellenállni ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#353) lord_m


lord_m
senior tag

Hajtogassunk hattyút!:

[link]
[link]

;]

(#354) Ráczkölke válasza lord_m (#353) üzenetére


Ráczkölke
tag

Más is mondta már a hattyút, de Scofield darut hajtogatott egyfolytában, ez nem is hasonlít rá.

(#355) lord_m válasza Ráczkölke (#354) üzenetére


lord_m
senior tag

Pedig mintha vmi hivatalos oldalon is láttam volna...na mind1. :B

(#356) The DJ válasza Ráczkölke (#354) üzenetére


The DJ
addikt

Itt meg már kacsát írnak, úgyhogy... :DDD
[link]
Cikkek menüpont

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#357) Csapi007


Csapi007
veterán

Nem mind1??? :U

"Csak úgy mondom"

(#358) lorcsi


lorcsi
veterán

ez a főszereplő fickó lenne: [link]?

(#359) Richard válasza lorcsi (#358) üzenetére


Richard
őstag

Elég gyanús.:)

(#360) brownus válasza lorcsi (#358) üzenetére


brownus
veterán

karély márja egyik klippjében a főhős :D

(#361) tr00p3r


tr00p3r
őstag

na ''megettük'' az első évad 22 részét. az utolsó 4 nem volt túl cselekmény dús, de az uccsó az komoly volt! fordulatos és izgalmas. az első hat eipizód is megvan már a második évadból. az is megnézzük és aztán én is várakozhatok hetenként egy részre. nem baj, marad a dr. house 2. évad amit lehet zsínórban nézni... :DD

(#362) VladimirR válasza tr00p3r (#346) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az a problema, hogy ellenkezo esetben meg azoknak nem igazan akad beszelgetnivaloja, akik meg tul jarnak a szinkronizalt reszeken - varjanak jo egy evet, hogy beszelgethessenek?
ezert kertem, hogy tuntessek fel, mikor spoilereznek, igy talan meg kellene ferni egymas mellett
bar igaz, sokkal egyszerubb belekotni a masikba, mint elmenni emellett (es ez vonatkozik mindket felre)

(#363) tr00p3r válasza VladimirR (#362) üzenetére


tr00p3r
őstag

szerintem ez egy kicsit megkésett válasz... ma már én is nézem a 2. évadot. :P

[Szerkesztve]

(#364) VladimirR válasza tr00p3r (#363) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha bunko lennek, most irnam, hogy ''kinemszarjale, ez nem sokat valtoztat'', esetleg megkerdezhetnem, hogy ''akkor most mar elarulhatom, hogy abruzzi-t kapjak el elsonek (bele is hal szegeny), majd a kolykot masodiknak?'' jah, egen, ez SPOILER volt

de ilyet nem teszek, mindossze megkerdezem, hogy:
-akkor min problemaztal, ha tudtad, hogy a lemaradasodat egy heten belul behozod?
-most, hogy te mar elorebb jarsz, ugyanugy le lesz ejtve az, aki nem latta eddig, mint korabban te is, valuk egyutt? (erre is celoztam, mikor irtam, hogy mindket felre vonatkozik, emellett annak ellenere, hogy egyszerre csak egy valasz gombra tudok bokni, nem csak neked szolt az elobbi post)

[Szerkesztve]

(#365) tr00p3r válasza VladimirR (#364) üzenetére


tr00p3r
őstag

te tényleg egy fura gyerek vagy :U nem is vártam másféle választ tőled. igaz nem én vagyok az egyetlen aki ''panaszkodott''..

(#366) bobace válasza VladimirR (#364) üzenetére


bobace
őstag

Spoiler


Közkivánatra Haywire ;] Átérezték a kivánságunk :P

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#367) VladimirR válasza tr00p3r (#365) üzenetére


VladimirR
nagyúr

viszont cserebe te voltal az egyetlen, aki belemkotott, mert probalok tenni azert, hogy a ket tarsasag (szinkronnal nezok, azonnal letoltok) megferjenek egymas mellett

(#368) The DJ


The DJ
addikt

Spoiler



Hát ez a rész nem semmi volt...úgy érzem behozták a lemaradást izgalom terén!
Haywire megjelenik, elmebetegebb, mint volt, a kölyköt elkapják, az ásás nincs kész, de a rendőrök már ot vannak, a csaj majrézik...lehet ezt még fokozni?
Szerintem biztosan ;]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#369) bobace válasza The DJ (#368) üzenetére


bobace
őstag

A túróba, kellett nekem elolvasni a hszedet, még mielőtt végignéztem volna... :(((

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#370) Sirpi válasza bobace (#369) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én már rutinosan csak a legutolsó leadott rész megtekintése után esem be ide ;)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#371) The DJ válasza bobace (#369) üzenetére


The DJ
addikt

Legközelebb mostmár majd te is úgy fogod csinálni, hogy addig nem olvasol bele a topikba, amíg nem nézted meg az aktuális részt :D
Reggel én is láttam, hogy fenn van a topik, de direkt nem léptem bele, mert tudtam, hogy úgyis tele lenne spoiler-rel...

Egyébként pedig odaírtam feketén, hogy spoiler ;]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#372) brownus válasza bobace (#369) üzenetére


brownus
veterán

ott van a spojjer felirat, még villog is!

(#373) bobace válasza brownus (#372) üzenetére


bobace
őstag

Mindneki: tudtam hogy ott van a Spoiler felirat, de az már olyan a szememnek,mint valami hsz fejléc, amit el se olvasok :DDD De persze igaz hogy be se kellett volna jönnöm addig... Dehát amugy meg ki birja azt megállni hogy ne olvassa el ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#374) brownus válasza bobace (#373) üzenetére


brownus
veterán

én :P csak este lesz időm megnézni.

(#375) Csapi007


Csapi007
veterán

Spoiler:




Haywire :C vagy mondjam inkákk Billy-nek? :DDD
Az a csaj, Jeanette vagy hogy hívják micsoda ribanc.
Minden rész egyre izgalmasabb :P

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#376) The DJ válasza Csapi007 (#375) üzenetére


The DJ
addikt

Spoiler



T-bag helyében én is kicsit pipa lettem volna, ha így eljátszadozik velem a csaj közben meg Lincoln-ra hajt ;]
Akinek eddig kevés volt az izgalom, az már nem szólhat egy szót se...nem semmi hogy beindultak az események!
Haywire-el meg nem foglalkoztak az FBI-osok, pedig ha kiküldtek volna valakit, tuti meg lett volna...ez szerintem hiba volt. :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#377) bobace


bobace
őstag

ahaha. :DDD most nézem az uj részt és nem olvastam el a két spoilerest :DDD tanulok ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#378) Csapi007 válasza The DJ (#376) üzenetére


Csapi007
veterán

Spoiler



Haywire fejére szarnak. Scofield kell nekik. És szerintem T-Bag csak azért nem ölte meg mert akkor Lincoln nyírta volna ki őt. És szerintem nem lincoln hanem a katona (hogy is hívják :F ) kell neki.

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#379) bobace válasza The DJ (#376) üzenetére


bobace
őstag

Spoiler




Úú mekkora rész volt. Végig a zene alatta az nagyon fokozta az amugy is király képi hatásokat. Szerintem Haywire-el, azért nem foglalkozna,mert egyrészt nem érdekes,másrészt nem főszereplő. Azt a percet várom mikor Mr. Kellerman végre elpatkol, és beteljesedhet Scofieldék románca ;] Szerintem Tweener most jo fej lesz,és nem árulja el őket, ha igen akkor passz.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#380) Csapi007 válasza bobace (#379) üzenetére


Csapi007
veterán

Spoiler



Csak van valami szerepe Haywire-nek, különben nem szökött volna meg...

"Csak úgy mondom"

(#381) Troy.


Troy.
addikt

Hihetetlen ! Egyre jobb és jobb lesz ez a sorozat ! Már nagyon várom a köv. részt.. :Y

[Szerkesztve]

.

(#382) Gyusz


Gyusz
őstag

Egyre jobb a sorozat. Nem tudom, hogy ki figyelte, de az RTL ehéten leadott részében a NFS Most Wanted zenéi közül felcsendült egy a filmben. Lehet, hogy nem várom meg a heti egy részt és inkább belekezdek angolul, kíváncsi vagyok.

(#383) lord_m


lord_m
senior tag

Én sem tudom, hogy mit csináljak... Olyan snassz lenne 1 nap alatt végignézni az összes részt...Viszont sok az az egy hét.... :W

[Szerkesztve]

(#384) brownus válasza lord_m (#383) üzenetére


brownus
veterán

nézd csak meg:)

(#385) lord_m válasza brownus (#384) üzenetére


lord_m
senior tag

hááát nemtom... ;) Olyan jóó 1 hétig izgulni vajh mi is lesz... ;]

[Szerkesztve]

(#386) bobace válasza lord_m (#385) üzenetére


bobace
őstag

Ezen a problémán lehet segiteni. Most megnézed az összes első évadot és a második évadból ami már kijött. és utána megint izgulhatsz hetente, csak egy kicsit előrébb jársz a sorozatban :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#387) lord_m válasza bobace (#386) üzenetére


lord_m
senior tag

Még a végén rábeszéltek... ;] Igazából az izgat a legjobban, hogy Skófíííld összejön e a doktornővel.... :DDD A többi mellékes cselekmény :D

(#388) bobace válasza lord_m (#387) üzenetére


bobace
őstag

Spoiler




Nekem is lenne az álmom, de még várhatsz rá jó pár részt, tekintve hogy még én se láttam, pedig már vagy 30 részt megnéztem ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#389) birka1337 válasza bobace (#388) üzenetére


birka1337
tag

Spoiler

a madarak azt csiripelik hogy a 9. részben találkoznak újra :))
addigra fejti meg a sara a darun küldött üzenetet..

-

(#390) Sirpi


Sirpi
senior tag

Nem tudom ismeritek-e a Numb3rs c. sorozatot (magyarra Gyilkos számoknak fordították). Kérdezhetitek, hogy hogy jön ez ide. Nos úgy, hogy az első évad 7. részében feltűnik benne a dokinéni, és hasonlóan csini, mint a PB-ben ;-) Nem tudom, hogy a többi részben fog-e szerepelni, mert azokat még nem láttam.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#391) Csapi007


Csapi007
veterán

Itt az új rész, nézzétek meg. ;)
Előre szólok készüljetek fel lekileg a következő rész csak 23-án lesz. :(

"Csak úgy mondom"

(#392) The DJ válasza Csapi007 (#391) üzenetére


The DJ
addikt

Köszi, hogy szóltál, mindig elfelejtem mikor is kell leszedni :D

Nagyon gáz, mert épp most végeztem a 4400 2. évadjával, Szökés sem lesz egy darabig, keresnem kell valami harmadik alternatívát úgy látom :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#393) brownus válasza The DJ (#392) üzenetére


brownus
veterán

24

(#394) piqla válasza brownus (#393) üzenetére


piqla
őstag

Baratok kozt archiv :Y

Szereted az állatokat?

(#395) lajo válasza The DJ (#392) üzenetére


lajo
senior tag

Van 3 új sorozat amik engem nagyon megfogtak és szerintem annyit megérnek hogy egy részt megnézz belőlük:
Jericho -2rész
Smith -2rész
Vanished -6 rész ment le belőlük

Mondom, érdemes. (Bár, a Vanished-be is szünet lesz)

(#396) Csapi007 válasza The DJ (#392) üzenetére


Csapi007
veterán

Itt a LOST :DD

"Csak úgy mondom"

(#397) Darla


Darla
tag

Battlestar Galactica 3. Szezon is indul a hónap közepén! :Y :C

(#398) The DJ


The DJ
addikt

Most meg már nem győzök választani...áhh, kellett nekem kérdezni :DDD

(Amúgy köszi mindenkinek a tippeket ;) )

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#399) lajo


lajo
senior tag

Lehet h valakinek spoiler lesz csak h ne lehessen belém kötni, de amúgy csak vélemény.



Ez azért meredek így szünetet tartani :) Az a fura h nem a Fox River Eight-tel fejeződik be.

[Szerkesztve]

(#400) The DJ


The DJ
addikt

Váááááááááá hát ez a rész...Haywire mindent visz :DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.