Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ma este valaki egy fél órácska-órácskát fél 9 körül? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4752) old gray válasza Ferdzsoo (#4751) üzenetére


old gray
addikt

Most olvasom, bent voltam, konzekvencia: itt hiába írod, hogy menjünk lőni inkább küldj a gameből requestet. Vagy a friends listet nem szoktad nézni? :U Am. a Bermudán is toltam néhány meccset.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4753) Akybron


Akybron
aktív tag

Na a mai nap kimaradt a játék, a win-em megadta magát, kicsit a partíciós táblába is belegányolt. Adatmentés sikeres volt, most a rendszer telepítgetése megy...

73&DX HA5OJN

(#4754) kabalababa válasza Akybron (#4753) üzenetére


kabalababa
tag

Csodálkoztam is, hogy miért nem vagy fenn :-)
De mintha reggel még játszottál volna.

Amúgy neked mostanában fagyott a játék?
Mert mióta letiltottam az egyéni karaktereket, azóta minden rendben.

(#4755) Ferdzsoo válasza kabalababa (#4754) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem is tudtam hogy te is fent vagy itt! :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4756) kabalababa válasza Ferdzsoo (#4755) üzenetére


kabalababa
tag

Pedig fent vagyok, igaz csak február óta. :)
De attól függetlenül olvastam a fórumot.
Ezen kívül még az SG-s UT3 topic-ot szoktam olvasni, igaz oda nem írnak ilyen gyakran.

(#4757) Akybron válasza kabalababa (#4754) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nem voltam reggel, a gép már nem bootolt be. Szombat este voltam utoljára.

Ameddig a csontvázat nem telepítettem, semmi gond nem volt. A nyuszi régóta a gépen van (volt). A csonti nem okoz gondot, ha akkor megyek játszani, mikor Te nem vagy. Mikor megjelensz, az a pálya még szokott menni, a következőnél viszont elhal. Utána nem tudok arra a szerverre belépni amig bent vagy, mert azonnal leáll, és visszadob a windowsba. Próbáltam leszedni a csontvázat, de nam hatotta meg. Csak az egyéni karakterek tiltása vált be. (Ekkor még látszik a saját egyedi karakter, csak a többiekével nem foglalkozik)
A legtöbb játékos nem használja, meg amúgy sem töltődik le, úgyhogy max lan partin érdemes foglalkozni vele.

73&DX HA5OJN

(#4758) JohnR


JohnR
aktív tag

Az XFire segíti a közösség fejlődését. Engem <<JohnR>> néven találtok meg. A PH!-sokat szívesen látom :C
És a weblapomon szorítottam már helyet a game-nek.

[ Szerkesztve ]

(#4759) JohnR válasza JohnR (#4758) üzenetére


JohnR
aktív tag

Egy kis javítás: XFire igy talál meg :K

(#4760) szinesz.bob válasza JohnR (#4758) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

JohnR jó a honlapod! Nagyon jók az ut2004-es bermi képek! Grat!

(#4761) szilva01


szilva01
őstag

elkezdtem vele játszani és meg kell mondjam NAGYON KIRÁLY A JÁTÉK :C :R :K

(#4762) old gray válasza szilva01 (#4761) üzenetére


old gray
addikt

Üdv. a klubban. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4763) szilva01 válasza old gray (#4762) üzenetére


szilva01
őstag

szoktak lenni online partik ahova innen összegyűlnek az emberek?

(#4764) RasHaN


RasHaN
aktív tag

hoszzú linuxos élet után visszatérnék énis az itteni társaságba :) merre szoktatok játszani? anno nem élvezhettem ki a saját kis szerverünket elég sokáig, gondolom az már nincs meg :)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4765) old gray válasza szilva01 (#4763) üzenetére


old gray
addikt

Mindenki a saját stílusának megfelelő szerveren tolja.... de a Bermudán általában találkozhatsz velünk estefelé vagy velem legtöbbször a vctf-> DFP / Jonestown szervereken találkozhatsz.

RasHaN : régi szerver már nincs, van egy alap német teszt szerónk:

92.51.129.233:7777

Már mióta is van teszt-fázisban? :D Szóval kértük az FPS-central-tól, hogy mielőtt kibérelünk 1-2 német szervert adjanak lehetőséget a tesztelésre. Adtak is lehtőséget, hónapok óta megy ingyen és bérmentve...... :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4766) Ferdzsoo válasza old gray (#4765) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mondjuk én ehez a szerverhez se jelszavat se semmit nem tok :D
Ti hogy tudtok valamit?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4767) old gray válasza Ferdzsoo (#4766) üzenetére


old gray
addikt

Az IP : Port pároson kívül mást én sem tudok. Néha benézek, bejönnek ismeretlen tagok aztán lövöldözünk..... ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4768) szilva01 válasza old gray (#4767) üzenetére


szilva01
őstag

és mi nem nyithatunk szobákat ahova csak jelszóval lehet belépni?

(#4769) old gray válasza szilva01 (#4768) üzenetére


old gray
addikt

Ha nagy a sávszélességed akkor természetesen host-olhatsz szervert. Csak router mögül forwardolnod kell a játék által használt IP-t.

?/? Kbit/s neted van? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4770) szilva01 válasza old gray (#4769) üzenetére


szilva01
őstag

Elméletileg 108Mbps de vezetéknélküli és az access point és a gépem közt gyenge a jel ezért csak 24-96 szokott lenni :O

(#4771) old gray válasza szilva01 (#4770) üzenetére


old gray
addikt

Az a hálókarid elméleti max. sávszélessége, nem? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4772) szilva01 válasza old gray (#4771) üzenetére


szilva01
őstag

ja de mikor ott volt az ap mellett a gépem akkor volt annyi a sebessége

(#4773) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nemtudja valaki hogy az UT3 dedicated server alkalmazást hogyan kell munkára bírni?
Leszedtem a netről, de egyszerűen elindítani sem tom. Egyszerűen kilép. Arról nem is beszélek hogy az eredeti gammának a configfájlait is megmahinálja! Még jó hogy el voltak nekem mentve.
Az a helyzet hogy van egy gépem ami folyamat tudna menni, be szeretném lőni dedicated szerernek, ennyi. Nem 15 emberes, de egy 3-4et elvinne szerintem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4774) RasHaN


RasHaN
aktív tag

tolja valaki ATI-val, esetleg 4850-el?
kb negyed óra utén fogja magát és elhalálozik... senki nem látott még ilyet?

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4775) JohnR válasza RasHaN (#4774) üzenetére


JohnR
aktív tag

Én 3870-el tolom, de semmi gond.
Hőmérséklet rendben (tuning keresztbe tehet esetleg, vagy teed fel a legújabb 8.9-es drivert)? Esetleg a topikjában nézz körül/érdeklődj.

(#4776) kabalababa válasza RasHaN (#4774) üzenetére


kabalababa
tag

Nekem 4850-es van, de semmi gond nincs vele.
Gyári hűtésem van, de növeltem a fordulatszámot, hogy jobban hűtsön.

(#4777) old gray válasza RasHaN (#4774) üzenetére


old gray
addikt

De kérdés, hogy win vagy lilnux alól tolod a gamet? Illetve használsz CCC-t és .net frameworkot?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4778) RasHaN


RasHaN
aktív tag

win xp
én épphogy a 8.9es driverre gyanakszom... amióta föltettem, nem megy se a gpu-z se az atitools.
teszek is egy próbát a korábbival

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4779) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Nemtudom de nekem is gondom van a gammel,mert hogy szaggat...Q9450@3,4ghz ,2x ATI4850...Lehet a 2 gb ram kevés neki? 1680x1050 be maxra raktam.Vagy driver hiba,mert nekem a 8.9 es driverrel el se indult a játék,8.7 essel hajlandó menni.Reménykedek a 8.10 lesz a best. :U Amúgy vista sp1 van fent.

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#4780) RasHaN válasza Szuperboci (#4779) üzenetére


RasHaN
aktív tag

hát erre tippelek

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4781) Szuperboci válasza RasHaN (#4780) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Elmész a fenébe :DDD ;] Itt szenvedek ezzel a szarral :D amúgy 35-80 fps em van ,ami szerintem a dirvernek tudható be ahogy te is céloztál rá.Ráadásul ez a 64 bites vista is szarakodik,asszem visszarakom a fenébe xp t sp3 al.

Music!!!

(#4782) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Nem tudom mi lehet a probléma Gears of War tökéletesen megy.

Music!!!

(#4783) RasHaN válasza Szuperboci (#4782) üzenetére


RasHaN
aktív tag

más unreal motoros játék nekemis megy (mass effect)

szerk: kipróbáltad a 10es drivert?

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4784) Szuperboci válasza RasHaN (#4783) üzenetére


Szuperboci
senior tag

igen,most raktam fel. 3dmark 06 ba 800 pontal több lett,UT ba is több fps mostmár nem igen megy le 50 alá de ennek nem igy kéne muzsikálni hogy 50-80 ig mozog...Haveromnak 4870 e van 8.9 es driver vista 64 bites sp1 es,gépének többi része ugyanaz mint nekem,és neki mintha cérnán húznák úgy megy a játék. :o :U

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#4785) RasHaN válasza Szuperboci (#4784) üzenetére


RasHaN
aktív tag

nekem veszett sebességgel rohan de egyszercsak megakad és onnantól csak a feladatkezelő segít :O

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4786) Szuperboci válasza RasHaN (#4785) üzenetére


Szuperboci
senior tag

8.6 os driverrel is ugyanaz a helyzet. :U Holnap asszem winresti lesz...

Music!!!

(#4787) Ferdzsoo válasza Szuperboci (#4784) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Neked akkor valúszínű ugyanaz a bajod mint nekem volt de ez VISTA miatt van. Nekem is szaros 30-40 FPS-ek jöttek vista alatt, bármilyen driverrel próbáltam. Azzal a konfiggal neked 150FPS körül kéne muzsikálnia. :( Ez kérlekszépen UT3 hiba/bug. Nekem is egyedül ez az egy rohadt játék szarakszott, az összes többi tökéletesen ment vista alatt. SZépen visszaraktam az XP-t és minden problémám megoldódott. Haveromnak is vista alól futva az UT3 a 9800GX2-jével nyomat öszvissz 70-80FPS-t. VICC! Hihetetlen hogy nem találnak rá az epicnél gyógymódot.
:O

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4788) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah ma mikor ki ér rá gamelni?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4789) Szuperboci válasza Ferdzsoo (#4788) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Akkor azt mondod egy xp visszarakás megoldás lehet rá?Pedig már kezdtem megszokni tránya vista t ;]

Amúgy nem, itt többről van szó,mivel ati driver nincs a helyzet magaslatán 4850 el.Kettővel meg plána.fagy hibákat ir ki 2D alkalmazás közbe...egy furmark órákig futhat akkor sem ír ki hibát.

Ma újrarakom a gépet és meglátom, hogy mennyire leszek abba a lelkiállapotba hogy játszak még ;] De ha igen akkor irok ide :R

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#4790) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Emberek! Van egy gépem, ami folyamat mehetne, csináltam egy pH!-s tesztszerót.
Webadminnal be is kalibráltam. Látszik a keresőben is, egyetlen baj van, nem tudok csatlakozni. Tűzfalat, minden stb-t kilőttem, mégsem tudok csatlakozni, egyszerűen megáll a csatlakozás kiírásánál. Szeretném ha megpróbálnátok, nektek megy e. Ha nem akkor valamiféle segítséget szeretnék kérni. :U
Mindent bekalibráltam de nem megy... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4791) kabalababa válasza Ferdzsoo (#4790) üzenetére


kabalababa
tag

Én tudok csatlakozni, bent is vagyok :-)

(#4792) kabalababa válasza Ferdzsoo (#4790) üzenetére


kabalababa
tag

Na, most hogy visszakapcsoltad a tűzfalat, már nem tudok belépni.

(#4793) Ferdzsoo válasza kabalababa (#4792) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kikapcsoltam próbáld meg újból pls!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4794) szilva01 válasza Ferdzsoo (#4793) üzenetére


szilva01
őstag

mi a neve a szervernek?

(#4795) Ferdzsoo válasza szilva01 (#4794) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

pH! tesztszeró

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4796) pityeszka


pityeszka
őstag

hali,

vki megtudja mondani, hogy miért nem menti el az állásokat a játék.Fejezet újrajátszásra kattintok és azt írja le van tiltva,újra kel nyomni az előző fejezeteket. :F

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#4797) pityeszka válasza pityeszka (#4796) üzenetére


pityeszka
őstag

patch megoldotta. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#4798) old gray válasza Ferdzsoo (#4795) üzenetére


old gray
addikt

Ma este tesztelgetem majd, reméljük stabil és jó a ping. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4799) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah kicsit updételtem a szerót, vannak új mappok, meg beállítgattam a limiteket/dolgokat. :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4800) old gray


old gray
addikt

Nem hiszem el, hogy egyetlen egy vctf szervert sem találtam ma aminek a pingje 100 alatt lett volna. :W Muszáj voltam dm-ezni, de pár meccs után eluntam..... nincs az a feeling mint vctf-ben. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.