Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) kmiki20


kmiki20
senior tag

Ajánlom mindenkinek a bitgatet --> kb 700k-val lehet szedni a teljes 1. évadot.(aki nem tud bejutni az isohunton próbálkozhat.

És abban 100%-an igazatok van,h 1 rész kevés,ha elkezted nem bírod abbahagyni. :) (sajnos most ez van a 2. évaddal hetente 1 részt adnak le,már alig várom a folytatását.

Ut.:Tényleg nagyon izgalmas,mert sose lehet tudni,h mi fog következni,a cselekmények mindig ködösek :)

[Szerkesztve]

(#102) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
[link]
Ezt készülök letölteni. Tud valaki pont ehez feliratot, vagy linkelni olyan oldalt ahol minden részhez megvannak a magyar feliratok?

"Csak úgy mondom"

(#103) viharhozo válasza Sirpi (#98) üzenetére


viharhozo
addikt

Miller - Segalhoz hasonloan - barmit el tud jatszani. Csak egy pelda: [link]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#104) Vada válasza Csapi007 (#102) üzenetére


Vada
tag

Feliratok.hu ?

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#105) kmiki20 válasza Csapi007 (#102) üzenetére


kmiki20
senior tag

Érdemesebb az általam megnevezett oldalakról szedni,mert azokon 1-22-ig van fenn.A bitgate-n a felirat is mellékelve van.

Amúgy jól írta az előttem szóló feliratok.hu-n fenn van többféle verzió is.

(#106) Csapi007 válasza kmiki20 (#105) üzenetére


Csapi007
veterán

Ok, de a Bitgate-en regelni kell, és nekem nincs accom. :(
Közbe a feliratok.hu-n ezt találtam: [link]
Remélem ez jó lesz.

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#107) Vada válasza kmiki20 (#101) üzenetére


Vada
tag

Én mikor elkezdtem nézni a sorozatokat(tölteni) az első a stargate sg1 volt annak van most már 10 évada (22 rész 1 évad) akkor jött közben a 24 (5 évad) közben Stargate atlantis (3. évad megy most) Prison Break ( 2.évd kezdödött) Battlestar galactica (2. évadodt várjuk) The 4400 (3. évad megy) Smallville (most nem jut eszembe talán 6. évad jön most pontosan nem emléxem) tehát egyre több lett a sorozat és az ember rákattan főleg ha ilyen jók.Sima tv filmet nem igazán nézek inkább ezeket.

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#108) kmiki20 válasza Csapi007 (#106) üzenetére


kmiki20
senior tag

Hajnalban próbálj reggelni,mert asszem napi x ember reggelhet.

(#109) kmiki20 válasza Vada (#107) üzenetére


kmiki20
senior tag

24 komplette megvan,prison break 1. évad,Dr. House 1. évad(a 2. lassan csordogál :O ),Relytéjek városa,Lost...ja maffia komplette. :) Mostanában mi is rákattantunk ezekre.(mondjuk kolis net elbírja :D)

(#110) Vada válasza kmiki20 (#109) üzenetére


Vada
tag

Télleg a Lost kimaradt :)) Élvezetesek jó sorozatok és persze remek a fordítások készülnek.Nem is tudom mikor néztem utoljára szinkronos sorozatot.Talán SG1-t az első 2 évadot :B

WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

(#111) kmiki20 válasza Vada (#110) üzenetére


kmiki20
senior tag

Bizony a fordítók kitesznek magukért,ezért BIG THX nekik :R .

(#112) Csapi007 válasza kmiki20 (#108) üzenetére


Csapi007
veterán

Csütörtök van de nem tudok regelni. :(

"Csak úgy mondom"

(#113) Csapi007 válasza Csapi007 (#112) üzenetére


Csapi007
veterán

Na szereztem accot Bitgatre de onnan is csak 3-4 KB/s-el jön. :(((

"Csak úgy mondom"

(#114) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Srácok, nem láttam az első magyar részt, de ahogy olvasom, jobb is :U
A második évad elsö része brutál! DE! Emlékeztek, hogy hogy végzödött? Hogy ne löjjem le a poént: Ott ''izélnek'' éjjel az ''izén'', de a 02x01-ben már nappal van, és már nem ott ''izélnek'' az ''izén'' :( :((( Ezt jól megaztmondtam! :DDD De attól függetlenül megint azon veszem észre magam, hogy az asztalt csapkodom, amikor vége :D

Üdv, Dávid

(#115) Sipi16 válasza Ultram3jor (#114) üzenetére


Sipi16
senior tag

komoly és laposnak hittem de nem tudott elrángatni a tv elöl...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#116) Yooha


Yooha
aktív tag

Én is tegnap láttam az első részt, hát teljesen addiktiv! Hát én sem fogom kibirni a heti egy epizódot :) Egy csomó kérdést vet fel már az első rész, amire persze majd biztos lesz válasz pl. ki az a Fibonacci, Lincoln tényleg ártatlan-e (hát hollywoodisztikailag az :) )
Amit viszont nem értek: hogy látszik a tervrajz-tetkó? UV alatt, vagy olyan ''izén mögé kell nézni''? Ez utóbbit valaki megirhatja priviben..

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#117) paleinho válasza Yooha (#116) üzenetére


paleinho
senior tag

privi ment :DDD

(#118) _Blank_ válasza Yooha (#116) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Csak szemléltették azt ahogy Májkel látja magán a terveket-nyilván mivel ő tervezte a tetkót is- hogy laikus szem is kivegyen valami tervrajzhoz hasonló dolgot..

(#119) mimóza válasza Viktor77 (#12) üzenetére


mimóza
tag

Nem rossz sorozat...

[Szerkesztve]

(#120) bobace válasza Ultram3jor (#114) üzenetére


bobace
őstag

Már hajnalodott :P Szerintem is nagyon adja az uj évad, legalábbis első rész alapján, de van egy rossz sejtésem mely szerint elég rétestészta lesz, és ha bejön akkor hogy lesz belőle 3. évad...

Az első magyar részen meg röhögtem ami a szinkront illeti, de azért igazi rajongó vagyok és nézni fogom :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#121) bobace


bobace
őstag

Bocs a dupláért de érdemes megnézni,mert összefoglalja a hibákat :( : [link]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#122) brownus válasza bobace (#121) üzenetére


brownus
veterán

sírni tudnék. megen. nekem csak az első 10-20 percre volt idegem nézni a retken.

(#123) Integra


Integra
titán

edzésen voltam úgyhogy nem láttam, ahogy hallom ritka szar lett a szinkron, igazi ''magyaros''...
még jó, hogy cimbinél már dvd-n van angolul :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#124) Bibby


Bibby
addikt

Én most néztem meg, és nem érdekel milyen a szinkron, bizony, ilyen igénytelen vagyok. Úgyis a tévében fogom követni, szóval ezért sem vagyok kíváncsi az angolra.
Aki nem látta eredeti hanggal annak nem böki a csőrét ennyire véleményem szerint. Nekem csak az a baj ezekkel a sorozatokkal, hogy már most tudom van 2. évad, ebből viszont rögtön következtetek hogy nem sikerül megszökni...stb,stb.

Ελευθερια η θανατος

(#125) kmiki20 válasza Bibby (#124) üzenetére


kmiki20
senior tag

''hogy nem sikerül megszökni'' -->Ezt nem tudhatod ;) (mivel még nem láttad a többi részt,viszont sokan vagyunk akik már a 2. évadot várják hétről-hétre :) )

(#126) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

néztem vagy 20 percet de annyira nem kötött le, igaz így voltam a losttal is, majd 1xree néztem meg az összes 1. évedbeli részt és már a 3 szezont várom
valszeg így lesz a szökéssel is h majd egybe megnézem

Resistencia eterna

(#127) Troy.


Troy.
addikt

Nekem tetszett. :U Bár megvan angolul is.

.

(#128) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Én eddig láttam az első 13 részt.És eddig nekem nagyon bejön.Valaki nem tudja hogy honnan tudnám letölteni a többi részét?(warezen kívül).

Előre is köszönöm.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#129) szepi79 válasza [pod]Diablo (#128) üzenetére


szepi79
őstag

Valaki nem tudja hogy honnan tudnám letölteni a többi részét?(warezen kívül).


csak warezen belül lehet bármilyen sorozatot/filmet/játékot letölteni. ha legális lenne ilyesmit ''csak úgy'' leszedni a netről, gondolod bárki is megvenné DVDn?

bagyulajuve: engem a csávó akaratereje fogott meg (mármint a ''kisöccsé''), nem semmi elszántság kell ahhoz, hogy az egész testedet fullra tetováltasd, bemenj börtönbe (,a többit nem lövöm le, de benn is elég durva történnek a csávóval), stb.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#130) Xantomas


Xantomas
őstag

Mikor belenéztem a sorozatba, egyből a srác cellatársán akadt meg a szemem. Pont úgy néz ki, mint az FPS Doug, a ''Boom, headshot''-os ürge.

Van valami alapja, vagy hülyeséget gondolok?

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#131) asass1n


asass1n
csendes tag

olvastam pár commentben, h igy a lost ugy a lost, nos mig lehetett szedni a lost 2seasont netről akkor értem haltam érte .. prison break , isten szintén , megfogott. :B már alig várom a s02e02t..és volt olyanrol szo hogy lost gagyi stb,szal majd megnézném az arcotokat h mennyire szar miközben nagy élvezettel sasoljatok a s03mat:))

(#132) [pod]Diablo válasza szepi79 (#129) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Nekem még az is teteszik a csávóban hogy az elején nagyon nem néztem ki belőle,hogy milyen kemény gyerek.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#133) Grass válasza Xantomas (#130) üzenetére


Grass
aktív tag

Mekkora kocka vagy :DDD
De most hogy így mondod... :)
De nem ugyanaz a két ember.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#134) thaler2


thaler2
senior tag

Elérhető a 2.rész is már :) Felirat 2 nap múlva :)

(#135) brownus válasza thaler2 (#134) üzenetére


brownus
veterán

we know

(#139) The DJ


The DJ
addikt

2 nap alatt kivégeztem a 22 részt, szóval tetszik csöppet :DDD

De most megint jöhet az izgalom és a várakozás, amíg a többit láthatom...

Szerintem nagyon jó sorozat, kár, hogy a TV-ben hetente csak 1 részt adnak.
A magyar szinkron pedig annyira nem gáz szvsz, bár az tény, hogy az angol nagyságrendekkel jobb. :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#140) _seth_ válasza The DJ (#139) üzenetére


_seth_
veterán

A helyzet ugyanaz csak 1 nappal több idő kellett hozzá :)

Most töltöm az se2 1-2 részét :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#141) koxx válasza thaler2 (#134) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

már kijött a felirat is

(#142) kmiki20


kmiki20
senior tag

Újabb izgalmas rész.(sztem nagy hülyeséget csináltak..)

(#143) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Micheal cellája az első vagy a második szinten van?

"Csak úgy mondom"

(#144) The DJ válasza Csapi007 (#143) üzenetére


The DJ
addikt

2.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#145) piqla


piqla
őstag

Scofield akarok lenni :O [link]

Szereted az állatokat?

(#146) Csapi007 válasza The DJ (#144) üzenetére


Csapi007
veterán

:F
Megkérdeztem mást is ő azt mondta hogy az elsőn van. Abruzzi cellája biztos a másodikon van és oda meg FEL szokott nézni, de ezt csak most láttam, mert még csak a 12. résznél tartok. :B

"Csak úgy mondom"

(#147) Woodslave válasza Csapi007 (#146) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most amikor kitört a balhé, lelökték az emeletről és akokr ugye a cellája előtt állt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148) The DJ válasza Csapi007 (#146) üzenetére


The DJ
addikt

A 2.-on van ez tuti, higgy nekem, túl vagyok az első évadon és a 2. évad első 2 részén :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#149) bobace


bobace
őstag

Istenem hogymég mindig a magyar szinkronnál kell tartanom... Zsebes :((( te jó ég és a hangja mint valami tisztes családapáé... De olyan furcsa nézni megint, az én fejemben ezek a zesemények valahol a 5. rész környékén vannak...

A 2 .sorozat még mindig jó. Ez az inváziós csávó, úúúú de fejbe kapnám :DDD

Aki meg ezek után élőben szeretné nézni a sorozatot: [link] töltse, nézze :P

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#150) spirit007


spirit007
senior tag

Az ''ilyen'' sorozatokat egy szuszra szoktam végignézni ;]
RTL-en alapból kiborítana a sok reklám ...
Monnyuk a 2. évadot már én is várom - jobban mint az eltünteket - de nem mondanám , hogy álmatlan éjszakáim vannak :)
Gyanítom lesz 3. évad is ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.