Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodHeart


GodHeart
senior tag

Nah az a helyzet, hogy egyik rokonom most teszi/tette le a tanári diplomát, eddig mást dolgozott. Én úgytudom, hogy kb 2 éve kijött egy rendelet, ami szerint, hogy megkapja a diplomát nemkell nyelvizsga, hisz 40 éven felül van. Hülye tanárjai megíratták vele, az angol nyelvizsgát, szerencsétlen persze, hogy karót írt, de mivel ő nem jogász, nemtudja, hogy mire is hivatkozzon. Ebben kérném a segítségeteket, hogy valami törvényi paragrafusra, vagy hogymondják, arra hivatkozzatok. Köszönöm!

(#2) 50 CENT válasza GodHeart (#1) üzenetére


50 CENT
tag

OFF TOPIC 19

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3) GodHeart válasza 50 CENT (#2) üzenetére


GodHeart
senior tag

figyu elhiszem, hogy lelkes vagy mert most keveredtél ide, de szerintem aki jogász, az így jobban idevetődik, és ha lehet erre ne válaszolj, ne offold szét. köszönöm.

(#4) tiv83us válasza GodHeart (#3) üzenetére


tiv83us
veterán

Jaja, valaki majd talan jon es segit, addig is UPsidedown.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5) kraftxld válasza GodHeart (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tudomásom szerint nincs ilyen rendelet. Mindenkinek nyelvvizsgát kell tenni aki diplomához akar jutni. És a diplomáját se adják ki amíg nincs nyelvvizsgája.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) Agostino válasza GodHeart (#1) üzenetére


Agostino
addikt

Hello.

Először is ráakadtam erre : Bővebben: link. Itt az illetőt eligazították az Oktatási Minisztérium honlapjára. Kutakodtam, és ide jutottam. Ha ezt : Bővebben: link letöltöd, és a Felvi forumán megtalálható útmutatás alapján kikeresed a neked fontos részt, szerintem választ kapsz a kérdésedre.

Remélem segíthettem. :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#7) mikoljan válasza GodHeart (#1) üzenetére


mikoljan
tag

Hello!

Két linket adnék:
Bővebben: link
Itt az 519. (kérdés) és 525. (válasz) hozzászólást nézd meg
Bővebben: link

- - - We Enter Into The Future - - -

(#8) GodHeart válasza mikoljan (#7) üzenetére


GodHeart
senior tag

huh asszem pont ez az amit kerestem! :) remélem ez lesz az!

Agostino először azt néztem meg, az első linken lévő valóban tökéletes, a második az nekem bonyolult, vagy lehet csak annak néz ki!

Nah mikoljan csekkolom az érintettel, remélem ez az! :R

(#9) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

ha az utolsó 2szemeszter (félév)-ben már betöltötte a 40évét akkro NEM KELL nyelvvizsgát tennie amugy meg ajánlott a cigány nyelvet elővenni ilyen esetkre a leg egyszerübb nyelv amiböl vizsgázni lehet.. (nem röhögni)

pl ÉDesanyámnak már nem kell Nyelvvizsga és az Eszterházy Károly Tanárképzőre jár és pedagogiát tanul...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#10) GodHeart válasza TexT-BoY (#9) üzenetére


GodHeart
senior tag

az érintett személy, már mikor elkezdte a fősulit, már akkor elmúlt 40! :) most 45 körül ját

(#11) kraftxld válasza TexT-BoY (#9) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A cigányt már nem fogadják el.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#12) tildy válasza kraftxld (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs hogy ezt mondom, de már előbb is balgaságot írtál, úgyhogy jobb ha alátámasztod valami doksival , hogy tényleg nem fogadjájk el...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) kraftxld válasza tildy (#12) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Linkkel nem tudom alátámasztani, de én így tudom. Abban igazad van, hogy az elöbb téves info-m volt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14) tildy válasza kraftxld (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Bővebben: link
Tavalyi cikk....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) kraftxld válasza tildy (#14) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ezt én is olvastam, de ebben hol van, hogy cigány nyelvet elfogadják-e vagy nem?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16) lamadou válasza kraftxld (#15) üzenetére


lamadou
senior tag

''Bizonyítványok eszperantóból és lováriból is''

(#17) tildy válasza kraftxld (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

''A BDF-en regisztrált nyelvvizsga-bizonyítványok szerint a hallgatók többsége az angolt és a németet beszéli, a harmadik-negyedik helyen pedig az eszperantó és a lovári nyelv áll. Guttmann Miklós hozzátette: az utóbbi két nyelvet különösen a levelező hallgatók kedvelik, akik azt állítják, ezekből könnyebb megszerezni a középfokú képesítést, mint a legnépszerűbb nyelvekből.''
Ebből számomra kiderül, hogy amiatt, mert....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) kraftxld válasza tildy (#17) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ok, igazatok van :DDD Figyelmetlenül olvastam el :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19) Agri válasza tildy (#12) üzenetére


Agri
csendes tag

Hat a ciganyt mar csak nem akarja megtanulni.. meg minek? ha egyszer az az anyanyelve ... :)

Ha jól érzed magad, ne aggódj. El fog múlni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.