Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) old gray


old gray
addikt

Köszi edgR, hogy tegnap benéztél, igazán hasznos volt a megjelenésed! :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5602) edgR válasza old gray (#5601) üzenetére


edgR
őstag

nincsmit, szivesen segitek ha tudok, es ha raerek. ma ugyanugy? :)

(#5603) old gray válasza edgR (#5602) üzenetére


old gray
addikt

Nem tudom még, max. késő este mert családi összeröffenés van, babázás egyebek....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5604) kabalababa válasza edgR (#5602) üzenetére


kabalababa
tag

Én is köszönöm! :R
Ma? Felőlem ok. :)

(#5605) Tisztogato válasza edgR (#5602) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

köszi a tegnapit persze ha ráérsz nem is kérdés :DD

(#5606) Akybron


Akybron
aktív tag

Köszönöm a tegnapit, és a mait is. Megint sokat tanultam.

73&DX HA5OJN

(#5607) old gray


old gray
addikt

Deathgoat-al toltunk néhány tdm-et, íme egy eredmény: [link]

Volt egy godlike-om. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5608) G Bedtime St válasza old gray (#5607) üzenetére


G Bedtime St
tag

:C jo volt

(#5609) edgR válasza Akybron (#5606) üzenetére


edgR
őstag

ma lesz vmi porges? :)

(#5610) Akybron válasza edgR (#5609) üzenetére


Akybron
aktív tag

A "hivatalos" napok közöztt szerepel a vasárnap is. Ha elegen leszünk, akkor megköszönnénk ma is az okítást.

ps: Most látom, kvázi-tag lettem :)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5611) Ferdzsoo válasza Akybron (#5610) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ma menni fog már a szerver, olyan 13-tól. sajnálom hogy eddig nem volt, de szegény meghalt, dolgoznom kellett vele, most úgy néz ki minden rendben...
Én is leszek reményeim szerint egy olyan 6 körül... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5612) old gray


old gray
addikt

Lehet csak 7-8körül tudok menni. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5613) edgR válasza Akybron (#5610) üzenetére


edgR
őstag

mikor jottok? en most erek ra, ugy 5ig.

(#5614) kabalababa válasza edgR (#5613) üzenetére


kabalababa
tag

Én kb. fél óra múlva érek rá, mert még ennem is kell :)

(#5615) kabalababa válasza Ferdzsoo (#5611) üzenetére


kabalababa
tag

Fery: itt egy jó mutator :)
Ha jól emlékszem, múltkor edgR kért végtelen lőszert, meg pajzsot.
Ezzel majdnem azt lehet elérni.

[ Szerkesztve ]

(#5616) old gray


old gray
addikt

Kellene fun-meccseket szervezni, hogy gyakoroljunk. Van pár magyar team is, impressive, dynamic duo, assertive gaming.... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5617) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ma tud valaki jönni?
Én is szeretnék edgR-tól tanulni, :K
Esetleg adsz papi haladó leckéket is move-okban? :U
Rajöttem hogy sokat javíthatnék a skillemen ha a mozgásokat is kihasználnám... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5618) kabalababa válasza Ferdzsoo (#5617) üzenetére


kabalababa
tag

Ha edgR ráér, akkor természetesen megyek. :)

(#5619) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#5617) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez szép hsz-lett.
hálistennek jó a motor...
SZóval rájöttem sokat dobhatna a skillemen ha a move-okat is kihasználnám... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5620) szilva01


szilva01
őstag

Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy a szerverre hogy tudok csatlakozni? És akkor is tudok csatlakozni, ha a virágboltból jött a játék? Mert ha igen akkor lehet sokszor tudnék jönni játszani.

(#5621) old gray válasza Ferdzsoo (#5617) üzenetére


old gray
addikt

Eseménytelen hétfő délután, szal ráérek.

szilva01: közülünk mindenkinek eredeti a játék, és pont a mi szerverünkre akarsz warezzal jönni? Nem szép dolog.....tessék megvenni, szerintem aprókban 3k körül megkapod használtan (amiből még alkudni is lehet :D ). Egyébként Feree13 a kompetens személy az ügyben, lévén ő a szerver admin.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5622) Akybron válasza szilva01 (#5620) üzenetére


Akybron
aktív tag

Az új patch-es szervereken már nem lehet virágboltival játszani. Igazándiból én is sokáig halogattam, de aztán megvettem. Jó az a tudat, hogy eredeti játékkal játszom. Meg szebb is a kartondoboz, kézikönyv, nyomott DVD stb, mint egy filctollas UT3 feliratú lemez.

73&DX HA5OJN

(#5623) szilva01


szilva01
őstag

Ajjajj... :D Úgy tűnik ha nem veszem meg a játékot, itt vér fog folyni...

Na jó csak vicc vol. Akkor lehet megveszem.

(#5624) old gray válasza szilva01 (#5623) üzenetére


old gray
addikt

Megéri az árát, lehet nem olyan szép mint a krájzisz de játszani is lehet vele. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5625) old gray


old gray
addikt

X-Ray anti cheat:

[pH!]Ferykee - Feree13 ???
[pH!]Akybron - Akybron ok
[pH!]Deathgoat - G Bedtime St ok
[pH!]sikeferenc - old gray ok
[pH!]TESCO-Zsomle- TESCO-Zsömle ???
[pH!]kabalababa - kabalababa ok
[pH!]tisztogato - Tisztogato ok
[pH!]gamerpeter - gamerpeter ok

Azt is nézni fogjuk, hogy ki hányszor jelenik meg a megadott napokon.
Akinek a megadott 4 nap ill. időpont nem felel meg az jelezze és változtatunk rajta!!!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5626) gamerpeter válasza szilva01 (#5620) üzenetére


gamerpeter
tag

meg kell venni.nincs mese.nem drága játék és sztem ez a legjobb gamma amit pc-re valaha kiadtak.(leszámítva a ut2004-et :DDD )

(#5627) gamerpeter válasza old gray (#5625) üzenetére


gamerpeter
tag

nekem a hétfö,péntek és a hetvége lenne jo suli miatt,de sajnos nem körülöttem forog a világ ugyhogy megprobálok alkalmazkodni.de nagyon szomoruan tapasztaltam,h hiába a hétvégi idöpont,akkor sem volt senki fenn a szerón.csak greedeztünk.az a felvetés,h játszunk más team-ekkel nagyon jo.izgalmas meccseknek lennénk résztvevői és tanulhatnánk is egymástól.

[ Szerkesztve ]

(#5628) Ferdzsoo válasza old gray (#5625) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Felteszem... ma meg kb 7 -től leszek sokáig...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5629) old gray válasza gamerpeter (#5627) üzenetére


old gray
addikt

Szerintem a hétvége (szombat-vasárnap) maradjon fix a maradék 5 napot pedig szavazzuk meg:

18.00-20.00:

hétfő: sike,
kedd: sike,
szerda: sike,
csütörtök: sike,
péntek:

Ahhoz a naphoz amelyiken ráérsz, írd oda a nevedet és kiválsaztjuk majd, hogy melyik a legmegfelelőbb.

Ma "normális" tdm-et kellene tolni a sentinelen és meglátjuk ki- mennyire gyakorolta a látottakat. Utána szerintem nézzünk másik, népszerűbb pályát is, pl. deck / defiance.

Ma én is ráérek 7-től olyan 11-ig.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5630) Ferdzsoo válasza old gray (#5629) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

nekem a kedd a tutti, meg a hétvégén az egyik nap, mást nem tudok mondani.

Szerintem is erőltetni kéne a gyakorlást és a tudás átadást, mert attól hogy egymást gyakjuk nem fogunk nagyon gyorsan fejlődni.
Preferálom egy map kiválasztását, és gyakorlását, illteve én ha megengeditek esetleg folytatnám a játék pszihológiai részét - pajzsok már megvoltak (bár nem sokan álltak még rá :U ) míg edgR mutathatná a move-effektusokat... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5631) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Elnézést a nagy eltűnésért, csak mosanában kicsit összesűrűsödtek a napjaim...

X-Ray-re hogy lehet regisztálni??

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5632) gamerpeter válasza old gray (#5629) üzenetére


gamerpeter
tag

hétfő: sike,gamerpeter,
kedd: sike,
szerda: sike,
csütörtök: sike,
péntek:gamerpeter,

(#5633) gamerpeter válasza TESCO-Zsömle (#5631) üzenetére


gamerpeter
tag

(#5634) old gray válasza Ferdzsoo (#5630) üzenetére


old gray
addikt

Tegnap a heat-rayen használtam párszor a hammerjumpot, és sikerült is meglepni vele, mikor elszedtem előled a shieldet. Sokan mondják, hogy valós harcban nem sok haszna van...de úgy tűnik mégis :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5635) gamerpeter válasza old gray (#5634) üzenetére


gamerpeter
tag

szerintem nem tul hasznos mert lassú.mire felpörög a hammer addig nem tudsz löni és az esetek többségépen kiszednek addigra mire ugranál.és még sebez is 50-et.ezt egy kemény csatában nem engedhetem meg magamnak.csak akkor használnám ha nincs senki a közelben és tudok utána egyböl healt-et felszedni.

[ Szerkesztve ]

(#5636) old gray válasza gamerpeter (#5635) üzenetére


old gray
addikt

Ferykee a shield közelében, a lépcsőn volt, én pedig a 2 health-nél ugrottam fel, egyből a shieldre estem. Gyorsan egy rakéta a meglepődött Ferinkre, +1 frag +1 shield nekem. Mi itt a gond? :) Jah, -25HP-t vett le, ha "túltöltöd" akkor vesz le 50HP-t.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5637) Akybron


Akybron
aktív tag

Nekem bármelyik nap jó, 18:00-tól általában, néha később.

73&DX HA5OJN

(#5638) gamerpeter válasza old gray (#5636) üzenetére


gamerpeter
tag

ja bocs! :) ezzel csak egy gond van.nagy szerencse kéne ,h igy meg tudjam csinálni.vagy rengeteg gyakorlás.majd rajtaleszek.

(#5639) gamerpeter válasza old gray (#5636) üzenetére


gamerpeter
tag

megvan:)rögtön a kalapácsolás után kell ugrani és akkor sikerül

(#5640) old gray válasza gamerpeter (#5639) üzenetére


old gray
addikt

Így van! :K Illetve ha a levegőben, az ugrás tetőpontján mégegyszer megnyomod az ugrás gombot, akkor még nagyobbat fogsz tudni ugrani.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5641) Tisztogato


Tisztogato
csendes tag

Nekem bármelyik nap jó :))

(#5642) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Nekem se volt jo ez a pár nap. A hét további részén ráérek. Rem ma 6-kor.

(#5643) kabalababa


kabalababa
tag

Itt van 2 videó (az alsó kettö)
Az egyik Heat Ray-es (amiről ti is beszéltetek), a másik pedig a Sentineles hammer jump (ezt edgR mutatta).
A videó minősége még mindig nem az igazi, még meg kell találnom hozzá a megfelelő progit. :)

Elvileg bármelyik nap jó.

[ Szerkesztve ]

(#5644) old gray


old gray
addikt

Én később, 9 körül visszanézek, az összes szerver szar volt, azaz laggolt úgy néz ki délutánonként a nordtelesux bedugul.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5645) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Latom szerver üzemeltetés folyik, lattam a mailt. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5646) old gray


old gray
addikt

Ennyit a nordtelekomról. Elég rákeresni a hszekben a nord szóra. És elnéztem egy hónappal, máj. végéig szól a szerződés....

Ferykee: én nem néztem a mailt, de ha beüzemelés alatt van az jó hir! Bár nekem 8, hogy milyen szerver, mostanában laggolok mindegyiken. Lehet az új net bekötéséig tolom offline az obliviont (basszus milyen lassúnak fog tűnni :DDD ) vagy a red alert 3-at. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5647) old gray


old gray
addikt

Most nézegetem az X-Rayes képeket, mekkora LOL ez a magyar nyelvű UT3 pl.:

"xyz úgy látta, hogy yxz egy szög és jól agyonverte kalapáccsal." :DDD

Amúgy nektek volt tegnap lag (nem csak a ferykee szerverére gondolok, hanem úgy általában) :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5648) Akybron válasza old gray (#5647) üzenetére


Akybron
aktív tag

A hivatalos magyarítás sok helyen nagyon béna, pl ultra killl helyett "halál, halál, halál", a killing spree helyett meg "xxx totálisan tarol" :D
Le lehet tölteni a nemhivatalosat is, de 2.0-hoz még nem készült el.
Pl. "xxx ontotta az első vért" helyett "xxx ölt először" sokal életszerűbb.

A legnagyobb szopacs a magyar map név szerintem.
Peron, melegsugár, széntűz, kapualj stb.
A nemhivatalosban az eredeti angol nevek vannak.

A lagra nem tudok mit mondani, pár perc kivételével csak Feri szerverén játszottam.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5649) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#5645) üzenetére


G Bedtime St
tag

bezony-bezony. gondoltam érdeklödök merre tart a dolog. és láááám ma meg is jött a csekk(ek) és feli is adtam szoval már csak a postán mulik és meg van a szeró :K :C még totalhosting-os matricákat is küldtek.

old gray: nekem is szar volt! bár az a külföldi TDM nem volt olyan rossz

[ Szerkesztve ]

(#5650) gamerpeter


gamerpeter
tag

valami hricsi26-ot láttam viselni a pH! tag-et.valaki hivta és csak én vagyok lemaradva vagy csak meghülyült a gyerek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.