Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42301) venember83 válasza darál0w (#42280) üzenetére


venember83
nagyúr

Visszajátszásnál látszott, hogy szándékosan nem tette előre a lábát, hanem megállította, hogy elessen, és tizenegyes legyen. Meg lehet adni a tizenegyest, de az ilyeneket én nem adnám meg. Ahogy az időhúzásból fetrengő játékost se engedném vissza 4-5 percig. De én már csak ilyen radikális vagyok.

(#42302) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nehéz elhinni, hogy az oroszok helyett azok a csehek jutnak tovább, akik az első meccsen 4-1 -re kikaptak... :U Ilyen a foci, ez van.

Görögök minden bizonnyal a németeket kapják, szóval az lesz a végállomás. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#42303) kukinyo


kukinyo
addikt

Ezt nem hiszem el. :W
Görögök már megint mákolnak.

(#42301) venember83: Úgy van.Sőt még ő rúgott bele az orosz lábába.

[ Szerkesztve ]

(#42304) Ijk


Ijk
nagyúr

Úgy hallottam hogy a görög kormány megrakta a maradék állami vagyont a bukiknál, görög csapat továbbjutására, holnap zsebből fizetnek a németeknek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#42305) Integra válasza Ijk (#42304) üzenetére


Integra
titán

a németek már lezsírozták :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42306) szab.tam válasza Ijk (#42304) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen, de a bukik spanyolok voltak. így az euro tényleg bukik...
(ööö, nem dolgoztam rajta sokat....) :N :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42307) baluka26


baluka26
veterán

Már csak Samaras miatt jó, hogy továbbjutottak a görögök. Elképesztően elegánsan kurvajó futballista.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#42308) Motion_Blur válasza MPowerPH (#42302) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Görögök minden bizonnyal a németeket kapják"

Epic battle lesz! :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#42309) darál0w válasza venember83 (#42301) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a fetrengős résszel egyetértek...a másiknál viszont ott volt a kontakt...meg ha nem is fújja be...sárga szineszkedesert...ugyan.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#42310) homeless09 válasza Motion_Blur (#42308) üzenetére


homeless09
őstag

szerintem sima német győzelem.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42311) Ps Vita válasza homeless09 (#42310) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sztem is,Gomezt( :B ) még ők se tudják megállítani...

(#42312) MPowerPH válasza Motion_Blur (#42308) üzenetére


MPowerPH
félisten

:K :K De még holnap a németeknek is pontot kell szerezni, és itt az EB-n semmi sem biztos.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#42313) Integra válasza MPowerPH (#42312) üzenetére


Integra
titán

az szép baleset lenne, de én ilyen kutyaütő hollandok mellett meg ilyen ősmákos görögök miatt már semmit sem merek tippelni ...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42314) Ps Vita válasza Integra (#42313) üzenetére


Ps Vita
őstag

Portugál,Dán továbbjutás ütne mint a "kettóhúsz"

(#42315) Ijk válasza Integra (#42313) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért voltak mákosak a görögök? A ruszkik szarul játszottak, a görögöknek nem adtak meg egy büntetőt, nem állítottak ki egy orosz védőt, és rúgtak egy hatalmas kapufát.
Hollandok sem annyira rosszak, dánok ellen nem tudom mit csináltak, németek ellen pedig nagyon nehéz mindenkinek. Nehéz az a csoport na.

Jó ez az EB, mondjuk jobban örültem volna ha most oroszok és görögök jutnak tovább.
Samaras elképesztő, emlékszem anno az argentinok orra alá is sok borsot tört.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#42316) Tibiajax válasza Ijk (#42315) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Hollandok sem annyira rosszak
de, azok sajnos

(#42317) MunezXBK válasza Tibiajax (#42316) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az EB-n...de az oda vezető úton, hogy szerepeltek? :U

(#42318) venember83 válasza Tibiajax (#42316) üzenetére


venember83
nagyúr

Puccs, nem tetszik a lurkóknak a szövikapi? :U Nehéz megemészteni ezt a teljesítményt az utóbbi világverseny után.

(#42319) Integra válasza MunezXBK (#42317) üzenetére


Integra
titán

tök mindegy. tudjuk, hogy profikból áll az egész csapat, világklasszis mind. ennek ellenére pocsékul játszanak az eb-n, óriási csalódás. ez van. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42320) Ricardo válasza venember83 (#42318) üzenetére


Ricardo
félisten

" szövikapi"

Ezen el kellett gondolkodnom mit is akar jelenteni.

(#42321) kukinyo válasza Integra (#42319) üzenetére


kukinyo
addikt

Így van. :K
Valószínűleg elvesztettünk pár jó mérkőzés élményét miattuk.

(#42322) Napfénysüti válasza darál0w (#42309) üzenetére

A túlolalon meg az egyértelmű színészkedésért nem adott lapot a spori. Igen következetes volt... :U

Més que un club!

(#42323) Tibiajax válasza venember83 (#42318) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem fogod elhinni, de nekem a vb sem tetszettek annyira. még akkor sem, ha a döntőig meneteltek. persze, szurkolok nkeik ugyanugy, imádom őket ugyanúgy, ők maradnak a kedvenceim, de, amíg van bommel, de jong és ez a semmitérő (van der wielt kivéve) 'védelem' van a Hollandoknak, nem bírom sajnos úgy isten igazából szeretni őket.. legalábbis úgy nem, mint ahogy az előttük futott generációkat
a 2008-as eb-n imádtam úgy igazán őket utoljára, ott parádéztak és nagyon jól mentek. a szar oroszok szivatták meg őket a végén, akkor nagyon sajnáltam őket utoljára igazán

ennek a mostani csapatnak nagyon szeretem a közepét, de az elejével is vannak bajaim
nincs olyan ék, mint anno Kluivert volt, aki az az isteni igazi 9-es volt, nincs egy igazán fenomén Bergkamp elöl, van persie semmi, nulla. amilyen jó az arsenalban, olyan zéró a válogatottban már jó ideje, hogy miért van ez így, nekem senki nem tudja megmagyarázni, talán ő maga sem tudja. de egyébként, rendkívül csöndben és szolidan megjegyzem, nekem, soha nem volt ő fele olyan klasszis sem, mint amennyire pl az elődjének és mentorának, Bergkampnak az utódjának tartják. arsenal sok gól meg mostmár captain ide vagy oda
nem tudom, mi lesz ma este, de nem igazán tartom valószínűnek, hogy ez a mostani csapat meg tudja verni a portugálokat. de ha valami isteni fordulat segítségével mégis, akkor még sokra vihetik akár az eb-n. eddig a nagy meglepetések tornája ez, hátha..

(#42324) Integra válasza Tibiajax (#42323) üzenetére


Integra
titán

most már pozitív értelemben is lehetne meglepetés :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42325) Ps Vita válasza Integra (#42324) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nekem a hollandusok kizúgása pozitiv meglepetés lenne :DDD

(#42326) MPowerPH válasza Tibiajax (#42323) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem két baja van a csapatnak. Robben és az egó...és ezt komolyan gondolom.

Don't Tread On Me

(#42327) Integra válasza MPowerPH (#42326) üzenetére


Integra
titán

kár robbenre kenni, az egó mindegyikben ott van.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42328) Napfénysüti válasza MPowerPH (#42326) üzenetére

Plusz a védelem, vagyis annak némi hiánya.

Més que un club!

(#42329) baluka26 válasza Tibiajax (#42323) üzenetére


baluka26
veterán

Meg hogy egy húszperces Afellay stabil kezdő tud lenni...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#42330) Ps Vita válasza Integra (#42327) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igazad van Robben "ritkapocsékszar" formában van,karrierje mélypontján,de nem lehet rá kenni a hollandok kudarcát

(#42331) Ps Vita


Ps Vita
őstag

"NINCS ROTÁLÁS. „A cserejátékosoknak el kell fogadniuk ezt a szerepet. Talán nem elégedettek, de ez természetes” – nyilatkozta Joachim Löw, a német válogatott szövetségi kapitánya. A vasárnapi ellenfél, Dánia így tehát a németek első sorára számíthat."

Örülök neki ,meg nem is.....
Ha sérülés nélkül lehozzuk az EB-t akkor jó,viszont ha a döntőre kiesik valaki akkor elég gáz lesz,hogy olyan játékos fog kezdeni aki szinte semmit nem játszott addig
A semittevő Podolski-t cserélje már le Götze-re vagy Reus-ra,mert hiába Jogi kiskedvence 10 emberrel nehéz játszani...

[ Szerkesztve ]

(#42332) 7600 GS válasza Tibiajax (#42323) üzenetére


7600 GS
addikt

Teljesen egyetértek Veled. Igazából én már a torna előtt sem értettem, hogy miért olyan nagy favoritok a hollandok, mert nem láttam bennük semmi olyat, ami esélyessé tenné őket a végső győzelemre, csapatként nem jók. Utoljára ahogy mondod, a 2008-as EB-n játszottak jól. Továbbá szerintem nagy hiba volt, hogy nem vitték ki Nistelrooyt, mert ő neki nem kell annyi helyzet, mint Persienek, meg szerintem a két játékos nem is egy szinten mozog, ami a játéktudásukat illeti.

(#42333) lvnt válasza 7600 GS (#42332) üzenetére


lvnt
őstag

Valóban hatalmas hiba volt egy már visszavonult 36 éves játékost nem kivinni, aki lőtt kemény öt gólt az idényben, miközben a keretben van a négy topbajnokság közül kettőnek a gólkirálya. :U

(#42334) baluka26 válasza 7600 GS (#42332) üzenetére


baluka26
veterán

Annyira vártam már ezt :DDD

De a spanyoloknak is ki kellett volna vinni Raúl-t, nem?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#42335) pohár válasza baluka26 (#42334) üzenetére


pohár
félisten

én a franciáknál elnézegetném Henry-t Benzemával elöl :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42336) venember83 válasza pohár (#42335) üzenetére


venember83
nagyúr

Középpályáról pedig megtámogatva Cantonával (csatársorba már nem fér be) és Zidane-nal, mi? :DDD

(#42337) lvnt válasza baluka26 (#42334) üzenetére


lvnt
őstag

Miert, te nem tartod nagy hibanak, hogy Prandelli nem vitte vegul Zolat, vagy hogy Makelele kimaradt a szukitett francia keretbol? ;]

[ Szerkesztve ]

(#42338) Ps Vita válasza venember83 (#42336) üzenetére


Ps Vita
őstag

Del Piero-nak is az EB-n a helye.. :))

(#42339) pohár válasza venember83 (#42336) üzenetére


pohár
félisten

úgy úgy :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42340) 7600 GS válasza baluka26 (#42334) üzenetére


7600 GS
addikt

Mivel általában kell egy második csatár is, ezért miért is ne? Ha RvP nem képes belőni a helyzeteit, akkor gáz van, márpedig úgy tűnik, hogy nem tudja most őket belőni. Nisty biztos többet vert volna be.

Na de nekem aztán édesmindegy, a spanyolok meg a németek, meg remélhetőleg a franciák meg a portugálok is továbbmennek, nekem ez számít. Hollandkák meg csináljanak amit akarnak, majd otthonról szurkolnak valakinek.

Egyébként a korral meg nem tudom hogy miért kell élcelődni, Sevcsenko sem egy mai gyerek, igazam van? :) És ő sem űzi rosszul ezt az ipart.

[ Szerkesztve ]

(#42341) baluka26 válasza 7600 GS (#42340) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, csak az ukrán fiatal csatárok a Vakok és világtalanok FC labdarúgói :D
pohár: Trezegól kihagyhatatlan egy EB-ről :))
levi: Komoly hiba volt mindkettőt kihagyni :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#42342) 7600 GS válasza baluka26 (#42341) üzenetére


7600 GS
addikt

Csupán arra akarok kilyukadni, hogy hidd el, minden csapatba kell egy olyan játékos, aki már sok nagy csatát megélt, ergo van rutinja, mert az marha sokat számíthat.

Na de picit más: "Modric ideális lenne a Real Madridnak, de nem én vagyok Mourinho. Ha nem megy a Realba, akkor a Manchesterbe vagy a Chelseabe fog igazolni" - nyilatkozta a Real Madrid egykori játékosa, Davor Suker.

(#42343) baluka26 válasza 7600 GS (#42342) üzenetére


baluka26
veterán

van Bommel.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#42344) littlelion21 válasza baluka26 (#42343) üzenetére


littlelion21
addikt

a "marha" szóról nekem is ő ugrott be ;]

(#42345) 7600 GS válasza littlelion21 (#42344) üzenetére


7600 GS
addikt

Én erre látod nem is gondoltam, de gonosz vagy. ;]

(#42346) Creative997


Creative997
őstag

Tud valaki olyan oldal(aka)t, ahol meg tudom nézni két nemzet egymás elleni statisztikáját? Hányszor játszottak egymás ellen, ki hányszor nyert, hány döntetlen. Ha dátum, eredmények is vannak az csak ráadás lenne, de annyira nem lényeges.
Amúgy most speciel a német-orosz érdekel

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#42347) kukinyo válasza Creative997 (#42346) üzenetére


kukinyo
addikt

(#42348) Integra


Integra
titán

taktikai csel:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42349) Creative997 válasza kukinyo (#42347) üzenetére


Creative997
őstag

Mindössze ennyiszer találkozott egymással a német és orosz csapat? :Y Sajna az NSZK-Szovjet nincs benne :(

Ám jó az oldal, köszi!

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#42350) venember83 válasza Integra (#42348) üzenetére


venember83
nagyúr

De ez öngól amúgy. :)

42349: Mivel Oroszország és Németország elég fiatal ország, ne csodálkozz. A Szovjetunió és NSZK, NDK más tészta.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.