Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Triplala-X


Triplala-X
csendes tag

Hello. Lenne egy kérdésem: A mostani konfigom amit láttok a feh nevem alatt szeretném fejleszteni..2 irányon gondolkodtam:

1:Nagyobb Celeron/P3-as processzor tuningolva (c.a 1ghz-s)

2: duál procis alaplap és abba 2*5-700mhz P3 vagy celeron 2*500mhz-s.

mit ajánlotok? játékra netezésre használom nameg videókódolásra és adatátvitelre:)

alulírom

(#2) Triplala-X


Triplala-X
csendes tag

Bővebben: link :DD

alulírom

(#3) >Borisz< válasza Triplala-X (#2) üzenetére


>Borisz<
tag

1 NAGY-ra szavazok! Aproneten vagy bárhol simán találhatsz egy jó kis ASUS TUSL2C valami Tualatin procikkal amik húzhatóak mint állat akár 1300-1500-n.

Ezt mondom Én :DD

(#4) rup1u5 válasza Triplala-X (#1) üzenetére


rup1u5
nagyúr

játékra fölösleges a dual proc.
esetleg, talán néhány video kódoló program tudja kihasználni de azokhoz nem értek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#5) Protezis válasza Triplala-X (#1) üzenetére


Protezis
őstag

Miért nem veszel egy olcsó s478-as lapot 4k körül, meg bele egy kisebb p4-et?
Gondolom sd-ramod van, az meg ddr árában van kb. Szerintem nem sokkal lenne több, mint egy duál lap, plusz abba procik.

(#6) Triplala-X


Triplala-X
csendes tag

hát nem tudom..eddig ugy voltam vele hogy a 2proci=töb chace és mivel a procik a feladatokat elosztják egymás között így jobb választás..a gyenge P4 nem lenne jó mert az táp+memória cserével is jár ha meg duált veszek 2 proci ele nem olyan nagy szó..az ST6-omat nem adom el max a procit cserélem belőle nagyobbra..miylenre gondoltatok és mennyiért?

alulírom

(#7) Triplala-X válasza >Borisz< (#3) üzenetére


Triplala-X
csendes tag

a te evdből valahogy mindig a borisz3.uw.hu jut eszembe:DD

alulírom

(#8) rup1u5 válasza Triplala-X (#6) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem osztják el a feladatokat egymás között a procik csak ha az OP rendszer is támogatja a több processzort. ez nálad annyit jelent, hogy ha xp-t használsz akkor az egyik cpu semmit nem csinál csak ott csücsül. még játékok alatt is.

én a helyedben elgondolkoznék ezen a Tbred-en Bővebben: link

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#9) Triplala-X


Triplala-X
csendes tag

ez biztos?más op rendszer is ezt csinálja?csak szerver dolgok nem?basszus. ez gáz.

alulírom

(#10) karyo válasza Triplala-X (#1) üzenetére


karyo
senior tag

Én Socket 764 + Sempron vagy használt olcsó A64-t javaslok, ár/érték arány
ott a legjobb ma.

Enjoy the silence.

(#11) #53172992


#53172992
törölt tag

könyörgöm 2005. 9. hanyadika is van :D duál pentium 3. jézus.
Vuck

(#12) Triplala-X válasza karyo (#10) üzenetére


Triplala-X
csendes tag

hát lehet..nyár elején A64-et akartam csak ugy voltam vele hogy duálra várok..aztán most megint kezdődik a gépvásárlási láz.

alulírom

(#13) >Borisz< válasza Triplala-X (#7) üzenetére


>Borisz<
tag

:DD:DD:DD Ő nem Én vagyok :DD:DD:DD

Pedig én is foglalkozom hasonló dolgokkal :))

(#14) Protezis válasza Triplala-X (#6) üzenetére


Protezis
őstag

Igen, inkább megérné DDR-es p4-et venned. De mondtam, hogy SD és DDR nagyjából 1 egy árban van, így ha eladod a mostanit, szinte ugyanakkora ddr-t tudsz belőle venni. (kis szerencsével). Persze ez igaz AMD vonalon is.

(#15) wassermann


wassermann
addikt

Az a helyzet, hogy a duálprocis konfigban még ha támogattja is az op.rencer ezt, az egyik proci tényleg csak a lábát lóbálja, mert bizony a futó proginak is képesnek kell lennie arra, hogy kiaknázza a duál lehetőségeit!
- Szóval még egy szavazat az EGY DE ERŐS mellett.

(#16) P.H. válasza #53172992 (#11) üzenetére


P.H.
senior tag

Hát, a dual P4 bármely formájában alig megfizethető még mindig :)

Triplala-X:
két kicsi = játékra alkalmatlan, de egészen kényelmes, a Windows gördülékeny (pl. tesóm 1.7-es P4-éhez képest), irodai/média célokra teljesen jó (programozás, net, TV, rádió, film, mindezt akár egyszerre). Meg nem elterjedt dolog (hi'end of lo'end :D). Meg lassan egy többen fognak két magra fejleszteni, azt meg majd ezen is meg lehet érezni.


[Szerkesztve]

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#17) Triplala-X


Triplala-X
csendes tag

ez gáz..bár utolsó játék nyáron az SA volt azóta nem nagyon max ilyen ezer éves izék :D nem tudom mi legyen.. 2003szerver vagy mi legyen?? nem tudok dönteni:))

alulírom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.