Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  64 bitre írt játékot az atari (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

[L]http://index.hu/tech/szoftver/atari0921/[/L]

Tudom, hogy ez software hír, de szerintem mégis inkább ide tartozik. Igaz, hogy egy fecske még nem csinál nyarat, de azért úgy néz ki elindult valami.

(#2) Ra3 válasza csudri (#1) üzenetére


Ra3
őstag

kiváncsi lennék pl mennyivel lehetnek jobbak a textúrák, modellek? gondolom a kinézeten ezt értették, pedig azt leginkább a memória mennyisége, meg a videókártya képességei határozzák meg, nem igazán az oprendszer, de biztos igazuk van...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#3) Alvin_ti4200 válasza csudri (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hát a demó nekem 32 bit alatt is úgy számguldott, hogy alig lehetett lefogni:D De örömteli hír, hogy végre valaki foglalkozik a +teljesítménnyel is. Mondjuk sajna az M$ keze is benne van, hogy az A64 nem tudja megmutatni 100%-ig, hogy mit tud:U

(#4) rog


rog
addikt

mondjuk egy erőmű nem kell hozzá:
system : Pentium III or AMD Athlon 1 Ghz (1.5ghz recomm.)
ram: 256Mb (512recomm.)
video 64 mb (128 rec.)

(#5) Alvin_ti4200 válasza rog (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mondjuk valljuk be, nem is néz ki egetverően a game. De legalább jó kis lövöldözős:)

(#6) rog válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére


rog
addikt

de majd a 64bit! az kell neki, attól egyből tisztább és felszabadultabb érzés ..izé.. grafika meg hang lesz majd benne egycsapásra. :))
a ''64''-string most egy darabig olyan lesz mint tavaly-tavalyelött az ''XP'' volt. :D

(#7) iguana


iguana
őstag

biztos, h ez csak a 64 bit megléte esetén jön elő?
[L]http://www.atari.com/shadowops/us/amd.html[/L]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#8) Alvin_ti4200 válasza iguana (#7) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mondjuk azt én sem értem mi köze a procinak a grafhoz:F

(#9) Frigo


Frigo
őstag

Azt olvastam valahol hogy az Atari-s UT2004-ből adtak ki 64bites verziót ,ami a 64 bitnek köszönhöteön gyorsabban futott.

(#10) L3zl13 válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Lehet, hogy nem használ HW gyorsítást. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#11) Thom! válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


Thom!
veterán

DX7 vs. DX9? :)

(#12) Alvin_ti4200 válasza Thom! (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ja, kb.:) Én játszottam a demóval és tényleg nem volt valami szép. De legalább ment vagy 200 fps-sel 4/16-ban:D

(#13) Alvin_ti4200 válasza L3zl13 (#10) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

lol

(#14) rog


rog
addikt


if (isA64Detected())
{
setHighResTextureMode(True);
}
else
{
setHighResTextureMode(False);
setExtraWaitCycles(True);
}

(#15) Alvin_ti4200 válasza rog (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

:DDD

(#16) e-biza


e-biza
őstag

szép játék :) érdekes hogy igy kényszeritenek a 64bites átállásra. amúgy milyen maga a demo? (összhatás)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#17) Alvin_ti4200 válasza e-biza (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem a demó elég nehéz, de pörgős:) Én már várom a teljes változatot, elvileg mától lehet kapni a boltokban.

(#18) Frigo válasza e-biza (#16) üzenetére


Frigo
őstag

Ja igen ,U2 enginen alapszik a drága.

(#19) Belvaros


Belvaros
tag

Hát a honlapon lévő intro elég kis felbontású volt, de még itt is ki lehetett venni, hogy a karakterek nem valami egetverően magas poligonszámúak, egy Doom 3 után szerintem ez igencsak vissza lépés. Félek tőle, hogy a fiúk egyszerűen nem szeretnek optimalizálni és így oldották meg a dolgot... :(

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  64 bitre írt játékot az atari (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.