Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Ferdzsoo válasza old gray (#5300) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Benne vok, én még nemtom mikor érek rá. :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5302) Rage47 válasza old gray (#5300) üzenetére


Rage47
veterán

én is bennevagyok, ha éppen nem tf2 warunk lesz

(#5303) old gray válasza Rage47 (#5302) üzenetére


old gray
addikt

Üdv. a klubban! :DD

Mindig szívesen látunk új arcokat. Gyakran tolod az UT3-at? A játékban milyen névvel játszol?

Mindenkinek: ha nem beszélünk meg egy konkrét időpontot akkor semmi nem lesz a dologból. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5304) Rage47 válasza old gray (#5303) üzenetére


Rage47
veterán

UT3-al nem igazán játszom. Azért raktam fel, mert azt hittem kijött az update:/ Nyáron játszottam vele, mikor megvettem Steamen...
hunRage vagyok amúgy

(#5305) RasHaN


RasHaN
aktív tag

+1fő, túl rég játszottam egy jót : )

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#5306) yoleeka válasza Ferdzsoo (#5294) üzenetére


yoleeka
tag

én is vala szeretnék menni, ha szabad ofc, sokat tőlem sem kell-ene várni, csak amolyan céltábla szinten, egy jó ideje megvan a játék, néha összefutok magyarokkal is.. szeretnék végre egy jót játszani...

én yoleeka vagyok, hátha ismerős vagyok vkinek, nem bizti ^^

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5307) Rage47


Rage47
veterán

lehet tudok még szerezni 1-2 tf2-ős ismerőst akikkel anno ut3aztam :)

(#5308) szinesz.bob válasza yoleeka (#5306) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Nem is vagy olyan rossz! :)

(#5309) yoleeka válasza szinesz.bob (#5308) üzenetére


yoleeka
tag

mostanaban nem megy... akarmennyire is szeretném. vhogy mindig a tabella alján végzek.Nem, nem forditva az alján, hanem kb a 18. és a 99. hely közt :(

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5310) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah épp egy jót toltunk yoleka-val remélem találkozunk gyarkan... :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5311) yoleeka válasza Ferdzsoo (#5310) üzenetére


yoleeka
tag

rajtam nem mulik, legalabb tanulok vmit a jatekrol, bar en nem neveznem tul jonak hogy kb 56456 : 1-re elvertel :D

de nem mondom hogy nem érte meg felmenni.

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5312) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Végre 150-200 fps-em van a multys pályákon is! :) :)
Jó lenne tudnom hogy mitől lett ez? Eddig fix 90 volt. Ja és nem csináltam semmit....

(#5313) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ha lesz valami kollektiv apritás szoljatok :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#5314) JColee


JColee
őstag

lehet, én is beszálnék egy menetbe, igaz én csak amolyan koca vadász vagyok :K

(#5315) old gray


old gray
addikt

Én ma délután 6tól olyan 10ig bent leszek, Feree13 szerverére gyertek. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5316) Ferdzsoo válasza old gray (#5315) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerver fentvan, én olyan fél 7-től leszek, illetve most tudok lenni egy 3-ig.
Ha akar valaki tolni, menjen fel még ha én fent sem vagyok, látni fogom és meek. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5317) old gray válasza Ferdzsoo (#5316) üzenetére


old gray
addikt

Okok 7kor benézek! Viszont gondok vannak az online profillal, az előbb 2x kidobott "duplicated login has been detected" szöveggel.

Megint a gamespy szarakodik. :W

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5318) yoleeka


yoleeka
tag

fél hétkor mászok fel akkor én is, bár nekem csak 19.40-ig van időm, de egy óra alatt azért lehet egy funnyt játszani :)

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5319) bozont válasza Ferdzsoo (#5316) üzenetére


bozont
veterán

Engem is érdekel a dolog, de hogy tudok csatlakozni a szerverhez? A server listnél nem találtam.

(#5320) kabalababa válasza bozont (#5319) üzenetére


kabalababa
tag

Ha a listában nem találod, akkor nyomsz egy F10-et, majd beírod, hogy
open ferykee.homedns.org
Ekkor elvileg csatlakozik is. /bár nekem így se szokott működni, csak is IP alapján tudok csatlakozni hozzá/

[ Szerkesztve ]

(#5321) bozont válasza kabalababa (#5320) üzenetére


bozont
veterán

Értem, még megpróbálom, én a join meg join server és hasonlókkal próbálkoztam, de úgy nem működött.

(#5322) bozont


bozont
veterán

A szerver megvan, de töltéskor elszáll valami hibával.

Assertion failed: GIsEditor [File:.\Src\Texture2D.cpp] [Line: 627]
Cannot create textures at run-time in the game [unable to find LT_Morbias]
Stack:

RaiseException() Address = 0x7c812a7b (filename not found)
CxxThrowException() Address = 0x78158e89 (filename not found)
Address = 0xba0102 (filename not found)
Address = 0xe8781b4c (filename not found)

[ Szerkesztve ]

(#5323) Ferdzsoo válasza bozont (#5322) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

ÖÖÖ, nincs ötletem. Legújabb frissítés fentvan?
Bár a héten jön az 1.4 illetve a mega pack hát eléggé várom na... :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5324) old gray válasza bozont (#5322) üzenetére


old gray
addikt

Egyszerű: töltsd le netről a pályát és másold be a ...\documents and settings\.....\my games\unreal tournament 3\UTGame\Published\CookedPC\CustomMaps\ mappába.

Ferykee: nem 1.4 lesz hanem 2.0. Néhány kép a Titan pack újdonságairól:

menu, pályák, karakterek

Greed and Betrayal játékmódok

További javítások:

- Fixed number of combatants slider range.
- Fixed redeemer bug where redeemers impacting ceiling sometimes had explosion center imbedded in ceiling, affecting damage dealt.
- Fixed stinger alt-fire stops with 1 ammo.
- Added John Barrett (programming contractor), Michiel Hendriks (programming contractor), and Pancho Eekels (level design contractor) to credits.
- Fixed spectator choppiness when camera is following a player.
- Reduced non-warfare teleporter update range if bRealTimeCapture is false.
- Fix for rare stinger shard crash when shard tries to impale two overlapping dead bodies at the same time.
- Various localization fixes in all languages.
- Fixed flying manta exploit.
- Fixed duel match rules in scoreboard.
- Fixed exploit to damage own core/nodes with rocket turret.
- Fixed fast avril firing exploit.
- Fixed vehicle turret replication in demos.
- Fixed first person weapon display in demos.
- Fixed incorrect strings displayed in rare cases in friends interaction menu.
- Fixed player information on server browser history page not refreshing correctly.
- Fixed UT3 crash on Windows Server 2003 and XP 64.
- Fixed UT3 not shutting down properly when run as Steam application on Windows XP.
- Fixed choppiness when viewing client-side demo playback.
- Don't allow input processing during playback of client-side demos.
- Fixed SPMA camera crash during demo playback.
- Fixed demo playback log spam.
- Added DemoFF and DemoSlomo console commands. Can be bound to a key in UTInput.ini.
DemoFF toggles between 1x, 3.3x, and 10x fast forward.
DemoSlomo takes a float between 0.1 and 10 which adjusts playback speed by that factor.

- No spectating bar when spectating in first person.
- Fixed ping display in client-side demos
- Force vehicle physics updates during client-side demo playback

yoleeka: Nem is vagy te kezdő! :) [link] Csak szerénykedtél. Elég sokszor meg tudtál lepni tegnap. Kár, hogy Ferykee szervere egyéb okok miatt ( azért sem írom ki, hogy miért :DD ) laggolt.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5325) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

edgR-ék voltak nálunk most szombaton Mtúron és sikerült egy kis tüzet csiholnia belém.:D

Elképzelhető, hogy napi 1 óra játékidőre visszafogok térni justforfun:D (pontosítok 22:00 és 23:00 között) Legalább megnézem Feri szeróját is.:)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5326) old gray válasza Kareszovics (#5325) üzenetére


old gray
addikt

Szeva Karesz! :DD Tegnap is láttalak bent, kár, hogy a campaign-t nyomtad. Ezek szerint esténként találkozunk. Majd TDM-ezünk (ha a többieknek si megfelel) és megpróbáljuk fair módon kialakítani a csapatokat, hogy tényleg fun legyen és mindenki örömét lelje a játékban. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5327) Kareszovics válasza old gray (#5326) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát igen, a kampányt abszolút visszarázódás miatt tolom, külön oka nincs. Amúgy ez a Titan pack is bassza a csőröm. :)

MOD: írtam egy csomó baromságot, még editelhetem. xD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5328) yoleeka válasza old gray (#5324) üzenetére


yoleeka
tag

Hát pedig Ferykee-hez képest igen messze vagyok, btw akartam kérdezni, mi alapján néz ez a ranking, mert folyamatosan csúszok lefele rajta. Leggyengébb helyezésem ez a mostani, attól függetlenül, hogy marhára nem megy úgy a játék, mint régebben. Soxor kikapok olyan playerektől, akiket előtte messze elvertem, most vagy én vagyok kiba béna, vagy ők jönnek felfele mint a higany. Legjobb helyezésem meg 1223 volt. Ehhez képest a mostani 22xx elég messze van. Azért kérdezem ha tudjátok mi alapján mér, vagy mitől függ a rank, azt elmondhatnátok nekem. Köszi.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5329) old gray válasza yoleeka (#5328) üzenetére


old gray
addikt

Ne foglalkozz a ranggal, sz.rt sem ér és nem mutatja a valós tudásodat. Én csak azért néztem meg az adatlapodat, hogy lássam mennyi killed van és mennyit játszottál.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5330) yoleeka


yoleeka
tag

na egész jó volt most a bermuda server, sima dm, de voltunk vagy 13-14-en magyarok, igen jot jatszottam.. :)

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5331) edgR válasza Kareszovics (#5325) üzenetére


edgR
őstag

csihol a tudod ki tuzet, plane beled :DDD

(#5332) edgR válasza yoleeka (#5328) üzenetére


edgR
őstag

pl olyan rendkivul fontos infok alapjan rangsorol, hogy ki mennyi idot jatszott public szerveren. ami igazan fontos lenne ugye az a kill/death arany, de az is csak akkor er vmit, ha ugyebar nem nubokat lo halomra az ember, hanem mondjuk ugy tartana nyilvan, hogy elotte-mogotte pl 1000helyezessel levok elleni frageket szamolna, es CSAK azt. nem pedig ilyen core dmg baromsagokat.
fenyevnyi kulonbsegek vannak az ottani toplista elso par es mondjuk a cb ec elso par helyezettje kozott :)

(#5333) old gray válasza edgR (#5331) üzenetére


old gray
addikt

Ehh Karesz ezt nem hagynám annyiban. ;]

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5334) @rglaaf


@rglaaf
veterán

UT3 Titanpack+UT3 patch 2.0

PSN:BiZzare_0 ️

(#5335) old gray válasza @rglaaf (#5334) üzenetére


old gray
addikt

Nem csúszott a kiadás dátuma, ez is ritka...... délután download meg install ezerrel. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5336) Kareszovics válasza @rglaaf (#5334) üzenetére


Kareszovics
addikt

Zsír, köszönjük! :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5337) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Lehet hülye kérdés de a béta patchra rányomhatom a simát? :B

(#5338) @rglaaf válasza G Bedtime St (#5337) üzenetére


@rglaaf
veterán

minden további nélkül

PSN:BiZzare_0 ️

(#5339) Apophis


Apophis
őstag

Steamen free weekend lesz, plusz 40% leértékelés. Én egy ideje tervezem megvenni, vártam a Titan packet, úgyhogy eljött az idő.

Rákerestem több helyen a magyar szerverekre, de nem igazán találok, mind halottnak/wareznek tűnik. Vannak délután-este ilyenek, vagy külföldire kell menni? Ezeken mennyi az átlag ping?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5340) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Uh, tegnap egyet toltam öszvissz a 2.0 peccsel, szerintem érezhetően megváltozott a játék, szerintem stabilabb az FPS, a nevek az emberek feje fellett tetszenek, a karakterek egyértelműen kaptak plusz textúrákat, sokkal szebbek lettek, a menü szerintem 200%-ra javult.
Beállítási lehetőségek nagyon korrektek.
Egy dolog zavar, megint visszakerült a gagyimagyar, igénytelenségek. Lehet átrakom az egészet angolra... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5341) bishoplogan válasza Apophis (#5339) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Akkor csak a hétvége lesz ingyenes?
érdemes leszedni a 8 gigát?

[ Szerkesztve ]

(#5342) old gray válasza Apophis (#5339) üzenetére


old gray
addikt

Magyar szerverek:

ferykee.homedns.org -> PH!-s tagok játszótere
unr.hu:9990 -> ide csúnya bácsik járnak és nem szaroznak
62.112.193.19:7781 -> TotalGaming oldal szervere
87.229.24.114:7777 és 195.228.75.172:7777 -> Bermuda DM szerver, mostanában laggol

Hirtelen ennyit tudok.

A ping mindegyiken jó! (bár a Bermi laggol mostanában, a PH!-s szerver is ha Feree13 muterja torrentezik vagy mit csinál). :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5343) RasHaN válasza Ferdzsoo (#5340) üzenetére


RasHaN
aktív tag

nekem megszűnt a félóra utáni stabil fagyás, amíg fel nem tettem az új partchet : D

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#5344) old gray válasza Apophis (#5339) üzenetére


old gray
addikt

Mi a túró amúgy ez a steam-es dolog? Mit kell itt "megvenni"? :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5345) Apophis válasza old gray (#5344) üzenetére


Apophis
őstag

Semmit, Steamen szokott lenni ingyen hétvége, Team Fortress 2-nek is volt már asszem háromszor is. Semmi megkötés, a teljes játékot megkapod 2-3 napra. Steamet kell hozzá letölteni, ami meg ingyenes és messze a legjobb ilyen jellegű szolgáltatás, én már a játékaim felét ott veszem. Sajnos egy ideje külön EU verzió van, és a gyenge forint miatt nagyon elszálltak az árak (45-50 euró), de az akcióik elég durvák. Én pl. 5 euróért vettem STALKER-t, Bioshockot; L4D-et 6500-ért.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5346) Apophis válasza bishoplogan (#5341) üzenetére


Apophis
őstag

Mivel nem demo, hanem a komplett játék, szerintem megéri. Ugyan nem jön 4-500-al, mert gondolom rengetegen szedik, de így is leér holnapig. Én eleve meg akartam venni, szóval nálam nem kérdés.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5347) Rage47


Rage47
veterán

sokkal jobb a játék, mint régen sztem. nagyon megfogott most, pedig nyár óta nem játszottam vele:) megyek majd PH szeróra..

(#5348) yoleeka válasza old gray (#5342) üzenetére


yoleeka
tag

Ezeket a servereket érdemes lenne kirakni a legelső hozzászólásba sztem. Már csak azért is mert szeretem ha a servereket nem nagyon kell keresgetni, hanem össze vannak gyűjtve szépen egy helyre. Amúgy meg Ferykee anyukája nem torrentezik, youtube-on nézi a filmeket :)

Le kellene töltenem ezt a Titan packot, mivel megvan a játék eredetibe, ugye nem kell semmi különleges akármit fizetni? Bár ha kell akkor is leszedem :)

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5349) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Viszont most egész hétvégén anya mentes övezet lesz.
Megyek én is. Mindenkinek jó fraggelés kívánok a szerómon. :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5350) Tisztogato


Tisztogato
csendes tag

Valaki próbálta már az új módokat szerintem nagyon jók. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.