Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah egész jót gameltünk, ahogy elnéztem mindenkinek 40-50 körüli pingje volt ami szerintem ok, a végén azért laggolt a szeró mert kiderült utólag muterom nekiállt neten videótnézegetni. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4852) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

XBOX 360on nyomatja valaki ezt a játékot?:) PC-n már kipörgettem és nagyon jó volt. Az egyik kedvenc játékom. Multizni hogyan tudnék vele?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4853) szilva01


szilva01
őstag

végignyomtam!!!a vége brutál... :))

(#4854) old gray válasza Ferdzsoo (#4851) üzenetére


old gray
addikt

A szerverrel mizu, mert nem látja a browser :F

Meg nincs bermuda sem, csak bermuda forward. Na oda tegnap benéztem, 4 meccsre, mind a négy duel volt. Ilyen pingem még soha nem volt! Totál szokatlan volt a 20-30as ping rate. Az elsőn 13-0ra kikaptam, nem tudom ki volt a tag de úgy ugrált ahogy én szoktam (folyamatosan dodge és wall dodge) és a levegőből, repülés közben nyomta a combokat. Iszonyat profi volt. Vagy cheater? :DDD A másik 3 meccs szóra sem érdemes, 0death-em volt.

szilva01 : mi a vége? Én a campaign-t nem toltam végig, unalmas.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4855) old gray


old gray
addikt

Community Bonus Pack 3. / Volume II.

Valami új van készülőben, vajon mi lesz? [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4856) Ferdzsoo válasza old gray (#4854) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szeró nemsűrűn megy, de most pl menni fog. :K
Meg az új netem óta elég jók a pingek 30-40 körüli.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4857) szilva01 válasza old gray (#4854) üzenetére


szilva01
őstag

Ki kell nyírni az Akasha-t, de a pasi ellenség meg kinyírja Jester-t (a főhős húga) és az az uccsó jelenet hogy kb 200 necressnek ugrik neki 1 rakétavetővel a főhős aztán stáblista

(#4858) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Multiban jártas valaki? Hogyan kell neten játszani vele? :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4859) old gray válasza Mr.Grincs (#4858) üzenetére


old gray
addikt

Ne már, hogy nem tudod elindítani a multiplayer módot. Illetve a PC-s verzióra gondolsz?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4860) JohnR válasza Ferdzsoo (#4844) üzenetére


JohnR
aktív tag

Hali!
Mennyit vártál a digire (gondolom az van)?
Mert már én is naon várom (már túrják az utcát :D , el is vágták a telefon vezetéket :DDD )!
Hogy ne offoljuk szét a topikot priviben is válaszolhatsz.
THX
És mik a tapasztalatok? Az is érdekel, érdemes-e váltani.

[ Szerkesztve ]

(#4861) Mr.Grincs válasza old gray (#4859) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen pc-s re gondolok. Eredeti gémmel kell tolni mindenképpen?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4862) old gray válasza Ferdzsoo (#4856) üzenetére


old gray
addikt

Főleg ha üresen pang a szervered és még a létrehozója is más szervereken tolja. :P

Tegnap jót lőttünk csak hamar leléptél. Kezdem a dm-et élvezni, nem csak céltábla vagyok végre. Magyarul jól esett kinyírni téged, meg felszedni előled a power-upokat. :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4863) JohnR válasza Mr.Grincs (#4861) üzenetére


JohnR
aktív tag

Igen.
Ez az a game amit CSAK eredetivel lehet neten tolni. De Bermin próbálkozhatsz, sok esélyed itt sincs (a kulcsod már páran :DDD biztos használják), nincs garancia rá. Vegyél eredetit (4990 HUF). Tiszteld meg az alkotókat. :R ha már tetszett...

[ Szerkesztve ]

(#4864) old gray válasza Mr.Grincs (#4861) üzenetére


old gray
addikt

Van pár tört szerver ahová be tudsz lépni, de nem az igaziak. Ez a játék megér 5k-t, nem olyan mint a krájzisz, hogy fél délután végigtolod és elfelejted. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4865) Mr.Grincs válasza JohnR (#4863) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Épp azon rágódom, hogy beszerzem eredetiben ahogy a Medal of Honor Airbone-t azt is megvettem eredetiben, mondjuk azzal előtte nem is játszottam. 3990 ft volt és nagyon megérte mert mindig játszok neten, meg már kétszer kipörgettem. És még mindig nagyon gyere be:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4866) JohnR válasza Mr.Grincs (#4865) üzenetére


JohnR
aktív tag

Én is toltam a beruházást, mert az elején a grafikán kívül nem nagyon jött be (és neten se lehetett tolni), de mostanra már sokat javítottak rajta, és van egy csomó új/régi map is pluszba.
Ennyiért már megéri, csak ha nagy áruházban veszed nézd meg mielőtt eljössz, hogy benne van-e a dobozban a kézikönyv, mert azon van a kulcs (anélkül nem ér semmit). Ezzel megszívtam (az elsőben nem volt benne, és még én voltam a hülye a boltban), mehettem még 1 kört. Így már 7eFt volt.
Ezekről itt is olvashatsz :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#4867) Ferdzsoo válasza JohnR (#4860) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mennyit vártam? Ezt nem értem, de szerintem MO-on most nincs ellenfele, 20/10-es em van ami inkább 20/15-16-os. Nemtudom mért, de a feltöltés rendre több mint amennyi kellene hogy legyen, mindenesetre panaszt nem fogok ellene tenni. :DD Pingek is nagyon ott vannak, az UPC-m óta laza 15-öt javult mindenben. 1 hete van, eddig teljesen korrekten működik.
Ráadásul 2500FT/-hó ért. :DDD
De lehet megérne +1k- t havonta a 30/20-as is. ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4868) JohnR válasza Ferdzsoo (#4867) üzenetére


JohnR
aktív tag

Úgy értem mennyi idő telt el a vezetékek behúzása és a rendszer használatba vétele között. Nálunk még csak az elsőnél tartanak, és valahogy nincs már kedvem havi 10000-et fizetni a 8/512-ért + telefon meg anyám kínja stb. Ezért az érdekel mennyi idő a gyakorlatban, amíg bekötik (mert ígéret az itt is van, csak nem tudni betartják-e).

(#4869) Ferdzsoo válasza JohnR (#4868) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nálunk asszem 2-3 hónap volt míg behúzták az egész dombot.
Onnantól hogy mindenhol megvan a vezeték nem telik el sok idő.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4870) old gray


old gray
addikt

Jól megy nektek.... 1024/128-as nettel nyomulok, ti meg dobálkóztok a 10Mbit/s-al. F.sz kivan, hogy ezen a környéken semmi igazán nagy sávszélt. nyújtó megoldás nincs. :(

Persze ha letölteni akarok, akkor rendelkezésre áll még 2 net-kapcsolat, 4+8Mbit/s-el. :)

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4871) Mr.Grincs válasza JohnR (#4866) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha mondjuk egy 576ban veszem meg újjonan fóliásan akkor csak benne van minden nemde? Vagy ott is trükközhetnek?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4872) JohnR válasza old gray (#4870) üzenetére


JohnR
aktív tag

Azért annyira itt sem megy jól! Pl.: nincs kolbászból a kerítés sem :DDD .
Reméljük belehúz a digi és kiszorítja ezt a sok élősködő szolgáltatót. Nekünk tömb csótányoknak találták ki ezt az óccó megoldást. Ennek az a hátránya, hogy különálló házaknak esélyük sem lesz ilyen netre. Az úgy már nem kifizetődő. Még itt "városon" belül is kihagyják a családi házas részeket. Csak a tömböknek (sok fogyasztó rövid kábelen) szól ez a kábelnet. Csak nehogy az legyen, mint az UPC-vel: amikor nyeregben érezték magukat, és már a csapból is csak ők foly(hat)tak, akkor jött az áremelés a csillagokig (de ez volt/van a gázzal is...).
Nálatok odafenn ahogy ránéztem a térképre, ilyen fejlesztésre még várnotok kell egy kicsit.
Majd az unijó elhozza a kánaánt :DDD

(#4873) JohnR válasza Mr.Grincs (#4871) üzenetére


JohnR
aktív tag

Ez nem trükk volt (egy kibontott csomagolás már lehet az). Én is eredeti lefóliázott darabot vettem. Persze azonnal leb@xtam a forgalmazó céget is.
Idézet a válaszból:
"Ez óriási nagy pech, 1000 vásárlásból egy ilyen van, hogy hiányzik valami a
csomagolásból.
Sajnálom, ha ez elvette a kedvét a jövőbeni a vásárlástól.

Mindenesetre jó játékot és szórakozást kívánok az UT3-hoz, és köszönöm
minden kollégám nevében is, hogy megvásárolta a játékot.

Üdvözlettel
Forrás Zoltán
CD Projekt Support"

[ Szerkesztve ]

(#4874) Mr.Grincs válasza JohnR (#4873) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

De ez akkor sem jó így hogy 1000 ből 1. Az az érdekük hogy egy probléma sem legyen, legalábbis szerintem.
Jó érzés eredeti gémmel játszani, többnek érzem magam, vagyis nem érzem magam warezkarcsinak:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4875) JohnR válasza Mr.Grincs (#4874) üzenetére


JohnR
aktív tag

Nekem is az volt az első mondatom, hogy aki már eredeti játékkal akar nyomulni, azt ne szopassák má meg! :DDD

(#4876) Mr.Grincs válasza JohnR (#4875) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem meg törött volt a Medal of Honor tokja és az összesnek ami a boltban volt, ergó sérült az árú és kedvezményt kellett volna adni de szarrágók voltak és nem adtak, pedig jobbanéreztem volna magam tőle. Egy tok nem a világvég3e de egyeredeti gémnél amit tőlük veszek meg elvárom hogy csöcs minőségben legyen minden. Volt olyan aminél ki volt esve a korong a helyéről azt zörgött benne.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4877) old gray válasza JohnR (#4872) üzenetére


old gray
addikt

Az a baj, hogy a fejlődés nem késve érkezik, hanem sehogy. Unió? Inkább nem írom le a véleményem róla. Tény: új kapuk nyíltak meg, új lehetőségek, de milyen áron? :(

Jön most v.ki lőni? Megyek egy kicsit DM-ezni, rágyúrok a VCTF-re. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4878) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintetek jobb az UT3 mint a COD4?
Kipróbáltam a COD 4 et és annyira nem jött be, még nem játszottam végig nagyon az elején vagyok de valahogy nem fogott meg elsőre.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4879) old gray válasza Mr.Grincs (#4878) üzenetére


old gray
addikt

Na de ilyen kérdés feltenni az UT3 topicban... meg úgy általában: COD4 az mi? Valami nyugdíjasoknak kitalált elfoglaltság? :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4880) Ferdzsoo válasza Mr.Grincs (#4878) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem asszem 10 percet volt a gépemen... :U
A VH-s kodok nekem jobban bejöttek. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4881) @rglaaf válasza old gray (#4879) üzenetére


@rglaaf
veterán

COD4 az mi? ami többek között az UT3-tol is elszivta a mp gamereket

PSN:BiZzare_0 ️

(#4882) old gray válasza @rglaaf (#4881) üzenetére


old gray
addikt

Engem nem igazán érdekel, hogy ki mit szívott el, a COD4 nekem akkor is csak egy rakás sz@r. Nem fogok azért játszani vele mert mainstream kategória és sok hülye pattanásos tizenévesnek bejön.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4883) @rglaaf válasza old gray (#4882) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát én sem kedvelem tulzottan de igy meg ut3-ba alig van kivel tolni

PSN:BiZzare_0 ️

(#4884) old gray válasza @rglaaf (#4883) üzenetére


old gray
addikt

Gyere VCTF-ezni, ami viszonylag jó pinggel rendelkező szerver, nos ott délután és még most is (most hagytam abba a gamet) mind a 7 szerver tele volt, várni kellett spectatorban, hogy be tudjak lépni. :)) Azt nem tudom, hogy a CTF miért nem népszerű illetve a TDM sem igazán. A Warfare még elmegy, van ott is élet.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4885) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah, le lett cserélve a szervermasinám egy picit izmosabbra, remélhetőleg mégkevesebb laggal, innentől merem mondani hogy szinte reggeltől estig elérhető lesz a szeró.

pH! szerverként van a keresőben, TDM-en. Remélem lesz egyre több látogató.- :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4886) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Hali!
Azt szeretném megkérdezni hogy tudunk haverral hamachival helyi hálozatosan játszani (szal neten keresztül)..? :F
Feltettük a hamachit, beállitottuk az ip ket (192.168.0.9 neki meg .7), beraktuk new gatewaynek az alapértelmezett hamcahiét, 5.0.0.1.-nek, 1500 as metrikával, a hálózatri listán első helyre raktuk a hamachiét, gépet ujrainditottuk, tüzfalat levettük, de egyszerüen nem birtuk rávenni a játékot hogy felfogja.. szal frissitésnél nem láttam a szervert amit haverom létrehozott helyi hálózatosan.. Help :Y :S

(#4887) Ferdzsoo válasza Shrike7973 (#4886) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem tudunk segíteni, nekünk itt eredeti gammánk van, és nincsen ilyen problémánk... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4888) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Már miköze ennek az origihez?

(#4889) Ferdzsoo válasza Shrike7973 (#4888) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

AZ hogy minek akarsz hamachin játszani ha eredetid van? Akkor csinálod az onlány szervert és szépen becsatizik hozzád a haverod...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4890) old gray


old gray
addikt

Lag = magas ping? Nekem ezt mondják egy másik topicban, de érdekes módon 30-as pinggel is sokszor laggol 1-1 szerver mint pl. ma a Bermudán. És a pingem ne mment feljebb a lag ideje alatt! Ebből nekem az jön le, hogy a kettő nem u.az a dolog.

Most akkor hogy is van ez? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4891) Ferdzsoo válasza old gray (#4890) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Persze hogy nem ugyan az a dolog. pinged attól lehet szar mert messze vagy a szervertől, vagy a szerver netkapcsolata nem megfelelő.
A lag meg attól van ha a szerver gép nem bírja magát a játékot kiszolgálni erőforrással vagyis kevés a proci, vagy a memó, vagy másik alkalmazás is véletlen futni kezd a szerveren így nem jut a játéknak elég. Nah akkor laggol...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4892) old gray válasza Ferdzsoo (#4891) üzenetére


old gray
addikt

Itt megy az okoskodás. :)

Jah, Feka "betöltöm a szerver listát és az összes szerver 150-es ping felett van". Ez a másik lol. Ezek szerint a jonestown-on 500-as pinggel tolnám a gamet? :D A browserben lévő pingek nem valósak, de már nem írok inkább semmit, totál látszik a gyereken, hogy nem vágja a dolgokat, de azért okoskodik.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4893) toth_janika válasza old gray (#4892) üzenetére


toth_janika
őstag

Hello!
Én is szeretnék már neten tolni egy keveset az UT-val! :)
Mi a ti vagy a ph! szerver címe? :) :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#4894) Ferdzsoo válasza toth_janika (#4893) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

háhá! Időközben megint megszopatott a szerver így holnap ismét reinstall lesz :O , de szerintem ma este fog majd menni, simán a keresőben megtalálod pH! szerver néven fut. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4895) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Úgylátom, hogy mindenki egyhangúan azt állítja hogy jobb az UT mnint a COD ezt sem gondoltam volna, de örülök neki hogy nem vagyok egyedül ezen vélemény terén. Első 10 percben el szoktam általában dönteni hogy egy játéknak van e esélye nállam vagy nincs. COD4nek nem volt. De remélem a world at war az sokkal jobb lesz.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4896) toth_janika válasza Ferdzsoo (#4894) üzenetére


toth_janika
őstag

:DDD Na akkor majd keresem azt a szervert! :) Hányan szoktatok rajta lenni? :)

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#4897) Fenyő


Fenyő
őstag

Sziasztok,
A következő kérdésem lenne; Öcsém megvette a játékot, feltelepítette játékot, majd felrakta a 1.3 patchet de csatlakozva a multiba csak nagyon kevés szervert dob ki a kereső (3-8) amin kevés ember is van. Ugyanakkor egyik barátja szintén megvette a játékot, de ő csak az 1.1 es patchet rakta fel és neki sok szervert talál, illetve ha ö játszik akkor a barátlistán keresztül tudja öt követni az adott játékba.Ezután megpróbálta letörölni (regeditt el is kipucolta amit talált) és újra rakni az egészet 1.1 es patchel de ennek ellenére továbbra is csak kevés szervert lát, ráadásul a játékokba se engedi be, azzal az indokkal hogy kell az 1.3 as patch. Találkozott-e már valaki ezzel a problémával illetve jöhetnek tippek.
Előre is köszönöm a szíves közreműködést Mindenkinek!

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#4898) Ferdzsoo válasza Fenyő (#4897) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

SZerintem rakja csak fel az 1.3-as patch-t mindenkinek az van fent. A keresési beállítzásokat, a szűrőket kell figyelni hogy hogy vannak beállítva mertha nincs kipipálva az üres szerverek megjelenítése akkor tényleg keveset dob ki, csak azokat amin épp vannak, És álltalában nem nagyon vannak, szóval ezt érdemes elpipálni...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4899) Fenyő válasza Ferdzsoo (#4898) üzenetére


Fenyő
őstag

Ezeket végigpróbálgatta, de csak +/- 1-2 szervernyi változást hozott... (1.3 nélkül meg be sem engedi)

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#4900) old gray válasza Fenyő (#4897) üzenetére


old gray
addikt

Lehet új accountot kellene létrehoznia? Egy próbát megér.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.