Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz blakey #20165 üzenetére

    Nekem nem megy be :) Fél évente le szoktam szedni azért, hogy magát az elejét letakarítsam, ilyenkor lámpa alatt forgatva átvizsgálom a belső felét is, mert iszonyatosan fel tud b****ni ha észreveszek egy szöszt is ami belül van (egyszer volt :) ). De még soha egy porszem nem volt rajta a sarkoknál.
    Amúgy persze elhiszem ha neked bemegy, nem azért kérdeztem. Elég ha rosszul fekszik fel az üveg kicsit, úgy, hogy nem is látod, de a por pár hónap alatt bejut a hajszálnyi résen.

    A kijelző beporosodását viszont beszoptam én is (típushiba volt, az 2011 utániakban már javították). Azt gariban sikerült cseréltetni hálisten.

    Nekem amúgy ez nem lenne dealbreaker, a ragasztottnál pláne nem tartanék tőle. Viszont van annyi más szopás vele, hogy bár még vacilálok kicsit, de azt hiszem nem imac lesz az utód.

Új hozzászólás Aktív témák