Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80901) Bluerainbow válasza Gabesz84 (#80893) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Sose értettem ezt az árkülömbségeket. Ugyanez nálunk 76000 ft
És a román emag-on is annyi

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#80902) okibots válasza desolator (#80896) üzenetére


okibots
aktív tag

Hát nekem a Mad Max nagyon bejött,a térképet is kivégeztem teljesen, jópár kellemes órát beleöltem.
Nekem a AC: Unity, Battlefield 4, Halo 5 kampánya okozott olyan élményeket, hogy alig vártam, hogy vége legyen:D

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#80903) Gabesz84 válasza Bluerainbow (#80901) üzenetére


Gabesz84
őstag

hinnye, pedig én azt hittem ez már jó ár, a tavalyihoz képest mondjuk, de ennek fényében elmennek ám a búsba.

(#80904) bLaCkDoGoNe válasza Bluerainbow (#80901) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Áfa, béfa, tréfa?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#80905) Czimby válasza gianni85 (#80900) üzenetére


Czimby
addikt

Szerintem is az autós részre több hangsúlyt kellett volna fektetni, a tábor elfoglalás 30.-ik alkalom után már kicsit uncsi volt. Maga a story pedig iszonyat rövidke volt. De a sok egyhangú táborral meg lelőhellyel felnyomták legalább a játékidőt 40 órára...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#80906) sugarforce válasza gianni85 (#80882) üzenetére


sugarforce
őstag

Én pont most tolom a Mad Max-et és egyáltalán nem droppol. Lehet csoda boxom van :D

(#80907) gianni85 válasza sugarforce (#80906) üzenetére


gianni85
veterán

Lehet csak másik fórumon írtam, de az a helyzet, hogy kb a feléig nekem se droppolt. A második harmadik nagy területen kezdte.

(#80908) sugarforce válasza gianni85 (#80907) üzenetére


sugarforce
őstag

Na este játszok vele, a második területet már majdnem kivégeztem, kíváncsi leszek.

(#80909) Bluerainbow válasza bLaCkDoGoNe (#80904) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

7 % külömbség a két ország áfája között. Ez nem kellene akkora árkülömbséget jelentsen. A steam játékok (meg az xbox-ps) nagyjából egy árban vannak. Én a z xbox one konzolt pl 62000 ft-ért vettem , ami messze alatta van a magyarországi , de még a külföldi áraknak is. A tréfa része az,hogy a mi kis nyomorult országunk nem is tagja a live közösségnek , hivatalosan nem is létezünk az xbox számára :W

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#80910) rdt89 válasza #75280128 (#80890) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen válaszodat, akkor csak én voltam bambínyó. Viszont csak a Mad Max-re leszűkítve kerestem laggolásos vidit XO-hoz a többi játékot nem is néztem még.

(#80891) Hunt3r22:
Annyi belefér, igazából én a 10 percenkénti 5 másodperces laggal is megbarátkozok.
Viszont az unalom az már nem olyan dolog amivel meg lehet barátkozni, na majd meg látom 1 hetet tesztelem ha akadozik mint a dia film akkor visszakérem a pénzemet, mert így nem vagyok hajlandó a fejlesztők zsebét tömni.

[ Szerkesztve ]

(#80911) XFishboneHUN válasza strcpy (#80873) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ezt a srácot, melyik óvodából szedték össze? :d ;] ;]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#80913) rdt89


rdt89
addikt

A Carmageddon: Max Damage játékkal valaki játszott már?
Megéri a 7990ft-os árát?
Most fedeztem fel Store-ban boxon keresztül, hogy elérhető.

(#80914) #48967168 válasza LiteCross91 (#80857) üzenetére


#48967168
törölt tag

Bármelyik BT-vel csak az új S-es konti fog csatlakozni, még az Elite sem alkalmas erre...

(#80915) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

Xbox One-hoz milyen kormány+pedál kombót ajánlotok, ami Force Feedback-os, és nem drága? :)

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#80919) #48967168 válasza Sziszifeca (#80915) üzenetére


#48967168
törölt tag

Ettől nincs olcsóbb FFB-s kormány XO-ra...

http://www.argep.hu/product_2449403.html

Alapcucc mindenféle csilli-villi nélkül, de az érzést már hozza! ;)

(#80920) Sziszifeca válasza #48967168 (#80919) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Uhh, ez drága :)

Keresztfiamnak lesz, aki 7 éves. Neki elég lenne ez is szerinted, persze tudom hogy nem FFB-s?:
THRUSTMASTER 458 SPIDER

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#80921) Legolas91 válasza Gabesz84 (#80893) üzenetére


Legolas91
csendes tag

Ugyan, az igazi best buy az EZ. :DD

És a vicc, hogy ezt is kilistázza az árak forradalmában, a Hardver konzoloknál, mint kiemelt ajánlat.

(#80922) Czimby válasza rdt89 (#80913) üzenetére


Czimby
addikt

Majd ha 4000Ft lesz akkor megéri kb. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#80923) LiteCross91 válasza okibots (#80862) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Üdv! Köszi a válaszokat! Akkor jó lesz a fehér. Van itt olyan, aki esetleg tud tanácsot adni (akár használ is éppen), hogy milyen bluetooth dongle kéne (3.0, 4.0 stb.., gyártó)? Van itthon egy jó pár adapterem, de azok 2.0-sak.

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#80924) #48967168 válasza Sziszifeca (#80920) üzenetére


#48967168
törölt tag

Gyerkőcnek jó lehet a mérete, felnőtt kézhez túl pici az a kormány. A többi része nagyon fapados, de 7 évesen szerintem nem számít... :) Talán jobb is neki hogy csak 240 fokot fordul (nem kell átfognia) de szimulátorozáshoz azért nem optimális. Mondjuk egy F1 játékhoz meg Horizontozni viszont jó... :)

[ Szerkesztve ]

(#80925) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Régóta kerestem, és végre találtam Wireless adaptert PC-hez elfogadható árban.. Egészen pontosan 7k alatt kerestem, és úgy néz ki találtam. :)

Használ valaki ilyet amúgy? Minden klappol vele? Főként a Forza miatt gondoltam, mert jobb controller-rel, és ne kelljen a madzag. :)

Véleményem szubjektív...

(#80926) pelenka35 válasza Sziszifeca (#80920) üzenetére


pelenka35
őstag

Én is ezt néztem ki a 4 éves fiamnak, forza megbabonázta,de a gamepad nagy még neki.

Gamertag:Rob3rt75

(#80927) chop válasza Alien83 (#80845) üzenetére


chop
őstag

Van egy Origin-es acc-om, plusz egy Live-os is, ugyanazzal a mailcimmel. Tudok valahogy boxon jatszani azokkal a jatekokkal, amiket mar megvettem Originen?

Probaltam, amit az elobb irtal, de nem igazan mukodik.

(#80928) strcpy válasza Bogyi007 (#80885) üzenetére


strcpy
tag

Nem feltétel.

(#80929) Gabesz84 válasza chop (#80927) üzenetére


Gabesz84
őstag

nem tudsz.
Az origin PC-s platform, és hiába van ugyanaz a játék xboxra is, meg kell venned xbox store-ban is.

(#80930) chop válasza Gabesz84 (#80929) üzenetére


chop
őstag

Lehuzas a kobon. Tok egyszeruen ki lehetne szurni, hogy egy ember = egy acc, mert ha be vagy az egyiken jelentkezve, akkor a masikon nem engedne be.

Neztem ezt a Play Anywhere-t, de ez csak bizonyos jatekokra vonatkozik, nem az osszesre.

(#80931) negyven2


negyven2
veterán

Forza Horizon 3 Official Launch Trailer

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#80932) JamesHun válasza chop (#80930) üzenetére


JamesHun
addikt

pedig jó lenne ha minél több játék támogatná, mert pl egy FPS nél lehet néha játszanám PC-n is a multit éjszaka, nappal meg a TV-n

SeriesX: JamesSHun

(#80933) eL Geri válasza JamesHun (#80932) üzenetére


eL Geri
őstag

Talán majd mostantól lassacskán pont errefelé hajaz a Play Anywhere!

(#80934) ImpersonatoR válasza eL Geri (#80933) üzenetére

Ami jön play anywhere-ben (minden exkluziv elvileg) az szerintem biztos állatul/sokkal jobban fog kinézni skorpion mint a sima boxon.
Hiszen azokat meg kell írni pc re is ahol lehet állítani a felbontast és a textúrákat stb.
Skorpio meg igazából egy "dedikált" pc lesz ami futtatni tudja a "régi" boxos játékokat is de nem uber gamer pc áron.
Forza horizon 3 mal kiderül mekkora különbség lesz a boxos es a maxos pc között, kiindulási alapnak jó lesz mire lehet számítani a skorpiotol.
Tudom, hogy Recore az "első" play anywhere játék de tudjuk milyenre sikerült nem abból indulnék ki.
ReCore – PC Ultra vs. Xbox One Graphics Comparison
Arban mivel több mint duplája a számítási teljesítménye a ps4 pronak sztem 200.000 korul várható.
Persze ez csak az en elméletem de én így gondolom jelenleg :)

(#80935) Pacee90


Pacee90
tag

Sziasztok !
Destinyt érdemes még elkezdeni elölről ?
PS4-en játszottam vele a Taken King-ig,de át váltottam Xbox-ra és azóta még nem vettem rá magam,hogy elölről kezdjem,de ez az új DLC egy kicsit bebúgatott !
Köszi !

(#80936) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék megkora kereslet lesz itt a PH játékosok között a Gears of War 4 re?
A különböző hírek alatt nagyon kihalt az élet a játékal kapcsolatosan. Pc-re gondolkodom a megvételén de, tartok attól nehogy hamar elapadjon a játékosok száma. Volna pár kérdésem is vele kapcsolatban mivel sajnos nem játszottam még GoW-al esetleg jöhetnek ide a kérdéseim?

(#80937) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Ezt a HALO-s kódot meddig lehet aktiválni?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#80938) eL Geri válasza sulu1701 (#80936) üzenetére


eL Geri
őstag

Szia!

Engem majd érdekel a GOW 4, de csak majd kissé leárazva, mert csak a kampány érdekel :B

Viszont ajánlom, hogy előtte játsszál a régiekkel is, most már olcsók, az első el is érhető PCn (és persze mennek XBOX ONEon is), és jó kis ráhangolódás szerintem :)

(#80939) zsolti72837


zsolti72837
őstag

[link]
Forza logós, slusszkulcs formájú kulcstartó / 2GB pendrive

Ami a képen van olyan? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#80940) ali75


ali75
aktív tag

Üdv.!

Kérdésem lenne.
Az EA Access home-olása érdekelne!Lehet?Tehát minden játék játszható mind a két embernél?Mert olvastam hogy nem minden játéknál működik.Konkrétan a Fifára gondolok hogy az játszható-e mind a két home partnernél?

Köszi

(#80941) oriic válasza negyven2 (#80931) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nagyon állat volt. :C

__
Van egy rossz hírem uraim. Nem kódot fogunk kapni új COD mellé, hanem digitális vásárláskor azonnal települ a gépre a Modern Warfare Remaster.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#80942) mettek válasza negyven2 (#80931) üzenetére


mettek
addikt

tűkön ülve várom a 23-át, hogy felbőgethessem a motorokat :C

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#80943) Knobber válasza zsolti72837 (#80939) üzenetére


Knobber
aktív tag

Igen, de a konzolvilágnál pólót adnak előrendelési ajándéknak. Szerintem az értékesebb mint egy 2GB-os pendrive. [link]

Youtube: Knobber

(#80944) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

FH3 Metacritic 90 pont - bocs ha már volt.

(#80945) JamesHun válasza bulikavagyok (#80944) üzenetére


JamesHun
addikt

csak????
mondom is vissza az előrendelésemet ;)

SeriesX: JamesSHun

(#80946) El Gringo válasza oriic (#80941) üzenetére


El Gringo
senior tag

akkor már csak olyan Home-társat kell találni, aki meg is veszi... Mert én meg nem veszem, az is biztos ;]
Fog itt menni a társkereső megint :DDD

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#80947) oriic válasza bulikavagyok (#80944) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szánalom az a 4/10-es értékelés. :W

Live-Die-Respawn

(#80948) bulikavagyok válasza JamesHun (#80945) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Éreztem, h meglesz a 90.. :B

Oriic: Tényleg szánalmas. De csak magát járatja le az az újságíró aki ennyit adott rá. Még ha elég nyilvánvaló oka is volt rá.

(#80949) Atomgeszi válasza oriic (#80941) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gondoltam, hogy valamit kitalálnak, nehogy külön lehessen csak cod4-ezni.. :U

Már csak az a kérdés, ha home társ megvette lemezesen, akkor vajon nálam lesz a cod4, vagy majd arra is kitalálnak valamit, hogy úgyse menjen. :U :U

(#80950) rdt89 válasza oriic (#80947) üzenetére


rdt89
addikt

Biztos, mert nekik nem jutott tesztelésre és ez volt a bosszú, mert fenték rá a fogukat és pofára estek. :D De ha megnézed a kommenteket, akkor kirajzolódik, hogy az oldal egyedül van ezzel a lehúzásával és kapja a tesztelő a hozzá nem értő jelzőt, mellyel egyet kell értsek átfutva az írását... Aki nem vesz benne észre újítást, az nem is játszott még csak a Demo-val sem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.