Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#4300) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ezt a szót még ilyen használati formában nem hallottam :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4302) Ferdzsoo válasza Kareszovics (#4301) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nemcsoda mert edgR-csak kitalálta hogy trónolok. Én meg megmondtam mi volt a valós...

Amúgy edgR - kijelentése hogy ha hal akkor sört fizet elég merész volt.
Túl jók vagytok ti ahhoz hogy ne halljon az ember...
meg nagyon sokat számít hogy egyszerre két ember darál pl előlről meg hátulról. Akkor lehetsz bármekkora fain nemsok esélyed van túlélni főleg ha meglep mind a kettő, akkor ha fullon is vagy kb marad 100+hp-d és kezdjél velük valamit...

Persze most jön az hogy én voltam a hibás mert nem maradtunk együtt és úgy el lehetett volna kerülni a dethet... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4303) edgR válasza Ferdzsoo (#4300) üzenetére


edgR
őstag

tegnap meg azt mondtad, hogy telefon volt :) na mind1

miert, 10percig alltam a rohamot :) igy legalabb most mar van okunk osszefutni vhol ;]

[ Szerkesztve ]

(#4304) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Sziasztok!

Egyetértek Kareszzal..rágyurunk és végetek :DD
Valahogy az elöre gombot nem tudom elengedni :W

(#4305) faevike29 válasza Ferdzsoo (#4300) üzenetére


faevike29
tag

Mi ez valami nyelvújítási kísérlet? LOL
Hát sztem nem annyira lámák azért a többiek, csak mert nem játszanak olyan jól mint ti...Jól nyomod az tény (főleg a stand combóid tetszenek :DDD ), edgR-ról már nem is beszélve !
A lényeg itt a gyakorlás volt. Remélem egy-két ilyen meccset ismét végignézhetek, sőt hamarosan beszállok én is. Szépen kiálltak ellenetek az a lényeg...

(#4306) old gray


old gray
addikt

Megint lemaradtam az egészről. :( Bár nem is baj, éjszaka kómásan beestem a szerverre, edgR bent volt ... szörnyen sz@rul ment. :B

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4307) edgR válasza faevike29 (#4305) üzenetére


edgR
őstag

oke, de te csak flak-kal lehetsz ;]

(#4308) v.tom


v.tom
őstag

Lehet hogy hülye kérdés lesz... Na szóval, végre rászántam magam, kipróbálom az ut3-at multiban is, de egyszerűen nem tudom, hogy a p**ába kell IP-re csatlakozni. Valaki felvilágosítana? :U Előre is köszi.

(#4309) faevike29 válasza edgR (#4307) üzenetére


faevike29
tag

Álltalában azzal is vagyok... ;] Ja, jövő héten meglesz a gépem, úgyhogy csatlakozok hozzátok, bár ahhoz ha jól gondolom kell még 1 eredeti UT 3...

[ Szerkesztve ]

(#4310) old gray válasza v.tom (#4308) üzenetére


old gray
addikt

Itt minden szükséges info-t megtalálsz. Gondolom a saját szerverre szeretnél felnézni...... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4311) v.tom


v.tom
őstag

THX, megyek és meg is próbálom. Ki tudja, lehet hogy a végén még meg is tetszik :P

(#4312) szinesz.bob válasza edgR (#4307) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Irjatok ha lesz valami gyilok! Kéne tolnom az ut3-at és fejlődni.... Fogy az időm....

(#4313) Kareszovics válasza szinesz.bob (#4312) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ma este fél9 10 között felnézegetek majd, hátha összefutunk páran.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4314) old gray válasza Kareszovics (#4313) üzenetére


old gray
addikt

+1 jelentkező. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4315) old gray


old gray
addikt

A tegnap esti game jól sikerült, ismét rekord-szintű fő volt jelen, szám szerint 5. :))
Ki az a BEST... ? Te lennél szinesz.bob ? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4316) Kareszovics válasza old gray (#4315) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tényleg jót toltunk tegnap, bár rekord szintűnek nem mondanám (ugyanis az eddigi rekord is 5 volt). :)

BEST csávó meg szerintem szinesz.bob. :K (bár jó lenne, ha megnyilatkozna Ő is)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4317) old gray válasza Kareszovics (#4316) üzenetére


old gray
addikt

1 év alatt szeretné elérni, hogy a BEST.... nagyobb név legyen mint az edgR....van önbizalma a srácnak, nem baj az, legalább optimalista. Csak azt is figyelembe kell venni, h +1 év alatt nem csak ő fejlődik.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4318) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Emberek mi mennyiért béreljük a mostani szerverünket?

mert ez jobbnak tűnik

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4319) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#4318) üzenetére


Kareszovics
addikt

edgR az ügyintéző én csak perkálok, mint katinatiszt. :)

Kár, hogy nem voltál tegnap megdőlt volna minden eddigi rekord. :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4320) old gray válasza Ferdzsoo (#4318) üzenetére


old gray
addikt

4k/fő/3hó volt az akciós ár ugyebár..... a linked nem tűnik rossznak, kérdés, hogy valójában mennyire megbízható szolgáltatást kapnánk (ping rate etc.....)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4321) Ferdzsoo válasza old gray (#4320) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Van egy public szerverük, DM, nekem folyamat 20 pingem van és eddig még sosem laggolt. Ráadásul az árak szerintem public szeróra értendők ezesetben meg sokkal jobbak mint a mostani... :U
de ahogy számolom még a mostaninak is a fele... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4322) old gray válasza Ferdzsoo (#4321) üzenetére


old gray
addikt

Ezek fényében egy próbát megér ha letelt a jelenlegi bérletünk.

Többiek? Javaslat / észrevétel? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4323) edgR válasza Ferdzsoo (#4321) üzenetére


edgR
őstag

es ez a tablazat megis mi a tokomet mutat? mert informaciotartalma kb egyenlo a nullaval. /ho? /nap? /perc?

(#4324) Ferdzsoo válasza edgR (#4323) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez kicsit bővebb itt...

Gondolom /hó, azért a per hét elég durci lenne...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4325) edgR válasza Ferdzsoo (#4324) üzenetére


edgR
őstag

olvastam mar korabban.. idotartamra valo utalas itt sincs.

(#4326) szinesz.bob válasza Ferdzsoo (#4324) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

A mostani bermudás?

(#4327) szinesz.bob válasza Kareszovics (#4316) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Ja én vok! :)
Bár ahhoz napi sok-sok órát kell játszani. És Edgr nagyon jó! Lehet hogy ut2004-ben kéne inkább kihívni inkább? :)

[ Szerkesztve ]

(#4328) Ferdzsoo válasza edgR (#4325) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Megkérdeztem az üzemeltetőt, /hó és publikus IP!!!! :U
Eh. Most nem az hogy sóher vagyok de ez azért mégiscsak a fele!

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4329) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Márpedig nekünk elég nagy problémánk volt hogy sosem vagyunk elegen. nah ez meg is oldódna egy publikus ip címmel.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4330) szinesz.bob válasza Ferdzsoo (#4329) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Úgy tudom az összes magyar szero ban-on van ut3-ban....

(#4331) edgR válasza Ferdzsoo (#4329) üzenetére


edgR
őstag

igen. :D
1: orulnek, ha ez igaz lenne, es mindenki boldogan ut3mazhatna vegig hatralevo eleteben.
2: publikkal csak nehany gond van: nem azok jonnek, akikben mi megbizunk -> majdnem mindig kellene egy admin a serverre. illetve ha privat jatekot szeretnenk, akkor 100%, hogy felszolitasra nem menne ki mindenki, johetnenek a kickek/banok, aminek hatasara elobb utobb szepen elfogynanak az emberek a negativ megiteles miatt. (vagy atpassozom es ujrainditom a servert, amibol mindenki csak annyit vesz eszre, hogy keptelen loni, es a rejoin nem mukodik ;] - viszont a servert latni fogja nyilvan, es az okosabbja ezt meg negativabban fogja megelni.)
3: ne legyen igazam.
4: nekem ez meg igy is gyanusan olcso. juniusban kiderul, milyen, ezt meg azert varjuk meg amig lejar, nemigaz? :)
5: kosz, hogy utana erdeklodtel!

(#4332) edgR válasza szinesz.bob (#4327) üzenetére


edgR
őstag

abban hivhatsz, meg sincs. ut3mal kezdtem ut-zni :B

(#4333) Ferdzsoo válasza edgR (#4331) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

1. Többször beszéltem az üzemeltetővel e-mailben, nagyon korrektnek tűnik, igazából volt egy DM szerverük, 15 fraglimittel. Viszont jó pingekkel. Idegesített hogy csak dominating tudok lenni, ( :DDD ) és mivel láttam hogy magyar a szerver emiatt felkerestem a honlapot és láttam hogy bármilyennemű kritikát szívesen fogadnak a működtetett szervereikről.
Nah írtam a srácnak hogy nem annyira fain hogy 15-ös a fraglimit, inkább legyen TDM és 15-ös timelimit, max 10-12 slottal, mert ez így abban a formájában játszhatatlan volt...

KB fél óra múlva!!! :Y jött a mail hogy köszönöm hogy vettem a fáradságot és írtam, tetszik nekik is a játék, de még nem nagyon ismerik. Megfogadták a tanácsaimat és TDM-lett belőle a kért beállításokkal. A srác egyből fel is kért az ő szerverükre adminnak. :Y

Tennap este már így futott a szerver és igen jókat sikerült jáccanunk több magyarral is találkoztam, klántagokkal is. Mindenkinek országon belül 30 alatt volt a pingje, és egy lag sem volt pedig egy órát biztosan nyomtam... Mondta az arc hogy legyek szíves kisérjem figyelemmel a szervert...

2. igen publicra mindenki jön, ez a lényeg. Egyszerű szabályokat kell követni, csak azt banoljuk aki bizonyítottan csal. Ha csak mi akarunk jáccani akkor jön a restart+átpassozás ezt a 90% nem vágja hogy mi történt a maradék 10%meg kit érdekel... :DDD
Igen magasabb szintű felügyelet kell egy publicra de amin én pl 2k3-ban évekig játszottam német szerón, ott, kb naponta 2-3x jöttek fel az adminok körülnézni és ez bőven elég volt kiszűrni mi nincs rendben... ott tényleg csak akkor volt banolás ha valaki csalt. és ezt nagyon fontos szem előtt tartani...!!!
Illetve ha ilyen árak vannak akár üzemeltethetünk 2 szervert is mert ugyanott leszünk mint itt 1-nél és akkor az egyik lehet csak privát hogy a publicon okoskodókat ki lehessen hívni duelre... ;] Jaaj istenem milyen szép is lenne ez így... :B

3. ésszerű határokon belül ez mind megoldható...
4. ez tényleg ennyi, de szerintem is várjuk meg a mostani végét...
5. nm. (nem normal weapon.) (( :C ))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4334) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Papi nemtod hogy lehet azt konfigolni hogy csak egyetlen bot legyen a szerón és az is csak akkor ha 1 játékos van és amikor jön a 2. plájer akkor a bot szívódjon fel? :U

Amíg valaki egyedül van így nem unatkozik. meg lehet csinálni, tudom, csak azt nem hogy hogyan...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4335) west


west
őstag

ezt a játékot csak neten lehet menteni?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#4336) Ferdzsoo válasza west (#4335) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem, de egy felhasználói fiókot létre kell hozni hogy megjegyeze a beállításaidat illetve a mentéseidet.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4337) szinesz.bob válasza edgR (#4332) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Ez meglep! De akkor csak max 3/4 év az előnyöd. :)

(#4338) old gray válasza Ferdzsoo (#4333) üzenetére


old gray
addikt

Ismételném önmagam:

"Ezek fényében egy próbát megér ha letelt a jelenlegi bérletünk."

A public dolog nagyon jó, legalább "forgalmasabbá" tehetnénk a szerverünket, ill. jóval több magyar arccal tudnánk kontaktolni. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4339) kavicssli


kavicssli
addikt

sziasztok! Most tetem fel az UT3 de az Xfire csak 1 szerót lát!Valamit még bekell állítani? thx... :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4340) jhos910


jhos910
aktív tag

na megpróbálom belőni a ph szeróra az ut-mat :)

(#4341) jhos910


jhos910
aktív tag

Mikor lesz fent vki h kipróbáljam működik-e? Mert leszedtem a mapokat, telepítettem az utcomp-ot elméletileg kapcsolódott is csak cancel-eztem mert a mapokat nem másoltam be és le akarta töltögetni.

(#4342) edgR válasza jhos910 (#4341) üzenetére


edgR
őstag

elvileg 6utan picivel mar fent leszek.

(#4343) jhos910 válasza edgR (#4342) üzenetére


jhos910
aktív tag

hehe , jókened edgR ;]
első gémem vót ma :DDD
(jozefusz néven próbálkozok :P )

(#4344) edgR válasza jhos910 (#4343) üzenetére


edgR
őstag

majd belejossz ;)

(#4345) Viper-FPS válasza Ferdzsoo (#4336) üzenetére


Viper-FPS
csendes tag

Hi !

Örülök, hogy ráakadtam erre az oldalra, valaki innen látogatta meg az oldalunkat, és a log elemző jelezte. A helyzet az, hogy annak idején az UT volt a szívem csücske, most is nagyon tetszik ez a játék, ezért gondoltam, hogy foglalkozom vele. Valóban a konfigolás még csak tesztelgetés alatt van, de egyre előbbre vagyunk benne. A minőséget ki kell próbálnotok, a szolgáltató háttér adott, az árról pedig annyit, hogy vannak akik a szűk piaci rést magas árral kívánják kiszolgálni. A "gyanúsan alacsony" árhoz nincs több hozzáfűzni valóm, de ha csak ezen múlik nektek megszámolom 5k Huf/hó ért is. :C . Tudom, hogy sajnos egyelőre ez üzletileg nem egy bomba játék, legalábbis mint szolgáltatónak, de hangsúlyozom érzelmi alapon kezdtem el az egészet, és ha esetleg kinövi magát , akkor az meg mindekinek jó. Ha esetleg kellene 2 db szerver, megtudunk egyezni.Az fps-multigaming.eu égisze alatt egyik titkos álmom egy jó kis hazai UT3 csapat létrehozása, ha tudok segíteni keressetek mailben.

Szép napot és GG :

Üdv: Viper

(#4346) Fittipaldi72 válasza kavicssli (#4339) üzenetére


Fittipaldi72
tag

patch. ilyen 1-szerű

Mindhalálig Rock N Troll!

(#4347) edgR válasza Viper-FPS (#4345) üzenetére


edgR
őstag

hi
koszonjuk, hogy valaszoltal, es igy feny derult akkor a kerdeses dolgokra. junius elejeig ki van fizetve a serverunk, utana mindenkeppen megkereslek. (a configolassal meg nem kell torodni, azt en elintezem :] )
udv,

(#4348) Ferdzsoo válasza Viper-FPS (#4345) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szevasz Viper!
Én kerestelek meg a dolgokkal kapcsolatban, nálunk edgR a mindenható, szóval a konfigolást vele kell egyeztetni... :K

Örülök hogy felkerested a pH!-t remélem gyakrabban fogunk látni errefele.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4349) Viper-FPS válasza Ferdzsoo (#4348) üzenetére


Viper-FPS
csendes tag

Rendben srácok, akkor várlak majd benneteket, addig is minden jót !

(#4350) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Tegnap délután 3 cybergenes kollégával sikerült gyakorolni egy sort szerverünkön. Fasza volt. 2v2-es meccseket nyomtunk.

Ma este fent leszek elérhető időpontban 10 fél11-ig.

Jó lenne többen lenni megint.:D

Üdv dawn

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.