Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) edgR válasza Süni 1985 F (#4199) üzenetére


edgR
őstag

akkor NE IRD IDE. egyszer leirtad, hogy neked ez nem jon be, aztan a kovetkezo hszben ujra. ennek mi ertelme van, ha nem a hsz gyujtes? elegge szanalmas. minden topicban ez van amugy, es sehol nem tetszik, nem csak itt. minden topic celja hogy az azirant erdeklodoket fogja ossze, nem az hogy az ilyen kis idiotak beirkaljak 25szor hogy nekik nem jon be ez meg az..
1: cod lekot, megsem tetszik :DDDDDDDDD remek. 2: a hasonlatod picit santit, de megintcsak nem en szemelyeskedem. amig nem ismersz, addig en a helyedben nem irkalnek baromsagokat. 3: offtopic hsz - nem tudom, hallottal-e mar errol... :W 4: most vagy oltogatsz, vagy :R :R jeleket irkalsz, de a kettobol egyszerre nem kerek.
a kisebbsegi komplexusod miatt pedig csak sajnalni tudlak. ha 85-os evjarat vagy, akkor azert tobbet varnek egy korodbeli emberketol.

[ Szerkesztve ]

(#4202) Süni 1985 F válasza edgR (#4201) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Öreg csak sajnálni tudlak amiért ennyi ésszel áldott meg a sors...kajak beteg vagy :DD
Tipikus kockafej aki a gépének él!De tudod mit nem veszem fel amiket írsz,nem az számít mit mondanak hanem,hogy ki mondja!
Mellesleg azért hoztam fel ujra és ujra mert kérdezték,de végül is mind1 azthiszel amit akarsz...Maximálisan hidegen hagy a véleményed! :DD

TDI POWER

(#4203) Ferdzsoo válasza edgR (#4201) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

85-ös évjárat. LOLLA :DDD

nekem most lenne időm fraggelni egy 2 órácska kb.... valaki??

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4204) edgR válasza Süni 1985 F (#4202) üzenetére


edgR
őstag

szerintem akkor eleg volt a szofosasbol, menjel legozni. en kocka vagyok, tiszta sor, te viszont 5percen belul valaszolsz a hsz-emre. OMG :D "De tudod mit nem veszem fel amiket írsz,nem az számít mit mondanak hanem,hogy ki mondja!" - ez remek, te biztos ilyen filozofus vagy, bar ketlem hogy sajat szerzemeny :\ ja es latom megertetted amit irtam : OFF TOPIC HSZ. koze nincs a baromsagaidnak a topichoz. puszi.

(#4205) Süni 1985 F válasza edgR (#4204) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Rádhagyom,ok?:)
de nemvagyok meleg szal no puszi!
Szép,hogy válaszolok,jobbvagy mint a Ludas...(jókat röhögök)

[ Szerkesztve ]

TDI POWER

(#4206) faevike29 válasza Süni 1985 F (#4202) üzenetére


faevike29
tag

Bocs, de tényleg csak akkor írjál már ilyeneket valakiről ha már ismered mondjuk személyesen is. ( Én igen :), ja és a barátnőjét is aki a menyasszonya, nem igazán panaszkodott...) Ezeknek a hozzászólásoknak nem sok értelmük van itt az UT3 topikban ! Ja, és a köv. szópárbajt intézzétek el priviben, vagy esetleg le is játszhatod edgR-ral... :DDD
Sok sikert hozzá...

Ja, ha már itt vagy akkor gyere játszani inkább. :) Itt mindenki békességben megfér köztünk...

(#4207) Larry303 válasza edgR (#4200) üzenetére


Larry303
addikt

így péntek gyanánt sajnos ez hirtelen, ma ígérni nem tudok semmit, 7kor megyek el asszonnyal, nem tom mire érek haza, de ha időben akkor felnézek mindenképp!!!!

a duelnek nem sok értelme lenne, max ha insta!
üdv

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#4208) szinesz.bob válasza edgR (#4204) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Kár hogy a deck után léptél én még játszottam volna....
Majd még jövök és javulok és nyerek!!! :Y
Ja és nem ártana megismernem a mapokat!

[ Szerkesztve ]

(#4209) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Császtok!!

Megvettem eredetiben a gémet;)
ééés: sehogy se tudok csinálni szervert amit a haver lát is:S...ővét se látom ..Routeren nyitottam portokat , kell vagy 5öt láttam egy weboldalon
Valaki tud segiteni?;)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#4210) edgR válasza medvezsolt (#4209) üzenetére


edgR
őstag

router mogul elvileg nem tudsz hostolni. evvan.

(#4211) sto1911 válasza edgR (#4210) üzenetére


sto1911
veterán

Komolyan?

Nekem is routerem van, igaz nem probaltam ki, de elore a FW-be van epitve pl. a Quake3 beallitasai, gondolom azzal menne.

Amugy ne portforwardoljon, hanem virtual servert allitson be. Lehet, hogy nem ertek hozza, de a tavoli asztal is igy mukodik nekem. VServer beallitva, ipcim beir, belep, orul.

Tegnap este hamar le kellett lepnem, bocsi. Mindenesetre azt eszrevettem, hogy nem kezdokkel van dolgom :D ;)

(#4212) RasHaN válasza edgR (#4210) üzenetére


RasHaN
aktív tag

demóban még tudtam hostolni

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4213) edgR válasza sto1911 (#4211) üzenetére


edgR
őstag

ezt csak arra alapozom, hogy aki router mogul tolta a demot (ezek szerint rashan kivetelevel :D), mindegyikuk arra panaszkodott, hogy nem tud hostolni.

(#4214) medvezsolt válasza edgR (#4213) üzenetére


medvezsolt
senior tag

a demoban még nme volt gond...

amugy Virual servert hoztam létre a következő portokon

1 192.168.2.100 6500 TCP+UDP 6500 UT31
2 192.168.2.100 7777 TCP+UDP 7777 UT32
3 192.168.2.100 7778 TCP+UDP 7778 UT33
4 192.168.2.100 7787 TCP+UDP 7787 UT34
5 192.168.2.100 13000 TCP+UDP 13000 UT35
6 192.168.2.100 27900 TCP+UDP 27900 Ut36

még vmi?..amugy semmi elöre haladás:SS

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#4215) sto1911 válasza medvezsolt (#4214) üzenetére


sto1911
veterán

Meg latogass el a http://www.whatismyip.com/ oldalra, es az ott levo ip-cimet irja be a csatlakozni vagyo jatekos. Elvileg igy mar mennie kell.

(#4216) medvezsolt válasza sto1911 (#4215) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hova kell beirnia?:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#4217) sto1911 válasza medvezsolt (#4216) üzenetére


sto1911
veterán

Amit ott latsz, az a te geped kulso ip cime. A halozat ezt latja. Tehat o beirja konzolba, hogy open ipcim, es elvileg fog tudni csatlakozni.

(#4218) Larry303 válasza sto1911 (#4211) üzenetére


Larry303
addikt

virtual server=port forwarding
csak bizonyos routerek admin felületei nem így tüntetik fel...
ált két lehetőség van..vagy csak simán megnyitod (ebben az esetben a csomag nem fogja tudni, hogy hol kopogtasson) vagy forvardolod a lanon található ip megadott portjaira, ahol az alkalmazás már "figyel" és várja az érdeklődő csomagokat...
amúgy garantáltan lehet router mögül is, csak meg kell tudni az összes, a játék során használt portokat, és protokolokat...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#4219) sto1911 válasza Larry303 (#4218) üzenetére


sto1911
veterán

Azert ez nem teljesen igy van, hogy virtual server=port forwarding. PF eseten egy tartomanyt is at lehet iranyitani, mig VS eseten csak egy-egy portot ;] Tudom, mert ez bennem is felmerult, mert az en routeremben 2 kulon menupont van hozzajuk.

Egyebkent meg sztem is 100%, hogy router mogul is megy.

Leiras itt, a lenyege:

Running Behind a Router/Firewall

1. Setup port forwarding for three ports (all UDP only): 13000, 7777 and 6500 (or whatever port/queryport your server is running on; 7777/6500 are the defaults).

MOD: Most nezem, amit kollega ballitott, azok TCP+UDP, itt meg azt irja UDP only...Jozan parasztesszel ilyenek elvileg nem lehetnek gondok, de hatha.

[ Szerkesztve ]

(#4220) old gray


old gray
addikt

Sima port forwarding kell. BetaPatch_1 vagy 1.1-el nem működik a dolog.
Egy kép a router beállításairól: [link]

Do google.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4221) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

szevasztok!

Most raktam fel és nekem German Verzios,és hogyan lehetne angol vagy esetleg magyarra állitani a játékot?

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#4222) edgR válasza HDR renderin (#4221) üzenetére


edgR
őstag

ut3/utgame/localization, itt, legegyszerubben pedig ugy, hogy a HUN mappabol (illetve neked mivel nemet alapbol, a GER mappabol) torlod az ott levo fileokat, es bemasolod oda az INT-ben levo fileokat. es akkor nem kell config hackelni :]

(#4223) old gray válasza HDR renderin (#4221) üzenetére


old gray
addikt

Ezek szerint a német tört verziót töltötted le. ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4224) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hallom este akkor leszünk többen is?
Sike, edgR, Rashan meg mee?
Ketten jöjjenek még és megdől a rekord!!! :DD
Meg végre lehetne 3v3 is... :(((

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4225) old gray válasza Ferdzsoo (#4224) üzenetére


old gray
addikt

Hja, de nekem inkább 10 mint 9 a megfelelő időpont.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4226) edgR


edgR
őstag

frissitettem a dm, tdm es duel mapcycle-t, igy most a kovetkezo palyakra lehet szavazni ket menet kozott:

deathmatch - Arsenal, Biohazard, Carbonfire, Codex-Necris, Deck, Deck-FPS, Defiance, Diesel, Fearless, Flustered, Gritt, HeatRay, HeatRay-CE, Noca, RisingSun, Sanctuary, Sentinel, ShangriLa, Subterrane

team deathmatch - Arsenal, Carbonfire, Codex-Necris, Deck, Deck-FPS, Defiance, Diesel, Flustered, HeatRay, HeatRay-CE, Noca, ShangriLa, Subterrane

duel - 1on1-Penetrated-LE, Codex-Necris, Deck, Deck-FPS, Defiance, Diesel, Flustered, Gritt, HeatRay, HeatRay-CE, Noca, RisingSun, Sentinel, DM-ShangriLa, Subterrane

igyekeztem a trendek es kulonbozo ligak listai alapjan osszeallitani a listakat, melyet folyamtosan frissitenek a jovoben is (majd termeszetesen itt jelzem, ha uj map kerult fel). amely mapot nem emeltem ki, az vagy default, vagy a holp map pack resze. tessek kiprobalni mindet, van egy-ket remek darab.

termeszetesen ezek csak a szavazhato mapok, egy admin barmely hianyzo mapra el tudja valtani a jatekot - a jatekstilusok listajaban talalhato mapok unioja szerint ;)

mindezeken felul a mar emlitett utcomp3v02b is nelkulozhetetlen, az ut3 paste pedig nagy segitseg ip masolgataskor.

ha mindenki mindent leszed es feltelepit, akkor egy ideig nem lesz belepesi gondja :)

es vegul a parameterek:

TDM server of pH! team

open 87.229.24.114:20130?password=phnoobs

tovabbra is minden erdeklodot varunk sok szeretettel (es jo nagy adag onbizalommal ;] ) - altalaban estenkent, pl. ma este is 9-10 orakor!
faevike, ferykee, karesz, old gray, rashan, edgR

[ Szerkesztve ]

(#4227) old gray válasza edgR (#4226) üzenetére


old gray
addikt

Köszönjük az infokat! :R

EdgR: Tegnap este kivel dueleztél? Nem tűnt gyengének a tag......

Ferykee, RasHan: miért nem jöttetek este :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4228) Ferdzsoo válasza old gray (#4227) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ha minden úgy történne ahogy előre tervezem én lennék a világ legkiegyensúlyozottab embere... :(
De ez sajnos nem így van. Sajnálom nagyon szívesen jöttem volna... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4229) HDR renderin válasza edgR (#4222) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát ez nem jött be,mert amint mondtad kitöröltem a file-okat és most igy semmi irás nincsen!
Bejön a menü és semmi irka-firka nincsen!
Sem német,sem angol,sem magyar!!! :W :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#4230) edgR válasza HDR renderin (#4229) üzenetére


edgR
őstag

nyilvan, mert a mondokam masodik felet nem teljesitetted. GER mappaba az INT mappa file-jait tedd bele, esetleg nevezd at oket .ger kiterjesztesure.

(#4231) edgR válasza old gray (#4227) üzenetére


edgR
őstag

helley. :) francia tag, elso ligas cb oc-n :D ahhoz kepest sztem eleg jol szorongattam (en jelenleg 6.ligas vok) :]

(#4232) HDR renderin válasza edgR (#4230) üzenetére


HDR renderin
senior tag

hát pedig azt csináltam amit mondtál és akkor is!!!

Ugyan ez volt!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#4233) edgR válasza HDR renderin (#4232) üzenetére


edgR
őstag

akkor biztos en vagyok a f*sz, hogy nekem ennek ellenere sikerult..

(#4234) old gray válasza edgR (#4231) üzenetére


old gray
addikt

Megtaláltam, hogy miről beszélsz.... :D

Itt tudjuk nyomon követni a szereplésed. Látom azért rajtad kívül még jópár magyar tag indult, szurkolok nektek!
1 kérdés: az, hogy melyik ligában vagy puszta szerencse/sorsolás eredménye, vagy v.milyen erő-viszonyok szerint van premier league stb. ?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4235) edgR válasza old gray (#4234) üzenetére


edgR
őstag

eddigi cb-s szereplesek, rolad alkotott velemenyek, illetve az altalanos ismertseg is befolyasolja ugy tudom, hogy melyik ligaba sorsolnak. mivel en tok noname vagyok, ezert indultam a tokutolso ligaban. remelem ez az oszi ligaban maskent lesz mar :)
es koszonom. :K

(#4236) jhos910


jhos910
aktív tag

Grat elsőként az előttem szólónak a sikerekhez :)
Aztán egy olyan kérdéssel álok elő ,hogy:

Akkor jön elő mikor nem csapatban játszunk, de campaign módban nem jön elő ez a probléma.
Ez az én nagy problémám

És ilyen amikor pl warfare módban vagy vehicle -ban játszok

Patch segíthet rajta?

(#4237) Ferdzsoo válasza jhos910 (#4236) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Itt kemény driver problémák vannak szerintem. A legfrissebb van fent???
Patch nemtudom segít e, eddig ilyen problémák ha jól tudom nem voltak innen senkinek.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4238) jhos910 válasza Ferdzsoo (#4237) üzenetére


jhos910
aktív tag

A gyári driver van fent, de akkor felnyomom az új catalyst -ot.
Hát volt már ilyen battlefield 2-ben is amikor az utasításokat lehet kiosztani, ott volt h fekete volt az a menü :W :W

(#4239) Ferdzsoo válasza jhos910 (#4238) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Gyári CD-s driver van fennt? :Y
Akkor nincs több kérdésem! :U
Rakd fel a legújabbat, biztos hogy megjavul a cucc. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4240) jhos910 válasza Ferdzsoo (#4239) üzenetére


jhos910
aktív tag

:B
Most raktam újra a win-t nem tartottam szükségesnek új catalyst feltételét de hátha ez segít majd ....... :DDD

(#4241) Ferdzsoo válasza jhos910 (#4240) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az a catalyst legalább 1 éves, de vanhogy 2 is van. A CD-t amit a vidikarihoz kapsz ki sem szabad bontani. Örök szabály. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4242) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Sziasztok!

Be lehet lépni a nagy PH!-s klánba? Már 3honapja megvan a GAME és kezd egyedül kicsit uncsi lenni. Olyan jo közép szinten mozgok.
Amugy nice a forum.
csövi

(#4243) edgR válasza G Bedtime St (#4242) üzenetére


edgR
őstag

mihez kepest mozogsz jo kozep szinten? ;]
amugy ja, elvileg estenkent van hent, bar mostanaban igen keves.. :U

(#4244) G Bedtime St válasza edgR (#4243) üzenetére


G Bedtime St
tag

Hát ez jo kérdés.....
Van serveretek is látom.Nyomultok mostanság?
Valami szintfelmérö esetleg? :B

(#4245) G Bedtime St válasza edgR (#4243) üzenetére


G Bedtime St
tag

Hát ez jo kérdés.....
Van serveretek is látom.Nyomultok mostanság?
Valami szintfelmérö esetleg? :B

(#4246) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#4242) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát edgR a szaki, de szívesen játszanék veled egyet hogy megnézzük azt a középszintet! :D
Illetve a klánnak, (nem is tudom van ilyen? :U ) van némi anyagi vonzata is. Asszem hol tartunk havi 1k-nál? :DDD
Mindenképpen kéne egyet játszani hogy tudjuk milyen a leányzó fekvése... :K

Tényleg papi van ilyen hogy PH!-s klán? :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4247) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#4246) üzenetére


G Bedtime St
tag

Jaaaj azért láttalak már.Akkor inkább also közép :F ....de mehet felölem.
Ja és DeathGoat a nickem.

(#4248) jhos910 válasza Ferdzsoo (#4241) üzenetére


jhos910
aktív tag

Hát ezt sajnos nemtudtam, de felraktam az újat , kipróbáltam egy duel-t és semmi baja nem volt. Thx a helpet :)

Most csináltam az előbb ezt a képet!

(#4249) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#4247) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Attól még lehetsz te jó duelben hogy a DM-ben nem vagy mindíg első. :K
Igen emléxem, még mondtad is hogy jaaaj ezek a pH-sok! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4250) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#4249) üzenetére


G Bedtime St
tag

Igen jol emlékszel.Abbol gondolom ,hogy van klán.Az anyagi része sztem rendben van.
Este gamelhetnénk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.