Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Srácok, kinyitott a totyik:D De örülök;)

Én a magyar hangra leszek kiváncsi, remélem nem basszák el, mint általában (pl lost...).

Azért jó látni, hogy nem csak én ütöttem szét a falat amikor vége lett egy résznek:D hanem mások is!

Üdv, Dávid

(#52) trassher válasza Ultram3jor (#51) üzenetére


trassher
addikt

én a tálcát vágtam a földhöz :D . még jó hogy előtte megettem róla a szendvicset

Redmi Note 7

(#53) Sytex


Sytex
tag

Hát ha a Lost és az Invasion szinkronjához hasonló lesz akkor sok jót ne várjunk.

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#54) Winner_hun válasza Sytex (#53) üzenetére


Winner_hun
félisten

alapelvek: MAX 3 soros aláírás;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#55) gege71.hu válasza kmiki20 (#45) üzenetére


gege71.hu
addikt

[link]
Lehet tudni.
A kulcs: [link]

[Szerkesztve]

(#56) kmiki20 válasza gege71.hu (#55) üzenetére


kmiki20
senior tag

A Fox.on leadták már közel a teljes 2. évadot??(torrenten mér nem találom vajon)

(#57) Ultram3jor válasza kmiki20 (#56) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

Nem, dehogy. Sehol se adták még, a jövö héten lesz az első rész a 2. évadból! (ha jól tudom)

Üdv, Dávid

(#58) gege71.hu válasza kmiki20 (#56) üzenetére


gege71.hu
addikt

Dehogy adták le. A 2 season első részét ami összességében a 23.!!!!
jövő héten hétfőn kezdik.

Az első évadot két részletben nyomták le, ezért megtévesztő, hogy sokan azt gondolják, hogy a 13. rész után mi volt az a szünet és utána még 9 rész.
A dolgot már magyaráztam vhol a topikban, de leírom még1x.
Na szal az Államokban jellemzően a nézettségi és sikerindexek alapján folytatnak vagy sorvasztanak el egy sorozatot. A jobb számokat produkálók, mint a SZÖKÉS is, arra sarkallta az alkotókat ill. a FOX-ot, hogy nosza gyerekek, nagyon megy a szekér, írjunk hozzá, bővítsük ki, lehetőleg tartva a színvonalat és így még több lesz a néző meg a della. és lőn...gyorsan írtak az sikereken felbuzdulva az első évadhoz hozzákreáltak még 9 epizódot, majd a további sikereket látva zöld jelzést kapott a 2. season is.
Lehet, hogy nem pontosan az általam írt forgatókönyv szerint cselekedett a FOX, de kb ez a vázlata :)
NAGYIPAR ez ám a javából, de ez a sorozat tényleg jól összerakott mű, megérdemli, hogy továbbvigyék. Várom a folytatást mert a 22. rész elég érdekes véget ért.

[Szerkesztve]

(#59) kmiki20 válasza gege71.hu (#58) üzenetére


kmiki20
senior tag

Arra gondolsz,amikor a gép elhúz a fejük felett, és erre csak annyit mondanak,h futás tovább??(sarkukban a fél állami rendőrséggel) :DDD Mert ennek én is várom a végkifejletét.(vjon meddíg bírják szusszal)

(#60) lajo


lajo
senior tag

Na márcsak 1-2/3 nap. :D

(#61) brownus válasza gege71.hu (#58) üzenetére


brownus
veterán

basszus mi lehet ott??? most nézem a 16ik részt:)

(#62) brownus


brownus
veterán

hát a 22. rész tényleg furcsa... és azért látszik a sorozaton, hogy eredetileg nem ilyen hosszúra tervezték:) egyre több lett a kint futó esemény is.

(#63) viharhozo


viharhozo
addikt

No, hol vannak a rajongok? ;)

A 2x01 a sorozathoz meltoan folytatodik, a keszitok eloszeretettel elnek a balladai homaly eszkozevel. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#64) brownus válasza viharhozo (#63) üzenetére


brownus
veterán

itt:) holnapra meglesz a 2. évad 1 rész is :) jíhááá :D

szóval jól kezdődik?

hmm, most nézem már fent is van. ezek nem szaroznak odaát..

[Szerkesztve]

(#65) paleinho válasza brownus (#64) üzenetére


paleinho
senior tag

most láttam a 2. évad 1. részét és mit is mondjak,,,,,jónak ígérkezik ez az évad is ;]
:C

(#66) lajo


lajo
senior tag

Ez nagyon király sorozat! :D A s02e01 után rájöttem újra! :DDD Nem csoda hogy az RTL Klub nagyon beharangozza.(ott van a bal felső srokban)

(#67) Plissken


Plissken
tag

Sziasztok! Nerm tudjátok h összesen hány részes? Vagy még gyártás alatt? Remlélem az rtl leadja végig, nem úgy, mint a Lost-ot! (amit nem néztem)

(#68) gege71.hu válasza Plissken (#67) üzenetére


gege71.hu
addikt

Az első évad 22 részes.
A 2. évadot hétfőn kezdték a FOX-on. Szerintem még minimum 13-15 rész kinéz a második évadban plusszban.

(#69) brownus válasza gege71.hu (#68) üzenetére


brownus
veterán

a készítőknek elszállt az agyuk :) s0201re értem

[Szerkesztve]

(#70) RAM


RAM
őstag

s0201 :F , de legalább tetkóm van :DDD

Csak tisztán

(#71) kmiki20


kmiki20
senior tag

Ma néztem meg az S02/1-et.Hát nagyon ott van,mindig tartogat meglepetéseket a sorozat.1 gond van csak vele,alig bírom kivárni a következő részt. :DDD

(#72) donw3ga


donw3ga
senior tag

Nagyon gáz szkófíld magyarhangja :(
Eredeti hanggal teljesen más a hangulata.

(#73) kmiki20 válasza donw3ga (#72) üzenetére


kmiki20
senior tag

Hát sztem nézd az eredetit,mert a magyar szinkron 1 kaki + hetente 1 rész van,ami sztem kevés :D (én 1 napig néztem az első évadot,majdnem meg is buktam vizsgán,mert alig bírtam ébren maradni.)

(#74) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Tényleg jobb mint a Lost. :D

"Csak úgy mondom"

(#75) _seth_


_seth_
veterán

Egy baj van ezzel a sorozattal..... az, hogy a köv rész 1 hét múlva lesz.

Asszem ebből letöltés lesz :D

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#76) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hogy kezdődött a film?
Az alelnök testvérének gyilkosát május 11-én kivégzik. Ez előtt mennyi volt kb?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#77) _seth_ válasza Winner_hun (#76) üzenetére


_seth_
veterán

Szinte semmi, a tényekkel kezdték és utána már az ifjabbik srác tárgyalását mutatták (előtte pedig a bankrablást)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#78) ALI_G


ALI_G
veterán

nem votl rosz, szerintem nézni fogom. Ez a fajta összesküvés elmélet jobban bejön mint a többi (lost pl)

(#79) Overlocker válasza _seth_ (#75) üzenetére


Overlocker
veterán

jah pedig ha minden hétköznap menne,akkor 1 hónapig rekordnézettség lenne rtl-en :D

(#80) Winner_hun válasza _seth_ (#77) üzenetére


Winner_hun
félisten

Innen van meg: [link]

mod: holnap ha felkelek teszem fel torrentre:P

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#81) lajo


lajo
senior tag

OMG! A Burrows és a pugnac kiejtése röhejesen szánalmas volt. Aki 24 után nézi annak szintén szar mert Jack Bauer és Linc nem ugyanaz a testalkat. :D Legalább az LJ nem eljének mondták. Tényleg más a hangulata. Az első pár szó a tetováló csajjal is mintha szarul fordították volna... :F

(#82) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Ez így nem volt rossz, de 1 rész az nagyon kevés... :DD

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#83) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nekem is bejött, amúgy is szeretem az ilyen börtönös sztorikat. Bár a kiscsávó már elég profi, azt hittem csak csetlik-botlik majd, de ez igy még jobb. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84) _seth_ válasza Winner_hun (#80) üzenetére


_seth_
veterán

Az a legeleje volt még :)

Nekem már töltődik az első évad :)

Lostot is így néztem meg :D Az első 2 részt a tvben de utána meguntam és letöltöttem, az első évadot 1 nap alatt néztem meg és a legjobb, hogy már alig emlékszem rá :)


[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#85) viharhozo válasza lajo (#81) üzenetére


viharhozo
addikt

Aki 24 után nézi annak szintén szar mert Jack Bauer és Linc nem ugyanaz a testalkat.

Mivel nem ugyanaz a szinesz jatssza a ket karaktert, ez annyira nem meglepo. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86) Remington


Remington
őstag

nekem tökre tetszett ez az első rész de vki elmagyarázná h a kiscsávón h lehet egyszerre két tetkó? :F

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#87) _seth_ válasza Remington (#86) üzenetére


_seth_
veterán

Holografikus :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#88) Vada válasza Remington (#86) üzenetére


Vada
tag

Várj csak még beindul igazán !!! Végig folyamatos pörgés egy perc lankadás se lesz !!!Nagyon fasza kis sorozat ! Lostot tönkre veri ez tuti (bár az se rossz). :))

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#89) Remington válasza _seth_ (#87) üzenetére


Remington
őstag

komolyan?:D
nekem van egy tippem de lehet h hülyeség :))
sztem az inzulintól amit benyom magának attól lesz ilyen
vagy mittomén :))

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#90) Vada válasza Vada (#88) üzenetére


Vada
tag

RTL Klub kezd rájönni , hogy kell egy sorozatot prezentálni a népnek nem úgy mint a tv2.Megvették a Battlestar Galaktikát (Csillagközi romboló. Úram atyám már a fordítás is szörnyen hangzik) betették szombaton már nem is tudom pontosan de 14.00 körülre.Borzalmas szinkron bugyuta , értelmetlen fordítás valami szörnyű volt.Simán főműsorosra kelett volna rakniuk azt is ahogy az RTL csinálja.Itt jut eszembe a Dr.House nézhetetlen időpontja bár így is jó a nézetsége mert annyira jó karakter az emberke benne.De borzalom amit ott művelnek és nem is veszik észre magukat...kicsit off lett sorry érte :DD

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#91) lajo válasza viharhozo (#85) üzenetére


lajo
senior tag

De mégcsak nem is hasonlítanak. :))

Az első magyar rész után hogy beindult....hehe..

[Szerkesztve]

Winner_hun: honnan van az a kép? vagy mi az?nem értem... :F

[Szerkesztve]

(#92) Remington válasza Vada (#88) üzenetére


Remington
őstag

jah sztem is jó series
a lostot útálom mert úgy nyújtják benne a történetet mint a tésztát...a rejtélyek városa jobb volt se az se volt az igazi...de ez eddig bejön :DD

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#93) Vada válasza Remington (#89) üzenetére


Vada
tag

Inzulin az másra kell de nem lövöm le a poént ;)

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#94) Winner_hun válasza _seth_ (#84) üzenetére


Winner_hun
félisten

najó, de ez magyar:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#95) Remington válasza Vada (#93) üzenetére


Remington
őstag

oksa ne is :DD

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#96) Winner_hun válasza lajo (#91) üzenetére


Winner_hun
félisten

film elejéből, hogy mennyiről maradtam le. mert a retekklub még szép, hogy a műsorújságban meg a neten közzétett műsorkezdés előtt kezdte adni az adást, így nem tudtam felvenni az egészet:(( Onnan van meg, ahol az a kép van. Csak arra vok kíváncsi, mennyiről maradtam le (időben, kb)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#97) trassher


trassher
addikt

én már láttam de idegesítő volt hogy hamarabb kezdték a köcsögök. michael hangaj még talán elmagy de abruzzi-é az nagyon ratyi lett. aki felirattal látta az tudja miről beszélek

Redmi Note 7

(#98) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én csak 2 percre néztem bele, de tényleg sz@r a szinkron. És én megvédem Millert (=Scofield), aki azt mondja, hogy segálos, annak üzenem, hogy az intelligenciával átitatott nyugodt elegancia szerintem messze áll az említett úriember stílusától.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#99) Vada válasza Sirpi (#98) üzenetére


Vada
tag

:DD :C

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#100) Vada válasza Sirpi (#98) üzenetére


Vada
tag

Én nem tudom megnézni őket szinkronosan.Idegesít ! 24 még elmegy ott nem lettek rossz a aszinkron hangok de a lost meg ez meg a többi....

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.